Opinie o Duda-Cars S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda-Cars S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda-Cars S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda-Cars S.A. w Poznań

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Iza

Czy w ostatnim czasie w Duda-Cars S.A. doszło do jakichś zmian, które Waszym zdaniem, o których warto na tym forum porozmawiać? Jeżeli jest jakiś temat dotyczący tego pracodawcy istotny dla Was, to proszę o rozpoczęcie prowadzenia merytorycznej dyskusji. Z Waszymi wpisami na pewno chętnie zapoznają się również Ci, którzy dopiero rozważają zatrudnienie w tej firmie.

NMN

witam byłem obsługiwany przez doradcę od AMG - rzenada. Widać poziom niedoświadczenia i usilna chęć wciśnięcia pierwszego lepszego modelu widząc błysk w oku. Natomiast kwestia użyczenia samochodu była pomijana - nie rozumiem - kupując auta za ponad 1 mln zł i nie móc przetestować na weekend?

poprawna ortograficznie
@NMN

ŻENADĄ jest powyższy komentarz.

...
@NMN

Żenada się pisze przez „ż”. Zanim kupisz auto premium zainwestuj w słownik - nauka nie idzie w las auto być może ????

beti
@NMN

tu szukamy opini o pracodawcy

Zenek

Jeśli ktoś jest już poza firmą to może darować sobie opinie ponieważ są zupełnie nieobiektywne!!

Rozmowa na wysokim m poziomie. Obie Panie prowadzące bardzo skupione na rozmowie. Stanowisko oraz wartości firmy opisane profesjonalnie i z pasją. Doceniam informację zwrotną rzeczowa i merytoryczną. Polecam spotkanie by wzbogacić pakiet doświadczeń.

Doświadczenie, kompetencje, zarobki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iza

@Były pracownik, wypowiedziałeś się z perspektywy byłego pracownika. Twoja opinia ze względu na cel tego forum również jest ważna. Nie byłeś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem w Duda-Cars S.A. Czy pracodawca oferował Ci dodatkowo jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to od czego zależało jego przyznawanie pracownikom?

Pracowałem w tej formie już jakiś czas temu, ale z tego co wiem w tej chwili jest tylko gorzej. Człowiek jest jak w korporacji, tabelka i wynik. Oczywiście po to kogoś zatrudniają, żeby firma zarabiała, ale o rodzinnej atmosferze można zapomnieć. Napędzają wszystkich tak, że każdy pracuje coraz więcej, wykonuje coraz więcej obowiązków, a wymagania firmy rosną. Z moich czasów (kilka lat temu) praca po 10-11 godzin nie należała do rzadkości, oczywiście bez wymiernych skutków w postaci nadgodzin itp.. To że ludzie odchodzą, to wynik obecnych ruchów wewnątrz firmy. Wymagania ciągle rosną, o płacach o których realnie myślało się kilka lat temu, teraz można tylko pomarzyć.

Iza

Na stronie Duda-Cars S.A. w zakładce kariera nie ma niestety żadnych ofert pracy. Czy wśród Was znajdzie się ktoś, kto ma info na temat planowanych rekrutacji do firmy? Czy często poszukiwani są nowi pracownicy? Jakie warunki zatrudnienia można otrzymać na start?

Krz

Co powiecie o pracy w dziale rent me we Wrocławiu? Kierownikiem jest pan Piotr Z. z Poznania. Na jakie zarobki mogę liczyć jako doradca klienta?

xxx bis

xxx to chyba ta sama osoba co KK :) ponownie subiektywna ocena...

xxx
@xxx bis

nie utożsamiam się z KK, ja tylko kandydowałam na stanowisko do DUDY we Wro, dzielę się moimi spostrzeżeniami i nie wiem dokładnie jak wygląda firma "od środka" , bo tam nie pracowałam

ewa

Jestem zaproszona na rozmowę - stanowisko:asystent zarzadu Jakie ogolne warunki panują w tej firmie atmosferyczne i finansowe? Na ile taki asystent może liczyć? Proszę o szczera odpowiedz.

dudaaaa
@ewa

atmosferyczne? sucho i gorąco - wręcz na obowiązujący dress code za gorąco. Umowa na asystentkę od serwisu pierwsza okres próbny 3 miesiące, druga (pan próbował się pochwalić, że są rzetelną firmą i mają porządne umowy :P ) na rok

@xxxx, w ostatnim okresie kilku miesięcy sami się zwolnili kluczowi pracownicy, np. kierownik sprzedaży używanych Krzysztof Ś. , wieloletni doradca napraw powypadkowych Dariusz Ł. , wieloletni sprzedawca Bartosz B. wszyscy odeszli do Inchcape, kolejny dyrektor sprzedaży Michał L. do VW, a ostatnio 31.07 złożył wypowiedzenie dyr handlowy Dominik F. Szukanie nowych pracowników nie jest powodem rozwoju lecz warunków zatrudnienia i uzupełniania tych, którzy odchodzą bo nie wytrzymują zasad i atmosfery pracy!

Iza

@xxxx, a o jakim stanowisku mówisz, na jakie składałeś CV ? Możesz coś więcej napisać na temat zatrudnienia i na co można na początku liczyć? W jakim czasie mają się odezwać, by poinformować o wynikach rekrutacji?

vvv
@Iza

nie podają kiedy się odezwą dokładnie, mówią, że mogą się odezwać, ale nie wiadomo, że może od razu zaproszą do pracy, a może nie, a może będzie potrzebne spotkanie z kimś jeszcze, a może zaproszą wszystkich do wykonania jakiś zadań... ogólnie mieć takiego Kierownika - chodzi o DUDA WROCŁAW to chyba jakaś pomyłka, skoro Pan jest taki świetny i jego pracownica / próbowała współprowadzić rozmowę, ale nie potrafi się wysłwowic po Polsku/ to nie rozumiem sensu zatrudniania kolejnych osób

xxxx

Rozmowa koszmar, gorąco, mało miejsca, odbywa się przy osobach postronnych. Pan, który prowadzi rozmowę bezczelny i niemiły , próbuje udowodnić swoją wyższość nad kandydatami, że nie wie po co niektórzy przychodzą. Na stronie chwalą się wysokimi standardami obsługi klienta, jeśli tak się do nich odzywają i fukają to nie wiem co o tym sądzić. Warunki, które oferują słabe, w porównaniu do odpowiedzialności i zakresu obowiązków

KK

Dużo obiecują a atmosfera beznadziejna i wyścig szczurów w rzeczywistości. Mercedes wkrótce zamknie możliwość reeksportu i wtedy wyjdzie cała bieda i rozwój jakim się tylko chwalą. Obecnie trwa kontrola koncernowa i jej skutki mogą być olbrzymie, włącznie z odebraniem autoryzacji. Znam wartościowe i inteligentne osoby, które tam pracowały i nie wytrzymały, odeszły. Piękne otoczenie, wszystko na pokaz i nic poza. Radzę ustalać warunki pisemnie bo w przyszłości może to pomóc. Bezwzględni.

KK bis
@KK

Jestem ciekawy kim jest KK ? Całkiem dobrze jest poinformowany choć jest to subiektywna ocena :)

KM

Bylam na rozmowie, wrazenie bardzo pozytywne, zobaczymy co bedzie dalej :)

jacek

a co powiecie jeśli chodzi o prace u nichw firmie na stanowisku jako Doradca Handlowy ds. Sprzedaży i Odkupu Samochodów Używanych? bo wydaje mi się, że jednak spokojnie można tutaj dobrze zarobić i są prowizje.

Czytajac opinie i informacje, ze nie potrzenuja doswiadczenia, wiem juz dlaczego jako klient jestem tak beznadziej nie obsługiwany..

msimi

Idź i sprawdź:) większość opini które się tutaj pojawiły to nieudolne uprawianie PR-u i zakładam że w większości pisane przez jedną osobę więc i mało wiarygodnie.

msimi

Nikon

Witajcie. Nie trzeba posiadać zadnego doświadczenia? Myślałem, ze jak mercedes to beda wymagania w koncu to prestiżowa marka, ale skoro poprzeczka zawisla nisko to chyba kazdy może aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda-Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda-Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda-Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duda-Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Duda-Cars S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duda-Cars S.A.
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań