Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Kaka

Praca w HR - szkolenia. Polecacie?

Lotte Wedel Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 8000 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Admstrator drugi

Pytanie trochę bez sensu. Płaci się stosownie do zakresu obowiązków, nie do nazwy stanowiska. W różnych firmach przedstawiciele handlowi mają różne zakresy obowiązków, różną odpowiedzialność itd.

Aga
@Admstrator drugi

Ta średnia jest dla jakiego rejonu jeśli już? Piszesz o zakresie obowiązków dla PH, to jaki tu jest docelowy? Stawki uznawane są za adekwatne? Widziałam też, że o konkretne zarobki już pytano, nikt się nie chwali wprost?

Janek

Pakowacz cukierków w Fabryce Cukierniczej Wedel w Warszawie - do 6200 zł. Czy naprawdę zarabia tyle się u Was? Jako zwykły pracownik ? Napiszcie więcej !

Nartek
@Janek

Dobrze się zarabia w Wedlu i można liczyć na bardzo mocny socjal.

Jaca
@Janek

Super rozwojowa praca. Dobre zarobki oraz współpracownicy. Kierownictwo na bardzo wysokim poziomie.

@Jaca

określisz szerzej tę wspomnianą rozwojowość, bo ciekawa jestem? w jakim to kontekście? ciekawa jestem co takiego to stanowisko ma do zaoferowania, że w ten sposób można to ująć. czego merytorycznego można się podczas pracy dowiedzieć?

Krystian
@Krystyna

Od ogólnego rozwoju ( np. Żeby takich informacji nie szukać jak matoł na tego typu (usunięte przez administratora) forach) po konkretne umiejętności ( np. Techniki sprzedaży).

Bekers
@Janek

Są stanowiska że z premią niedzielami i godzinami nocnymi zarabiają operatorzy procesu lub prowadzący proces koło 7.5 tyś a blisko 7.8 tyś brutto ale na pakowaniu cukierków tyle się nie zarabia .

Nie polecam dla osób o słabych nerwach. Kontrola kontrola ...Za dużo obowiązków nałożonych na jedną osobę, co nie odzwierciedla zarobków. Podejście do pracownika "pójdziesz do domu jak będziesz mógł, a nie jak jest w grafiku" nie jest odpowiednie. Zrób więcej, szybciej, z jeszcze większym uśmiechem, w jeszcze mniejszym zespole bo przecież to koszty... Sam sobie też poradzisz na 5 stanowiskach..

@były pracownik

A rozwiniesz to już w takim rzeczywistym ujęciu? Kontrola w jakim kontekście, w jakich okolicznościach wychodzi i jakie mogą być jej skutki? Co do zadań jakie przykładowe masz na myśli i jak w praktyce radzenie sobie z nimi wygląda?

Krystyna

czemu ma służyć to przestawienie słowne? jakie sa wobec tego jeszcze inne potencjalne rejony i który z nich potencjalnie jest najlepszy jeśli o warunki zatrudnienia chodzi? pracownicy maja szansę na przetestowanie każdej opcji?

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

Nick szczególny

Na cóż to wszystko co czytam - te wyniki zarobki wyścigi… Kiedy produkty nie mają nic wspólnego z tym co było dawniej. W czekoladach nadziewanych tłuszcz palmowy ciągnie się na kilometr. Totalny bezsmak, tępa konsystencja i pusta słodycz. Słynny torcik wedlowski nadaje się tylko do dekoracji półek sklepowych bo ładnie wygląda i wszędzie go pełno za psie pieniądze. Świetnie się firma rozwija i konkuruje z innymi podobnymi topowymi paprokami. Reasumując (usunięte przez administratora) Nie było gdzie napisać opinii o produktach to napisałem tutaj.

bklol

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Na jaką pensję można liczyć?

bklol

Zastanawiam się czy warto startować, szczególnie jeśli nie ma się doświadczenia.

@bklol

Zawsze warto ale system korpo zazwyczaj robi odsiew na samym poczatku aplikowania. Potem zderzasz sie z betonem na rozmowie i tutaj ruletka.. mozesz miec 80-letnie doswiadczenie ale zawazy szczegół spoza twojego doswiadczenia np. Powodzenia !

PH

Rozmowa kwalifikacyjna to profilowanie kandydata oparte na behawiorystyce w duzym uproszczeniu lub przynajmniej co niektórzy starają sie takie zagrywki stosowac. Poza standardowa analiza gdzie pracowales/pracujesz padną pytania: - dlaczego wedel ? - jak wyobrazasz sobie swojego przełozonego ? - wymien swoje mocne / słabe ? - jaki status miales w zespole w poprzednich pracach ? [byles zwyklym robolem czy front man'em] itp. pierdolamento xD ktore na codzien moze nie mieć znaczenia bo rzeczywostosc zweryfikuje korpo-szczurów i sprowadzi ich na glebe. Spotkanie z kandydatem podzielone na: - weryfikacja doswiadczenia/wynikow kandydata - pogadanki o potencjalnej pracy + opis powyzej - scenka sprzedazowe [w zasadzie test na aktora] - pytania do ekipy mocnego pierd***iecia + za ile sie sprzedaz za robote w korpo wedel Chodz na rozmowy tyle co wyniesiesz to twoje i wybierz innego pracodawce :)

@PH

A jak wygląda sama praca i zarobki?

CIEKAWY
@bklol

Podpinam się do pytania ?? Prosimy o odpowiedź informacje czemu piszecie ,że jest taka rotacja na PH w Wedllu . Jakieś konkrety ?

Olivier

Wedel to jedno z ostatnich miejsc w którym można doświadczyć niezapomnianego klimatu lat osiemdziesiątych , okres jakim był PRL jest tam wciąż żywy , nie znam organizacji tak odpornej na zmiany jakie obecny czas narzuca , mało tego kadra kierownicza robi wszystko aby nic tej sytuacji nie zaburzyło , jest im tak wygodnie , tak mętnego środowiska nie spotkacie nigdzie ale fakt w mętnej wodzie ryb nie widać .

Waldek

Wszyscy co się pytają ile i za ile (+-; brutto) - technik 6,5 - operator procesu 6 - operator maszyn 5,5 - pracownik prod 4,5 To jest praca fizyczna i trzeba zasuwać, ma być wynik

Maciek
@Waldek

Pracownik produkcji na 3 zmiany plus soboty 3000zł netto

@Maciek

czy uwzględniacie w tym wszystkim premie? nawet na głównej stronie są podkreślane i się nad ich wysokością zastanawiam. Jak od strony organizacyjnej taki rok pracy jest poukładany, żeby móc skorzystać ze wszystkich wymienianych benefitów? mam na myśli ten pokój relaksacyjny chociażby czy też zespołowe celebrowanie sukcesów i integrację

Przedstawiciel handlowy

Dzisiaj byłam na rozmowie i wiecie co nigdy w życiu nie byłam na tak ZENUJACEJ ROZMOWIE !!! Wiecie o co pytali czy jak mi się kolega pochwalić że nic nie robię czy zadzwonię i powiem przełożonej abo ile procent jest 5 z 10 ZENADA poziom rozmowy poniżej minimalnej kultury Pani która tam była młoda siksa widać że to wredne i lubi wyzywać się na ludziach pudernica nic innego zero uśmiechu zero luzu widać że ta praca to jest praca bez życia prywatnego NIE POLECAM ISC NA ROZMOWE STRATA CZASU szukają konfidenta żeby mówił im wszystko co się dzieje w rejonie (usunięte przez administratora)nawet jak zadzwonią to rezygnuje śmiechu warte

@Przedstawiciel handlowy

Miałem okazje spotkać sie z karierowiczami z wedel w ostatnim czasie na rozmowie o prace. Ogólnie dno i trzy metry mułu. Towarzystwo cisnęło się i dociekało swoimi pytaniami które nic by nie wnosiło na ewentualną współprace. Na koncu schematu rekrutacji ekipa mocnego pierd... zarzuca scenke sprzedazową xD jako najistotniejszy mechanizm który ma wyłonić "zwycięzce" konkursu na najlepszego... aktora w korpo. Metodyka i schemat rozmowy był typowy dla korpo które zasięgneły szkoleń z niewiadomo jakim celu z brakiem behawiorystycznej analizy kandydata. Mozesz byc super handlowcem i wizytówką firmy w terenie ale czy wstrzelisz sie w klucz headhunter'ów z wedel ? Jeśli nie "pokochają" Cie odrazu z jakiegos powodu, nie licz ze dadzą sznase na wykazanie się w okresie próby. Rekruterzy z kiero do (usunięte przez administratora) za weryfikowanie kandydatów wg. check listy. Pozdro

CBA

Cześć. Pracownikiem Lotte jestem od ponad 10 lat. Nie pracuję jako PH. Niestety ciężko się nie zgodzić tu z autorem wpisu. Cały dział handlowy w fabryce uważa się za wyższy poziom, zaczynając od (usunięte przez administratora) po zwykłych PH. (usunięte przez administratora)byle komu ręki nie poda czego nie raz byłem świadkiem. Panowie i czasem Panie PH to już wyższa elyta. (usunięte przez administratora) Co tygodnik HR pokazują się nowe rekrutacje, jedynym pewniakiem jest to że zawsze tam szukają PH. Cały dział lata wysoko ponad chmurami a reszta fabryki ma z tego głęboką bekę. Przykre ale prawdziwe.

Tz

Ludzie przestańcie się nakręcać nie macie innych wartości w życiu tylko kasą jesteście zaślepieni .Czas pokaże co i jak jak to będzie jak czytam to się słabo robi . Przestańcie wypisywać te brednie kto co po co na co dlaczego .Ludzie mniej od was zarabiają i nie narzekają tak jak wy .Pamiętajcie są ważniejsze wartości w życiu niż kasą . Pozdrawiam w niedzielne popołudnie.

@Tz

Czyli padło dość długie odniesienie się do finansów możliwych tu w firmie do uzyskania? Ciekawa wobec tego bym była odniesienia się co do bieżących warunków pracy. Kasa Twoim zdaniem adekwatna co do jej specyfiki? Napiszesz coś więcej na ten temat?

Członkowie Solidarności w Wedl

Witamy was drodzy członkowie Solidarności w Wedlu.W Związku pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami od Związku zakładowego solidarność dotyczących się rozmów co do podwyżek płac informujemy że jesteśmy jeszcze członkami tego związku Nadmieniamy iż Przewodniczący oraz jego zastępca rozpowszechniają nie prawdziwe informację że związki branżowe blokują podwyżki dla pracowników produkcji prawda jest całkowicie inna godne podwyżki dla pracowników produkcji w grupach 1-4 blokuje solidarność . Przewodniczący i jego zastępca walczą o podwyżki tylko dla swoich i dbają o swoje stołki i portfele a nie o interesy wszystkich zatrudnionych pracowników produkcji Nadmieniamy iż jesteśmy w posiadaniu nagrań i rozmów jakie toczyły się w kuluarach pokoju związkowego co do wyboru przewodniczącego i jego zastępcy .Drodzy członkowie informujemy że jesteśmy oburzeni tym faktem że tak można (usunięte przez administratora) ludzi .Prosimy was obudźcie się ze snu i weźcie sprawy w swoje ręce .zastanawiamy się również o złożeniu zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia (usunięte przez administratora) .Bądźcie czujni .

Nieznajomy
@Członkowie Solidarności w Wedl

To jest żenujące żeby takie komunikaty tutaj udostępniać jak i całe związki w tej firmie. Niech to ktoś w końcu zlikwiduje albo odsunie tych (usunięte przez administratora)przynajmniej.

Znajomy
@Nieznajomy

Powinni odsunąć tych przedstawicieli związków od władzy ręka rękę myje jak to powiadają .Jestem zdania że każdy powinien zarabiać godnie a nie tylko windujemy wyższe grupy a o niższych się zapomina . Pozdrawiam.

polka

Wspaniała firma. Dobra pensja premie i profity. Praca lekka łatwa i przyjemna i słodka. Pracuję z Ukraińcami. Fantastyczni ludzie od których my polacy możemy się uczyć.

polka

Ja się cieszę że z nami pracują bo są to ludzie bardziej wydajni niż my. Bardzo nas lubieją i dla mnie mogliby się osiedlać w polsce milionami bo to są nasi bracia. Jest ich już kilka milionów w polsce i uważam że powinni mieć swoją reprezentację w sejmie. Moja koleżanka uświadomiła mi że Ukrajina powstała wcześniej niż państwo polskie a my zgarnęliśmy ich ziemie i je okupowalismy. Wstyd mi jest za to. Jest zdania i ją popieram w tym że państwo polskie powino zapłacić odszkodowania Ukrajinie a Ukrajnicom zapewnić godne życie w polsce nietylko w postaci darmowego zakwaterowania jak i godnego zasilku socjalnego emerytury oraz równych praw i otrzymania obywatelstwa polskiego po roku pobytu.W imieniu polakow przepraszam.

@polka

Nie interesuje mnie czy oni nas liubieją. Lubią jest poprawnie , ja ich nie trawie

Hiacynta

Ja podziwiam Ukraińców za trud że u nas pracują. Bardzo ich szanuję.

@Hiacynta

Ja tego tekstu nie napisałam, bo nie lubię ukrainciw

Hiacynta

Ja szanuję i lubię Ukraińców.

polka

ja się wstydzę że jestem polka zaściankowy kraj i pośmiewisko całej Europy szanujmy Ukraińców dzięki ich pracy gospodarka tego kraju się rozwija wolałabym mieć paszport ukraiński niż polski

Xyz
@polka

Myślę ze trzeba się leczyć na głowę, całe szczęscie ze pakiet signal iduna więc są 3 wizyty na rok u psychiatry Poza tym jezeli chodzi o samą pracę i firmę to widac niektorym niewiele do szczęścia potrzeba.Bardzo lekkie są 3 zmiany po 6 dni w tygodniu, zwlaszcza mycie maszyn w nocy.

GOŚĆ
@polka

Kto ci zapłacił za taką opinię hehehe z Ukraińcami to najgorsza praca jaka może być dodatkowo jeśli Wedel daje premie za wydajność zespołową to ty wiesz jakie tam musi być gnębienie słabszych co nie dają sobie rady z tempem pracy. Zastanów się co piszesz!!!

@polka

Ja jestem szczęśliwa, że urodziłam się w tym pięknym kraju.

Beti
@polka

To proszę o opuszczenie naszego kraju i osiedlenie się na Ukrainie.

Katarzyna

A tobie co ?

Jurek
@polka

No i ten obraz Jerzego Popiełuszki w pokoju związków zawodowych wstyd i obłuda

Izabela
@polka

Nikt nikogo nie trzyma w tym kraju. Jeżeli ta osoba chce mieć paszport ukraiński to niech zamieszka na ukrainie

Darek
@polka

My, pokolenie trzydziestolatków nie zabraliśmy Ukrainie żadnej ziemi, ani ich nie okupowalismy ! Kiedy to było ? O co ci chodzi !

Józef
@polka

To dyrektor Wedla takie rzeczy pisze? Herman może warto wrócić do Gdyni co ty na to?

Lider Wedel
@polka

Związki zawodowe w Wedlu tak samo uważają jak ty dlatego nie dbają o ludzi pracy

Stefa
@Józef

Niektóre opinie poznikały z forum Wedla. A te beznadziejne, które niby pisze - półka nadal są. Kto za tym stoi. (usunięte przez administratora)

Renia
@polka

Kim ty jesteś trollu ? Zostaw ta Ukrainę w spokoju ! Ale ucz się tego języka, żeby mogła rozumieć co twoi Ukraińcy mówią. Poopowiadaćie sobie o Wołyniu. Potem poszukaj sobie dobrego psychiatry

Dominika

Kim ty jesteś ? Na pewno nie jesteś półka, która na co dzień pracuje z Ukraińcami. Nie znaju, nie panimaju. Dobrze rozumieją, a tak beznadziejnie odpowiada. Podobno dyrektor Wedla, podszywa się po ta osoba. Agencja płaci wedlowi 1000 zł za zatrudnienie jednego Ukraińca, dlatego oni mają takie przywileje

Ehh
@Dominika

Zazdrościsz im że mają lepiej jak Polacy? Taki rząd wybraliście to macie

Dominika
@Ehh

Faktycznie im zazdroszczę !!! W mieszkaniu 60 m mieszkamy we dwoje. Ich w mniejszym gnieździ sie10 osob

Serio??
@polka

Praca łatwa a ludzie wspaniali? Kto i ile zapłacił ci za takie bzdury i kłamstwa?

@polka

Hej sorry co ty za głodne kawałki wypisujesz idź na dział wschodnich kobiety tam pracujące bardzo narzekają ja pracuję na figurkach więc z kobietami raczej nie pracuję ale mężczyźni to lepiej niech bronią swojego kraju bo do pracy się nie nadają

Aguniq
@polka

Pani pewnie z zarządu. He he Powinniście ci co dlugo żądzą wylecieć na zbity pysk.Znecacie się w spaniały sposób nad pracownikiem.jest to obzydliwe a najgorsze jest to że ze jesteście beż talenty bo zażądać to trzeba umieć aby tylko umiecie wyszukiwać się ludźmi o niższym szczeblu.fujjjjj

@polka

Czego mam się od nich uczyć przepraszam bardzo lenie ja nie panie maju ale pani maju relax i przerwa więc mi nie mów że mogę się od nich uczyć

@Jaro

Z racji tego że jest u nich wojna to powinni dostawać więcej pieniędzy do pensji i mieć lżejsze prace niż polacy

Halina
@polka

A co ma wojna do tego, że mają więcej dostać pensji?

ad
@Ehh

Co ma rząd do tego ?

Robert

Sztuczna, nieprawdziwa kłamliwa opinia

@polka

Czego mamy niby się uczyć od tych leni patentowanych słucham konkretów

@polka

Wojna wojną patriota zostaje w kraju i go broni przed najeźdźcą a nie ucieka jak szczur z tonącego statku a za co mają dostawać więcej pieniędzy bo tego nie rozumiem i z jakiej okazji ma dostawać lżejsze prace w końcu przyjechał tu do pracy a nie na urlop, więc ochłoń i nie pisz takich głupot.

@Jaro

Powinniśmy się uczyć od nich jenzyka żeby ich rozumieć. W szkole podstawowej powinny być dwa jenzyki obowiązek polski i Ukrajinski. polski jest trudny i ciężki.

Kandydatka na PH

Proszę o opinie. Jakie benefity przysługują Przedstawicielowi handlowemu np. jakie Auto, jaka podstawa itp.?

Zadowolona z pracy
@Kandydatka na PH

Bardzo fajne benefity. Dobre auto i dobra podstawa

Krystyna

To Tobie jakie auto dali, że tak się oburzasz? Swoją drogą jak raz ci dadzą to co jaki okres można na podmiankę liczyć?

Jarosław z kotem
@Krystyna

Wszyscy mają takie same samochody. Opel Astra i wymienione są regularnie ale zawsze z poślizgiem. Generalnie standard rynkowy. Nic wyżej. Chyba, że stajesz się Jeżyną to możesz wozić się wózkiem z kilkoma kołami na masce za pół miliona.

Kandydatka na PH
@Jarosław z kotem

Ale z pieniążków da się przeżyć ? I premie na sprzedaży zrobić ?

HR

idz na rekrutacje to się dowiesz albo lepiej nie bo wyciąganie informacji od frustratów życiowych nie świadczy o tobie najlepiej. to jest Forum dla matolow z kompleksami …

E
@HR

To co tu robisz?

Dariusz
@HR

Na rekrutacji będzie miał prymitywną propagandę sukcesu nie warto tutaj wszystko jest opisane o tym zakładzie pracy nic dodać nic ująć pracowałem to wiem szkoda zdrowia, zaangażowania i życia ta firma to wampiry energetyczne

Max
@Dariusz

Na jakim stanowisku pracowałeś ?

Ph

Na jak stawkę brutto(podstawa + premia) może liczyć nowy PH? Ostatnio widzę 4 ogłoszenie na stanowisko PH wedel. Co tam się dzieje?

prd

ok 4000

Def

musisz mieć bardzo smutne i nudne życie.

Beata

Czemu tak negatywnie się o nich wyrażasz? Coś Ci zrobili? Możesz opisac sytuację?

Ola
@Beata

Zrobili w przeszłosci bedą tacy sami w przyszlosci. Jestem za zatrudnianiem rodaków na ziemi polskiej.

Samotny

Zamierzam aplikować na PH proszę o info Jaka podstawa Jaki samochód Można korzystać prywatnie Jaki limit km Dzięki za info

Frank

Nie czytaj tych głupot. To jeden z tych nierobów zwolnionych w ostatnim czasie uzewnętrzniania się bo nawet w Urzędzie Pracy nikt z nim rozmawiać nie chce. Praca ciężka ale dużo się nauczysz. Z premią ostatnio ciężko ale jak jest to całkiem niezła kasa.

Rozalka

A ja wypowiem sie o wyrobach. Ptasie mleczko dla mnie ok! Zas mieszanka wedlowska-WSTRETNA. To nie ma nic wspolnego z wyrobami sprzed 15 lat.Jestem zadowolona,ze nie dalam w prezencie tego wyrobu mojej amerykanskiej klientce.Sama jestem”fanka”slodyczy,ale to co sprobowalam z duzej swiatecznej bombki to fee-wstretne.Zalozyciel firmy WEDEL przewraca sie w grobie- tyle w tenacie.Nigdy nie kupie cukierkow tej firmy i wiecej ich nie polece nikomu!!!

Ronan

Właśnie jadę do tego (usunięte przez administratora) na samą myśl gdzie i z kim będę pracował rzygac mi się chce no i co z czego będę produkował dlatego nigdy nie kupię produktów tej firmy bo wiem czym one są innym też odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.