Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Scarlet

Tylko narzekanie ludzi po szkołach zawodowych na zarobki...a ile byście chcieli zarabiać, ma ktoś z was chociaż tytuł inżyniera ?? Trzeba było się ksztalcic, a nie narzekać na zarobki teraz

QWERTY

Nie wiem jak z tą sytuacją na poważnie było ale bardziej mnie właśnie już sam temat tej kasy interesuje. Nie znam tez progów i standardów jakie obecnie tu mają ale czemu nie dowierzasz w te 12 tys? to ile według Ciebie powinno być optymalnie jeśli znasz temat? I za jakie kompetencje udałoby się jednak do tej 12stki dociągnąć?

Cichy Bob

Widzieliście jakie autka przyjechały w sobotę 2.12.203 na autolawecie dla kadry? Niech teraz kadra (usunięte przez administratora)w weekendy. A jaki autokar podjechał w piątek, nie żaden bus tylko jak na koncert gwiazdy rocka. Wigilia w Sulejowie się udała. A wy szukacie kasy z socjalu. Polak ma (usunięte przez administratora)w tej firmie, bardziej niż osobnik o czarnej karnacji w kopalni diamentów. Więc proszę nie stękać tylko zapisywać się na weekendy, nawet gdy nie macie najniższej stawki godzinowej. Za(usunięte przez administratora)

,,,
@Dziki Bob

A dopłaca? czy wyrównuje podanym przez Ciebie osobom weekendami?

Lena

Czy obecnie poszukują pracowników?no do kontroli jakości ?

Aneta

Musisz wykazać chęci do pracy i możliwość wszelkich nadgodzin. Jeżeli pokażesz ,że jesteś asertywna i masz możliwości i chęci do nauki to Cię nie zatrudnią. Tam wolą Białych (usunięte przez administratora) a nie osoby kreatywne mające swoje zdanie i swój rozum. Powodzenia....

Lena Nowy wpis

Czy ktoś jest w stanie wyklarować ten poruszony wcześniej temat zarabiania mniej niż próg minimalnej krajowej? Jestem tu by poznać bieżące propozycje dla IT Project Managera. Na stronie w ofercie wskazują na zadania oraz wymogi. Nie ma jednak żadnej mowy o tym co jest oferowane. Jakie więc są widełki?

Nobody Nowy wpis

Planowane są zmiany w płacy minimalnej. Na business insider jest artykuł. Ciekawe jak podejdzie do tej kwestii zakład gdy będzie musiał wszystkim wyrównać na stawce godzinowej do płacy minimalnej.... Bo obecnie to przyjaciele ze wschodu mają więcej niż pracownicy z 10 letnim stażem.

NoOne Nowy wpis
@Nobody

Pracodawca nie ma obowiązku dawać aneksu abyś według prawa miał najniższą krajową. Ważne żebyś otrzymał wynagrodzenie na konto nie niższe niż najniższa krajowa. A to, że masz to w formie bonusów czy czegokolwiek to nikogo to nie interesuje, bo kwota się zgadza. Dla Lorda G to jesteście parobkami, których łatwo zastąpić a nie macie się prawa sprzeciwiać cokolwiek by nie powiedzieli. Smutne, ale prawdziwe.

xx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ktoś się orientuje kiedy i czy w kiedykolwiek stawka zostanie podniesiona do minimalnej krajowej? Swoją drogą to całkiem zabawne że niby taka wielka firma a oferują stawkę niższą niż osiedlowe sklepiki ;)

Jakie są warunki zatrudnienia w Haering Polska?

Doprecyzujesz? Przede wszystkim o jakie stanowisko chodzi, że uważasz warunki zatrudnienia za beznadziejne? Zastanawiam się ile mimo wszystko może wynieść średni staż pracy w tym przypadku?

Ano jak się ktoś zakwalifikuje na wspomniana rozmowę to faktycznie może się rozeznać w potencjalnych warunkach. czyli tu jest tak, że to co powiedziane zostaje na rozmowie, zawsze przełoży się na pracę już w praktyce? I jeśli kogoś nie będą chcieli zaprosić to też dadzą znać?

Nie wiecie przypadkiem co się teraz dzieje w dziale IT? jakoś dawno chyba nikt o nim nie pisał a oglądam właśnie oferty ze strony. O administratorze systemów IT myślę. Zajmuje to stanowisko w innej firmie i interesuje mnie teraz ewentualne porównanie. Opiszecie sytuacje na dziale? jakie są zarobki?

Jacoldo

Aplikuj i jak zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną to się dowiesz.

Luk

Grupa Bosch zrealizowała założone cele pomimo wyzwań 2023 roku: według wstępnych danych dostawca technologii i usług wygenerował1 sprzedaż w wysokości 91,6 mld euro, co stanowi wzrost o 8% po uwzględnieniu różnic kursowych (nominalny wzrost w wysokości 4%).Według wstępnych danych Grupa Bosch w Polsce zakończyła rok obrotowy 2023 ze skonsolidowaną sprzedażą na poziomie blisko 1,8 mld euro, odnotowując tym samym wzrost obrotów ze sprzedaży o 15% w porównaniu z rokiem poprzednim. - Pomimo wyzwań w otoczeniu społeczno-gospodarczym, w 2023 roku Bosch osiągnął na polskim rynku dwucyfrowy wzrost. Wyniki są satysfakcjonujące

Witam czy w pracy nadal jest socjal ?

„nadal”? czemu ma go nie być, że pytasz? Jeszcze dosłownie ze 2/3 miesiące temu ktoś pisał o jakimś dobrym pakiecie, kasa w święta i paczki dla dzieciaków i tym podobne. w zasadzie wiadomo ile teraz z tego może wpaść? I czym jest spowodowane to Twoje zwątpienie? Masz jakieś nowe informacje?

Równia pochyła

Nie. Fundusz socjalny został zlikwidowany. Zostaje tylko harówka w soboty niedzielę i śeieta.

@Równia pochyła

A znacie w ogóle argument tego stanu rzeczy? Ktoś pisał o tym, że być może przedstawiciele pracowników cos podpisali i dlatego tego już nie ma, ale pytanie teraz z jakich przyczyn doszło do podpisu?

Pixi

Są przyjecia do pracy ?

Xx

No dobrze nie jest podobno. Ludzi zwalniają bądź sami się zwalniają.. premie ucinają..firma tak źle stoi?

Ghjk
@Xx

Większość firm dbających o pracownika podnosi wynagrodzenia, Haering obniża 10% mniej nagrody to średnio 1pln/h mniej. (usunięte przez administratora)

@Ghjk

Jeśli faktycznie dochodzi do tego typu obniżek to jak to w zasadzie jest wyjaśniane? Jak tego typu komunikat został przekazany osobom zatrudnionym i jakie były tego dalsze skutki? Wyżej ktoś pisał o odejściach, zaczęły występować większe braki?

Ala
@Krystyna

Brak wyjaśnień, brak komunikacji, nagroda jest uznaniowa, może jej nie być wcale i nic nie trzeba nikomu tlumaczyc.

@Ala

co do tej wspomnianej nagrody to mimo wszystko każdy wie o tym że jest po prostu uznaniowa i nie oczekuje się za wiele w tym kontekście? jaki jest więc inny punkt motywacyjny, którego można się ewentualnie trzymać? co z rotacją przy takim podejściu? jak dla firmy jej poziom wcale nie jest problematyczny?

Ala
@Krystyna

Bez nagrody wyplata staje się najniższa krajowa, lub trzeba będzie do niej dopłacać wyrownania, wiec nie ma co liczyć ze ludzie będą pracować w takich warunkach, za tak marne pieniądze, jedyna motywacja pozostają pieniądze, a każda rotacja pracownikow wpływa na jakość,produktywnosc, reklamacje, błędy niedoświadczonych pracownikow

@Ala

okej to jaka perspektywa się układa z takim podejściem w kontekście motywacji? są rotacje? co ewentualnie zachęca kandydata do przyjęcia się jeśli tak jak zostało to wyżej stwierdzone zarobki nie wykraczają poza pewne progi?

¥¥¥¥¥
@Krystyna

Nie ma sensu nic pisać na temat firmy, każdy ma swoje zdanie, ale to , że coś tu napisze cookolwiek to nic nie zmieni, a ze strony firmy raczej nie ma czego się spodziewać.

Realia
@Krystyna

Nie znam takich motywacji. Firma jest demotywujaca. Kiedyś atutem były wyższe zarobki, niz gdzie indziej. Teraz już nawet tego nie ma. Fundusz Socjalny też zlikwidowany. Nawet Ukraińcy się pozwalniali i poszli gdzie indziej.

Inga
@Realia

A co to się stało z tym socjalem, że został zlikwidowany? Jakie okoliczności do tego doprowadziły i jaka była przede wszystkim reakcja? Co do zarobków to kiedy miały miejsce ostatnie podwyżki? Pisali o nich w marcu

Ot
@Inga

Przynieśli pismo,, radzie praciwnikow"do podpisu i podpisali. I tyle.

Blondi
@Ot

@Ot ja wszystko rozumiem, mogli zrezygnować z ZFŚS ale to w takim razie czemu nadal na pasku widnieje i jest zabierana pewna kwota skoro tego nie ma? Rozumiem, że to poszło na Audi ????????

@Blondi

Poważnie rozumiesz, że mogli zrezygnować? Z tym ze jaka była już taka ostateczna argumentacja? Miało to wyjść jakoś na plus? Jaki? i może zasady na tym pasku dopiero od stycznia się zaktualizują? Jest w ogóle o tym wzmianka na jakiejś umowie?

Blondi

Czytalam trochę na ten temat. I tak, owszem mogą zrezygnować. Wcale bym się nie zdziwiła. Zacytuję :" Rezygnacja z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych jest prawnie dopuszczalna, choć wymaga zgody przedstawicieli pracowników albo zakładowej organizacji związkowej oraz wprowadzenia zmian do regulaminu pracy (wynagradzania) albo układu zbiorowego pracy." Już raz była taka sytuacja, że przedstawiciele pracowników podpisali jakiś dokument. Nie pamiętam tylko o co chodziło. Więc może tym razem też tak było. Wystarczyło by poprosić o zaktualizowany regulamin pracy (wynagrodzenia). A Dzwoniąc do biura nic się człowiek nie dowie. Tekst typu: nie ma już 3 lata i dziękuję. A jak się odezwie to paragrafami straszą.

Cichy Bob

Dziki Bob

Stary, tu nikt nikogo NIE zmusza do pracy weekendy. sam przelicz sobie stawki godzinowe np21,50 w 2023 roku a stawki godzinowe 24 roku. Ludzie sami zapłacą żeby tylko przyjść w weekend.

Dziki Bob

A właśnie stawka ma dużo.. Jeszcze w tym roku stawka 23,50 a od nowego roku ile? 27,70. I myślisz że wyrównają? Czy Ty wiesz jakie były podwyżki na poszczególnych działach? Pani na pakowaniu ma np. 23,50 (znam co mają po 21) Ile dopłaca firmie przy najniższej krajowej stawki godzinowej przychodząc w weekendy?? Czysta matematyka jak się ktoś zna. Po nowym roku pracownik nowozatrudniony będzie miał stawkę większą niż 12-15, (usunięte przez administratora)nawet większą z letnim stażem.

,,,
@Dziki Bob

A dopłaca? czy wyrównuje podanym przez Ciebie osobom weekendami?

...

Co niektórzy z darmo by pracowali tak kochają ten zakład. Piotrków rynek pracy marny . Jak żył Anton było zupełnie inaczej . A teraz ten zakład to dno ! (usunięte przez administratora). Podwyżki marne . Kasy na święta brak . Tylko chyba kierwonictwo zadowolone

A do kiedy wy te kasę na święta tak w ogóle dostajecie? Widzę ze to jakieś najświeższe opinie tu w takim razie wpadają i nie wiem czy już po fakcie czy później się tu jakaś kopertę dostaje? Zastanowiła mnie tez tamta opinia, gdzie ktoś napisał, że osoba o mniejszym stażu może zarabiać więcej niż te co po 18 lat robią. Czy możecie mi to jakoś merytorycznie wyjaśnić?

Dziki Bob

Kasa na święta była jak żył A.H. Różnie była dawana, dobrze wiemy kto(usunięte przez administratora)wszystko co się dało, na początku były to bony Sodexo w kopertach, jak na zwolnieniu byłeś uwalali ile się tylko dało. Koleś był na zwolnieniu dwa ,trzy razy i w kopercie dostał bon na 50 zł. Drugą opcję wprowadzili. Bardzo dobra opcja, (najlepsza jaka była) paczki dla dzieci pracowników, później karty z kasą żeby dzieciom coś kupić na święta. I jak się nie mylę był przelew na konto. Jeszcze później , formularze do wypełnienia typu "" zwracam się z prośbą o o podarunek pieniężny, czy jakoś tak z okazji zwiększonych wydatków w okresie świtą grudniowych. Ostatnia opcja "WYZNACZNIK" Nie wiem dokładnie ile trzeba było (usunięte przez administratora) w weekendy żeby dostać coś na święta w przedziale 2019-2022 ,

Pieniążków na święta na pewno nie będzie. Info potwierdzone . Także dalej pracujmy jak murzyny i więcej weekendów żeby każdy miał godne święta.

A na bieżąco ktoś teraz pracuje i by odniósł się do warunków? chociażby właśnie tych premii? widzę ze rożnie o nich piszą, ale raczej w tym kierunku ze słabe były bo uznaniowe. Czy do dziś mogło się cos zmienić w ich kwestii? Ludzie tez o socjale widzę ze zahaczali ale faktycznie ciekawi mnie także kwestia podwyżki, jaka jest teraz oficjalne zapowiedziana?

Dajta spokój

Jakie premie. GDZIE NA PASKU MASZ WYSZCZEGÓLNIONE PREMIE. To są nagrody od kierownika. Ile chce tyle Ci da, a ich tłumaczenie że J.G czy I.M Ci zabrał mija się z celem. 18 lat w tym gównie pływam i wiem jak to wygląda. A co do warunków ukrainiec zarabia więcej niż Polak z 18 stażem

Moje zwatpienie tym że jakoś nie widać tego socjalu . Brak kasy na święta już nie pierwszy rok . Tylko pytanie na co są rozpisane pieniążki

g franko
@Scarlet

Technikum mechaniczne, tytuł inz (kierunek związany z produkcją) i jakoś nie zostałem doceniony po 9 latach pracy. Niewiele więcej mam od tych minimalnych 13zl :/ Bez układów,układzików w tej firmie nawet z tytułem profesora nauk o skrawaniu nadal pozostaniesz "robolem". Pozdrawiam :)

index
@Scarlet

Ty scarlet pewnie jedna z gwiazd z wyrywki co myśli ,ze jej sie praca trafiła ,że hohoho

@g franko

Czyli nie nadajesz się do pracy, ja po 3 miesiącach miałem już 15zł i po półtorej roku pracy mam 18 50 i wcale nie mam układów :)

Magda

Ta Scarlet to chyba facet no albo pisze zamiast miałam to miałem ;D więc nie wiem czy za tyłek by dostał ;D

cnc
@Magda

Pod biurko do kierownika chyba wszedł to dostał :D

Magda
@cnc

Haha i tyle w temacie ;D nie no nie bądźmy tacy w tym roku były całkiem ładne te podwyżki więc może i się obeszlo bez ładnej (usunięte przez administratora) albo wchodzenia pod biorko;) ale serio facet pod biorko ?;D co się dzieje z tym światem ;)

martin717
@Scarlet

Uważasz że mając inżyniera ktoś chciałby pracować jako operator? Szczerze wątpię. To właśnie ludzie po technikum i zawodówce są od takich stanowisk, więc nie przykrywajmy traktowania brakiem wykształcenia.

Kali
@martin717

Kolega pisząc o kadrze, miał pewnie na mysli kadrę zarządzającą. Niestety takie przypadki tu się zdarzają

inżynier
@Scarlet

Ja mam inżyniera i różnicy nie widzę

Adaś
@inżynier

Może takiego z politechniki częstochowskiej... Kupny inżnynier to jak studia w piotrkowie

@martin717

Jaki kierunek trzeba mieć skończony żeby podjąć tu pracę? Czy bardzo dobra znajomość niemieckiego pomaga w znalezieniu zatrudnienia za dobre pieniądze?

GumoweUho74
@00

Najlepiej jakiś tytuł typu technik-sprzedawczyk czy coś

Gm
@Scarlet

Tego inrzyniera to se mozesz w dupe wsadzic barani ubie ludzie po zawodowc maja wieksza wiedzie I niz po tych smiesznych studjach

@Gm

No może nie zawsze, nie przesadzajmy, ale prawda, że takie przypadki się też zdarzają. Ale co tutaj wcale szkoły zawodowej się nie docenia?

Scarletbitch
@Scarlet

Jakoś w Niemczech nie trzeba być inżynierem żeby godnie żyć. Pracownik jako operator automatów w Niemczech, może liczyć na zarobki 2000-3000 euro/mies w zależności od regionu, doświadczenia i znajomości języka. Nie mówię tutaj o pracy, jak w kołchozie czyli w zakładzie typu haering, soboty plus niedzielę. Śmieszą mnie pozytywne opinie o tym zakładzie, a zwolnienie się i uwolnienie od osób, które myślą, że pozjadały wszystkie rozumy a posiadają IQ pustaka, było najlepszą rzeczą jaką zrobiłem.

Wafel
@Scarlet

Bardzo dużo na tych stanowiskach nic nie potrafi ????a dużo jest osób wykształconych . Nie ładnie ubliżać tym dzięki którym masz stanowisko ????a jeśli ktoś robi na ciebie bo jest po ZSP to nie znaczy ze nie jest lepszy lub gorszy

Panie Jankuuu...
@Adaś

Nazwę uczelni lub instytucji piszemy wielką literą. Jakbyś nie rzucał na szkołę kamieniami to byś wiedział. Tak się składa, że ja jestem po PCZ (ale nie tylko). Robiłem u śledzia i mogłem co najwyżej zarobić 3-4K (4K z 6 weekendami). Nie robię tam dzięki Bogu już ponad 3 lata. Ostatnio w mojej pracy musiałem przeprowadzić rozmowy techniczne na stanowisko programistyczne - junior developer (seniorzy byli akurat niedostępni czasowo). Zdziwiłbyś się ilu (usunięte przez administratora) przychodzi na rozmowę po Politechnice Łódzkiej czy Politechnice Wrocławskiej czy Warszawskiej i jakie mniemanie mają o sobie, oraz jaką roszczeniowość ze sobą prezentują. Suma summarum, pracę dostał absolwent TZN w Częstochowie, który obecnie studiuje na drugim roku zaocznie automatykę i robotykę też w tym samym mieście. Dostał 12K brutto na start i prawdopodobnie w drugim kwartale roku dostanie kolejną podwyżkę ~15% i przejdzie na tryb pracy zdalny :)

QWERTY

Produkcja

Jak wrażenia i nastroje po podwyżkach?

Kolben
@Produkcja

Jestem przeszczesliwy, żona i dzieci troche mniej bo już ich poinformowałem ze wyprowadzam się na miesiąc z domu do firmy. No ale te 300zl miesięcznie wspaniale to rekompensują, naprawdę warto. Podwyżka pokazała mi że potrafię jeszcze więcej, sam zgłosiłem się do majstra ze chce robić na 4 maszynach, oczywiście w weekend też. Inni robią na 5 ale ja dobrze żyje z kierownictwem to mam czas pójść na siku czasami.

Jula
@Kolben

Te podwyżki zostały u Was przyznane z uwzględnieniem stażu pracy czy to na każdym stanowisku po równo zostały dodane? Po prostu ciekawi mnie teraz perspektywa osób nowoprzyjętych. Czego mogą się spodziewać na pierwszej umowie? no i czy to ostatnia podwyżka w tym roku czy na przełomie kolejnego cos będzie jeszcze wyrównywane?

Lena

Czy obecnie poszukują pracowników?no do kontroli jakości ?

@Lena

Tak. Najniższa krajowa minus 5zl na stawce.

@Ania

Jak mogę aplikować na kontrolę ?

@Lena

Co to znaczy jak? Pytasz w jaki sposób przygotować się do samego procesu rekrutacyjnego? W sumie to są tu jakieś okresy próbne? Ciekawi mnie co może być weryfikowane na rozmowie, czy to czysta pogadanka w przypadku tego stanowiska?

Aneta

Jakie są mocne strony pracodawcy Haering Polska?

JACEK

1. Bardzo dobre wynagrodzenie za pracę. 2. Wysokie premie motywacyjne. 3. Co roku bardzo dobre podwyżki adekwatne do posiadanych umiejętności. 4. Bardzo dobre pakiety socjalne. ( pieniądze na święta, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą) Karta multisport do wszystkich najlepszych obiektów w regionie. 5. Możliwość rozwoju, awansu- szkolenia zawodowe wewnętrzne oraz zewnętrzne. 6. Wspaniała atmosfera w pracy. Imprezy integracyjne 7. Kantyna zakładowa, coraz prężniej działająca, serwująca dania z całego świata. 8. Darmowy parking dla pracowników. 9. Ubezpieczenie grupowe na najlepszych warunkach. 10. Pomieszczenia produkcyjne wentylowane. Myślę że to tylko te najważniejsze z mocnych stron Firmy ;)

Krzysio
@JACEK

A jaka jest temperatura i wilgotność wentylowanego powietrze w tych pomieszczeniach ??

@JACEK

Wynagrodzenie za pracę dobre do bardzo dobrego to brakuje bardzo dużo. Pracownik z kilkunastoletnim stażem ma najniższą krajową...czy to znaczy że, jest złym pracownikiem? To dlaczego wciąż pracuje? Obecnie nie było pieniędzy na święta, paczek dla dzieci nie ma już kilka lat. Wczasy pod gruszą - tego tu nigdy nie było, chyba że "góra" ma tak jaki i pakiet multisport. Panie Jacku myślę że, pisze Pan o innym zakładzie.

Xyz
@JACEK

Rozumiem że pisząc o wentylowanych pomieszczeniach masz na myśli te wiatraki które stoją na Z2 i rozdmuchują to 40 stopniowe powietrze , kasy na święta nie było ostatnio , podwyżki to samo już od dawna nie było, darmowy parking oczywiście super sprawa ale znajdź mi firmę co pobiera od pracowników kasę za parkowanie???? Premia jest za widzimisię kierownika a nie za motywację, ludzie stąd spier.... na potęgę bo przy tych stawkach nie licząc tej nagrody od kierownika a nie premi jak piszesz to zostaje się trochę więcej niż minimalna krajowa a ci co tak chwala że zarabiają dużo to nie wychodzą praktycznie z tego zakładu i pracują po 30 dni w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska