Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

stefan

Muzyn co ty wygadujesz. Nie wiem o co ci chodzi. Ten nowy częściej jest na halach jak rafal w. Nie pamiętam rzeby wcześnie ktos dziękował za robotę dobry wynik. A za luty ma być dodatkowa kasa. Dostawales wcześnie bo ja nie slyszalem. Ten przynajmnij pracuje z pracownikami i widac ze slucha pomysluw. Bo naprawiają. Jaki mobibg. Slyszalem ze robi porządek z olewatorami a to dobrze bo w końcu będzie można chodzić na urlopy. Jak nie pasuje zmin robotę. Ktos napisal tamten prezes nas docenial acha. Tesknisz to szukaj go.

Obserwator
@stefan

Osoba odpowiedzialna za HR w firmie powinna zastosować riposty bardziej pedagogiczne i kolejowe.

Nowy związek zawodowy :)
@stefan

A wszystko to przez pseudo związki zawodowe! Nic nie robią!!! Pozwalają na wszystko i podpisują wszystko...

...

Ta firma jest masakra,takiej rotacji ludzi to nigdzie nie widziałem!!! I po zmianie Prezesa nie jest wcale lepiej, a nawet gorzej , bo teraz to wszystko jest tylko koloryzowane a u poprzednika czarny to czarny i człowiek wiedział na czym stoji, i poprzedni Prezes doceniał ludzi pracujących a ten docenia Leserów !

Desperados
@...

Poprzedni Prezes Ciebie oraz Innych docenił (kwestia finansowa) jak należy, widać po wcześniejszych komentarzach... Nikt nie trzyma nikogo na siłę, dlaczego znikoma ilość ludzi, która deklarowała zmianę pracy do Grudziądza, po otwarciu fabryki nie uczyniła tego ? Nikogo nie chcę w żaden sposób oceniać w sposób negatywny, czy pozytywny, ale może zamiast pisać co chwilę post o podobnej treści, może lepiej zastanowić się czego chce się w życiu i o ile ma się możliwości różnego rodzaju, to czemu się z nich nie korzysta, zamiast płakać i siać propagandę na codzień dostępną w telewizji... Podsumowując, wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma.

Zatroskany

Skierowanie całych sił na BHP nie poprawi stanu firmy. Pieniądze dla firmy daje tylko klient.

zlosciuch

Przeczytałem i jestem...w szoku. Niezłe (usunięte przez administratora) ta firma. Ja nie pracowałem, ale byłem na rozmowie. Zaskoczył mnie niski poziom prowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej jak też poziom reprezentowany przez panią, która jest szefem działu BHP. Nie dziwię się, że tak tam się dzieje skoro tacy ludzi pracują. Powodzenia wszystkim. Oby zmieniało się na lepsze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ktuś

Powiedzcie mi czy do utrzymania ruchu warto iść ? podobno jest zmiana, niby lepiej, nowy kierownik, nowe plany i standardy, sprzętu wiecej. Coś zaczynają w końcu robić planowo a nie tylko jak się spie...oli. Tak słyszałem od produkcji. Prawda to ? Warto iść ?

ktuś
@ktuś

acha, pytam bo rekrutacje są jakieś

@amil hm no wiesz tak na prawdę to zawsze jakiś powód musi być nie koniecznie musisz się tego tutaj dowiedzieć to już wie tylko ta osoba która odeszła teraz pewnie niedługo pojawi się tutaj jakas nowa oferta pracy wlansie na takie stanowisko prawda ??

Krzychu

Starego tu ciągle opisują na tej stronie. Zagdniesz który.

Krzychu

My mamy nowego kierownika i jest o wiele lepiej niż było. Przyjdzie, zapyta, porozmawia, nawet na linii z nami robił! Wiele się zmienia. Premia niska, bo ciągłe awarie i tyle. Trzeba się spiąć to i premia będzie.

a kto to

Zadowoleni z czego, że premia coraz mniejsza i do nadgodzin zmuszają, standardy I.P. a pieniądze trzy razy mniejsze. 15 lat doświadczenia i raptem o 300 więcej niż ten młody narybek. SUPER!

....

Jak tu pracować skoro nowi niedoświadczeni pracownicy mają o 200,300zł większą motywację do pracy niż ja pracownik z 4 letnim stażem? Zwolnić i przyjąć się na nowo? Czy poprostu jest to robione specjalnie żebym sam zrezygnował z pracy Panie Prezesie...?

Bez planu na rodzine

Witam kolegów z Tor-pal. Pamiętam wizytę nowego prezesa na wydziale, rzecz jasna mówił ze zrówna pensje do IP, ze poprawi byt i dobre imię Zakładu. a co się zmieniło, a to ze dal o 30% mniejsza podwyżkę jak rok temu Pan R.Lewy. Praca daje chleb owszem ale godnie tez chce pracować za podobne pieniądze co z IP. BHP te same a złotówki rożne. Podam przykłady Pan niebieski 2,700 zl. Pan czerwony 1,800 zl pan KRB 1,900 zl. i nie wspomne o tym ze nowy pracownik Tor-pal ma podobna stawkę co 5 letni pracownik. Pozdrawiam Pana Prezesa Tor-Pal ps. nie czepiajcie się błędów ;/

Naga prawda

Ok O tak zgadzam się z kolegą tam trzeba konia a nie człowieka. Wszystko jest wynikiem wieloletnich zaniedbań że strony utrzymania ruchu odkładania wszystkiego na inny dzień a może się uda i samo się naprawi albo zapomnimy i damy im spokój. Fachowcy są tak zawaleni robotą bo co naprawia to na drugi dzień już nie działa, albo od razu nie działa ale interwencja ze strony mechaników była i to się liczy a nie to czy maszyna działa. Jest kilku dobrych fachowców ale są wykorzystywane bo pokazują że chcą coś zrobić więc trzeba ich gonić i dawać dużo zadań żeby im chęci odeszły. PANOWIE CZEKAMY NA ZMIANY!!!

AYRON

Jakie utrzymanie ruchu Ci Wielcy Fachowcy powinni się ze wstydu zakopać na środku placu przy wspornikach a nie narzekać ze mają znów coś zrobić na wspornikach.Szacunek dla Naszego Kierownika wsporników za walkie o poprawę warunków naszej pracy.

Nuny

Stan form na wydziale wsporników jest przerazający gorzej niz tragedia pracownicy narzekaja a utrzymanie ruchu nic z tym nie robi brakuje coraz nam wiecej sil by normalnie pracowac chcemy dodac ze poza praca tez mamy obowiazki domowe na co nam po pracy niewolniczej brakuje juz sily. Utrzymanie dokladnie jest informowane o stanie form by te formy przeciagac trzeba konia a nie czlowieka taka jest rzeczywista prawda i takich ludzi powinno postawic sie na 8h i zobaczyli jaki to jest lekki chleb. Podziekowania dla obecnego naszego kierownika który jest wzorem dla ludzi i wiele by zrobil dla nas i dla tego wydzialu ale tez nie zawsze moze. Pozdrowienia dla utrzymania ruchu zlitujcie sie na nas

...Łąka...

To lipa bo elektromechanicy pracują w systemie 4 zmianowym...

robot

prezes nie musi tego czytać na forum obudzi się wtedy jak połowa ludzi odejdzie do grudziądzu

FUNGI

Buahahaaaaa.... Właśnie dlatego "majom" takie zarobki a nie inne! A tak wogóle to Wy naprawdę wierzycie w to, że Prezes przeczyta wpisy na tym forum? Moim zdaniem nawet jeśli .....to i tak nie weźmie sobie tego do serca bo "nadzór" zawsze był, jest i będzie krytykowany w każdej firmie i właśnie tacy ci "kturzy" "pracujom" tak ciężko i "majom" tak źle nigdy nie docenią tego co mają a innych obleją hejtem!

???
@FUNGI

To może ty weś 1700zł z premią i z systemem za pracę na 4 lub 3 zmiany i utrzymaj za to rodzinę. Co do "ą" i "ę" to tacy właśnie najlepiej wykonają tą ciężką pracę szczególnie na traku, bo studęciki za taką płacę desek łapać nie będą. Widać jaki macie szacunek dla tych słabo wykształconych robili-są dla was niczym-prawda?

robot

panie prezesie dlaczego pracownic kturzy pracujom po 5 latach majom miejszom pesje otych co teras zatrudniacie

Bony M

Bo w Masońskiej korporacji tak jest .50 zł podwyżki i uścisk dłoni pajaca zza biurka ...bezcenne ....za wszystko inne zapłacisz kartą master card (usunięte przez administratora) musi odejść! !!! Precz z terroryzmem na traku !!!

Masakra Kopa i nara!

Wypadek na wydziale trak... Pan Kierownik za nie zgłoszenie wypadku i nie pójście na chorobowe zaproponuje prace na lżejszym stanowisku... Bzdura co ten człowiek jeszcze tam robi... Porażka !!

co tu się dzieje...
@Masakra Kopa i nara!

Ciekawe z kąt weźmie to lżejsze stanowisko na tracu ? Przecież swojego nie odda!?

a co tam
@co tu się dzieje...

To wszystko jest tylko narazie, on już ma projekty, firma wchodzi i robi.

co mi tam
@a co tam

No tak, to już się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn