Roban Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Roban Sp. z o.o.

szukająca pracy 2014-05-16 15:00:25
czy ktoś był na rozmowie w Katowicach-pracował??? bo od 3 miesięcy jest ogłoszenie -ja tam składałam cv ale cisza.wiecie jakie warunki, coś bliżej??
dizel 2014-05-16 17:07:43
odpuść sobie nie warta tam iść
caro 2014-05-16 20:42:18
Dokładnie! W 100% potwierdzam. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach mających zlewkę na wszystko... i już na pewno odradzam stanowisko kierownicze!

Jedyny + to że z kasą nigdy nie było opóznień gdy ja pracowałam.
pracownica 2014-05-19 19:37:48
powiem tak praca jako kierownik jest nielekka pracuje sie srednio po 200 godzin od poniedzilaku do piątku wszystkie soboty za stawke okolo 1700zł czasami słyszałam ze wiecej, dni wolnych nie ma w tej firmie(usunięte przez administratora)
nina 2014-05-23 14:14:53
A jak jest w tej hurtowni bo wiele slyszalam a zwlaszcza o kierownictwie i stosunku ich do pracownikow?
GOSKA 2014-05-25 06:03:25
DROGA PRACOWNICO PISZESZ ŻE SIĘ PRACUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PO 200H CZYLI DOBA MA 40 GODZIN ALE JAJA U MNIE MA 24H CO ZA CZAS AZTEKOW?
pracownica 2014-05-26 20:02:13
policz sobie sklep jest np od 9-19 czyli 10godzin lub od 9-18 masz po 9godzin dziennie. czyli w najlepszym wypadku 45godzin tygodniowo plus sobota 4-5 godzin. czyli 180 godzin plus 20 godzin soboty a i plus wymina 5-7 godzin za śmieszne 50-60zł co nam daje nawet i 215 godzin jesli 2 wymiany wypadna w miesiącu a są sklepy co maja wymiane co 2 tygodnie a są co maja co 3 tygodnie. wiec w sumie okolo 210 godzin za smieszna kase kolo 1700zł.warte??pisze o kierownikach nie o pracownikach.
pracownica 2014-05-26 20:07:46
pani gośiu pani napewno pracuje w tej firmie proszę się pochalić jak mało pani pracuje?? a nie wiem skad pani wziała 40 godzin ma doba??liczyć pani chyba to nie umie za bardzo.
gość 2014-05-27 18:33:58
Na sortowni jest.. ciężko. Jedna zmiana od 6 rano - 9 godzin pracy w ogromnych kilogramach kurzu. Dziewczyny pracują w akordowym tempie. Dodatkowo prócz pracy w tygodniu w soboty jest wymiana na sklepach - wobec tego każdy może sobie dopisać co dzieje się na sortowni, bo ktoś musi ten towar wysłać oraz odebrać. Na tak zwanej "ambonie" siedzą kierowniczki wpatrzone w monitoring i machają bacikiem, bo towar musi być wysłany a czasem jest taki syf, że nie ma z czego sortować i pakować.
pitbull 2014-06-10 14:07:48
Ciekaw jestem czemu sa usuwane niektore wpisy gdzie informuja o autentycznej sytuacji w firmie Roban a zwlaszcza hurtowni o pracy kierownictwa a pracownikow zostawiane sa tylko malo istotne informacje jakby komus bardzo na tym zalezalo zeby prawda nie wyszla na swiatlo dzienne skoro jest to strona i miejsce do wyrazania swojej opini
pracownica 2014-06-10 20:30:00
drogi pitbulu mam prace co miesiąc wynagrodzenie i to nie po 100 zł jak w innym ciucholandzie gdzie pracowałam mogę coś zabrać na kredyt na raty bo dostaje całość
kierownictwo to może nie najlepsze ale odpowiada przed włascicielem znajdz mi lepsza prace a się zgłosze nikt nas na siłe nie trzyma trzymaj się fanka
pitbull 2014-06-11 11:02:13
A ile lat tam pracujesz ? I co ty bierzesz na kredyt (usunięte przez administratora) I co tam robisz na jakim stanowisku bo wydaje mi sie ze cos sciemniasz
asterix 2014-06-11 12:59:07
Ludzie co wy piszecie za glupoty tam jest fajnie (usunięte przez administratora) a na wymianie w sobote bedzie dym bedzie zabawa bedzie sie dzialo
zzzz 2014-06-11 14:22:37
Ta firma upada nawet admin usuwa wpisy zeby ludzie nic nie wiedzieli jak tam jest , moze prosperowala kiedys ale to byly lata 90 jada teraz na kredytach , jak to ludzi oklamuja o umowach itd pozdro dla admina i tak to wyjdzie jak tam jest
brat bart 2014-08-26 21:17:29
Pozdrowienia dla Anny z hurtowni ( kochajacy )
krakowiak 2014-09-04 20:25:38
Kilka lat temu, szukając pracy, wstąpiłem do jednego robama w krakowie, bo w oknie wisiało ogłoszenie. zapytałem jak ma wyglądać praca i na jakich warunkach miałbym byc zatrudniony. Odpowiedź była taka: umowa zlecenie, wynagrodzenie miesięczne 1000 zł na rękę, praca 10 godzin dziennie + 5 w soboty + wymiana towaru w co drugą sobotę.
Masakra! Potrzebowałem pracy, ale nie az tak, żeby jakiś cyniczny wyzyskiwacz miał mnie tak bezczelnie, w biały dzień okradać!
Może się coś zmieniło od tamtego czasu, ale wątpię.
JA 2014-09-23 10:41:08
Czy ktos pracowal w robanie jako koordynator albo moze wie jak jest na tym stanowisku?Jakie obowiazki dokladnie i pensja.
JA 2014-09-23 10:49:59
Bede wdzieczna jak ktos da znac bo mam sie wybrac na rozmowe ale jak przeczytalam to wszystko to nie wiem co myslec...
hoho 2014-09-26 13:17:37
był ktoś na rozmowie o pracę na stanowisko koordynatora?
JA 2014-09-27 08:20:13
Tak bylam i nie polecam
hoho 2014-09-27 14:19:59
napisz coś więcej proszę :) dużo osób chętnych było?
JA 2014-09-27 15:11:09
POdaj maila bo to jest troche ;)
JA 2014-09-27 20:25:37
Czy duzo osob nie wiem bo bylam umowiona na konkretna godz.Ja podziekowalam po zapoznaniu sie z warunkami finansowymi,poza tym jestes na kazde zawolanie i jak trzeba to z dnia na dzien jedziesz do sklepu do innego miasta na ile jest koniecznosc (np, 2 msc),zakwaterowanie masz,wyzywienie na wlasna reke.Zapieprzasz rowno jak kazdy pracownik,tylko masz wiecej odpowiedzialnosci.Za taka kase nie polecam...Poza tym 2 tys.(koszty szkolenia;))placisz firmie jak sie zwolnisz przed uplywem roku.Proponuje Ci podanie maila to przesle papierek ,ktory dostalam i na ktorym masz wszystko czarno na bialym.Sama rozmowa trwala moze 15 min i polegala na tym,ze po zapoznaniu sie z owym papierkirm, zadawalam pytania i tyle.Jak chcesz TYRAC za taka mala kase to Cie przyjma:)
JA 2014-09-27 20:28:31
No ale trzeba przyznac KOORDYNATOR brzmi dumnie haha
pracownik 2014-10-14 17:45:15
Kordynator to jakas mega porazka w tej firmie zostalo ich bardzo malo.jezdzisz co dzien od poniedzialku do soboty plus wymiany sobote mysle ze okolo 250godzin nawet do.300za smieszna.kase ktora juz zostala wspomniana,,,ostre slowa szefa jakni.po.kierownikach tak i po kordynatorach jazda po wroclawiu kielcach karkow a nawet katowice dramat w innych sklepach kordynator zarabia.okoko 4tys i robi ino wizyty a tu tyra jak zwykly robol....dziwie sie tym.ludziom w sumie wszytskim nawet pracownikom jeden wielki koszmar
pracownik 2014-10-14 17:49:18
Co.do klauzuli za szkolenie to.bezprawna umowa wiec tym nie trzeba sie marwic jesli jestem.sama nie masz nikogo chcesz malo zarabiac chcesz byc szmacona przez pana romana nie miec wolnego czasu na spanie idealna praca.dla ciebie.oczywiscie rozmowa to wszytsko pieknie dla mbie to.praca dla.ludzi zdesperownych ktorych nigdzie indziej nie chca.kazdy kordynator tam.nawet roku nie wytrzymuje a czasem.nawet tygodnia
pracownik 2014-11-04 22:50:12
Ja wolalabym zmiatac ulice niz pracowac dla.pana romana.kordyntor w tej firmie robi to co zwykky robol handluje odbiera telefony i robi kupe godzin w miesiacu maskra
kaśka 2014-12-09 09:34:37
hehe dodtkowo płatne... - kordynator pracuje w sumie 6 dni w tygodniu cały czas jest rzucany w różne miejscowości,po dniówce w sobote musi zrobić wymianę, badz objechac sklepu po wymianach. te godziny i ta praca zwłaszcza z jego właścicelem pownna byc płatna 5tys a to bardzo duze marzenia-dlatego każdy po rozmowie kwalifikacyjnej dziekuję i się nie decyduje. sam fakt jak często jest ogłoszenie mowi samo za siebie.
Ula 2014-12-30 21:04:16
Czy zdarzyło się komuś, że nie dostał wynagrodzenia za swoją pracę na umowie zleceniu z firmy Roban? Jeśli tak, to proszę o radę jak to rozwiązaliście i proszę o kontakt - ulka.krakow@gmail.com.
anonim 2015-01-08 23:27:13
teraz opóźnienia 4-5 dni to normalka
goss 2015-01-31 12:58:06
roban to syf. nie polecam nikomu. praca pt-sb + co 3 sb praca caly dzien ze wzgedu na wymiany towaru. kasa zadna, brud, zero znizek pracowniczych, wszedzie kamery, kierowniczki w zaleznosci od sklepu moga byc spoko, ale moze byc tez tragedia (wroclaw ladna), nadzorujaca sklepy niesympatyczna i falszywa do granic mozliwosci.
mała 2015-02-19 23:47:18
podzielam opinię goss czekamy z niecierpliwością kiedy odpowiednie słuzby zrobią porządek z właścicielem. To karygodne co on robi z pracownikami!! Pensja ma być na 10tego dziś mamy 19 i cisza podobno bedzie 23 Co godz kier. dzwoni do Niego jaki jest utarg, jak mniej niż 2tyg.wstecz to słyszy stek wyzwisk.Znam sklep w którym sa wysokie obroty,ale z polecenia P. Romana nie wszystko nabijać na kasę w razie kontroli skarbówki pracownik dostaje mandat {no tyle dobrze że mandat płaci P.roman}I Horror!!! Szkoda zdrowia dla Takiego pracodawcy!!
mała 2015-02-19 23:52:02
Dodam że piszę o Robanie z krakowa
olo 2015-02-22 00:13:00
To po co tam pracujesz?
bylapracownica 2015-02-26 21:58:14
Kazde kto tam szedl mial na rozmowie obiecane gory tj.pisze o.kierowniku dobre zarobki pensja plus premia bo zakladaja mega duze obroty.okazuje sie ze robi sie po 1,5etatu za marne 1700,kazdy mysli bedzie dobrze oczywiscie o premi zapomnij o wolnym dniu kieronik moze zapomniec dyma od 9do 19 plus soboty sami policzcie.po kilku miesiacach jest wyczerpany a w dodatku te wyzwiska pana romana,kazdy sie na to godzi bo ciezko o prace ale predzej i tak kierownicy i pracownicy uciekaja. A roman zostaje sam ale ma to w d,,,,, wysle kordynatora i stoiiii za kasa.paraca fajana mi sie podobala bardzo lecz z racji podejscia romana do biznesu i jego stosunku odeszlam,,,,ten czlowiek zyje marketingiem z przed 20lat dramat
byly sprzedawca 2015-04-09 22:39:10
Koszmar!!!1300zl z grafikiem i umowa to plus.ale podejscie kierowniczek do pracownic dramat.mobing strszany ale coz sie dziwic jak maja swietnego nauczyciela pana romana.pewnie gdyby szef byl w miare normalny tego by nie bylo tak.uwazam ze pana romana moglby pozomnie pip przetrzepac! Nie wspomne ze wyolat nie ma czas i nawet 2tygodnie po terminie oczwiscie bez odsetek,nie polecam nikomu tego syfu
Rvujek 2015-04-12 11:52:36
Witam, czy pracował ktoś na stanowisku kierownika w Kielcach, jeśli tak proszę o kontakt na maila Rvujk@wp.pl
123 2015-05-08 08:42:34
Wypłaty za marzec w maju,kwietniowe pewnie będą wypłacane w okolicach lipca, syf nad syfami, patrzeć tylko jak pieprznie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
456 2015-05-19 20:21:06
Na wypłaty nie ma, ale dwa nowe sklepy otwiera. Tylko po co? Żeby te znowu okazały się klapą. Panie Romanie dobra passa już dawno minęła, trzeba się wreszcie ocknąć. I nie latać na wakacje, gdy pracownikom nie wypłaciło się pieniędzy.
P 2015-05-28 13:56:10
NIE IDŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lepiej do lidla
ja 2015-10-14 10:45:02
chcesz wiedzieć? wypłaty opóźnione o dwa miesiące na chwilę obecną + wszystko co wyżej napisane :)
proponuję poszukać pracy gdzie indziej :)
mobbing 2015-10-16 00:13:09
W Robanie niestety panuje mobbing. Ponizanie ,osmieszanie pracownika. Wpieranie ze pracownik nie pracuje. Nic nie robi. Jednym slowem porazka i zal kazdej ktora przez to przejdzie. Na poczatku oczywiscie mili no super ! A potem wydzieranie ge...by na pracownika w obecnosci nawet innych i klientow jak i pracownikow. A wyplaty po terminie. Szkoda czasu na ta prace.
Roban 2015-10-16 00:18:51
A produkty odziezowe niestety ale tez mozna stwierdzic ze jest ich malo. Kiedys na dniu po 5 wychodzilam z wielka torba a teraz... ba nawet na nowym towarze jest obecie ciezko..
anna 2016-01-26 10:22:34
Lewandowski jest lepszy buraku o posedominie leo messi baku jeden szukaj gdziekolwiek ale nie tam bo mecz rozegramy inny 1 na 1 a na wymianie cie znajde
ada 2016-03-03 20:05:45
Panie Romanie kiedy będzie wypłata?????????????????????????????????
Ola 2016-05-16 21:27:59
Zazwyczaj wywieszają kartkę przed sklepem że poszukują pracowników.
Sabina 2016-06-05 16:30:42
We Wroclawiu aktualnie poszukują ,wisi kartka przed sklepem na ul. Ładnej
wkurzona 2016-07-19 17:21:11
W ROBANIE JEST MASAKRA WYPLAT NIE MA OD MAJA NIE POLECAM NIKOMU TEJ TAM PRACOWAC
koala 2016-08-18 14:38:42
kierownicy skleow mają
henryy 2016-10-09 22:03:36
Taki specjalista na pewno może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale jaka jest wypłata? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Roban Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roban Sp. z o.o.