Opinie o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NPA Skawina. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPA Skawina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

do pracownika ze skręcarek

skrętaczu albo masz bujną wyobraznie albo jestes nienormalny to co piszesz ze zarabiasz trzy tys po tym wnioskuje ze jestes prawdziwym skrętaczem bo takich stawek w npa nie ma i buziaczków nam nie przesyłaj bo nie jesteśmy gejami dział linek

Pracownik ze skręcarek

Ja zarabiam 3000-3300 zależy jaki miesiąc pracuję na trzy zmiany na Wydziale Skręcarek ale robota ciężka i chyba mam największą stawkę - chyba bo nikt nie wie za ile kto pracuje. Buziaczki dla wszystkich z mojego wydziału.

robol

kolego ja od 2007 zarabiam około 1800 zl jak na taki zakład i taką prace czysty śmiech kiedys było naprawde dobrze stosunkowo zarabialiśmy mało ale dodatki które dochodziły człowiek wychodził nie żle jestesmy juz wiekowymi pracownikami i dlatego wiedzą ze nam bedzie ciężko zmienic posadę z miłą checią bym to zrobił ale swoje lata juz mam dlatego płacą nie pensje tylko jałmużne dlatego kolego poszukaj sobie innej pracy chyba ze chcesz przez cztery lata nie dostac ani złotówki podwyżki

i jeszcze jedno mozesz mi napisac dlaczego próbujesz zaśmiecic to forum

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NPA Skawina się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Zibi możesz dać mi namiar na tą firmę bo może złoze tam podanie

ZIBI

Wicie co koledzy zanim przyjąłem się do pracy w NPA pracowałem w innej firmie . Tam nam norm nie podnosili bo te co były to były tak podniesione że nie dało się ich podnięść.Tam dopiero był kamieniołom pracowałem za trzech a wypłata za jednego . Pacodawca płacił wypłatę w porywach raz na kwartał .A delegacje rozliczał raz w roku na koniec . Żadnych dodatków nocnych nic tylko harówa . Tu mam robotę na miejscu płacą mi w terminie mam zapewnioną prace zgodnie z BHP pracuje pod dachem za kołnierz mi się nie leje - Prosze kolegów nie narzekajcie dziś nikt nie daje podwyżek bo podrożała śmietana w sklepie - podwyżka płac wynika z bilansu ekonomicznego jest kasa w firmie dają podwyżkę nie ma nie dają .Zobaczcie do czego doprowadziły żadania podwyżek w stoczniach że Niemcy mają 25 stoczni a my ani jedej . Chcecie żeby z NPA stało sie to samo .Nie wiem czy ten Prezes jest super ale jedno jest pewne jest od początku NPA chyba najlepszy . Sam pracuję na najbardzej zwariowanym wydziale jak mi przestanie odpowiadać praca to któregoś dnia przyjdę popatrzę komu trzeba w oczy i powiem PA

uczciwy

kolego który dostałeś już rzekomo dwie podwyżki po pierwsze nie wiem ile pracujesz w tej firmie ale na pewno krótko po drugie pracuje kilka lat i to co pisze ten gościu to autentyczna prawda ostatni raz jak nasz wspaniały prezes dał nam do podpisania papier a w zamian obiecał premie ludziom cztery lata temu faktycznie dostalismy ale od tego czasu dostajemy tylko normy po za tym nic ja tez osobiście nie dostałem od ostatniej premii żadnej podwyżki to lepiej kolego nie pisz tutaj na tym forum głupot po prostu (usunięte przez administratora) ludzi z szacunkiem pozdrawiam człowieka który tak często dostaje podwyżki chłopie jesteś wyjątkiem gratulacje

Zostaw merytoryczną opinię o NPA Skawina - Skawina

• Jak się pracuje w NPA Skawina?

Zobacz opinie na temat firmy NPA Skawina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NPA Skawina?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NPA Skawina?

Kandydaci do pracy w NPA Skawina napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NPA Skawina