Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Arkadiusz

Odradzam wszystkim kupowanie produktów firmy Wedel, ponieważ wiem z jakich składników są one produkowane

@Arkadiusz

W jakim kontekście z jakich? To nie jest drukowane na etykietce, co jest w składzie? Chyba, że o ich pochodzenie tu chodzi... Pracowników obejmuje jakaś tajemnica względem receptury?

Mirosław
@Krystyna

A te ,,dziwne" bloki tłuszczu na linii mas ściągane z Niemiec to przepraszam co to jest?

Darek

Warto aby ludzie pracujacy w tym (usunięte przez administratora) zaczęli szukać czegoś lepszego 2800 zł netto za tak ciężką pracę to jakaś kpina tym bardziej że firma ta nie rozwija człowieka a cofa go moralnie w rozwoju, szczuje się ludzi na ludzi aby skumulowac jak najwieksze zyski jak najdalej od tej (usunięte przez administratora)

Odradzam komukolwiek pracę w tym (usunięte przez administratora) ja już mam nową lepsza ekipa, lepsze zarobki wedel yo (usunięte przez administratora)

Sylwek

Ogólnie to straszna (usunięte przez administratora) osoby zarządzające działami to element zdemoralizowany jak najdalej od tego dziadostwa

Beata
@Sylwek

Czemu tak piszesz? Co te osoby robią nie tak Twoim zdaniem? Spotkałeś się osobiście z jakimiś przykrymi sytuacjami?

@Beata

Wasz zakład pracy począwszy od dyrekcji kończąc na wielu pracownikach to jeden wielki element ponadto (usunięte przez administratora) pytanie gdzie jest tylko Państwowa inspekcja pracy?

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ExPH

Zaczynając pracę w Wedlu myślałem, że złapałem Boga za nogi, tak było do moich pierwszych świat. Rozłożenie stref zajmuje dużo czasu, do tego zamówienie, porządek na półkach i w tym najgorszym okresie 2 audyty, centralne i regionalne. Praca po 12,13 godzin i na końcu brak premii bo w dwóch sklepach nie było baryłek czy Pawełka toffi. To było najważniejsze. Nie to, że sprzedaż dobrze idzie i jest w miarę porządek na półce. Produkty są wyeksponowane, ale nie w takiej kolejności jak firma oczekuje to też trzeba człowieka zgnoic. Wspólna praca to horror i zmora każdego ph, omawianie planu przez ponad godzinę i tłumaczenie się z doslownie wszystkiego. Moje ulubione to "szukaj rozwiązania"... No poszukałem i się zwolnilem. Rotacja w firmie jest okropna, ciągła presja, zastraszanie, nie da się pracować normalnie 8 godzin nawet latem. Plany są nieludzko napięte. Mega ambitna dziewczyna z Kalisza się ostatnio zwolniła, podobno kolega z Poznania też odchodzi, firma traci wartościowych pracowników, a Maciej na wigili się śmieje jakby w Wedlu było sielsko anielsko. Czas się obudzić z letargu, bo ludzi odchodzi coraz więcej.

robo
@ExPH

W jakim regionie pracowałeś? Długo? Jak z umową i prywatnym użytkowaniem samochodu? Jaką kasę można wyciągnąć na początku pracy?

Koanna
@ExPH

on zawsze się śmieje nie szanuje ludzi.Karma wraca. Jego tez za chwile Japończycy zmienia bo ile można kłamać ze jest kolorowo. Duzo ludzi śle donosy do centrali bo zrobił z Wedla swoje własne Panstwo.Najwazniejszy PR gdzie 95% to kłamstwa

CS 4.0
@Koanna

Niczym Hetman odnowiciel, zastał Wedla czekoladowego a zostawił czekoladopodobnego. Myśle, że gdyby M odstawił życie celebryty i zamiast na wywiadach skoncentrował się na zarządzaniu to w firmie nie byłoby takiego (usunięte przez administratora) Życzę Was wszystkim tam obecnym cierpliwości, bo praca w tej firmie nie jest warta zdrowia, czasu i tych nędznych pieniędzy. Szukajcie a znajdziecie.

Werw
@CS 4.0

Najwaznieszy jest PR acieja news dnia ze jest rower w biurze który ładuje komórki a jak nie ma wyniku tak nie ma. Japończycy już przebierają nogami jak ten biznes sprzedać

Rysiek
@Werw

Wedel jest jedną z najbardziej dynamicznie rosnących spółek w grupie Lotte . Japończycy inwestują mnóstwo pieniędzy po to aby rozwinąć firmę i czerpać kolejne zyski. Nie pisz bzdur zgorzkniały czlowieczku. Prędzej Wedel dokona akwizycji, niż sam zostanie sprzedany. Firma jest solidnie rozpędzona z solidnym planem rozwoju. Zmienia się również pozytywnie kultura organizacyjną. To wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku. A tobie jeśli klimat nie odpowiada, to zmień firmę. Ale nie kłam i niebwypisuj bzdur na forach. Bo to zwyczajnie niegodne. (usunięte przez administratora)

Hehe
@Rysiek

Rysiu, nie myślałeś żeby zostać stand-uperem? Masz zadatki. O jakiej kulturze organizacyjnej piszesz. Rozwiń to dumnie brzmiące pojęcie proszę.

Prawda
@Werw

Bo M*aciej to zwykły pozer jakich mało. Tylko jego auto lans się liczy co jest już doprowadzone do granic żenady. Ludzie na korytarzach się z niego śmieją, że w obciachu zdetronizował KrUla polski tj.Korwin-Mikkego :) Chory człowiek. Co poradzisz. Masz rację. Japończycy też to niebawem dostrzegą. Bo ile można kłamać że jest super. Żałosny typ. Tylko firma traci na takim "bossie" :( A szkoda. Bo normalny zarządzający mógłby wiele zdziałać.... Na szczęście nic nie trwa wiecznie. Również rządy egocentryków :)

Smakosz
@CS 4.0

Ten co każe sypać tyle cukru i słodzików do wyrobów ma zjechany łeb i tu jest cały problem Wedla. Wy... faceta z fabryki i wrócić do receptur ZPC 22 lipca i tylko tyle...

Koneserka@pl.
@Smakosz

Widać że jest pan słabym smakoszem bo zakład 22Lipca miał kiepskie wyroby czekolodopodobne dopiero za Jedynej i później były już lepszej jakości. Lata. 85-90.to dobra jakość. Pozdrawiam serdecznie. Konesera.

K
@Rysiek

no zwłaszcza ta "kultura organizacyjna" buha ha ha

jasło misiek
@ExPH

pracuje już w handlu FMCG 16 lat.... ale takiego upadku jak Wedel prosto w (usunięte przez administratora) chyba jeszcze nikt nie zaliczył ...!!! Przykre ... ale prawdziwe . ... !!! Podkarpackie odeszli ludzie po ponad 10 latach pracy.....

Sylwek
@Prawda

Syfilityczny zakład pracy antyludzki i podły, najgorszy zakład pracy w Warszawie

@ExPH

dzięki na opinię, widziałam ogłoszenie, że szukają pracownika, ale się tam nie zgłoszę, wygląda na kolejny korpokołchoz z ludzką twarzą (czytaj. na pierwszy rzut oka atrakcyjny pakiet socjalny i warunki pracy w ofercie). W takim czymś nie warto tracić zdrowia....

Arek
@Kasia

To prawda jaki tam pakiet socjalny ten zakład pracy to (usunięte przez administratora) element, (usunięte przez administratora) i moralne zacofanie szkoda życia, czasu i nerwów, wycisneli by Cię kak cytrynę do końca te polskie hieny tylko po to aby mieć kolejnego (usunięte przez administratora)

Hektor

Na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier?

magazyn
@Hektor

3500 netto

Żygający

Wedel wymyślił czekoladę , a teraz nie da się jeść , tłuszcz palmowy brr.

@Żygający

Dlatego teraz tylko kupujemy czekolady Lindta są o wiele smaczniejsze a wedel nie ma już nic wspólnego z tym prawdziwym polskim wedlem teraz to (usunięte przez administratora) produkowany z odpadu

Operator

Siema. Dostałem propozycje pracy jako operator procesu, stawka 4700. Negocjować o wiecej ?

Sylwia

A ja mam zagadkę na temat Wedla - co to za dział? -pracuje na nim kościotrup, który drze mordę -garwoliński chłopek (paliwo poszło w górę proponuje pkp) -pseudo-kierowniczka (usunięte przez administratora) z grochowa -solidarnościowa ślepa kukła ze związków zawodowych Patologiczny dział

@Sylwia

Kompletnie nie mam pojęcia o czym tu mowa, ale to sugestia żeby ich szerokim łukiem omijać? Zdradzisz rozwiązanie? I czy ktoś się do tego odniesie, bo zastanawiam się czy to stan faktyczny czy przesadzone jakieś

była,,,,
@Sylwia

CAVEMIL!!!!??? ( tak ten dział dawniej się nazywał)

Wioletta

Ta pani, która nazwałam kosciotrupem nie jest taka zła !!! W Wedłu jest straszny hałas i nieraz ma się wrażenie, że ktoś na nas krzyczy

Sylwia

Na cavemil pracuje Damianek. Taki plotkarz i lizus

Darek
@Sylwia

Damian to ten taki delikatny i kobiecy ? Bardzo bliski ,,kolega'' Damiana też tam pracuje ale to bardzo dobrze firma musi być nowoczesna i postępowa

@Sylwia

Damian jest ok. Najgorsze z cavemila są dwie okularnice, których imiona zaczynają się na K . Ta młodszą jest gorsza. Chamstwo i (usunięte przez administratora)

@Zenek

Kamila z cavemila też nosi okulary ale jest w porządku

Daniel
@Sylwia

Czy kościotrup nie powinien już być na emeryturze i w domu siedziec ? Ogólnie cavemil to jedna patologia. Na pakowni siedzą grazyniki z czarnymi zębami, chyba nigdy u dentysty nie były

Ana

Na Figurkach atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Szczególnie pakownia i krzyczące na ludzi operatorki. Liderzy przerzucają odpowiedzialność za każdy błąd na pracowników. Nie mają pojęcia o roli Lidera i budowaniu zespołu. Jedyną zasługą Liderów jest staż pracy w fabryce i ślepe posłuszeństwo. Pomysły typu zrobimy 3 zmiany dwoma zespołami ( po 12 godzin to norma). Harmonogram wywieszany w ostatniej chwili. Często pracownicy nie wiedzą na którą zmianę przyjdą w poniedziałek, aż do czwartku poprzedniego tygodnia. Ogólnie nie polecam.

@Ana

Pracuję 7 rok w Wedlu i jakoś na figurkach nie pamiętam żeby robiło się po 12 godzin a możesz powiedzieć która operatorka na ciebie krzyczała (usunięte przez administratora) skąd ty to wymyślasz z jednym mogę się zgodzić dwa zespoły i 3 zmiany

@Jaro

Przez 7 lat oddaję swoje kakałko dlatego uwielbiam pracę w Wedlu bo kojarzy mi się z samymi przyjemnościami

@Ana

Mam pytanie które operatoki krzyczą nie spotkałem się z takim przypadkiem

Meduza
@Jaro

Takie dwie jednakowe siostry pracują na figurkach. Milutkie takie,bez kija nie podchodź !

Klient

Czy nikt w tej fabryce nie zastanawiał się dlaczego słabo schodzi produkt? Bo barany odpowiedzialne za jakość nie czują smaku. Wszystko przesłodzone o 50%. Wróćcie do receptur ZPC 22 lipca a zobaczycie co się stanie....

Tom Tom
@Klient

Firma upadnie ze względu na koszty:-)

@Klient

Dziadek to se wróć !!!!! A co ma się niby stać?????

zapytanie

cześć. szukam pracy w dziale technicznym, czy ktoś może mi opowiedzieć o tej robocie?

axl
@zapytanie

tylko po rodzinie

Szymon
@axl

Nie ma opcji żeby się dostać bez znajomości?

techniczny
@axl

xD xD wystarczy mieć kompetencje... niestety aktualnie wszystkie vacaty są zapełnione. Obserwuj oferty pracy i składaj CV

@Szymon

Nie zgadzam się z tobą pracuję 8 rok i to bez jakichkolwiek znajomości wprowadzasz ludzi w błąd

NickT

Może leją za swoje? ;-) Prawda jest taka, że kiedyś takie "łączenia" były nieakceptowalne...

L2

Apropo tego całego pana pomidora pana Bartka.B to akurat prawda nikt (usunięte przez administratora) nie lubi fałszywy w chu...jest chodzi i psioczy z ta prowadzaca z pakowni tylko ta lata przy nim jak suk....a każdy się z nich śmieje zepsuł tylko atmosferę w tak fajnym zespole zwykła pała i tyle

@L2

Jaki dział ?????

jaro

L3

Postronny widz
@L2

Smutny wpis. Jeśli coś cię boli to możesz zawsze powiedzieć w twarz zainteresowanym co o nich myślisz. Przede wszystkim takie sprawy załatwia się w 4 oczy a nie na forum publicznym. Frustracja aż razi na tysiąc kilometrów

L2
@Postronny widz

Chciałem przeprosić gdyż post pisany był po pijaku za namową jednego pana z zespołu G nie miałem pojęcia że takiego zamieszania zrobi przepraszam wszystkich pokrzywdzonych nie znam was i nie miałem pojęcia co pisze

Zdziwiony trochę

Tak patrząc po wpisach to chyba już mi się odechciało kandydować do tej pracy. Każdy z każdym drze szmaty. Uczciwym życzę powodzenie a szmaciarzom nie się kot (usunięte przez administratora) w łóżko.

pracownik z linii
@Zdziwiony trochę

@zdziwiony wez pod uwage, ze tutaj pisza glownie frustraci, wielu z nich zostalo zwolnionych z wedla. tak jak w kazdej firmie sa lepsi i gorsi pracownicy i kierownicy. ale firma jest bardzo ok. zadowoleni pracownicy tutaj w ogole nie wchodza, bo nie ma po co.

Smiechu warte
@pracownik z linii

Że kto?! "Zadowoleni pracownicy"? hahahah WIesz dlaczego oni nie wchodzą? Bo takich nie ma!!!! Dobre sobie , rozbawiłeś nas.... Ps. Nie jestem zwolnionym pracownikiem , nadal tam pracuję chociaż składam zaraz wypowiedzenie bo więcej pomiatać się nie dam .

Janusz
@Zdziwiony trochę

I bardzo dobrze że Ci się ode chciało tylko byś później żałował taka tam (usunięte przez administratora) umysłowa pracuje że masakra

Sebastian
@pracownik z linii

Ci zadowoleni pracownicy to ludzie zdemoralizowani to co dla normalnego człowieka jest patologią dla nich jest normą na tym polega koniec człowieczeństwa pracowałem w tej firmie to zwykły (usunięte przez administratora), którym zarządzają degeneraci umysłowi i ludzie zdegenerowani

Xd
@Smiechu warte

To musiałeś źle trafić.

CBA
@pracownik z linii

Masz rację, większość wypowiadających się tu to osoby którym się wydaje, są to osoby które gdyby mogły to by zrobiły, a jednak dalej układają kartony na paletach jeżdżą wózkami(co im i tak nie wychodzi), ludzie tworzący nieustanną listę problemów i roszczeń, osoby których ambicje kończą się na pisaniu tu. Najważniejsze że premia i wypłata wpada co miesiąc. jakbym mógł mogła to bym zmienił/zmieniła ale co ja tam mogę. żal to czytać bo gdy są miejsca na rozmowy w zakładzie, na miejscu, to siedzą cicho i przytakują.

Alonzo

A ja wam powiem tak że pracowałem jakieś 4,5 lat temu przez Agencje pracy w Wedlu nie pamiętam już nazwy siedzimy mieli badz mają niedaleko Świętokrzyskiej i dobrze wspominam pracę w Wedlu, przez Agencje miałem umowę o pracę, na brak pracy nie narzekałem przepracowałem te 22,23 dni w miesiącu zarobki nie były rewelacyjne 1800/2k dało się zarobić, tragedii nie było ale mogło by być lepiej, ale zawsze tymabrdziej ze miałem 22,23 lata wówczas to dpa mnie byla poniekąd Ameryka. Na samym początku w Wedlu latałem przez 2 tygodnie po wszystkich działach Wenus, prepak, i wiele innych przypałowych działów jak ten na - 1 gdzie temperatura sięga do 40stopni i robic się nie da albo działy tak jak inni wymieniają stanie przy tasmie i ukladanie na palecie kartonów az kręgosłupy pękają, jedynie godziwy dział to prepak i ptasie mleczko, ja po 2 tygodniach pracy trafiłem na ptasie mleczko i super wspominam ten dzial, brygadzistę zmiany, ludzi naprawdę tam mozna pracować i pośmiać się z ludźmi, praca 3 zmianowa nie stanowi dla mnie żadnego problemu praca luźna 1godzine siedzisz na krześle i pilnujesz ptasiego mleczka na taśmie a 1h stoisz i ukladasz duze kartony na paletę a kartony ida pomału po tasmie wiec zdarzysz się 10 razy po 4 literach podrapać i tam na zmianę we 2 badz 3 osoby przez 8h.Jak ja pracowałem w latach 2016/17 nie bylo Ukraińców w Wedlu, może 2,3 osoby na całą produkcję spotkałem, praca w Wedlu jest głównie sezonowa od maja do lutego i tak właśnie pracowałem, nawet miałem propozycje przejściówka przez Wedel ale nie urządzało mnie 1/2 etatu i w okresie postoju gdy nie ma sezonu latanie po innych działach ewentualnie siedzenie w domu za 1200 zł wówczas albo latanie na 2 roboty. Patrząc pod calokrztalt praca w Wedlu jest ciężka, łopatologiczna, prymitywna ale na moje szczęście los chciał na loterii ze byłem na Ptasim mleczku i tak się utrzymałem bo na innych działach nie dałbym rady na dłuższą metę i predzej czy później zapewne rzuciłbym robotę.Takie działy na samej górze jak jakieś mieszanki Wedlowskie o ile dobrze pamiętam czy na maszynie mielenie w miał wafli i wsypywanie do worów i układanie na palecie gdzie musisz normę wyrobić 1.5 TONY!!!! Nie polecam nikomu, ręce odpadają wiele można pisać co tam się dzieje, ja pisze z własnego doświadczenia jak Wedel to tylko ptasie mleczko, bo gdzie indziej was zajadą bez skrupułów te wieśniaki z powiatów Wolominskich, Siedleckich i Mińskich

@Alonzo

To smutne. My z agencji teraz tracimy pracę bo Ukraińców nadciągali. Dostajemy grafik cały tydzień na dziale cavemil a wysyłają nas po działach bo cała obsada zza wschodniej granicy. Wedel, stara polska fabryka z tradycją w której nie ma pracy dla Polakow

He, he,
@Alonzo

A niedawno Wedel ogłosił, że przyjmuje do pracy niepełnosprawnych. To jak oni dadzą radę?

@Alonzo

Pracuję od 2015 i nigdy nie było czegoś takiego jak 1,5 tony normy nawet na Venus było sporo pracy ale norm nie było więc nie pisz o normach teraz na Venus już nie układa się czekolady ręcznie tylko robot na prepacku układa z przerwami to masz rację bo są przestoje zazwyczaj 2 ale ostatnio jeden przeważnie po Wielkanocy czyli w maju Pozdrawiam a no i racja linia mas gorąc niemiłosierny nawet teraz jest dobrze ponad 40°C

Ewelina
@Jaro

A pracodawca nic nie robi w związku z tymi dużymi temperaturami? Macie jakieś dłuższe przerwy albo coś takiego?

Wader
@Ewelina

Oczywiście że robi co może. Mamy klimatyzowane pomieszczenia do wypoczynku, lody dla ochłody, Pastylki które uzupełniają elektrolity i wiele innych działań.

Krycha
@Ewelina

Jest jedną przerwa 30 minut i dwa tak zwane relaksy po 15 minut. Dostępna jest woda do picia, kawa i herbata

@Krycha

Posiłków tu nie zapewniają?

@Alonzo

To jesteś cienki Bolek i nierób i powiem szczerze nigdzie w żadnym zakładzie produkcyjnym nie utrzymasz się życzę powodzenia

michał

współczuje

Elżbieta
@Alonzo

Z tego co opisujesz to się wszystko zgadza tylko jest jeden mały mankament wiesz jaki ty nim jesteś nigdy i nigdzie nie zagrzejesz miejsca bo jesteś patentowanym leniem

@Jaro

Alonzo swój długi wpis zamieścił w zeszłym roku

Są teraz przyjęcia na produkcje? Jakie warunki pracy oferuje firma?

Zwykła pracownica
@Zainteresowany

Bardzo dobre. Praca od zaraz na umowę. Wysokie zaropki.

Wanda
@Zwykła pracownica

Od samego początku umowa o pracę? A jak szybko można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Maciek
@Wanda

Na umowę na czas nieokreślony nie można liczyć system wygląda tak że najpierw jest umowa na 3 miesiące, następnie druga umowa na rok a później nie przedłuża się umowy pracownikowi, ponieważ są nowi pracownicy. Przy końcu drugiej umowy na rok są zatrudniani już nowi pracownicy, którzy mają zastąpić tych, którym nie przedłuży się umowy jest to celowo ustawiony system i tak cały czas ta firma funkcjonuje jednym słowem firma i jej system jest beznadziejny

Waldek

Pracę na produkcji, na "kuchni" Ptasiego bardzo dobrze wspominam. Praca rarytas, wrzucisz komponenty, zanotujesz w kompie, posiedzisz i odpoczniesz. Kasa też bardzo dobra, prawie 6 brutto miałem w dobrym miesiącu. Czy złe warunki ?

polka
@Waldek

Bardzo fajna praca. Polecam każdemu.

to kłamstwo

@polka

kłamiesz

polka
@Marek

Mareczku, odpusc sobie. Nie możesz przeżyc że już nie pracujesz w Wedlu? Jeszcze nie znalazles nowej pracy? Nie dziwie sie, kto by cie tam chcial.

Juri
@Waldek

Dla tych co mówią kłamcą i ściema. Spytajcie się Prowadzącego Proces - czyli majstra co agar gotuje. Tu jeszcze trzeba do jego pensji z tysiąca dołożyć. Grupa zaszeregowania wyższa, podstawa o tysiąca wieksza Tak więc nikt nie ściemnia ..... Mi jest trochę żal że za wode wyleciałem. A pamiętacie dział BB? Z sobotami wyszło zwykłemu pracownikowi na pakowaniu 5400 do wypłaty (netto)- ale to były czasy że stadion XX jeszcze istnial

PH

Witam. Chciałem się podzielić opinią na temat rekrutacji w firmie Wedel na stanowisko przedstawiciel handlowy. Pierwszy etap rekrutacji odbył się za pomocą aplikacji Tims, do kolejnego etapu zaproszono już na spotkanie stacjonarne... oddalone od miejsca zamieszkania i miejsca pracy o około 120km, co daje nam 240km w dwie strony. Na spotkaniu standardowe pytania + scenka. Nic szczególnego ... panowie deklarowali odpowiedź do 2 tygodnii od spotkania ( niezależnie od decyzji ) jednak odpwiedzi brak, a minął już ponad miesiąc. Teraz z biegiem czasu cieszę sie, że firma nie dała odpowiedzi pozytywnej. Jeśli oni nie szanują kandydatów, to dlaczego mają szanować pracowników. Krótko mówiąc nie polecam aplikowania do tej firmy na stanowisko przedstawiciel handlowy. Dodam, że udało mi się zasięgnąć opinii już byłych handlowców, nie są pozytywne.

Były
@PH

Jaki region i jaki dział?

Cześć. Widziałem ogłoszenie o prace jako technik. Jest w stanie ktoś więcej coś o tym opowiedzieć?

techniczny
@Zainteresowany

Fajna atmosfera, dobra kasa i duże możliwości rozwoju :)

wielopak
@techniczny

2200 to dobra kasa? :D chyba dla wiesnioków spod radzymina na garnuszku starych

Wanda
@techniczny

To w jaki sposób można się rozwinąć w tej firmie? Dużo tu negatywnych opinii, więc pozytywna to jednak kontrast.

Pracownica
@Wanda

Ciężką pracą ludzie się bogacą. Jeśli dobrze pracujesz to jesteś doceniana. Dla mnie satysfakcja jest to że zarabiam solidną najniższą krajową. Dobrze że płacą regularnie na czas co w dzisiejszych czasach jest ogromną zaletą firmy.

Marian
@Pracownica

Jeśli dobrze pracujesz i ciężko to zostaniesz wyciśnięty jak cytryna a jak już trochę będziesz chciał odpocząć to wtedy ci podziękują jedyne co się opłaca tam to dostać pierwszą umowę i jak najszybciej na L4 a w tym czasie szukać nowej pracy to jest najbardziej efektowne i efektywne

pracownik techniczny
@wielopak

2200???? tyle tam za same nocne zmiany się bierze, jak znasz regulamin i wiesz co jak się liczy to policz ile tam jest podstawy.

Zwykły pracownik
@pracownik techniczny

Ja mam podstawy 4,600 na renke jako zwykły pracownik

pracownik techniczny
@Zwykły pracownik

jak na renke masz to słabo, ja na rękę mam sporo więcej:-)

Roberto

co daje ci takie pisanie? udzielasz się w wielu komentarzach w podobnym tonie. masz jakieś kompleksy? syndrom niedopchnięcia? Czy zwyczajnie boli Cię to że może ktoś ma dobry nastrój, albo mu jakoś lepiej wychodzi. Takie przegrywy jak ty zazwyczaj mają nudne życie więc może to tłumaczyć fakt że wolny czas się zajmujesz swoją du...ą i pisaniem takich komentarzy. Ale oszczędź tego innym bo mało kogo będzie obchodzić to jak mocno masz zryty beret.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.