Opinie o Duda-Cars S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda-Cars S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda-Cars S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda-Cars S.A. w Poznań

Maria

Czytam kolejny raz opinie zamieszczone i całkowicie zgadzam się z negatywami na temat pracowników i ich podejścia do klientów dzięki, którym mają pracę! Maja ostatnia wizyta była krótka, bo jak się okazało dopiero po moim przyjeździe nie można było mojego auta naprawić. Nikt nie wykonał do mnie żadnego telefonu, a Pani w recepcji z ironicznym uśmiechem mnie poinformowała, że może ustalić kolejny termin. Bezczelność, brak odpowiedzialność bo tylko tego Ci ludzie są tam nauczeni. po jakimś czasie wreszcie przychodzi doradca serwisowy, którego koszula nigdy nie widziała żelazka a włosy grzebienia. Nie miałam ochoty na rozmowę. Bezpośrednio pojechałam do MB Motors i usługę miałam wykonaną tego samego dnia.

Tomasz

Jeszcze jestem klientem tego serwisu, ale już kończę tę współpracę definitywnie. Jak się rzeczywiście okazuje zmiany pracowników to nie rozwój firmy a warunki w jakich się tam można pomęczyć bo pracą tego nie można nazwać. Rotacja jest na tyle duża, że trudno nadążyć, a teraz osoby które były Product Expertami są nagle sprzedawcami i to nie za sprawą rozwoju ale ze względu na brak chętnych do pracy na tym stanowisku. Panu, któremu zadałem kilka pytań w sprawie CLA miał tylko wiedzę jaka można znaleźć w folderze, bez szału. w oczekiwaniu na swoje auto po wizycie serwisowej dowiedziałem się, że będzie opóźnienie z wydaniem auta, a jedną rzecz nie zostanie wcale wykonana. Kosztorys oczywiście znowu różnił się o ponad 300 zł na moja niekorzyść. Chciałem rozmawiać z kierownikiem, jednak był na zebraniu co jest stałym punktem programu, a wyczesany kierownik Bok-u Pan M.P sprawa wrażenie jakby spadł z choinki. Stała formuła, której używa już mi się znudziła. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego serwisu.

XYZ

Zdecydowanie odradzam pracę w tym salonie, dobrze w Duda Cars było kilka lat temu. Szkoda czasu i nerwów na to miejsce. Wszyscy szanujący się handlowcy odeszli z tej firmy razem z byłym dyrektorem DF. System premiowy skonstruowany w taki sposób, aby pod byle pretekstem nie wypłacić pracownikowi premii, największą nagrodą jest brak kary. Nie bez powodu rotacja pracowników jest tak duża. Po kilku miesiącach wszyscy mają dosyć. Nie da się normalnie pracować w miejscu w którym wszystko jest monitorowane, absurd goni absurd. Masz spotkanie z klientem, nie odbierasz telefonu stacjonarnego - psujesz statystykę, od jakości obsługi klienta ważniejszy jest wynik tajemniczego klienta... Praca dla "młodych gniewnych" dla których nie liczą się pieniądze i szacunek tylko pokazanie się przed znajomymi, że pracują w salonie marki premium. Lepiej poświęcić więcej czasu na szukanie pracy, niż tracić go w tym miejscu.

Gosia

Marna obsługa serwisowa co nie tylko Ja odczułam w ostatnim czasie. Pracownicy w dziale serwisu chodzą, uśmiechają się wraz z kierownictwem jakby było z czego, a nie radzą sobie z prostymi sprawami. Przyjechałam zwykły serwis i prawie po godzinie komuś przypomniało się, że jestem i czekam. To jednak nie koniec bo siedzę i dalej czekam z nadzieją, że odbiorę auto w ustalonym terminie. Pani Joanna z serwisu robi dobra minę do złej gry informując, że maja opóźnienie. Czekam dalej. po godzinie sama dopytuję kiedy będę mogła wyjechać? Cisza bo pracownica serwisu gdzieś poszła i nikt nic nie wie. Kierownik siedzi u siebie i nawet nie raczy wyjść i wyjaśnić sprawy. Spędziłam 4,5 h na czekaniu, a słowa przepraszam nie usłyszałam. Kończę leasing i zmieniam serwis bo za wszystkim się u Dudy czeka. W tej chwili mijają 3 tygodnie od kiedy złożyłam zapytanie o ofertę na nowe auto i też cisza. Wysoki, łysy handlowiec nie odpisał na moją wiadomość, a widząc mnie w poczekalni odwrócił się. Oczekując w tej poczekalni to widać jak pracownicy chodzą w praw i lewo, góra i dół, ale bez szału i efektu. Ogólnie nie polecam

Rozmowa na wysokim m poziomie. Obie Panie prowadzące bardzo skupione na rozmowie. Stanowisko oraz wartości firmy opisane profesjonalnie i z pasją. Doceniam informację zwrotną rzeczowa i merytoryczną. Polecam spotkanie by wzbogacić pakiet doświadczeń.

Doświadczenie, kompetencje, zarobki

Marian

Znalazłem ogłoszenie, że potrzebują ludzi do pracy na stanowisko Specjalista ds. komunikacji. Miał ktoś do czynienia z takim stanowiskiem? Jak wygląda atmosfera w pracy i ewentualne wynagrodzenie? Ktoś wie?

Abcd
@Marian

Praca w call center

Dawid
@Abcd

Skoro jest to praca w call center to pewnie wymagane jest doświadczenie zawodowe w telefonicznej obsłudze klienta bądź sprzedaży? Czy może jednak osoby bez doświadczenia również są mile widziane?

Sebastian

Serwis i pracownicy na czele z kierownictwem - do wymiany. Przed umówieniem na serwis zwracam się z prośbą o kosztorys. Kilka dni cisza totalna, a osoba do której mnie umówiono nie kontaktuje się. Podczas wizyty serwisowej nikt nie ponosi za nic odpowiedzialności za brak kontaktu, a kierownik Pan M.P tylko ciągle poprawia fryzurę i robi wielkie zdziwienie. Wśród pracownik konsternacja, bo to codzienność. Doradca uśmiecha się na tę całą sytuację, a więc byłem tam ostatni raz i o tej sytuacji poinformowałem już moich znajomych, którzy jak się okazało już mieli z różnymi sytuacjami do czynienia.

Chciałem zapoznać się z ofertą przed decyzją zakupu auta, jednak handlowiec działu aut nowych B.S na którego musiałem czekać aż łaskawie skończy swe ploteczki, śmiechy z pracownicami recepcji potraktował mnie swym zachowaniem jak swojego kolegę. Zachowanie, sposób wypowiadania się to poziom najniższy z jakim się spotkałem. Niesmak pozostał i z pewnością nie kupię nic w Duda Cars.

.....

Cześć ja wygląda praca na stanowisko lakiernik widziałem ogłoszenie e potrzebują jakie są warunki pracy ktoś może mi powiedzic

Marian

W takim razie muszę przemyśleć czy warto. Dzięki za Twoją odpowiedź..

Zorro

Nie mam pojęcia jak funkcjonuje tam lakiernia czy ktoś mi powie

Aga

Najlepsza bo tylko na pokaz jest liczba pracowników w Duda Cars rozdmuchana do takiego stopnia, że zamieszczone są nazwiska osób, które od dawna tam nie pracują. Przecież jakoś to musi wyglądać, a pozory należy tworzyć.

Kandydat/Kandydatka

Tak też słyszałam/słyszałem,a na rozmowie obiecują "krainę mlekiem i miodem płynącą". Żałosne. Lepiej naprawdę poczekać i dłuzej szukac pracy,ale trafić w dobre miejsce niż iść tam pracować i się rozczarować. Samo takie zachwalanie ich przez samych siebie jest żenujące.

Abc

Czy teraz szukają na twoje miejsce recepcjonistki? Jak wygląda wynagrodzenie?

Neutralnie

Firma pod wieloma względami potrafi pozytywnie zaskoczyć. Mercedes-Benz to naprawdę dobra marka, pracują tam wartościowi, fajni ludzie, importer organizuje ciekawe szkolenia, jest Multisport, pakiet zdrowotny, premia na święta i ogólnie dużo pozytywnych kwestii. Ale.. jako pracownik z kilkuletnim stażem muszę niestety przyznać, ze poniższe opinie maja w sobie dużo prawdy. Bardzo często brakuje u osób z najwyższego szczebla szacunku do człowieka, a kwestie finansowe(głównie w tym celu sie pracuje) są mocno zagmatwane i niejasne. Najgorszy jest brak jakiegokolwiek dialogu z pracownikami. Niejednokrotnie osobiście byłem świadkiem sformułowania: w takim razie źle się zrozumieliśmy... Głównie dlatego pracują tutaj ludzie młodzi, którzy pozwalają się traktować raz lepiej, raz gorzej.

Zapytanie

Jak wygląda praca na stanowisku product expert ?? Ktoś może polecić, albo opisać?? jak kształtują się zarobki ??

Czy nowi pracownicy tez maja zarobki obcięte o 50%?

xyz

tak, każdy i nie wiadomo do kiedy

@xyz

Czy wtedy czas pracy tez jest skrócony o polowe?

Bimmer

Jak wygląda praca na stanowisku pracownika myjni? Ktoś może polecić, albo opisać co i jak ? Pozdrawiam

@Bimmer

Kierownictwo zawsze każe robic więcej i szybciej niezależnie od stanu samochodu, ciągle jestes pod presją czasu. Kierownik ma problem jak pójdziesz na śniadanie i nie ma cie 30 minut do czego masz prawo.

Jako były pracownik oddziału Wrocławskiego zdecydowanie nie polecam Duda-Cars. Po pożarze dalej panuje kompletny bałagan. Pierwszy dzień w pracy wyglądał coś na zasadzie - Patrz i się ucz, praktycznie zero merytorycznych szkoleń, gdzie wydawałoby się to podstawą w takiej firmie. Atmosfera dość specyficzna i sztywna jak to w korpo -niektórzy tylko próbują nadrabiać dobrą minę do złej gry. Dość duża rotacja pracowników i nie jest to spowodowane żadnym rozwojem - jak niektórzy piszą. Pracy faktycznie dość sporo, lecz dałoby się to ogarniać przy lepszej organizacji pracy. Szkoda tylko, że dealer takiej marki jak Mercedes wykorzystuje jej prestiż i standardy marki wciska kit klientom, że u niego jest tak jak to sobie wszyscy wyobrażamy idąc do salonu Mercedesa, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Zarobki bez szału, premie zależne chyba tylko od humoru kierownika. Nie polecam jako pracodawcy we Wrocławiu jest zdecydowanie wiele lepszych zakładów pracy. Jednym słowem podsumowując: „Nie wszystko złoto co się świeci”

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Duda-Cars S.A.?

Xyz

Atmosfera fatalna. Zarobki też. Nie polecam pracy w tej firmie.

Mechanik

Cześć ile mniej więcej może zarobić mechanik z małym doświadczeniem ? Chodzi o serwis ul.ptasia.ktoś coś?pytam orientacyjnie.

As
@Mechanik

Mechanik z małym doświadczeniem nie zarobi na codzienny dojazd.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda-Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda-Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda-Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duda-Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Duda-Cars S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duda-Cars S.A.
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań