Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Porzuce pracę

Patrząc po moim dziale to więcej ludzi odchodzi lub się przenosi na inne działy. A na ich miejsca już nikt nie przychodzi.A praca pozostaje do wykonania ta sama.A co do przełożonych to kolesiostwo a nie wykwalifikowana kadra. I na pewno nie potrafią zmotywować do pracy!

W internecie natknęłam się na wiele ofert pracy w TOR-PAL. Orientujecie się może skąd zapotrzebowanie na taką liczbę nowych pracowników w firmie? Znalezione przeze mnie oferty dotyczą produkcyjnego obszaru firmy. Jak pracodawca podchodzi do zatrudniania kobiet na produkcję? Prosiłabym Was o wypowiedź na ten temat.

...
@Karolina

Pani Karolino to może trzeba pytać ludzi czemu się przenoszą z działu na dział licząc na lepsze traktowanie a i tak się później zwalniają. To znaczy że cała firma się rozwala a nie poszczególne działy. Co do Pań to ciężko mi sobie wyobrazić je na traku czy wspornikach. Ale to oznacza że tonący brzytwy się chwyta...

Udziałowiec

GRATULACJE !!! Nasz Firma ma już 25 lat. Powstała w grudniu 1992. Życzę wszystkim drobnym współwłaścicielom solidnego udziału w zysku.

...

W zyskach? Dobry żart!!!

jakie zyski same straty

Udziałowiec

Aluzji nie poniali

@Udziałowiec

co to za firma gdzie w kilka chwil można z dobrego stołka spaść na zwykłego robola i być poniewierany przez każdego ha ha ha

@Vojtas, rozumiem, że uważasz, że wynagrodzenie jest niewspółmierne do wykonywanych obowiązków. Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie? Czy mogłeś liczyć na jakiś system premiowy lub podwyżki? Jeżeli tak, to od czego zależało ich przyznawanie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Vojtas

Tor Pal to jedna wielka porazka! Bardzo ciezka praca a wyplaty skandalicznie male.Pracowalem 10 miesiecy i ucieklem z tego syfu

Elektromechanik

Znalazłem ofertę Elektromechanika poszukują w tym momencie . Powie ktoś coś na ten temat bo widzę że często szukają na to stanowisko. A na forum nie znalazłem pochlebnej opini na temat utrzymania ruchu. praca na dworze? ilu pracowników utrzymania ruchu na zmianie? średnia wieku pracowników? stan maszyn produkcyjnych? no i pieniądze , wypłata +dodatki,premia,system czy wszystko już w stawkę jest wliczone?

Spejson

Tor pal jest najgorszym korporacyjnym ściekiem w mieście !!!! Ludzie... Po co wy w ogóle składanie tam papiery? Trzeba być naprawdę zdesperowanym i mieć nóż na gardle Żeby tam pracować kręcą was zarobki po 1700 i złotych na rękę co miesiąc przez trzy 2 lata za ciężką charuwe na linii? Chcesz jeden z drugim zdrowie stracić to dawaj !!! Zobaczysz jak Żydzi potrafią pieniądz liczyć zanim ci przelew ogarną na konto tylko otwieraj kopertę na siedząco i mniej coś do po picia co byś się nie za dławił to raz...dwa to przepisy które już na wstępie zmiażdzą ci psychikę pomyślisz kozak że mnie dam radę... Zastanów się jeszcze raz dzony Rambo szapert do dziś poważne leki musi łykać jak ludzi z tor palu na wizycie słuchał. Sez Zes Les mówi Ci to coś? Tu ci tego nie będę tłumaczył ale jak długo będziesz u nas robić tak długo ci to będzie ryć twój twardy pusty łeb zapamietaj.... do tego dochodzą obserwacje które trzeba robić... kamery w ilości takiej że jak bym ci powiedział cyfrę to i tak byś nie zgadł ile to jest. oddzielenie ruchu kołowego i pieszego przejście na drugi koniec sortowni samo w sobie jest taką procedurą że nawet rakiety w NASA przed startem takiej nie mają ... prawdziwe auschwitz-birkenau 21 wieku. Kalendarz podwyżek już znasz... He... Dalej Alonso... Elastyczny system pracy pierwsze zmiany zaczynamy od wtorku kończymy w sobotę na hu... Masz spędzać weekend z rodziną... kiedyś było jeszcze x5 i nie o BMW tu chodzi.. Taki kaprys zarządowej elity wali w składzie Roman i przyjaciele z oślej ławki. Jest tego dużo w opór... Moja rada...? Zrób pół litra przed bramą strażnik też człowiek... zrozumie

Tomasz

Pracowalem tam 11 lat i jak slysze teksty typu my starzy pracownicy zarzadamy podwyzki albo odejdziemy to smiac mi sie chce.Robicie po 30 lat za marne grosze i nie zastrajkujecie bo sie boicie o te marne posady i jałmużne co miesiac! To przez was starych pracownikow sa takie warunki bo pokazaliscie ze sa glupcy co za przyslowiowa miske ryzu beda pracowac.

@Tomasz

I tu kolega ma rację niech taki stary z 15 i więcej letnim stażem się postawi i pójdzie za strajkować. Ostra się po pas a nie pójdzie

@a kto to, rozumiem Twoje niezadowolenie. Ze swojej strony zapewniam, że nie jestem związana z TOR-PAL. Jestem moderatorem serwisu Gowork.pl i moim zadaniem jest poznanie firm, aby osoby zaglądające na forum w celu uzyskania informacji o wybranym przez siebie pracodawcy przed aplikowaniem do niego, znalazły ich jak najwięcej.

@nożownik nie masz pochlebnej opinii o TOR-PAL. Z Twojego komentarza wynika, że w firmie występuje spora rotacja pracowników. Jak myślisz, co powoduje dużą rotację u tego pracodawcy? Czy możesz opisać swoje doświadczenie z tą firmą. Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Karolina

Pani Karolino, rotację pracowników powodują głodowe pensje, czy to normalne, że pracując na pełen etat muszę pobierać pomoc żywnościową?

a kto to
@Karolina

2200-2300 po 15 latach, odejmij premię i system - co zostaje?, realne zarobki, jeszcze nie wiesz dlaczego rotacja? a wy w biurach ile zarabiacie?

luki

Kolego nożownik a może tys zasluzyl na taka stawkę po 20 latach bo ja pracuje krucej i nie mam najniższej choc czekam bo ma być jakiś ruch. Jak zwalniali za bhp to narzekaliśmy jak nie tez zle. Życzę ci powodzenia i leśnych pewnych zarobkow. Ja nie czpkuje a jak mam trudna sytuacje to napisze o zapomogę to żaden wstyd. Karolina kasa kasa za tak ciezkom robotę na traku i po kilku latach to lipa. Przjdz zobacz jak tu sie pracuje.

@luki

Panie, 2 tys. na rękę, to dużo, że trzeba sobie specjalnie zasłużyć? W wielu firmach teraz tyle dostajesz na start, a w torpalu trzeba 20 lat wypracowywać? Śmiechu warte, sam wiesz jak ciężko się tam pracuje. Jestem zdania, że za tak ciężką pracę powinno się odpowiednio wynagradzać, żeby ludzie nie musieli brać pożyczek, ale co ja tam wiem, nie straciłem przecież X lat czekając na nagłą odmianę losu tylko wziąłem sprawy w swoje ręce i już nie tracę tam czasu

zbychu

Oslo nie musiałem stawiać warunków. Bo po 5 latach mam umowę a stale a z socjala mamkase na święta i zapomogi z których kozytam. Ja ma robic na czrno to pie i na gorszych warunkach. Taki jesteś cwany to ic. Drugi cwaniaczek nożownik to poco zjechales i do torpala sam gadasz ze tam tak dobrze. Sam robiłem w Szkoci i wiem ile zostaje jak rodzina tu. Napusz prawdę ile zapier bo ja robiłem jak pies pi 10-12 po normalnej stawce i zawsze gorszy. Janie mowie ze jej super w torpalu ale ba czarno czy śmieciowe dziękuję. A tu kasa na czas socjal ok i jeszcze zapomogi.

@zbychu

Tak to jest jak sie jedzie za granice nie znajac nawet podstaw jezyka i pozniej placz ze czules sie gorszy i miales zla prace.Jak nie znasz jezyka to siedz w Polsce .Patrzac na Twoja ortografie nie dziwie Ci sie ze Tobie podoba sie w tor palu.

@zbychu

Rozumiem ze skoro od kolegi wolales 2700 na reke i pelen socjal to w torpalu tez masz 2700? To ja Ci powiem masz max 2000 .Od kolegi wolasz odrazu umowe na stale chociaz on nawet nie wie czy sie nadajesz na budowe.Piszesz ze w torpalu umowe na stale dostales po 5 latach a od niego chcesz odrazu ? Szczerze jaka szkole skonczyles? Zgaduje ze podstawowke sory ale takie mam przeczucie

@Oslo

Oslo Czytaj ze zrozumieniem trzecią dostałem na stałe i nie po pięciu latach. Błędy kto ich nie robi. Chodzi mi o to że jak mam iść na gorsze warunki to nie jestem szalony. Pytanie skoro jesteś taki językowy to po co zjechałeś i się zatrudniłeś w Torpalu. Tak tam jesteś fachowiec i zarabiasz tyle co norweg. Wiec nie mieszaj w głowie i wracaj coś wiem jak nas obcokrajowców traktują. Tania siła robocza od rano do nocy najlepiej 6 razy w tygodniu. Ciekawe dlaczego jeszcze cię tam nie ma samoloty wstrzymali??

@zbychu

Pisalem wyzej dlaczego wrocilem.Przenosza fabryke z Oslo do Tro ndheim i aby nie siedziec bezczynnie 3 miesiace w domu zatridnilem sie w torpalu.Jak znasz jezyk i potrafisz cos robic to nie jestes traktowany gorzej i wyobraz sobie pracuje po 8,5 godz a nie 12.Wyjezdzajac znalem komunikatywnie angielski i podstawowy norweski a Ty wyjezdzajac znales jezyk ?

@zbychu

a co, może nieprawdę piszę? jeśli ci się tam podoba, to albo jesteś głupi, albo w jakimś innym torpalu pracujesz. Torpal taki wspaniały, że już muszą po dwie oferty pracy dawać na kartce, bo by im się miejsca na tablicach ogłoszeń skończyły, o BHP to tam tylko pięknie się na tych zebraniach mówi, a jak brygadziście coś na robocie powiesz, to odpowiada, że nie jesteś BHP-owcem i nie możesz mu nic mówić, ja już skończyłem swoją "przygodę" z tym syfem i to samo radzę zrobić wszystkim, którzy mają nadzieję na nie wiadomo co i siedzą tam po 20 lat za najniższą krajową czapkując z wdzięcznością za jakieś ochłapy z socjalu

Nowe związki zawodowe

To związki zawodowe pozwalają na to wszystko. Ich nie interesuję dobro pracownika tylko własna dupa ... szemrane wybory związkowe poza terenem zakłady żeby jak najmniej ludzi głosowało itd

@Nowe związki zawodowe

Skoro wiesz ze przepisy zostaly zlamane to dlaczego tego nie zglosisz?

@Nowe związki zawodowe

Skoro tak znasz przepisy związkowe to zgłoś gdzie trzeba i będzie po temacie

Romek

Ogolnie zgadzam sie z tym ze pieniadze sa male zbyt male za prace ktora wykonujemy ale w zamian mamy stala i pewna prace ,wyplaty zawsze na czas.Chcialoby sie wiecej zarabiac ale trzeba pracowac i miec nadzieje ze bedzie lepiej.

Zenek
@Romek

Nadzieja matka glupich! Robimy po 20 lat i caly czas mamy nadzieje ze bedzie lepiej a jak byl syf tak jest nadal!

@Romek

Lepiej to juz bylo.

kolorowy

Wy tu narzekacie a u nas na klockach cyrk. Przyszedł krawaciarz i oprowadza nowa dyrektorkę. Co on może powiedziec nie ma zielonego pojecia oderwany od rzeczywistości i te uśmieszki i grupa palenie. Zgadzam sie w niektórych miejscach cyrk. Toć on nie svhylil sie do roboty to co on może powiedziec o produkcji. Trzeba zmienić wydzial.

nożownik

Ta firma to jakieś nieporozumienie, pracuję 3 lata, kolega 4 i zarabiamy 2000 brutto+premia, a przychodzi nowy i dostaje tyle samo i ma jeszcze w perspektywie trzy podwyżki, albo przychodzi stary z innego wydziału i mówi, że od dźwigania to są młodzi, a on będzie tylko smarować, nosz kurw... i ciągle inwestują w jakieś gónwa, chooje muje, a na normalne podwyżki, nie ma... niech szanowny Zarząd zrozumie, że za najniższą, ludzi do pracy nie zachęcą, już nie mówię, że chcę tyle co w IP, ale te 2 tys. na rękę za ciężką pracę, to chyba nie jest wiele?

Mietek

Mam firemke budowlana,chlopy potrzebuje ludzi ale dobrych fachowcow.Robie glownie wykonczeniowke.Jezeli ktos czuje sie na silach to daj namiar bo roboty duzo a ludzi brakuje

zbychu

Mietek umowa na stałe 2 700 na lape dodatkowa kasa na swieta i urlop i kasa na czas to przyjde bo juz zwolnilem sie z torpala raz i pracowalem u prywaciarza i musialem wrocic. Bo pierwszy miech ok ale w drugim robota pod 10 - 12 godzin a kasy wcale wiecej i zaczoł placic na raty. Jak cos to daj namiary ale musi byc pewne bez sciemy bo mam rodzine.

@zbychu

Zbychu Tor Palowi tez takie warunki stawiales umowa na stale 2700 na reke i dodatki urlopowo swiateczne? Cwaniaki na forum a w Tor Palu geby nie odezwie i robi za pare groszy.Robie krociutko w Tor Palu bo w Norwegii mamy postoj bo firme przenosza i zaraz wracam .Co ja za historie w szatni slyszalem ze albo zarobki rowne IP albo strajk albo glodowka itd a pozniej widze na produkcji tych "krzykaczy" jak z glowa w dol wykonuja polecenia i najlepiej podkablowac kolege.

Dajo

Mietek rozwijaj firmę, Jak dasz to co chce stary, też przyjdę do ciebie. A to nie jest wiele więcej niż w Torpalu. Daj namiary jeśli jesteś taki wporzo.

Mietek

I jak tam starzy pracownicy ktorzy tu sie odgrazali ze beda strajkowac i walczyc o podwyzki? Wiedzialem ze tak bedzie strach wam nie pozwoli sie odezwac! Ja poszedlem po rozum do glowy i juz nie pracuje w T-P. Teraz mam wlasna dzialalnosc 5 ludzi i po doswiadczeniach z Torpalem traktuje ich z godnoscia.

stary
@Mietek

Siema Mietek. Przyjdę do ciebie i tylko daj namiary i odrazu umowa na stale. Jak dasz dwa i pol na czysto z skladkami i kasę na święta wakacje to odrazu. A gdzie robiles i na jakim wydziale.

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn