logo PRAKTIKER

PRAKTIKER

Olsztyn

Opinie o PRAKTIKER

anonim 2011-06-06 17:35:20
Czy może mi ktoś powiedzieć na czym polega polityka dyrektora który stara się wszystkich do siebie zrazić, skłócić ze sobą, doprowadzić do tego żeby pracownikom nie chciało się przychodzić do pracy i w ogóle pracować w tej firmie.. BO ja tego nie rozumiem??? a tak jest w Olsztynie, ciągłe nękanie karanie, każdy już ma dosyć, i jak my mamy dobrze obsługiwać klientów jak pracujemy w takich warunkach!!!
GD 2012-10-03 17:05:14
Wy już macie spokój ale za to u nas zaczyna dziać się to samo co u was :(
no 2013-01-27 17:46:27
W Olsztynie śmieci posprzątane,szkoda jednak że pod dywan ...
Marlenqa 2016-04-10 21:37:18
No market w Olsztynie to ogólnie syf menedżerowie niekompetentni szczególnie od magazynu no i ogółem z tego co zauważyłam kasjerki fałszywe no i dyrektor porażka
jawor 2016-04-23 21:16:16
Marlenqa, nie przesadzasz, kasjerki fałszywe, tez wymysliłeś. Ja mysle, czy nie zatrudnić sie tu jako kasjer, oferują umowe o prace i opiekę zdrowowtna, a wymagają umiejętność obsługi klienta, praktycznej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office), czy samodzielności oraz odpowiedzialności.
Zostaw swoją opinię o PRAKTIKER - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAKTIKER