Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Rockefeler

Mieszkanie bez pralki, lodówki to straszna lipa, na dłuższą metę to męczy i totalnie zniechęca. Ważne są warunki po pracy, nawet ważniejsze niż sama praca. Praca może być ciężka, to nie problem, ale warunki do wypoczynku są najważniejsze.

cykor
@Rockefeler

a ta firma jest wiarygodna czy oszukuja ktos mi powie

XXXXX

Witam. Czy ktoś pracujący jako elektryk- monter szaf sterowniczych w Lubece mógłby napisać kilka szczegółów..: jak wygląda praca, warunki zakwaterowania, godziny pracy, dojazd do pracy, ile wychodzicie na "czysto" etc. Z góry dziękuję.

Mario

A co Ty możesz o tym wiedzieć ele jak stronę wcześniej napisałeś: właśnie wróciłem do domu ze spotkania z pracodawcą w zeitmannie! Troche długo ale myśle że było warto bo dostałem się na bezpłatny kurs dla elektryków.

Słyszałem że na BMW jest super, ale nie mam uprawnień, czy ktoś pracuje na produkcji? Można się tam jakoś dostać?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
tony

Pracuję w Dingolfing i teraz uruchamiają dodatkową produkcję 5 więc dlatego znowu zwiększają zatrudnienie. Nie chcą rumunów, chcą tylko Polaków. Jak tu jechałem pod koniec ubiegłego roku to jechaliśmy we dwóch z Krapkowic i paliwo wyszło taniej, a na miejscu nam załatwili mieszkanie, płacimy po 300 euro. Robot jest super tylko duże wymiany ludzi bo jak przyjeżdżają tacy co wózek widzieli tylko na kursie to się dłużej niż tydzień nie utrzymują...

@tony

Jeśli w piątek praca kończy się o 13 to czy dostajecie dietę za piątek czy może wówczas wcale jej nie dostajecie. Za mieszanie płacisz OK,nam powiedziano dwa razy tyle od osoby i to nie jest już takie fajne.Czy media są wliczone w cenę: prąd,woda,wywóz śmieci?

zainteeresowany
@tony

a kto mogłby tak dokładnie napisać jakie własnie są warunki jeżeli chodzi o pracę na tych serach , od podstaw. proszę o pomoc, ponieważ bardo poważnie myślę nad wyjazdem poprzez zeitmannaa . dokładnie chodzi mi o wynagrodzenie jakie można otrzymać za normalna prace ? jak jest z mieszkaniem ? a kolejne pytanie ,troche odbiega od tematu , to jak jest na rozmowie z Panią w zeitmann , jakie np pytanie zadają przez telefon w języku niemieckiem . z góry dziękuje .

hydraulik

Mam pytanko czy ktoś już pracuję w Niemczech z zeitmanna .Proszę o napisanie jak się pracuję i jak warunki w pracy . Z góry dziękuję .

bodzio

Kurs nienieckiego 200h kosztuje 2000pln, a jeśli odejdziesz wcześniej to płacisz za tyle godzin co byłeś. Po trzech miesiącach po rozpoczęciu pracy możesz odejść, chyba ta nie czytałem całej umowy bo jest po DE.

marek

Witam. widziałem że mają znowu ogłoszenia na operatora wózka widłowego do Dingolfing na zakładach BMW. Czy ktoś z pracujących może powiedzieć jakie krążą plotki ile osób będą przyjmować ? To jest jakieś większe dotrudnienie czy tylko pojedyncze osoby? Ile trzeba mieć doświadczenia na długich widłach? ile średnio zarabia się po odliczeniu mieszkania ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

krissb
@marek

są jakieś ruchawki na magazynie będzie trzeba 20 - 30 osób nie wiem ile z tego ma zeitmann ale pewnie co najmniej połowe. po mieskzaniu jest do zarobienia w najgorszym miesiącu 1100 w najlepszym do 1600. Można znaleśc tańsze mieszkanie na własną ręke w tedy możesz zarobić o 100 - 150 więcej ale Dingolfing i okolicach ciężko o mieskzanie bo jest dużo polakó węgrów i teraz doszli jeszcze rumuni i bługarzy ale jak zawsze da się coś znajeść tylko jest troche dalej do roboty. dosaidczenie trze ba mieć co najmniej 2 lata ale i tak liczy się jak zasóaasz na widlaku. teraz będzie potrzeba więcej osób na długie widły do rozładunku tirów.

Mario

do Arbeit Kto powiedział że musi to być w samej Kolonii,Stuttgarcie,Monachium czy innym dużym mieście.Wbrew nawet nie wskazane bo jest duży problem z parkowaniem.Mieszkania powinny być w okolicy tych miast.Ciężko coś znaleźć, zobacz a ja bez problemu znajduję mnóstwo ofert na niemieckich stronach. do domario Nie wstydź się pisać prawdy.Nie wstydź się udzielać szczerych odpowiedzi nam świeżakom.Popatrz stronę wcześniej ile jest pytań.Jakoś nie potrafiłeś(aś) na nie odpowiedzieć.Nikt nie neguje tego,że warto chodzić na kurs języka,bo to zawsze warto.Natomiast nie wciskaj że jest darmowy,gdyż jeśli zrezygnujesz w trakcie kursu to musisz zapłacić.Nie piszę jaką bo i tak ta wiadomość zostanie usunięta.Ci co chodzili na kurs wiedzą ile to jest.Dziś nie ma nic gratis i każdy o tym wie.Pytanie do Ciebie skoro tak wszytko wiesz: Jeśli w piątek praca kończy się o 13 to czy pracownik otrzymuje obiecywaną dietę za przepracowany piątek czy może wówczas wcale jej nie dostanie a dostanie tylko za 4 dni pracy od poniedziałku do czwartku.To bardzo ważna sprawa i nie powinna być ukrywana.Odpowiedz też proszę innym na ich pytania.Czekam na odpowiedzi.Tu nie chodzi o oczernianie kogoś a o szczere, dokładne informacje.Admina też proszę o nie usuwanie tak ważnych spraw dla Polaków.

Agent X

[usunięte przez admina] Co do mieszkań to Mario ma rację 3 pokoje od 700 Euro wzwyż + kaucja

bodzio

A czy ktoś mi odpowie na moje pytanie o warunki na budowach jako elektryk czy sa znośne.Czy trzeba się przebierać na polu czy w samochodzie albo jeździć w ubraniu roboczym do domu, ja nie potrzebuje luksusu ale miejsce do przebrania i trzymania swoich narządzi i ubrań powinno być. Nie wierze że nikt z tego forum nie był na budowach w Niemcach, a może nie chcecie pisać. A mieszkanie jak chcesz inne niż ci dają zawsze możesz poszukać np. w ogłoszeniach w sklepach Lidl,Aldi i inne.pozdro

domario

Wiem kim jest Mario.w Krakowie przed kursem jeszcze w zeszłym roku był taki gość co strasznie narzekał, liczył i wszystkich na stawiał ze się nie opłaca i nie warto za darmo się uczyć niemieckiego i jechać do pewnej pracy. Dzisiaj wszyscy są po kursie pracują a on tylko swoje kalkulacje wypisuje. Po co go pytacie jaki trzeba znać język jak on w Niemczech nigdy nie był ani mu się języka nie chciało uczyć. Jego celem jest tylko siać wątpliwości bo nie może przeżyć ze sam się nie zdecydował. Zobaczycie ze nikt mu tego komentarza nie usunie choć powinin za wprowadzanie ludzi w błąd

Arbeit

Mario ale ty piszesz jako osoba która wyjechała do pracy z Zeitmannem i jest nie zadowolona czy jako osoba która chce wyjechać ale przekalkulowała i uważa że jej się nie opłaca. Bo mam takie wrażenie jak czytam twoją wypowiedź że ty w Niemczech nie byłeś. Szczególnie jak czytam o tym mieszkaniu to się w tym utwierdzam. To są jakieś cuda. Jak byś był to byś wiedział że Niemcy nie chcą nam polakom wynajmować mieszkań. A w dużych miastach takich jak Stuttgart, Monachium, Kolonia ceny mieszkań są astronomiczne i bardzo ciężko coś znaleść nawet drogiego!

bolek

Mario, a jak naprawdę wygląda sprawa znajomości języka niemieckiego?

Radom

Dzięki mario kto zdążył ten przeczytał

jarek

hej mam pytanie czy ktos pracował na winnicach w krov?

jarek

hej mam pytanie czy ktos pracował na winnicach w krov?

Rockefeler

Czy ktoś kto pojechał przez Zeitmann'a do Niemiec, może się wypowiedzieć w sprawie warunków mieszkaniowych ? Czy są lodówki, pralka, kuchnia wyposażona ?

@Rockefeler

Zauważ,że wszystko co pisze jest usuwane przez administratora.Wyżej opisałem wszystko co w/g mnie jest ważne.Ile tak naprawdę zostanie kasy z miesiąca. Wystarczy policzyć dniówki,w miesiącu.Nie zapomnijcie odjąć podatku, bo dniówki są brutto.Teraz trzeba odjąć koszty mieszkań.Od tego odjąć codzienne dojazdy do roboty odległej o dziesiątki km,michę,płatne parkingi i cholera wie co jeszcze. Tego Ci nikt nie powie, bo tu nie piszą ludzie pracujący tylko pytający.Dieta na to wszystko nie wystarczy przy tak chorych sumach za mieszkania.Dieta płacona jest tylko za dni od poniedziałku do piątku a za chałupę płaci się też za sobota i niedziela. Lodówki i jakaś kuchnia podobno jest.Pralek zawsze nie ma,trzeba czasem prać w pralniach. Nie ma też dostępu do sieci internet.Można sobie kupić podobno pre-peida,ale nie wiadomo jak jest z jego zasięgiem w małych miejscowościach. Wszystko byłoby w miarę OK gdyby nie mieszkania. Za to co wezmą od 6 robotników umiejscowionych w 3 pokojach to u Niemca wynajmiesz 4 osobne całkiem OK dwu pokojowe mieszkania 40m-55m a nie 3 pokoje w jednym mieszkaniu dla 6 dorosłych facetów. Poszukajcie sobie na niemieckich stronach dotyczących wynajmu mieszkań. Podejrzewam że zbyt wiele osób tego nie przeczyta bo czuwający admin to usunie.Nawet na stronie Zeitmann jest w dziale Niemcy zakładka zakwaterowanie a tam linki do niemieckich stron.Linki trzeba skopiować do przeglądarki gdyż nie mają bezpośrednich przekierowań. Teraz można poprzeglądać oferty mieszkaniowe w różnych częściach Niemiec.

Kris

tak mi wszystko pomagał zebrac i wypełnić zeitman. musisz się do nich z tym zgłosić łaski ci nie robią, poprostu do nich zadzwoń albo podejdź

s

Czy ktoś się ubiegał o Kindergeld w (usunięte przez administratora) i wypełniał dokument.Słyszałem że podobno potrzebne jest zameldowanie w DE i gdzie to skladaliscie.pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA