Opinie o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roban Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Roban Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Wiodu

W sklepie na(usuniete przez administratora) w roban pracuje nieuprzejma złe traktujaca klienta kierowniczka. Do tego (usuniete przez administratora)klientów wmawiając im przy kasie ze dany towar jest droższy niż mówią otym zasady sprzedaży w tym sklepie

awer56

TWOJA GŁUPOTA JEST DUŻO WIĘKSZA ZA 4 DNI ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO SIE ZWALNIA PRACOWNIKA

głos rozsądku

Nie wiedziałaś, jak się zatrudniałaś, jaka bedzie stawka? Żal czytać, to co piszecie. Głupota króluje.

dd

Praca w Robanie to dramat! Szef (usuniete przez administratora) wszystkich pracowników, myśli tylko jak (usuniete przez administratora) by się wzbogacic jak najniższym kosztem. Nagminnie zwalnia się tam pracownice sklepów, bez powodu, tylko dla tego że się rozchorowała. Nie polecam!!! Pozatym wszyscy pracują tam na śmieciowych umowach!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roban Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
stefania

Nic dodac nic ując. I sprzątanie po godzinach za które nie płacą. Nie polecam pracy w tej firmie nikomuuuuuuuuuuuuu

robaniontko

Polecam prace w Robanie.Szkolenie przeprowadzi (usuniete przez administratora) której w głowie się poprzewracało od stanowiska (usuniete przez administratora)Inne warunki na rozmowie a inne do podpisania w umowie,dno.

kinia

Witam! Pracowałam w robanie pare miesiecy i nikomu nie polecam.Praca od pon-pt po 9.5h dotego dochodzi codziennie ok 1h sprzatania hali oczywiscie gratis przerwa 15min.W sobote 5h co trzecia sobote jest tzw.wymian(po skonczeniu pracy siedzi sie na wymianie na ogol do rana)najdluzej wyszło mi ok 21h pracy razem z wymiana a całej przerwy w ciągu tych 21h mialam tylko 30min.Nastepnie jeden dzien odpoczynku ze wzgledu na niedziele i od pon. do pracy.Stawki godzinne 5zł/h Na wymianach jest okreslona kwota ktora dzieli sie na wszytkich pracowników na ogół wychodzi od50-70zł bezwzgledu na ilosc godzin.Osoby stałe ktore przychodza regularnie na wymiane nie podpisuja zadnych umów natomiast osoby ktorych kierowniczka nie zna dostaja umowe do podpisania po jednym egzeplarzu ktory itak kierowniczka zabiera.Podejrzewam ze praca jest na czarno o czym wie doskonale kierowniczka i stali pracownicy.

xyz

witam ja osobiscie pracowałam w robanie w krakowie jesli chodzi o kierowniczke i pania koordynator to było ok bo dziewczyna juz sa tak samo zmeczone (usuniete przez administratora) jak wszyscy jedyny problem był w tym ze na umowie było 5 zł netto na godzine a (usuniete przez administratora) wypłacał 4zł lub jak uwazał wiec w ostatnich miesiacach po 9 godz dziennie i co druga sobota po 15 -16 wyszłam 650zł wynagrodzenia (usuniete przez administratora) wzbogaca sie na innych!!!!!!!!!!!!!!!

luuna

Hej i jak, byłaś na rozmowie? pracowałaś bądź pracujesz jeszcze? Znów poszukują kogoś do biura i zastanawiam się, o co tu chodzi i czy ubiegać się tam o pracę.

Za pierwszym razem nie zadzwonili w ogóle. Widocznie wybrali kogoś innego. I wczoraj znowu pojawiło się ogłoszenie na pracownika biurowego do Zabierzowa. I dosłownie godzinę temu zadzwoniła Pani i umówiłyśmy się na jutro. Jak czytam te wszystkie opinie to tak się zastanawiam czy mam się bać czy nie... A na jakie zarobki tam można liczyć? Dają najniższą krajową? Pójdę, zobaczę, ocenię... W zasadzie nic nie tracę, szukam pracy już chyba od 3 miesięcy i nic, dlatego ucieszyłam się jak zadzwonili. Zastanawia mnie tylko dlaczego po 2 miesiącach znów ogłoszenie...czyżby ktoś zrezygnował???:)

Chyba żartujesz pytając czy warto aplikować do kadr do Robana. Praca w towarzystwie (usuniete przez administratora).....bezcenne. Cała kadra na poziomie firmy Roban jednym słowem nic sie nie rózni od pracy w sklepie ...jecynie ważniejsze bo bliżej Szefa. Ogólna desperacja.

A tak w nawiązaniu do kadr.... Pojawiła się oferta na stanowisko pracownika biurowego w Zabierzowie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto aplikować? Jaka atmosfera, jakie zarobki? Ale szczerze...

(usuniete przez administratora)Robana to po prostu nowobogacki prostak, który nie ma żadnych skrupułów w wykorzystywaniu ludzi i dlatego otacza się takimi samymi ludźmi jak on. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że głód zagląda wam w oczy i nie macie naprawdę innej opcji. Tam zatrudniają się właśnie tacy desperaci, wytrzymują miesiąc czy dwa, stąd ta ciągła "rekrutacja".

szczesliwa

Witam ja pracuję w firmie ROBAN i ogulnie jestem zadowolona jesli ma sie dobre stosunki w sklepie i atmosfera jest ok to do wszystkiego można sie przywyknąć zarobki czsem z 3 dniowym opóznieniem za co panie w kadrach zawsze przepraszały po prostu cza widzieć co sie podpisuje a nie potem lamentować

bararara

Wszystko zależy od tego gdzie sie trafi, do którego sklepu, do jakiej kierowniczki. I nigdy nie wiadomo czy z dnia na dzień nie przerzucą cie na drugi koniec miasta. A co tam w kadrach słychać? Pracuje tam teraz ktoś uprzejmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Roban Sp. z o.o. - Kraków

Roban Sp. z o.o.
  • Nad Wodą 50