Opinie o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novostrat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novostrat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Ambroży

W normalnym zakładzie jest nie do pomyślenia że utrzymanie ruchu nie potrafi zamontować klamki w drzwiach. Nie wiem jak określić człowiek który zamontował klamkę w taki sposób że drzwi nie da się zamknąć w wc przy planksach. Tak ustawił że wykończenie jest centralnie na ościeżnicy. Nie wspominając już o tym jak niedbale niechlujnie jest to zamontowane. Całe to utrzymanie ruchu trzeba pogonić łącznie z ich szefem, który nad nimi czuwa. Rozumiem, że śpią w nocy, że przynoszą piwko do pracy. Z laską przychodzą do awarii A jak już przyjdą to sto wymówek ja nie elektryk ja nie hydraulik. Skończyły się czasy świętych krów. Czas się wziąć do pracy. Czy ktoś jest w stanie nad nimi zapanować?

@Ambroży

Nie wiem co lepsze drzwi miesiąc bez klamki czy montaż naszego utrzymania ruchu

B
@Ambroży

Pisząc o nich utrzymanie ruchu obrażacie utrzymania ruchu z prawdziwego zdarzenia

Drzwi
@Ambroży

I pomimo wpisu po kilku dniach drzwi dalej się nie zamykają. Mało tego, od próby zamykania przez tyle dni cała ścianka działowa się wali. BRAWO

@Drzwi

Kierownik musi zarabiać potężne hajc bo chwali się nową fórą a nie potrafi dopilnować ludzie żeby zrobili porządnie takom prosta rzecz. (usunięte przez administratora)

Mechanik
@Ambroży

Nie robimy jest źle, robimy byle jak też jest źle. To jak mamy robić

Janosik

To jak jest wirus na zakładzie? Ponoć Ukraina przywlekła, a BHP zamiata sprawę pod dywan.

Allah
@Janosik

Oczywiście, za jest a Ukrainiec co z nimi mieszka dalej pracuje

SafetyShoes

Który bezmózg wyrzucił buty pracowników do kosza?

no lepiej już było .panie kierowniczku może czas dać ludziom premie .tiry jadą z zakładu z towarem a ludziom nic? prosimy o premie miesięczne ,nie kwartalne....

Kati
@ja

Żałosni sa oni wszyscy, łącznie z Francją elegancją. Jak na polskiej ziemi zamiast Polaków w sobotę Ukraińcy przychodzą. Rasizm mobbing ksenofobia wyzysk

Po
@ja

To jest ta premia czy nie? Bo żadnej ifo. nie ma.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novostrat Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier-Operator Wózka Widłowego.
B i H i P

Kto zniszczył rękawice termoochronne na Torninowej tj. Smaru do nich naładował?

Orzeł

Mogę się wypowiedzieć na temat zakładu Novostrat.Jest pewien WÓZKOWY któremu zostało 4 miesiące do emerytury i nic nie robi tylko z ucha strzela.Atmosfera w pracy jest nie przyjemna każdy patrzy na Kogoś A nie na siebie .Kierownik M.jest nie kompetentny, nie umi rozmawiać z ludźmi .

Iza

Za chwilę minie rok jak macie nowego kierownika produkcji (przynajmniej on myśli, że nim jest). Stąd pytanie: jak oceniacie jego pracę? Zachęcam do dyskusji i wylewania żali. Piszcie także ile razy Wam dziękował

Kebap
@Iza

Idealny kiero czy jest czy go nie ma i tak nie pojawia się na produkcji.

Nh

To są pieniądze w firmie czy nie? Bo widzę, że na żałosne rzeczy jak sponsorowanie pseudo zawodów terenuwkami sa

@Nh

Ale co ze (usunięte przez administratora)sponsorowali? Tego od etykiet

Ghhh

Kimkolwiek jesteś, dołączam się do pytania. Proszę też o zakupienie grabek ;)

Kakało

(usunięte przez administratora)gdzie jest woda ja się pytam?

Kakało

Zobaczymy co na to inspekcja

Hmm

Co tam ludzie słychać?

Janosik
@Hmm

Gdzie tu sprawiedliwość? Niektóre urzędy skracają godziny pracy bo jest gorąco. A co mają powiedzieć ludzie pracujący na produkcji gdzie temperatura zbliża się do 40 st. C. Bez premii i jakichkolwiek dodatków.

Karl
@Hmm

Nie wiesz jak jest? Zawsze w tym zakładzie Cię wydy%$&^ jak będą mieli możliwość. Premii już nie zobaczysz

Lajs
@Hmm

Do tych co robią po 12 godzin, podziękował wam chociaż?

@Lajs

Płaczą że dużo pracy. Płaczą że nie ma komu pracować, to Ja się pytam po co zostajecie? Może jak załoga by pokazała że nie zostanie po godzinach to pracownicy by się znaleźli do zatrudnienia i było by lżej. PS. to wchodzenie w.... działa w tym zakładzie w obie strony bez zarzutu

Ale kto zostaje tak naprawdę? 2 dziewczyny i gołąbki

Widzisz A nie grzmisz

Chcą zostawać, niech zostają jeśli potrzebują. Do pracy się chodzi po pieniądze a nie dla przyjemności. Jeśli żal ci du*e ściska, też zostań. Raczej 4 osoby nie odwalą takiej produkcji że zniknie potrzeba zatrudnienienia nowej osoby, a zatrudnianie dzieci w tym nie pomaga.

@Widzisz A nie grzmisz

Oj są tacy co dla przyjemności chodzą. Zacierają ręce na powrót nocek

Analfabeta

Nieudacznik piszemy razem, ale masz racje , jak na analfabetę z novostratu przystało piszesz "poprawnie".

Jan

Jak ktoś obraża wpisujących a sam nie potrafi nabazgrolić zdania bez błędu to jak go nazwiemy? (nie udaczników)

Eddy

Patrząc na stylistykę, brak interpunkcji oraz błędy mógł to pisać mgr inż boczek

Ktoś

Jak wam coś nie pasuje to podejdźcie do niej i to powiedzcie prosto w oczy a nie napierdalacie anonimowo na forum kozaki. Ogarnijcie się. Nie pozdrawiam

B
@Ktoś

To po co na forum się pompuje?

Ktos
@B

Nie pompuje się tylko zachowujecie się gorzej od dzieci w przedszkolu. Pełno zawisci a o szacunku do drugiej osoby nic nie mówię. Żałosne i przykre jest to co się dzieje w zakładzie.

Dana

Będzie wesoła atmosfera w poniedziałek na formatce

Garnek Garnuszek

Ludzie ogarnijcie się, po co siadać na kogoś, w sumie bez powodu?. Na pewno nie jest jej miło. Spójrzcie w lustro, a potem komentujcie

My
@Garnek Garnuszek

To po co zaczyna. Niech sama spojrzy w lustro tak jak piszesz i dorośnie w końcu i przestanie na forum pisać pierdoły

Formatka

Szczyt szczytów, ktoś kto ma na pierwszą zmianę powinien mieć pierwszeństwo jeśli idzie sobota na pierwszą zmianę ale nie lepiej niech idą osoby które wchodzą w (usunięte przez administratora) kierowniczkowi.

Oni
@Formatka

Karolinko poprostu wniosek jest jeden trzeba wykazać się w tygodniu żebys była mile widziana w sobote a nie drzeć mordę bez sensu. Nie pozdrawiam .

Enca
@Oni

No tak tylko(usunięte przez administratora) słychać

Vela
@Enca

Aż mnie nosi jak przychodzę A ons na stołówce jest. Ani to słuchać ani co

Odpad

Osoba która kazała wylać wodę dało świadectwo swojej osoby....

Oni
@Odpad

A już napewno powinna ponieść konsekwencje

Francja elegancja
@Odpad

Świadectwo to dali zabierając premię A pracujemy csky czas podczas pandemii. Uczciwi pracodawcy to jeszcze dokładają pieniążki za taką pracę. Ale po co jak kierowniczek dał torby

Nam się w te upały woda poptostu należy!!! A nie bezczelnie na oczach pracowników jest wylewana do kanału bo ktoś chciał zaoszczędzić i się przeterminowało. A świeżej nie ma . Bo po co?

Formatka

Ta firma całkowicie podupadła. Brak jakiego kolwiek kierownictwa. A jak już się wspomina o kierownictwie. Co myślicie o naszym kierowniku? Dla mnie to osoba bez kompetencji do tego stanowiska. Brak komunikacji pracownik-kierownik. Nie umie podejść do ludzi i normalnie porozmawiać tylko przez osoby trzecie można się czego kolwiek dowiedzieć. A żeby zająć zobaczyć co się robi na produkcji to już nie potrzeba lepiej pójść na chińską i tam siedzieć. Później gada że tamto nie jest zrobione czy to. Jeszcze chamsko potrafi za plecami odgadywać ludzi i nazywać ich niewiadomo jak. Jak nie wchodzisz mu w (usunięte przez administratora) to nic nie zyskasz. tylko masz za nim łazić i mówić że ,, ja lepsza '' , ,,my to ogarniemy szybciej''. Co to ma być.

Kakało

A fundusz socjalny? Slepi jesteście ? Nie widzicie że pieniądze pobierają A imprezę odwoali. Cieszycie się z torb? Może zamiast imprezy chociaż jakiś poczęstunek

Laminatory

Serio jest to żałosne co się tu wyrabia. Naprawdę lepiej zostawić wodę A potem wylać bo po terminie? Paleta wody w kanał. Nigdy już dobrego słowa nie powiem o bhpowcu i całym kierownictwie.. lepiej 500zl wylać niż dac ludziom. Taka jest polityka firmy. Zapieprzamy bez premii. Roboty Full, trzeba robić za 3 i co z tego mamy. Kierowniczek przyjmie sowich ziomków co do niczego dyr nie nadają. Już hodowca tak robił. Nie rozumiem tego wszystkiego. Już o butach nie wspominając. Dzisiaj jeden skończył na pogotowiu bo stopy spuchły. Niech sobie chodzą w tym dziadostwie z Ressa. Takiej patologii jeszcze nie było. Po co kierownik skoro go nie widać na produkcji? Na laminatorach zadymione jak pod czas pożaru. Gdzie jest wtedy bhp. Nie widzi co się dzieje? Grzyby zniszczone, maszyny w fatalnym stanie. Jedynym słowem tragedia. Jeszcze przyjmują człowiek 250kg który nie ms siły stać. Nie wiedzą gdzue go dac żeby nie padł na serce. Nie pozdrawiam

Stamper
@Laminatory

Teraz chowają wodę jak tchórze. Chcą zrobić tutaj drugą meblówkę niszcząc to na co ciężko pracowaliśmy. Ciekawe czy takie niszczenie pieniędzy można zgłosić do prokuratury

Zostaw merytoryczną opinię o Novostrat Sp. z o.o. - Olszyna

• Jak się pracuje w Novostrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novostrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novostrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novostrat Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Novostrat Sp. z o.o.