Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Mobbingowana

Witam , w końcu odwazylam się oficjalnie złożyć zawiadomienie o mobbingu mojej przelozonej wobec mnie. Zebrałam dowody , maile po godzinach pracy , nagrania , gdzie zaprzecza własnym mailom z wytycznymi i twierdzi , że napisać takiego maila musi, ale mamy go nie brać pod uwagę, jak wydaje polecenia niezgodne z polityką firmy. Szukam ph , którzy również byli mobbigowani- czas wyeliminować osoby, które mimo wielu lat pracy w Wedlu nie szanują pracowników tylko znęcaja się psychicznie kontakt do mnie molsson@wp.pl.

Maja
@Mobbingowana

Masz szereg miejsc gdzie możesz to zgłosić, trzeba samemu podjąć jakieś kroki, a nie czekać aż ktoś się do Ciebie zgłosi…

PH

Pisze tutaj ponieważ mam ciągły kontakt z współpracownikami z regionu i słyszę, że nadal nie jest nic lepiej. Zdecydowałem się odejść po 6 latach na stanowisku PH. Pierwszy rok był naprawdę dla mnie wartościowy. Firma rozwinięta, ogrom narzędzi, wszystko pokazują w tabelkach. Ale tabelek miałem w końcu dość. Każda sprzedaż co do złotówki , co do produktu, co do sklepu musi być zaplanowana z góry. Szczytem planowania był któryś październik kiedy jeszcze o sprzedaży mikołajów nie myślałem, a już wymagali estymacji Wielkanocy. Jakie produkty, ile , w jakim sklepie, ile standów , z czym sprzedam w marcu !!! Powiedziane że to tylko estymacja, szacowana sprzedaż, bo nigdy nie wiadomo. Przyszedł luty a szefostwo wymaga sprzedaży tego co pol roku temu wpisałem w tabelkę !! Z tygodnia na tydzień sytuacja się zmienia u klientów a ja MUSZE sprzedać to co palcem na wodzie napisałem bo tabelkę kazali robić. Priorytety, ilość standów wymaganych do premii, masakra. W kazdym większym sklepie po 3 standy. Na każdym odpowiedni produkt, ilość, cenowki, aktualna reklama itd. Sajgon jak chol.era. Gdzie tu czas na zamówienia, na relacje, porządek. Kierownicy wymagają pieniędzy za ustawianie dodatkowych lokalizacji. Firma ledwo daje sobie radę z rekompensata przeterminów. Trzeba wciąż świecić oczami przed klientem i obiecywać złote góry a potem głupka udawać. Cele cele i jeszcze raz cele . Kierownicy regionów są zalani jadem od kierowników dystryktowych. Tamci już całkiem nieludzcy. Zero jedynkowi ludzie. Usłyszałem kiedyś : wiem że się nie da ale proszę wykonać. !!!!! Wspólna praca to katorga. Gadka o niczym i trafianie w " co kierownik ma na myśli ". W trakcie 8 godz być w 3 sklepach ???? Gdzie rozum ??? Do niczego to nie prowadzi. Ludzie pracują bo rodziny mają i kredyty. Muszą. Wiem że szykują się kolejne odejścia. Pani Joanno, tak dbacie o pracowników, że na prochach uspokajających lądują. Ja osobiście nie spałem bez tabletek Prezesie Macieju @Pracodawca Albo coś z tym zrobisz. Albo takich opinii będzie więcej.

@Zg

A podasz szczegóły odnośnie tych rekordów w sprzedaży? z rok temu jak to wychodziło i czy tylko uważasz ze chodzi tu o ludzi a nie także o jakieś inne czynniki zmienne?

martyna

mam nadzieje, ze dzial marketingu i jego managerowie kiedys odpowiedza za to jak traktuja ludzi. Zero szacunku, kultury... obelgi rzucane na kazdym kroku

@Wedel Compliance

Z tym zamiataniem pod dywan to 100% prawdy. Znam kilka przypadków, które właśnie w ten sposób zakończono, a PH zwolniono ;)

Torciarz

Pracuję przy wyrobie tortów. Zwykły robol mam 5800 na renke bez nadgodzin

Biała róża
@Torciarz

A na rękę ile masz ?

Marcin Nowy wpis

Zarobki prowadzącego na start za 7k na rękę to prawda, kwota do wyższych negocjacji jeżeli menegerowie beda widzieli dodatkowe korzysci !

@Marcin

Operator bez problemu 5,5k na reke. Aplikujcie, to się przekonacie na rozmowie rekrutacyjnej

@Marcin

Ogłoszenie z Jaga Operator maszyn ( kategoria startowa/najniższa ) - 6300 brutto

Tomtom

Praca w Wedlu na produkcji nie jest zła.Liderze są ok,przynajmniej na ptasim mleczku.Niestety zarobki są tu marne.Pracuje się 2-3niedziele w miesiącu plus nocki jak wyciągniesz 4500 to jest max jako operator bo pracownik produkcji ma jeszcze mniej.

@Tomtom

No to chwila. Jako operator ile godzin musisz przepracować tak w sumie żeby mieć 4500 zł (na rękę??), przy tym samym czasie pracy jak produkcyjny wyjdzie?

Marcin Nowy wpis

Jako operator transportu, operowanie paleciakiem elektrycznym. To sie zgodze. Operator procesu (produkcji) zarobki ma wyższe

Sara

Pijalnia Rogatka - fatalne kierownictwo, nie polecam pracy tam

Karia

Czy pracujecie też weekendy? I czy jest druga zmiana?

Onuca
@Karia

Tak, w weekendy też Wedel pracuje, ale nie wszystkie działy. To jest praca trzy zmianowa

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

Mobbingowana

Wedel Compliance
@Mobbingowana

Droga „Mobbingowana”, Kwestie etyczne i komfort naszych pracowników są dla nas niezwykle ważne. Każda informacja dotycząca nieprawidłowości w pracy jest przez nas z uwagą analizowana i wyjaśniana, a następnie na podstawie dokonanych ustaleń podejmowane są odpowiednie środki zaradcze. Zachęcamy Panią do zgłoszenia sprawy przez wybrany kanał firmowy, tj.: 1) do przełożonego bezpośredniego lub przełożonego wyższego stopnia; 2) do Compliance Officera (Kierownika ds. Zgodności); 3) do Dyrektora ds. Prawnych; 4) do Kierownika Audytu Wewnętrznego; 5) za pośrednictwem zapewniającej anonimowość infolinii OCI – pod numerami telefonów: 0 800 373 336 (z telefonów stacjonarnych) oraz 22 415 80 11 (z telefonów komórkowych), a także adresu e-mail: zgłoszenia@oci.net.pl; 6) na skrzynkę poczty elektronicznej: etyka@wedel.pl. 7) Dyrektora HR i Administracji lub HR Business Partnera. Pani zgłoszenie pozwoli nam na podjąć działania i odpowiednio zareagować na nieprawidłowości.

@Wedel Compliance

Tak, oczywiscie. Sprawe sie zgłosi, wyciszy, upomni wskazanego przełożonego i po paru tygodniach tak się "dojedzie" skarżącego, że albo sam się zwolni albo tyle się znajdzie haków, że wystarczy na dyscyplinarne. No bo przecież w Wedlu nikt się sam nie zwalnia, a ci co odeszli to i tak by byli do zwolnienia lub byli tak kiepscy, że nie ma dla nich miejsca w takiej super firmie.

Bylemtu

To fakt, ta firma nawet przy kończącej się umowie potrafi dać dyscyplinarkę. Nie żałujcie kasy na prawnika, ja żałuję do dziś.

No właśnie

Nawet jak się sprawę zgłosi i to do samej góry to i tak pod dywan zamiotą tak jak z ASM z Kalisza. Tak na marginesie to bardzo dziwny przypadek, że mają dowody, wiedza że działa na szkodę firmy a i tak go trzymają.....

nana
@Mobbingowana

produkty firmy Wedel są coraz gorsze, 'ptasie mleczko' smakuje jak zmielone mydło a po czekoladzie szczypie mnie język fuj! 10, 20 lat temu produkty Wedla były przepyszne

Anita
@Mobbingowana

Twój adres e-mail jest nieaktywny. Chciałam się zapytać o którą kobietę chodzi. Też byłam mobingowana przez dwie larwy. Liderkę i prowadzaca

Wika
@nana

To nie kupuj wyrobów wedlowskiej ! Oni dają tam pracę banderowcóm. Dla rodaków z agencji nie ma pracy. F

Ofiara
@Mobbingowana

Też mnie dwie takie sroki mobingowaly. Obydwu pan nazwiska zaczynają się na literę K

Sowa
@nana

To nie kupuj ptasiego mleczka. Kupując wspierasz Ukraińca. Dla Polaków z agencji nie ma tam już pracy, tylko dla banderowców. My Polacy z agencji pracy chcemy w Wedlu pracowac

Gosia
@Anita

ja też, liderka - prowadząca, to już domyślam się od razu o jaki dział chodzi i o kogo, ludzie się zwalniają i odchodzą bo nie da się pracować na tej zmianie i wszyscy o tym wiedzą a oni o dziwo nic z tym nie robią.

quba
@Sowa

nie rozumiem skoro jak sami widzicie jaka tam jest polityka i jak traktuje się ludzi, jest to najgorszy zakład w Warszawie pod tym względem, to po co chcecie pracować akurat tam?? Pracowałem i mogę powiedzieć ze ten zakład lepiej omijać szerokim łukiem .

ex
@Wedel Compliance

myślałby kto ze i prawda, począwszy od tego ze ta firma to jedna wielka nieprawidłowość w każdej dziedzinie, to to "zgłaszanie" ma jedynie na celu zniechęcenie zgłaszającego aby nie poszedł z daną sprawą do wyższej instancji czyli na przykład Sądu pracy. Powiedzą ci że cos z tym zrobią a ty czekasz tygodniami, dostajesz po miesiącu odpowiedż, że niby zostały podjęte takie i takie działania, a wcale nie zostały one podjęte, bo nic się nie zmienia w dodatku oni wiedzą kto zgłosił i później wyszukują "haki" na tą osobę aby się jej pozbyć, a osoba której dotyczyło zgłoszenie pracuje i zachowuje się nadal bez zmian śmiejąc ci się w twarz tym bardziej pewna swego, ponieważ taki sposób działania wzmaga w niej poczucie bezkarności. Pseudoliderzy i kierownicy siedzący po 30 lat po znajomościach i układach bez szkoły , wiedzy i kompetencji, posiadający często niższe wykształcenie od swoich pracowników , stosujący (usunięte przez administratora) na swoich zmianach, zachowujący się jak ostatnie (usunięte przez administratora) granatem od pługa oderwane, pracują nadal i mają się w tej firmie wyjątkowo dobrze, mimo że nikt nie chce pracować na ich zmianach i pracownicy się przez nich zwalniają i pomimo ze wiele osób to zgłaszało i zgłasza, nic absolutnie nie jest z tym robione. Dlatego powinnaś iść z tym od razu do Sądu pracy.

JG
@Wedel Compliance

A nieprawidłowości dotyczące udzielania urlopów i przestojów czyli to, że firma na swoje przestoje zabiera pracownikom 3/4 rocznego wymiaru urlopu i zmusza pracowników do wypełnienia wniosku o urlop w terminie kiedy chce sobie zrobić przestój co przecież jest nielegalne i niezgodne z KP to też zgłaszać do was czy od razu do PIP ????

Skwara
@Mobbingowana

Zaraz tam (usunięte przez administratora) to tylko takie droczenie się

Sowa
@quba

Mi akurat odpowiada, że jako pracownik agencji pracuje wdni które mi odpowiadają. To jest praca przy której nie trzeba myśleć

Siurka
@Mobbingowana

Praca na dziale cavemil bywa koszmarem. Chuda prowadząca bez przerwy czepia się ona prawdę błahostki. Zupełny brak zrozumienia dla nowych pracowy, którzy muszą się wdrożyć . Może pani kościotrup wybierze się na emeryturę. Czas najwyższy

@Mobbingowana

Praca na dziale cavemil, bywa koszmarem..prowadząca pani (usunięte przez administratora)jest potwornie hałaśliwa.. Pracowników z agencji traktuje jak bydło.My musimy wkładać po cztery czekoladki, wedlowskie po dwie czekoladki do pudełka Nie lubimy chodzić na ten dział i męczyć się z (usunięte przez administratora)

Nik

Bo to prawda

Jaro
@Mobbingowana

Myślę że chodzi o Reginę ????????????????

Jaro
@Sowa

Opowiadasz głupoty ja pracuję przez agencję pracy i nie narzekam 22 dni mam zatrudnienie

@Mobbingowana

Też mam takie doświadczenie, z Olą z eksportu ale to było dawno....

Sylwester
@Wedel Compliance

Mam nową pracę i 3700zł netto na początek jesteście najgorszym zakładem w Warszawie

Krystyna
@Sylwester

Za te same obowiązki i nakład energii co tutj czy tam jednak bardziej się narobisz? Tu na jakim stanowisku byłeś?

Kamila
@Mobbingowana

Bardzo współczuje :( mam nadzieje, ze już wszystko się poukładało… :) Co to było za stanowisko?

Każdy zatrudniony teraz przyjmuje tego typu wyjaśnienie? A może należałoby je rozwinąć? W czym widzicie problem? Nie było mnie jeszcze na żadnym okresie próbnym nawet więc nie wiem w czym rzecz?

@Mobbingowana

Jesli masz wujka w Wedlu lub brata to mozesz zostac liderem czy kimkolwiek zechcesz, a jesli nie no coz......Domyslam sie,ze skoro pytasz to nie masz, wiec i szanse masz niewielkie na awans ..choc im lepiej wlazisz w tylek tym lepiej dla twojej "kariery".

Słabo

W sensie że w firmie panuje aż tak duże kumoterstwo? Nie ma szans na awans bez znajomości?

Rafal
@Mobbingowana

Czy gdzieś jeszcze to zgłosiłaś? Jakieś kolejne rzeczy się tu wydarzyły?

Maja

Anka

Hej to prawda, że Prowadzący Proces wyciągnie z dodatkami około 7 tys do ręki? Tak napisano niedawno a właśnie widoczna jest oferta na to stanowisko. czy to ciężka praca? Są z tego stanowiska możliwe późniejsze awanse?

Dawid
@Anka

Myślę że powinien i to bez większego problemu, im wyżej, tym więcej zarabiasz ;)

Opowiedzcie mi o pracy Prowadzącego Proces. została dodana taka oferta i jak czytam wymagania to w większości je spełniam. Jak taki przykładowy dzień będzie teraz wyglądał czy zarobki są adekwatne do opisanego zakresu obowiązków?

On

Masz info na jaki dział? Może więcej będę mógł podpowiedzieć. Ogólnie to będzie z dodatkami i "premia" około 7k do ręki.

Brrrr

Jak to możliwe, że najwyższy manager od hurtu (dosłownie i w przenośni) nie wytrzymał? Przecież niedawno był awans, splendor i miało być tak pięknie... A jednak z jakiegoś powodu po tylu latach powiedział "dość". Pytanie co go tak naprawdę złamało? Może ciągłe manipulacje, szczucie na innych a może ciągłe intrygi? Jak to się mówi, człowiek nie odchodzi się z firmy... tylko w tym od "szefowej". Szkoda, bo to fachowiec, doświadczony manager i poczciwy chłop. No cóż musimy sobie radzić bez niego.

Południe

Cała ta elita na górze razem z tym co odchodzi powinna zostać zwolniona. Nie potrafią zarządzać ani negocjować. Biedronka ich tak dociska, że czekolady sprzedają im prawie za darmo. Ten od hurtu rozjechał rynek i pewnie musiał się pożegnać. Już niedługo się utrzymają. Teraz tylko patrzeć jak jeden po drugim się posypią.

on
@Brrrr

Pytanie czy nie wytrzymał, czy dostał propozycję nie do odrzucenia????:) To standard w tej firmie

PHKANALNOWOCZESNY

Proszę o merytoryczne odpowiedzi do stanowiska PH ds Kluczowych Klientów: -jakie zarobki? -jaka flota? -auto do użytku prywatnego? -GPS? -rotacja w firmie? -ile administracji? -jak wygląda proces rekrutacji? Z góry dziękuję za odprowadzi.

Arek
@PHKANALNOWOCZESNY

Daj sobie spokój ! Szkoda zdrowia. Firma w reorganizacji w kiepskiej kondycji rynkowej

Jeszcze pracuje

Jak nie pracujesz to nie wiesz. Pracuje w Wedlu od 7 lat . Sposób zarządzania ludźmi, podejście do pracownika jak i szacunek zmieniły się na gorsze i to znacząco. Czy odzywają się tylko zmęczeni? Nie sądzę. Zauważ drogi były pracowniku, że wypowiadają się ludzie z różnych działów począwszy od sprzedaży po biuro ,marketing Czy produkcję i każdy z nich mówi, ze dzieje się źle. Odchodzą wartościowi ludzie ,wyrzuca się tych z kręgosłupem moralnym. To nawet nie jest ten sam Wedel co rok temu.

Zuruk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Cześć mam kilka pytań bo widziałem, że firma prowadzi rekrutacje. Czym się różni stanowisko pracownik produkcji od operatora produkcji? Jakie jest wynagrodzenie na tych stanowiskach i czy jest możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji, lub przejścia na inny dział na przykład Utrzymanie Ruchu? Pozdrawiam

Anty

Powiem szczerze aż czytać tego nie można . Poniżej jakiegokolwiek poziomu. To wszystko naprawdę jest do wykrycia kto i co za bzdury wypisuje. Zresztą wystarczyło posłuchać(usunięte przez administratora)PH z regionu Łódź i reprezentantów z kanału nowoczesnego na ostatnim dystrykcie żeby wszystkie te głupoty usłyszeć.(usunięte przez administratora), że mamy takich wśród swoich. Gorące pozdrowienia

@Anty

To może czas pojawić się w firmie i trochę tu spędzić czasu to trochę zmieni się postrzeganie ;)

Tyle w temacie
@Anty

Ale bzdury jakie? Że się nie szanuje ludzi,że większość kierowników ma się za chodzących bogów, że musisz liżąc (usunięte przez administratora) i zawsze zgadzać sie z szefem zeby jakoś funkcjonować, bo inaczej Cię dojadą? Praca w Wedlu ma swoje plusy tzn jakieś pieniądze się tu zarobi tylko ze kosztem swojego życia prywatnego, obrażania wysmiewania. Najfajniejsze jest to,że kierwnik potrafi śmiać się i szydzić z człowieka że swojego teamu. Obgadywać i wyrażać negatywnie do innych członków z zespołu.

Halina

Wczoraj dodano ofertę dla młodszego specjalisty ds. ESG. Zaciekawiło mnie w opisie to, że piszą o 2-letnym doświadczeniu w prazy zawodowej – mile widzianym w obszarze CSR/ESG. To tak ogólnie nie musi być kierunkowe? Wystarczy, że w jakimś miejscu (usunięte przez administratora) udało mi się te dwa lata utrzymać?

Pracownik produkcji
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

To co wyprawia kierownictwo i polityka firmy wedel to jakieś nieporozumienie. Im wyżej tym coraz głupsi ludzie tam siedzą. 1 sprawa to Ukraińcy. Z jednej strony automatyzują pracę a z drugiej przyjmują ich wiedząc, że aż tylu ich nie potrzebują. Po drugie dlaczego Ukraińcy mają więcej pracy od Polaków też z agencji oraz są lepiej traktowani? A no tak zapomniałem jesteśmy sługami narodu ukraińskiego a dyrektor Herman jest pro imigrancki. Proponuje aby któryś z tych białych kołnierzyków popracował jakiś czas z Ukrainą i sam zobaczył jak pracują. Jak zwolnimy ich z wszystkiego i okazuje się, że nie da się nic zepsuć na produkcji to Ukrainiec i tak potrafi coś popsuć i źle zrobić jak np ułożyć towar na palecie odpadowej czy rozładować wózek. Kolejna sprawa to rekrutacja wewnętrzna. Jak to jest, że człowiek z ulicy który nie ma pojęcia o pracy i nigdy nie był w środku ma przewagę i pierwszeństwo nad pracownikiem z agencji który wiele lat pracuje w zakładzie? To jest totalnie niesprawiedliwe i bez sensu. A starych pracowników zwalnia się bo nie chcą dawać umowy na czas nieokreślony tłumacząc się nieprawdą, że zła opinia, niechęć do nauki maszyn itp. Po co zatrudniacie ludzie skoro chcecie ich zwalniać. Tym co są pracownikom oferowane jest pół etatu może trochę więcej w sezonie a poza to już wypad nie jesteście potrzebni. To nie lepiej wziąć mniej pracowników ale bardziej sprawdzonych i oferować normalną liczbę godzin? Póki co firma wedel woli zwalniać ludzi których potrzebują bo myślą, że na produkcji wszystko samo się zrobi a zatrudniać nierobów w biurze.

martyna

Eliza
@martyna

A co może być przyczyna rzucania jakichś obelg? Chce dopytać, bo to jakieś takie z kontekstu dla mnie wyrwane. Piszesz, że w środku działu tez cos się dzieje czy miedzy innymi? Pytam, bo do niego mam iść ale teraz to już nie wiem

Wedel Compliance

Droga @martyna, Kwestie etyczne i komfort naszych pracowników są dla nas niezwykle ważne. Każda informacja dotycząca nieprawidłowości w pracy jest przez nas z uwagą analizowana i wyjaśniana, a następnie na podstawie dokonanych ustaleń podejmowane są odpowiednie środki zaradcze. Zachęcamy do zgłoszenia sprawy przez wybrany kanał firmowy, tj.: 1) do przełożonego bezpośredniego lub przełożonego wyższego stopnia; 2) do Kierownika ds. Zgodności; 3) do Dyrektorki ds. Prawnych i ESG; 4) do Kierownika Audytu Wewnętrznego; 5) za pośrednictwem zapewniającej anonimowość strony internetowej: https://wedel.zalezymi.pl/; 6) na skrzynkę poczty elektronicznej: etyka@wedel.pl. 7) HR Business Partnera. Zgłoszenie pozwoli nam na podjąć działania i odpowiednio zareagować na nieprawidłowości.

godzilla

cos chyba w tym musi byc, bo nie jest pani pierwsza osoba od ktorej to slysze.. tu widze firma proponuje zgloszenia, a przeciez pani pisze ze to bylo zglaszane.. z takimi to chyba nie ma dyskusji ;/

kaska
@Wedel Compliance

Doskonale wiemy jak i gdzie takie naduzycia zglaszac, problem w tym ze wszystko jest ukrywane, a pracownicy, ktorzy to zglaszaja sa zwalniani lub szykanowani.

@Wedel Compliance

Chętnie zapraszacie do zgłaszania???dobre...Tylko po to żeby wywalić pracownika, który coś powie .Każde zgłoszenie jest wyciszane a pracownik po intensywnym znęcaniu się psychicznym wyrzucany. Jak pracujesz po 12 godzin slbo zaprowadzisz chore dziecko do przedszkola,bo praca ważniejsza to tak będziesz pracować długo. Ciekawe czy zarząd Lotte wie jak w Polsce traktuje się pracowników? Zostało im odpuszone tyle razy nadszedł czas by inni się dowiedzieli. Moje zarzuty wraz z mailami od przelozonego i szanownego DSMa zostaly w dniu dzisiejszym wysłane do japońskiego zarządu . Mam szczerą nadzieję że potraktują Was tak jak Wy niektórych z nas. Ukłony

@martyna

Niestety nie tylko marketing, w każdym dziale, na każdym poziomie jest zwalanie odpowiedzialności a gloryfikują wręcz te swoje śmieszne hasełka...

DW

Większość komentarzy tutaj widzę ze zostawiają Przedstawiciele Handlowi, w ich kompetencje nie mam zamiaru się wtrącać. Jako jednak pracownik produkcji mogę wrzucić pare groszy od siebie. Na wstępie warto zaznaczyć ze każdy dział różni się od siebie czy to kadrą, stopniem automatyzacji, ilością maszyn a co za tym idzie ilością operatorów tych urządzeń czy tez wymiarem pracy. Wszędzie ktoś znajdzie jakieś „ale”. Mimo to jeśli jesteś młodym człowiekiem, który złożył cv lub zamierza to zrobić i czyta teraz komentarze by wybadać jakoś grunt to uwierz mi ze warto. Pamiętaj że zawsze możesz zrezygnować jeśli coś Ci nie będzie odpowiadać, to nie (usunięte przez administratora) i jeśli chcesz to możesz zrezygnować. Może to naiwność młodego pokolenia a może po prostu wiara w rzetelność pracodawcy ;) ale całkowicie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że jakiekolwiek formy nękania czy prześladowania w pracy są bagatelizowane czy zamiatane pod dywan. Firma daje mocny nacisk na to by była przestrzeń na różnorodność i brak tolerancji na zniewagę drugiej osoby. Miałem okazje rozmawiać z wieloma osobami 40+ które kiedyś pracowały w fabryce, faktycznie ich pogląd mocno różni się od tego co odczuwam ja teraz, ale warto zaznaczyć że takie osoby, pamiętają też zupełnie inne czas, brak aż takiej automatyzacji wielu stanowisk, co wiązało się kiedyś z naprawdę sporym wysiłkiem. Dziś myśle że jest lżej, przynajmniej na niektórych działach. Co do finansów, na wstępie bez żadnych umiejętności zostajesz pracownikiem produkcji, trochę więcej jak minimalna krajowa dostajesz, do tego dodatki za noce i święta etc, nie jest źle. Jako młoda osoba jesteś w stanie się za to utrzymać w Warszawie :) Za to jest duża szansa na rozwój i awans. Wbrew opinii innych osób tutaj nie trzeba być lizusem by zaliczyć awans. Wystarczy chcieć, mieć zapał do pracy i pokazać ludziom z którymi pracujesz że traktujesz to na poważnie i mogą na Ciebie liczyć, tylko tyle lub aż tyle! Co do samej specyfiki pracy ja jestem zadowolony. Wchodzę i wychodzę z pracy, nie przynoszę jej do domu ani nikt z pracy nie kontaktuje się ze mną po opuszczeniu zakładu. Nikt nie dzwoni nie pisze i nie nalega bym przyszedł ekstra bo ktoś czy coś się wysypało i brakuje ludzi - jeśli takie sytuacje mają miejsce to na nagle braki „zamawiani” są pracownicy agencyjni. Firma ma mocno rozbudowany social, starają się budować relacje pracownicze jako całość jakiejś społeczności, co wychodzi im całkiem dobrze. Zrzeszają sportowców i innych hobbystów dając im narzędzia i miejsce do rozwoju. Podsumowując, pracowałem w wielu miejscach i na wielu stanowiskach. Praca tutaj wydaje mi się jak narazie najlepsza, jeśli zależy komuś na WORK-life BALANCE to poczuje to w Wedlu. Praca czasem jest trudna to fakt ale nie ukrywajmy to jest PRACA a nie kurort wypoczynkowy ;) Tyle ode mnie. BESOS xoxo Mam nadzieje że do zobaczenia za murami Wedla ????✌️

@DW

Obyś nie zmienił swojego patrzenia, to będzie oznaczać, ze nie trafiłeś na sytuację która by zmieniła twoje zdanie. Różnie to bywa, na produkcji może i się zgadza to co piszesz ale znam osobiście osobę która chodziła na terapię przez pracę w biurze, w sumie to nawet dwie. Tworzą im jakieś wymyślne stanowiska a za parę lat likwidują i człowiek zostaje nagle bez pracy

Johnson

Ile realnie można zarobić w tej firmie? Chodzi mi o stawkę godzinową?

Tomtom

Praca nie jest zła,liderzy są ok przynajmniej na ptasim mleczku.Nie stety płace bardzo marne,(usunięte przez administratora)2-3 niedzielę w miesiącu i jeszcze nocki.jak wyciągniesz 4 500 to max jako operator bo pracownik produkcji ma jeszcze mniej

Zagubiona

Kiedys moze i bylo dobrze, ale niestety juz nie jest. Atmosfera w pracy robi wiele, a kiedy jest przepelniona (usunięte przez administratora), oszczerstwami i grozbami to niestety jest to brak szacunku do zatrudnianych pracownikow. Firma powinna zrobic porzadek z managementem, bo pozwala sobie zdecydowanie na zbyt wiele

Ona

Zdecydowanie nie polecam. Nie warto, szkoda waszego zdrowia i psychiki. Po ciezkiej przeprawie w dziale marketingu mam na koncie pobyt w szpitalu z lekami i stanami depresyjnymi. Szef jest jak (usunięte przez administratora), wyssie z was cala energie oskarzajac, obrazajac i grozac, ze jesli czegos nie wykonacie to "on was dojedzie". A po kazdym weekendzie must have wysluchiwanie jakie podboje zaliczyl i komu to uslug nie musial oferowac za swoj stolek

Czy zdarzają się nadgodziny w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

No co ty

Nie po to tyrasz w 4 brygadówce żebyś wyciągał łapy po ekstra kasę

Zdarzają się. Wszystko zależy jaki dział. W 4 brygadach też są nadgodziny

@są

Zdarzają się? czyli od czego zależą w praktyce? Teraz dla przykładu jak idzie grudzień to będzie więcej roboty? I z jakim wyprzedzeniem dają tu info o tym, że można sobie dobić nadgodzinami? One nie są przymusowe?

DW

Nadgodziny nie są obowiązkowe, z resztą nie zdarzają się zbyt często. Każde piętro czyli inny dział rządzi się swoimi prawami. Grudzień akurat wbrew pozorą nie jest aż tak pracowity, większość jak nie cały zakład miała wolne od 20-21 do nowego roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.