Opinie o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roban Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Roban Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roban Sp. z o.o. w Kraków

Edyta Nowy wpis

Macie w firmie weekendy wolne czy tez pracujecie ?

Wyspa Skarbów Nowy wpis

Praca chwilami była na prawdę spoko ... dla kogoś kogo nie interesuje ile zarobi. Można było się wykazać kreatywnością. Największą zapłatą była satysfakcja i zadowoleni Klienci . Zgrany zespół najbliższych współpracowników. I to niestety tyle dobrych aspektów tej pracy ... Płace mega słabe Wyzwiska i poniżanie - ja się osobiście nie spotkałem z tym osobiście chociaż poznałem Romana i to kawał prostaka jest... Na początku gdy obejmowałem sklep towar był ekstra ... meble , antyki , porcelana , biżuteria i tłumy klientów. Pod koniecd gdy odeszłem , bywało tak że nie było nawet na wymianie na czym oka zawiesić ... słabizna. Teraz słyszę natomiast że jest jeszcze gorzej ... to może jeszcze być gorzej ?

zzz Nowy wpis

szkoda

Julia

@natalia, pracodawca ma czas na wysłanie tego dokumentu do końca lutego, dlatego powinnaś go otrzymać najpóźniej na początku marca. Jeśli tak się nie stało to koniecznie skontaktuj się z pracodawcą! @Martyna, o jakiej zmianie mowa? Większość osób przeglądających ten wątek nie jest jeszcze zaznajomiona z firmą Roban i nie będzie wiedziała o czym mówisz. Czy mogłabyś wyjaśnić co masz na myśli? Aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy od Roban. Czy wiecie coś o aktualnie prowadzonych naborach? Gdzieś warto aplikować?

ja Nowy wpis
@Julia

Roban jest w likwidacji.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roban Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
natalia

nie wiem czy ktoś mi teraz odpisze ale mam pyt. bo niewiem czy dostane PIT-11 z robanu? miał ktoś problem z tym kiedyś? dzięuję za odp.

Martyna

Czy po zmianie jest tak dobrze , że przestaliście pisać na forum? Szkoda!!

pracowalam 2 mies. pracę lubiłam, ale zosatłam zwolniona przez szefa co mnie na oczy nie widział... a szefowa bardzo zalowała... wypłata z opóźnieniem, za maj jeszcze nie dostałam...

gość
@pracownik

od kiedy w tej firmie jest szefowa...??????kobieto...

Była pracownica

Hej jestem była pracownicą robanu w tej chwili czekamy z dziewczynami na wypłaty za pazdziernika 2016 roku . To jest porażka trzeba iść do sądu.

Gość 2017

Witam w robanie we Wrocławiu na żelaznej rzeczy to jakaś masakra, same odpady. Jestem klientem od wielu lat i jest coraz gorzej, kiedyś mozna było kupic cos fajnego a teraz porażka, wręcz dramat!!!! Mam nadzieje ze ktoś mądry to przeczyta i zrobi z tym naszym robanem porządek !

MooN

W Roban ie nie płacą !!! Dziewczyny mają zaległe wypłaty od zeszłego roku Dramat

hej czy w robanie we wrocławiu nadal pracuje Justyna , chyba kierowniczka .. ?

henryy

Taki specjalista na pewno może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale jaka jest wypłata? Dzięki

koala

kierownicy skleow mają

wkurzona

W ROBANIE JEST MASAKRA WYPLAT NIE MA OD MAJA NIE POLECAM NIKOMU TEJ TAM PRACOWAC

Ola

Zazwyczaj wywieszają kartkę przed sklepem że poszukują pracowników.

Sabina
@Ola

We Wroclawiu aktualnie poszukują ,wisi kartka przed sklepem na ul. Ładnej

ada

Panie Romanie kiedy będzie wypłata?????????????????????????????????

Krzysiek
@ada

A jak ma na nazwisko ten właściciel?

bzzy
@Krzysiek

roman bańowski

anna

Lewandowski jest lepszy buraku o posedominie leo messi baku jeden szukaj gdziekolwiek ale nie tam bo mecz rozegramy inny 1 na 1 a na wymianie cie znajde

Roban

A produkty odziezowe niestety ale tez mozna stwierdzic ze jest ich malo. Kiedys na dniu po 5 wychodzilam z wielka torba a teraz... ba nawet na nowym towarze jest obecie ciezko..

mobbing

W Robanie niestety panuje mobbing. Ponizanie ,osmieszanie pracownika. Wpieranie ze pracownik nie pracuje. Nic nie robi. Jednym slowem porazka i zal kazdej ktora przez to przejdzie. Na poczatku oczywiscie mili no super ! A potem wydzieranie ge...by na pracownika w obecnosci nawet innych i klientow jak i pracownikow. A wyplaty po terminie. Szkoda czasu na ta prace.

chcesz wiedzieć? wypłaty opóźnione o dwa miesiące na chwilę obecną + wszystko co wyżej napisane :) proponuję poszukać pracy gdzie indziej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Roban Sp. z o.o. - Kraków

Roban Sp. z o.o.
  • Nad Wodą 50