Opinie o Duda-Cars S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda-Cars S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda-Cars S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda-Cars S.A. w Poznań

Art

Unikajcie tej firmy jak ognia. Ilość pracy jest przerażająca, płaca najniższa z możliwych, człowiek jest psychicznie wykończony, ludzie najgorsi, totalny brak współpracy a kierownictwo... kierownictwo ma wszystko gdzieś, liczą się tylko słupki i nawet jak coś dobrze zrobić to i tak znajda coś żeby cię opr.

I ja także zastanawiam się pod który numer dzwonić. Dziś tj. 15.01.2020 chciałem umówić wizytę serwisową w Poznaniu. Dzwoniłem po 12.00 o 18.40. Oczywiście tak jak klient poprzedniego komentarza, nie połączyłem się z nikim z seriwsu! Nie wiem, jak to działa i co trzeba zrobić aby ustalić termin. Jaka jest rola recepcji serwisu?

Majster

Na jakie zarobki może liczyć mechanik w serwisie ? Jakieś premie ? Płatne nadgodziny? Dodatki ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Stach
@Majster

Wiec ? Coś wiadomo ?

GLC

Zastanawiam się jako klient jaką drogą należy skontaktować się z serwisem aby umówić auto na planowany przegląd? Taki serwis zaplanowałem sobie wykonać na początku stycznia, jednak umówienie terminu graniczy z cudem, a w słuchawce ciągle słyszę automatyczne nagranie - pracujemy nad poprawa jakości!. Ja zdecydowanie widzę spadek jakości obsługi klienta(usunięte przez administratora) Po cierpliwym oczekiwaniu przy ladzie około 10 minut podchodzi młoda dziewczyna bardziej zainteresowana rozmowa z kolega niż moją osobą jako klientem. (usunięte przez administratora)jednak to porażka, gdyż poza ustaleniem terminu nie otrzymałem żadnej informacji na temat wstępnych kosztów jakie będę miał ponieść, a obsłużony byłem jako - ten nie chciany (moje odczucie). Obiecano mi natomiast telefon z wyceną mojej zaplanowanej usługi, ale jest cisza. Telefonu z informacją brak. Będąc w serwisie pobrałem wizytówkę sądząc, że może mam błędny numer telefonu, jednak numer posiadam właściwy i chyba daremne moje oczekiwanie. Za kilka dni mam umówiony termin, więc będzie to dla mnie ponowne zderzenie z rzeczywistością i marną jakością. Dodam, że dziś próbowałem się połączyć z recepcją serwisu, ale widocznie recepcjonistki były bardzo zajęte.

Rozmowa na wysokim m poziomie. Obie Panie prowadzące bardzo skupione na rozmowie. Stanowisko oraz wartości firmy opisane profesjonalnie i z pasją. Doceniam informację zwrotną rzeczowa i merytoryczną. Polecam spotkanie by wzbogacić pakiet doświadczeń.

Doświadczenie, kompetencje, zarobki

Jak wyglądał Wasz pierwszy dzień pracy? Jak atmosfera? Jak przeprowadzony był proces wdrożenia nowego pracownika?

Izabela
@Ania

@Ania Rozumiem, że przeszłaś pozytywnie rekrutacje. Podziel się proszę, jakie mniej więcej pytania otrzymałaś? Z góry dzięki.

T.D.

Oddział Wrocławski. Niestety, ale nie polecam. Płacą na czas, ale tak marnie, że hej. Do tego kierownik ocierający się mocno o mobing i seksizm. Napewno nie powinien zajmować to stanowisko, bo jest kierownikiem tylko dlatego, że pracuje od dawna i nie trzeba było szukać nikogo z zewnątrz, ale prawdopodobnie nie powinien pracować z ludźmi. Kieruje się sympatiami i antypatiami do kierowania zespołem. Jak lubi dziewczyne którą rządzi to traktuje ją ulgowo, jak nie lubi to daje najgorsze prace, wyżywa się i wyzywa niewyszukanymi epitetami. Sam chyba nie wie co robi, bo co chwila zmienia zdanie w prostych zasadach. Łazi po firmie i szuka kontaktu cielesnego z pracownicami. Handlowcówc też dzieli na tych fajnych i nie fajnych. Można by o nim pisać i pisać, ale powinien się tym zająć sąd.

BBB
@T.D.

czy ten "kierownik" to właśnie TD?

Izabela
@BBB

Chyba nie warto tu tego roztrząsać. Zapewne pracujesz w Duda-Cars, co dobrze by się składało, ponieważ szukam informacji o tym pracodawcy. W pierwszej kolejności chciałabym się dowiedzieć, jak podchodzą tam do zatrudniania tych, którzy są zainteresowani jedynie tymczasową pracą. Wiesz coś o tym?

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca handlowy samochody nowe. Zastanawiam się co jest powodem ciągłych rekrutacji na to stanowisko? Co 3-4 miesiące pojawia sie ogłoszenie. Pracownicy odchodzą, są zwalniani, czy firma w takim tempie sie rozwija???

Zibi
@Zainteresowany

Jako osoba z wewnątrz (tak, nie będę tego ukrywał) powiem, że powtarzające się rekrutacje są wynikiem bardzo dynamicznego zwiększania zatrudnienia, związanego z rozwojem firmy, a nie rotacji. W ciągu ostatniego roku z własnej woli odeszły ze stanowisk handlowych raptem 3-4 osoby (zmiana miejsca zamieszkania, sytuacje rodzinnie, inna propozycja pracy etc.), w tym czasie przyjęto kilkanaście nowych handlowców. Z tego co wiem od kolegów (sam nie pracuję w dziale handlowym) ci którzy przyszli z konkurencyjnych salonów są zadowoleni i chwalą sobie zarówno atmosferę w pracy jak i jej organizację. Nie jest to tani PR, sam się mogę pod tym podpisać :) Jeśli macie jakieś pytania odnośnie firmy chętnie podzielę się wiedza. Pozdrawiam

Beeny

I co jak było na rozmowie ? :D

ptaszyca79
@Zainteresowany

Zibi, czy wiesz coś na temat pracy w dziale księgowości.Od jakiegoś czasu obserwuję powracające ogłoszenie pracy dla samodzielnej księgowej przez co zastanawiam na ile praca u Was jest stabilna. Czy możesz napisać coś więcej odnośnie warunków pracy, zawieranych umów (standardowo okres próbny 3 miechy a potem na czas nieokreślony ?), czy jest możliwość pracy w elastycznych godzinach pracy (będąc mamą małych dzieciaczków ma to dla mnie ogromne znaczenie ) :) Z góry dzięki

kama
@Zibi

A jak wygląda wynagrodzenie? słyszałam , że jest podstawa (płatna na koniec miesiąca) + premia (platna ok 10 każdego miesiąca) , ale co ze stanowiskami które nie "zarabiają" dla firmy: np.: serwis, ubezpieczenia, gwarancje... Jak wyglądają zarobki? jak wygląda pakiet socjalny? Czy jest jakaś premia na świeta ?

Informator wewnętrzny
@Zainteresowany

Ciągłe rekrutacje są powodem wyniszczania psychicznego pracowników. Szanujesz swoje zdrowie i osobę to sobie odpuść. Więcej informacji nie potrzebujesz. Idziesz na własna odpowiedzialność

Przemysław
@Informator wewnętrzny

Myślę że jednak warto podzielić się szerzej swoimi wrażeniami, takie wpisy są pomocne dla innych osób odwiedzających ten wątek. Napisz konkretnie jakie sytuacje sprawiły że nie polecasz pracy w Duda-Cars, jestem tego ciekaw.

Rafi

Witam Wszystkich czytelników. Moja wypowiedź będzie krótka i . Chciał bym się dowiedzieć czy tylko ja jestem tak traktowany przez firmę Duda-Cars w Poznaniu. Kilka tygodni temu w renomowanej firmie Mercedes Benz Duda-Cars w Poznaniu oddalem samochód do naprawy. Oczywiście wizyta umówiona na dany dzień. Samochód miałem mieć do odbioru tydzień później. Nie ponagałem iż samochód nie był mi zbytnio potrzebny. Dwa tygodnie później dzwoni do mnie znajomy iż widział mój samochód zaparkowany w krzakach. Co mnie zszokowalo. Poprosiłem więc go o zrobienie zdjęć. Po otrzymaniu ich zadzwoniłem do serwisu w celu wyjaśnień oczywiście z ich strony zbędnych ponieważ nie było osoby która mogła mi powiedzieć coś na ten temat. Udałem się tam nastepnego dnia i zobaczyłem mój samochód zaparkowany na trawniku pod drzewem. Po 5 min kręcenia się przy nim wyszedł ochroniarz. Spytałem go co to za firma. Odpowiedział że firma Duda-Cars ma tutaj swoją blacharnie. Na to wyjaśnienie nie byłem tak wkurzony jak na fakt że samochód stał tam dwa tygodnie a prace przy nim nietknięte. Udałem się do serwisu w celu wyjaśnień. Oczywiście nie zastalem osoby która prowadziła moja sprawę. Przepraszali i powiedzieli że będą się ze mną kontaktować nastepnego dnia w celu wyjaśnień. Oczywiście bez przesady nikt nie dzwonił, dzwoniłem do serwisu przez trzy dni przełączali mnie z numeru na numer. Lecz nigdy mnie nie chcieli połączyć z kimś odpowiedzialnym za ten bałagan bo nie mają takich uprawnień, ich odpowiedź!!!!!!!!!. W końcu po 3 tygodniach pojawił się Pan który wrócił z wakacji i raczył do mnie zadzwonić i się tłumaczyć. Samochód odebrałem po tygodniu. Oczywiście to nie koniec????.Naprawy blacharskie zostały nie chlujnie zrobione. Wiec udalem sie do serwisu z reklamacja. Reklamacje przyjęto oczywiście nie pisemnie, porobili zdjecia mieli się ze mną skontaktować w celu poprawy blacharskiej jak i lakierniczej. Minoł miesiąc. Nadal nic. Szkopuł w tym wszystkim jest taki iż będą nakładać następną warstwę szpachlu i lakieru. Tylko kto tutaj jest na tym straty. Jestem Ciekaw czy samochody powyżej 500000 zl też tak wyglądają po drobnych naprawach blacharskich. W nie których miejscach pokazała się już rdza. Samochód ma zaledwie 1.5 roku. Czy za taką matkę trzeba też płacić swoimi nerwami.

Bart
@Rafi

Ja pamiętam jeszcze (usunięte przez administratora) jak dbał o klienta, dzisiaj ma mnóstwo kasy i już mają (usunięte przez administratora). Miałem ten sam problem z autem dwa miesiące czekałem za autem U Dudy super klienci zaczynają się od Pół miliona wzwyż. Żal ale prawda

Poznań
@Rafi

Drogi kliencie, pracowałem w tej firmie i niestety wiem że to standard , ta firma to fikcja, większość doświadczonych pracowników już tam nie pracuje !! Płace fatalne !! Traktowanie ludzie na poziomie standardów wschodnich !! Omijaj proszę tą firmę z daleka , nic dobrego cię tam nie czeka , pozdrawiam.

@Poznań

Skoro już wypowiedziałeś się na forum w kontekście pracy w Duda-Cars, to chciałabym dopytać Cię o jakieś kwestie związane z tym pracodawcą. Piszesz o fatalnych płacach - a czy mógłbyś przybliżyć jakieś widełki wynagrodzenia, na jakie może liczyć szeregowy pracownik w tym miejscu? To na pewno ważna rzecz.

Ciekawy

Witam jak wyglądają zarobki na stanowisku mechanik servis

Polak
@Ciekawy

Zarobki są tylko na początku dobre, później wpadasz w system premiowy i jesteś oszukiwany zaraz na starcie, omijaj tą firmę z daleka !!!

Serwisant

To nie prawda, że dach na serwisie przecieka, tym bardziej, że prawie w ogóle nie padało.

Wiem co mówię

Wszystkie negatywne odpowiedzi są jak najbardziej trafne Ludzie którzy chcą dobczegos dojść nie są wyrobnikamibtakiejnfirmt jak ta Najlepiej pomyśleć o czymś swoim nawet niewielkim bo u kogos zawsze będziecie narażonym na niewolnictwo

Iza

Chciałabym doprecyzować kwestię premii, wypłacanej do podstawowego wynagrodzenia na Twoim stanowisku w Duda-Cars. Czy są jasno sprecyzowane wymagania, które należy spełnić, aby ją otrzymać? Napisz proszę jak to wygląda. Użytkownicy, którzy chcieliby złożyć CV do Twojego działu, będą wdzięczni za nakreślenie sytuacji.

Iza

Na stronie internetowej służącej do poszukiwania pracy, pojawiło się kilka ofert od Duda-Cars. Firma zatrudni w oddziale w Poznaniu, osoby na następujące stanowiska: Logistyk Działu Sprzedaży Samochodów Specjalista ds. Kadr Referent ds. rozliczeń Księgowa / Księgowy Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów używanych Mechanik - Legends Zamierzacie spróbować swoich sił w aktualnej rekrutacji? Jeśli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, napiszcie nam proszę jak wyglądała. Będzie to duża pomoc dla kolejnych aplikantów.

Iza

@anonymous a jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Duda-Cars? Czy pracodawca oferuje udział w szkoleniach? Jak wygląda kwestia awansów? Jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Takie czynniki często wpływają na decyzję o złożeniu do danej firmy cv i byłoby to interesujące dla użytkowników forum.

Iza

@anonymous ale mógłbyś doprecyzować czy piszesz z punktu widzenia klienta czy pracownika Duda-Cars? Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś w tej firmie, to prosiłabym Cię o informację jak oceniasz to miejsce pod kątem warunków zatrudnienia. Każda opinia od zorientowanej w realiach osoby jest na wagę złota na forum.

@Iza

warunki zatudnienia słabe, jak na Poznańskie warunki. Kierownictwo- bez komentarza. Wyścig szczurów.

Najgorsza spedycja

Iza

@Patryk tak, znalazłam ogłoszenie na portalu z ofertami pracy. Teraz Duda-Cars prowadzi w Poznaniu rekrutację na stanowisko Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych. Należy posiadać minimum 2-letnie doświadczenie w handlu. W ofercie natomiast nie podano informacji odnośnie wysokości zarobków. Czy interesuje Cię takie stanowisko? Zamierzasz aplikować?

2500 zł brutto, wymagania 20 000 marży , nie polecam

Iza

@Bartek nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w Duda-Cars, ale jeśli interesuje Cię praca w tej firmie, zaglądaj regularnie na gowork.pl, ponieważ pojawiają się tu informacje o rekrutacjach. Natomiast na stronie firmy jest informacja, że można do nich przez cały czas wysyłać cv. Więcej szczegółów znajdziesz tu: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/pl/desktop/trucks/about-us/career/job-offers.html Będziesz składał tam swoje dokumenty aplikacyjne?

Iza

Z uwagi na fakt, że forum to przeznaczone jest dla osób, które są zatrudnione lub dopiero rozważają zatrudnienie w Duda-Cars. Opinie Wasze z perspektywy klientów również są cenne, jednak powinny znaleźć inne miejsce. W związku z tym proszę pracowników tej firmy o napisanie jak aktualnie wygląda sytuacja w niej i jakie oferowane są warunki zatrudnienia.

informator
@Iza

Warunki zatrudnienia przynajmniej na dziale handlowym wyglądają tak, że w podstawie mamy najniższą krajową plus premie (handlowiec premie od sprzedaży, product expert premie od bycia posłusznym kierownikowi). Ale oczywiście umowa o pracę. W firmie atmosfera makabryczna. Po tym jak zmienił się kierownik i dyrektor wszystko wygląda inaczej. Cały czas ktoś kogoś obserwuje, donosi, zdarzają się sytuacje, że ktoś przesyła nawet zdjęcia do firmy pracowników w ich czasie prywatnym. Bez przerwy stosuje się element zastraszania, grożenia dyscyplinarnym zwolnieniem, zabraniem całej premii... a gdy pracodawca w podstawie ciężkiej pracy oferuje minimum to odbieranie premii graniczy już ze skur******em. Kompletnie przestał liczyć się także klient.. coraz częściej zdarzają się sytuacje, że klienci nie są obsługiwani ponieważ "nie wyglądają wystarczająco premium na klienta marki premium". Góra cały czas naciska na profesjonalną obsługę TAJEMNICZEGO KLIENTA, który nic nie kupi, a zapomina o tym prawdziwym, który zostawia tam ciężkie pieniądze.. nieważne czy 200 tys czy milion i smutne jest to, że ci ludzie to widzą i przyznają, że w tej firmie "komuś się chyba już poj***o". Brzmi jak żart, prawda? Tania zagrywka przeciwko firmie. Kto w nią wierzy niech trzyma się od nich z daleka jeżeli chociaż trochę szanuje siebie i swoją psychikę.. a kto nie to zapraszam do pracy w tej renomowanej marce. Na własną odpowiedzialność.

@informator

W spedycji jest to samo DudaLogistics, to żenująca firma, masz wykonywać plany najpierw 20 000 zł marży później 30 000 marży. działu handlowego w spedycji nie ma, poza tym, że jest handlowiec z własną bazą klientó WIDMO .Firma sprzedaje ładunki rabena i dzięki temu się utrzymuje. Porażka najgorsza firma w jakiej pracowałem, Oczywiście ukłądu układziki- całe kierownictwo firmy, Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda-Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda-Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda-Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duda-Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Duda-Cars S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duda-Cars S.A.
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań