SC EUROPE SP. Z O.O

Gdynia

Opinie o SC EUROPE SP. Z O.O

anonim 2009-02-05 18:54:54
czy sc europe jest wyplacalne i czy wyplaca wterminie.jakie sa warunki pracy w norwegi ztej firmy.
anonim 2009-05-29 18:24:33
jest ok kasa wypłacana 10 w terminie warunki w norwegi dobre robota przyjemna polecam jeżdze od 2 lat i sobie chwale jako spawacz
michal27 2009-06-05 20:22:57
Słowa kojarzące się z SC EUROPE SP. Z O.O solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca
Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2500 brutto
Najbardziej podobało mi się w SC EUROPE SP. Z O.O: atmosfera pracy
Najbardziej nie podobało mi się w SC EUROPE SP. Z O.O: brak mozliwosci rozwoju
anonim 2010-03-24 13:53:22
chcÄ? wyjechaÄ? za poÅ?rednictwem firmy SC EUROPE proszÄ? o prawdziwe opinie na temat firmy
Były pracownik 2015-01-18 22:10:11
A czego się spodziewasz? Czy sądzisz że pracownik tej firmy będzie opowiadał Tobie źle o pracodawcy? Może to tylko powiedzieć były pracownik, jak ja. Pracowałem tam przez 5 lat i potraktowali mnie jak zło konieczne. Powiedziałem sobie, że w żadnej polskiej złodziejskiej agencji się nie zatrudnię. To odejście dobrze mi zrobiło. Pracuje na stałe za granicą bezpośrednio u pracodawcy zagranicznego na umowę o pracę na czas nieokreślony. I żaden złodziej mnie nie okrada z zarobionej przeze mnie kasy. Poczytaj opinie o Flexman Sp. z o.o. oraz Hantar Sp. z o.o., obie z Gdyni. To następczynie SC Europe Sp. z o.o. Może da to Tobie do myślenia. Życze rozwagi w wyborze agencji bo nie pracodawcy.
khgn 2016-05-18 20:45:18
to musi byc pomyłka @dabrowa. Cgyba że pomylili złotówki z euro, To już byłoby bliższe prawdy. Ale tak czy inaczej na chwilę obecną nie poszukują nikogo do pracy, iwec nie ma o czym mówić teraz ......
Zostaw swoją opinię o SC EUROPE SP. Z O.O - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SC EUROPE SP. Z O.O