Opinie o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie w Olsztyn

Renia Nowy wpis

Patrzyłam sobie wątek w poszukiwaniu informacji na temat pracy pielęgniarek ale w sumie nikt z pracowników tu nie zagląda. Główna strona ośrodka zachęca do aplikowania. Jeżeli napisano w ogłoszeniu, że wymiar i forma pracy do uzgodnienia to 1/2 etatu będzie możliwa?

kaczmarczyk97 Nowy wpis

Z czystym sumieniem nie polecam tej placówki. Gawroński zleca pewną ilość badań, ważne jest to żeby te badania były jak najdłużej rozciągnięte w czasie " ma to na celu po prostu zmęczenie Państwa i popełniania błędów, które będą wykorzystane przy zakończeniu badań. Państwo oczywiście wykonujecie badania, które wam zlecono w "większości". Brak przeciwskazań, do momentu wystawienia przez Panią okulistkę orzeczenia przeciwwskazującego pracy na danym stanowisku i przez to Państwo od Pana "lekarza medycyny pracy" dostaniecie negatywny wynik badań, że nie będziecie mogli podjąć Państwo pracy na danym stanowisku. To co się tam odwala to jest przekręt na jedną wielką skalę i z prawdziwym badaniem na ma nic wspólnego( zorganizowana grupa przestępcza)działająca legalnie, aż strach pomyśleć czemu się tym Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Olsztynie nie zainteresowały odpowiednie instytucje, jakby przetrzepali od a-z dokumentacje oraz wszystko tam co się wyprawia to może w końcu by "Gawroński " włącznie z personelem jego skorumpowanym doszli do wniosku, że nie powinno robić się takich rzeczy by przeciągać badania w czasie,aby pacjent przez zmęczenie nie zaliczał specjalnie badań tak jak jest to im na rękę po tylu wyczekanych godzinach spędzonych u nich. Chamstwo, (usunięte przez administratora) oraz prostactwo nic więcej, personelowi wystaje słona z butów, kultury osobistej i podejście normalnego do pacjentów to oni nie mają, może poza kiloma nielicznymi Paniami, które tam pracują.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie?

Widziałam na stronie ośrodka, że potrzebują pielęgniarek. W ofercie zaznaczono, że wymiar i forma zatrudnienia są do uzgodnienia. Ośrodek preferuje zatrudnienie na umowę o pracę? Może wypowie się ktoś kto aktualnie pracuje.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KSIĘGOWA R26/1858-929/23? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Darek

Moja historia w Woj.Oś.Med. Pracy instytucja do wyciągania pieniędzy i jak najbardziej upokorzyć pacjenta pan Dyrektor i lekarz w jednej osobie ponad prawem o wszystkim decyduje. Lekarze to myślałem że jestem w domy starców co od kilku lat powinni być na emeryturach,termin4miesiące oczekiwania,dodzwonić się faktycznie ciężko bez wiedzy,zapytałem jakie badania potrzebne pani powiedziała że mogę w innej instytucji zrobić ważność 10dni to zrobiłem by zaoszczędzić czas,więc pojechałem na wizytę dwie godz prawie dojazd termin umówiony ale mimo wszystko w kolejce rejestracja i do lekarza. Wywiad pierwsze mojego problemu oczywiście wyniki moje z innych laboratoria były zignorowane, muszą być od nich,psychiatra i reszta badań.pan lekarza i dyrektor wypisał co mam zrobić osobiście zaprowadza pacjentów do kasy1260zł i działamy pobranie krwi pani starsza pielęgniarka zaczęła krzyczeć gdzie potwierdzenie wpłaty bo inni czekają panie z recepcji nie dostarczyły doniosłem grzecznie spytałem gdzie kolejny gabinet rozdarła się znów że jest opisane na ścianach.rozmowa z psycholog rozwiązywanie testów i maszyny w końcu psycholog zaczęła mnie popędzać że już dość wystarczy i tak dobrze zrobiłem I dużo.Został mi wyznaczony kolejny termin do Psychiatry znów długa podróż i wyznaczona godzinę co obsłużony ostatni jako podczłowiek bo dokonałem wykroczenie w innym kraju lekarz zamienił dwa słowa i tylko coś pisał.orzeczenia psychologiczne i lekarskie negatywne,jesteśmy w EU to co robiłem badania w innym kraju za popełnienie wykroczenia nie było tolerowane.odwołałem się dostałem termin na badanie psychologiczne500zl zdałem kolejne lekarskiego nie dostałem bo roku abstynencji nie było,termin karencji minoł w kraju co było wykroczenie a tu nadal problem umawianie się na wizytę lekarską najbliższy termin za prawie5miesiecy pojechałem do dyrektora i uprosiłem po miesiącu termin.kolejna podróż do Olsztyna pan dyrektor i lekarz w jednej osobie znów ze mną do kasy1200zł kolejne badania panie emerytki okulista laryngolog badanie słuchu zatkanie ucha pod ścianę i szeptała czy słyszę później kazała pomachać rękoma i nogami po badaniu szeptuchy ,ekage i glukoza ok została rozmowa z panią psycholog test rozwiązanie zapytałem dlaczego ostatnie orzeczenia miałem negatywne skoro testy rozwiązałem dobrze morfologię mam książkową ,pani psycholog mówi że nie minoł rok obstynencji,to po co robią badania po9miesiacach by przyjechać po roku i zostawić kolejne 1250zl orzeczenie mogę jeździć pojazdem samochodowym zakaz na rok jazdy motocyklem i blokada na rok alkoholowa co wszyscy się dziwią w wydziale komunikacji i Word że blokadę orzeka Sąd jak ktoś popełni duże przestępstwa i prawo jazdy zostało zabrane na kilka lat a ja zrobiłem wykroczenie w innym kraju i kara była na rok zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych tak że pan Dyrektor I lekarz jest również sądem chcę złożyć skargę na tą instytucję proszę podpowiedzieć tylko gdzie jak oni są ponad prawem

Szymon
@Darek

Mało osób rozumie co tam się dzieje. Manipulacja na każdym kroku a pogarda dla czlowieka w całej swojej okazałości, badania psychologiczne to by się przydały ale im.

Madzia

Jakiej kasy może dostać na stanowisku pracownika sprzątania? Jest tu pensja miesięczna stała, czy stawka godzinowa? W necie widziałam gdzieś ogłoszenie, ale nie znalazłam takich informacji, a jednak kasa jest ważna. No to dajcie znać o pensji i czy ta praca jest na UoP, czy raczej na umowie zlecenie?

Ciekawa jestem tej firmy, bo wpadłam na ogłoszenie dla księgowej. Widziałam, że trzema mieć minimum 3 lata doświadczenia w księgowości, czy w ten czas wlicza się staż w takim dziale? I czy jak mam licencjat z zarządzania, to będzie to atut, jak nie mam pełnych 3 lat przepracowanych w księgowości?

Firma Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie prowadzi obecnie rekrutację w mieście Toruń. Ile płacą na stanowisku Masażysta?

Piotrek

Ja wypowiem się krotko co sądzę o tej instytucji, spalić albo wysadzić i niech te kurwy lekarza wszyscy wyzdychaja

Ptak

To przychodnia która traktuje pacjenta jak cytrynę którą trzeba wycisnąć , jak tam trafisz to nie będzie tanio i bez problemów czasami poważnych które sami tworzą . Obsługa w rejestracji tragedia , i nie są przepracowane bo same dyktują prędkość załatwiania. Lekarz orzekający sam podkopuje opinie swoich lekarzy. jak można im ufać , tam chodzi o twoją kasę . Moja firma już zrezygnowała z ich usług , omijajcie ich z daleka

Kazimierz
@Ptak

Na czym polega ta obsługa rejestratorek, że aż o tak piszesz? Piszesz, że nie wynika to z przepracowania, to z czego wtedy? Byłeś świadkiem, jak się do siebie nawzajem odnoszą lub, jakie mają relacje z lekarzami?

Mona

Dodzwonić się graniczy z cudem, słuchawka wiecznie odłożona a jak przez przypadek , którejś pani przez pomyłkę podniesie się słuchawkę od razu mówi "proszę poczekać rejestruje pacjenta" - i tak czekasz do usranej śmierci aż odłożą słuchawkę i Cię rozłączą. Obsługa lekarska fatalna, na zasadzie do czego tu się przyczepić. Przychodnia zatrzymała się w latach 80 pod względem mentalnym . Szukam nowej przychodni dla mojej firmy. NIE POLECAM

@Mona

Ja akurat nie miałam problemu żeby się dodzwonić. Wiadomo , że jest to przychodnia i panie zajmują się pacjentami, którzy fizycznie są w przychodni. Do poradni specjalistycznych też ciężko się dodzwonić i dla mnie akurat jest to zrozumiałe. Znajomy był osobiście i się zarejestrował. Osobiście jestem zadowolona z badań!

xxcczz

Czekanie na wizyty 3 miesiące. Po przyjściu do lekarza medycyny pracy mówi, że jeszcze wizyta u psychiatry. Co najlepsze wizyta na luty i brak możliwości zrobienia gdzie indziej bo tylko można u nich...

Jolanta

Osobiście jestem zadowolona. Duże kolejki to fakt, ale pacjent do okienka w rejestracji podchodzi zgodnie z ustaloną godziną. Niepotrzebnie stwarzamy kolejkę my pacjenci przychodząc dużo wcześniej . W gabinetach sprawnie i miło. Najwazniejsze, że wszystko w jednym miejscu np rtg, punkt pobrań. Personel pomocny.

@Jolanta

Ale to chyba czasami niektórym udaje się tu jakoś magicznie wcisnąć przed czasem? Bo inaczej to po co by wcześniej tutaj przychodzili?

Kama
@Weronika

Ja przyszłam wcześniej i nie zostałam przyjęta. Po to są wyznaczane godziny przez te panie żeby tak przychodzić, to chyba proste. Pacjenci sami powodują kolejki

Weronika

Ludzie widzę, że narzekają na sam szpital i obsługę pacjentów, ale właśnie zauważyłam, że szukają kogoś do księgowości. To z reguły odrębne działy więc może ktoś współpracował z nimi w finansach i rozliczeniach i by powiedział o tym coś więcej? Oferta kierowana jest to Gdańska czy tam jest inaczej niż tutaj?

Karol

Czy tam lekarze przychodzą z misja aby szukać i nie dopuszczać ludzi do pracy? Co inny lekarz to brak szacunku dla pacjentów. Kierujący lekarz na badania ma żal że przychodzisz godzina 8-40 zaledwie 3 pacjentów miała a on zmęczona ciężko. Okulista sam jest ślepy a bada ludzi, książka która pacjent ma prawo ruszać z obrazkami nie pozwala, a ma na to prawo.! Laryngolog kobieta emerytka każe przy drzwiach stać gdzie głośno jest od korytarzu, stoi przy oknie i szepcze tak że nic nie słychać. Tylko to w korytarzu odgłosy. Audiogram czy coś takiego badanie słuchu. Tak nastawia odgłos że robi z ciebie gluchego specjalnie. Idzie człowiek gdzie indziej to samo robić normalnie padanie słuchu idealnie i to robione u dwóch specjalistów. Neurolog bada to samo prawie co laryngolog. Nie dość że przyjeżdża neurolog z 30 minutowym opóźnieniem. Końcowe spotkanie z lekarzem medycyny. Czekasz z 1h ponad aby przyjęła. Człowiek od samego czekania ciśnienie podskakuje. Robi z ciebie debila ślepego z morfologi czyta że ty wogole nie zdolny. No (usunięte przez administratora) ciekaw czy sama ma takie dobre w 100% wyniki ideał. Cukier 105 już chory stan krytyczny. Ciśnienie jest w normie ona widzi niezdolne. Słuch głuchy a sama nie słyszy. No ludzie po co tam oni pracują.?! ???? Idzie człowiek do innych lekarzy a oni mówi a po co Pan przyszedł przecież wyniki dobre.

Sas
@Karol

Wszystko prawda, w tej przychodni czas zatrzymał się na latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

@Sas

I tak dobrze, że czeka się około godziny, a nie latami jak wspominasz, zawsze to jakiś plus. ;) A w Twoim przypadku trzeba było z czymś dość poważnym tam chodzić?

Uważam ,że jest to instytucja jednostronna ,w żaden sposób nie przychylna klientowi , Państwo w Państwie , brak ludzi kompetentnych , szkoda ,że nikt nie nadzoruje tej instytucji , w której ludzie pracujący bardzo chętnie pokazują swoją wyższość przed interesantem , Uważam ,że powinny wkroczyc tam odp służby i zrobić porządki z ludźmi tam pracującymi gdyż są bezkarni.

@Michał

Kurde słabo ta Twoja ocena na nich wygląda... To skoro tak uważasz, to może po prostu to zgłosisz? Zwłaszcza, że znasz temat o będziesz mógł wyjaśnić im szczegóły

Dajtona

Psychiatra tam co pracuję niech sam się idzie leczyć,ludzie czekają na niego a panisko przychodzi do pracy kiedy chce

@Dajtona

A to nie pierwszy raz niestety z czymś takim się spotykam. I Ci taki "lekarz" powie, że zmęczony i tyle, a ludzie w poczekalni to korzenie mogą zapuszczać żaden problem... Chociaż może lepiej by było gdyby miał kogoś do pomocy? Czy wszyscy akurat do niego na te wizytę tak bardzo chcą?

Tomasuwa

Po pierwsze-Nikt nie odbiera telefonu w rejestacji. Trzeba dzwonić po 2 godziny cały czas żeby ktoś odebrał telefon. Po drugie-jak odbierze ktoś telefon to z wielką pretensją, że dzwonisz i chcesz się czegoś dowiedzieć na temat badań i koszt tych badań za które chcesz zapłacić prywatnie z własnej kieszeni i umówić się na te badania. Pani, ktory odebrała telefon była tak nie miła a wręcz krzyczała przez słuchawkę jakby musiała odbierać słuchawkę telefonu za karę choć otrzymuje pieniadze budżetowe z podatków podatników. Do tego osoba, która pracuje w takim miejscu powinna się przedstawić z imienia i nazwiska, która się nie przedstawiła a powinna to zrobić. Proszę o interwencję Pana Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Olsztynie.

Julia
@Tomasuwa

Niestety, to popularne zjawisko w przeciążonych rejestracjach :( Próbowałeś napisać oficjalne pismo? Wtedy będą musieli odpowiedzieć.

Grzymowicz

Woj. Ośrodek Medycyny Pracy Olsztyn ul. Piłsudskiego 71A nie powinien działać i przyjmować pacjentów z Olsztyna i woj. warmińsko - mazurskiego gdyż pracownicy personel np. Barbara Mazurek-Maciejec w czasie pandemii covid 19 nie stosuje zaleceń, chodzi w pokoju i po Ośrodku bez maseczki, nie myje rąk przez co zaraża covidem przychodzacych pacjentów z woj. warmińko-mazurskiego. W Osrodku Medycyny Pracy sa tylko obsadzone stanowiska kierownicze (chyba jest aż 3 głównych kierowników, po co tyle etatów kierowniczych gdzie nie ma nadmiaru pracy) za które trzeba płacić z budżetu państwa i miasta, w Woj. Ośrodku Medycyny Pracy nie ma zaufanych dobrych lekarzy, przyjażdżaja z innych miast raz w tygodniu do Ośrodka przypadkowi słabi lekarze np. brak dobrych psychiatrów. Ośrodek ten powinien jak najszybciej być zlikwidowany. Moja opinia - Grzymowicz , Olsztyn 05.04.2021 r.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie - Olsztyn

• Jak się pracuje w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie?

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 71A