Opinie o Carrefour Polska w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gliwice

antek

Jestem pracownikiem firmy zewnetrznej pracujacym w Carrefour na terenie sląska od kilku lat. Moje zdanie na temat firmy Carrefour z roku na rok się zmienia na gorsze. O zarobkach nie będę pisał ale chciałbym coś napisac o traktowaniu pracownika zewnętrznego przez firmę carrefour. Z reguły pracowników firm zewnetrznych nie powinny dotyczyć żadne regulaminy carrefourowskie, ale dotyczą o ile jest to tej firmie na rękę. Masz (usunięte przez administratora) jak każdy inny pracownik carrefoura a i tak będą cię kopać w (usunięte przez administratora) Nie dostaniesz żadnej premii od carrefoura o talonach czy bonach możesz zapomnieć a i nawet buty ci nie przysługują bo nie jesteś pracownikiem ich firmy, ale snieg w zimę musisz iść odsniezac bo kierownictwo jeździ i sprawdza carrefoury. Przez te wszystkie lata jakie tam pracuje na święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy nie dostałem żadnego talonu ani złotówki, pomijając fakt o tym że mam dzieci na utrzymaniu i firma o tym wie, nie dostałem żadnej paczki na Wigilię. Pytanie teraz do firmy Carrefour- czy tak ciężko jest dać pracownikowi firmy zewnętrznej choćby czekoladę dla dziecka? Wiem ze w carrefourze wyrzuca się setki kilogramów słodyczy i nie tylko bo sie terminują. Czy tak cięzko tej firmie zadbac o pracownika zewnetrznego, wiem ze traktuje się nas jako woły robocze a bony i nagrody zbierają dyrektorzy i kierownicy sklepów. Moje sugestie dla Carrefour Polska: Niech Carrefour zmieni podejście do pracownika firmy zewnetrznej i zacznie ich traktować jak swoich ludzi bo tak samo cięzko pracuja na ta firme jak ich pracownicy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rada jest jedna. Traktujcie pracownika zewnetrznego jak pracownika swojego bo w niczym nie jest on gorszy od waszych pracowników.

@antek

@antek Należy Ci serdecznie podziękować za Twój komentarz. Jest on bardzo merytoryczny i tym samym posłuży niektórym użytkownikom forum. Poruszasz wiele kwestii, ale nie wspominasz nic o umowach. Czy zatrudniając się w Carrefour Polska, tak jak Ty, poprzez firmę zewnętrzną masz stały rodzaj umowy?

Natalia

@henio Bardzo dziękuję Ci za Twój udział w dyskusji, szczególnie, że od jakieś czasu panuje tu zupełna cisza. Nadmieniasz, iż Kierowniczka nie przestrzega regulaminu - w jaki sposób konkretnie się to przejawia? A Was wszystkich zachęcam serdecznie do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pracodawcy, jakim jest firma Carrefour Polska. Pamiętajcie, że Wasze uwagi mogą okazać się niezastąpionym źródłem wiedzy dla innych osób.

henio

praca przesz GTS jest całkiem spoko ale pracownicy i kierowniczka z carrefoura nie przczegają regulaminu a pracownikom GTS zwracają uwagę .

Natalia

Orientujecie się może, jak wygląda aktualna sytuacja pracy w firmie Carrefour? Warunki zatrudnienia uległy poprawie, czy raczej pozostają bez większych zmian? Bardzo serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, gdyż informacje w niej zawarte mogą okazać się pomocne dla osób, które chcą tam aplikować.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Carrefour Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Natalia

@Agula Dziękuję Ci za odpowiedź. Czas przerwy jest krótki i jak sama wspominasz, należy go "odbić". A czy Carrefour daje swoim pracownikom ubezpieczenie? Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Carrefourze? Bardzo serdecznie zapraszam Was do dyskusji.

Natalia

@Agula, a jak ma się kwestia dotycząca przerw dla pracowników? Czy przerwy są odpowiednio długie? Czy pracownicy firmy Carrefour Polska mają możliwość odgrzania posiłku na ciepło podczas przerwy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej informacji w tym temacie.

@Natalia

Generalnie przerwa jest 15 min na 8 godz trzeba sie odbić ....ale pracownicy są dłużej...tak jest mikrofalówka i mozna sobie odgrzać , mozna zrobić kawe i herbate

@Agula

Podaje nr tel w sprawie pracy 327756200

Agula

Cześć ;-) Pracuję w Carrefour Gliwice już ponad rok. Atmosfera ok, wspołpracownicy też ok. Jest taka zasada jak jesteś kolezeński i dla wszystkich miły to każdy ciebie lubi i jest ok.Nie ma problemu z urlopem z dniami wolnymi. Jest tylko jeden minus tej pracy zbyt mały zarobek od 2100-2300 brutto . Ale jest fajny socjal bony i karta podarunkowa na 350 zł na święta jedne i drugie, zniżki na zakupy itp....A wiem że teraz sporo osób szukają na asy,tekstylia i bazar oraz wykładane towaru...Pozdrawiam ;-)

Natalia

@Necron, a co powiesz na temat atmosfery pracy? Z miłą chęcią poznamy Twoją ocenę benefitów w firmie Carrefour Polska, proszę dodaj również coś o kwestii urlopów. Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym temacie!

Necron

Natalia tak planuje tu pobyć dłużej a kto wie być może na stałe zależy to też od kierownictwa - w lipcu kończy się mi umowa więc zobaczymy Ogólnie mniej wiecej niejest źle

Natalia

@Necron, planujesz dłużej pracować w Carrefour Polska? Czy pracownicy tej firmy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Cecylia, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? Aplikowałaś już? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Carrefour Polska w Gliwicach? Polecacie tego pracodawcę?

Necron

Ja osobiście uważam że praca w Carrefour forum to dobra praca Jestem zadowolona z pracy i nienarzekam - mam juz tu rok i niemam zastrzezen :) polecam innym Praca tu pozwoliła mi bardziej otworzyć sie do ludzi - stać się bardziej komunikatywnym i lubię to co robię.

Cecylia

Dobra praca i nikomu nie zależy na pisaniu?

Gdzie? w jakiej firmie są robione badania pracownicze w Gliwicach ??? Jak się ktoś przyjmuje do pracy to wysłają go na badania? Czy ktoś wie jaka to jest firma???

Maryśka

Nie widzę powodu żeby obrażać ludzi pracujących w firmie. Jeśli ktoś nie umie pracować to niech zmieni firmę, pewnie nikt nie będzie płakał. A generalnie do pracy w handlu trzeba mieć to "coś"

Zakochany

Niestety nie wiem jak ma na imie ten aniol ale wyroznia sie od reszty, a pachnie tak blogo ze nie jestem w stanie tego opisac. Robie tam zakupy tak czesto jak tylko mogę alby sobie popatrzec. Może ktos zna imie ? Porusza sie z taka gracja, ma duze oczy i czesto widze ja na piekarni albo warzywach. Byla blondynka teraz ma ciemniejsze wlosy z grzywka . Jest piękna Pozdrawiam market gliwice forum

tamara52

Carffeur świetny sklep a szczególnie ten w Jaworznie w Galenie .Chciałbym żeby był dłużej czynny najlepiej 24 h jak Tesco Ekstra normalnie taniocha świeże mięso porządek na półkach mila i rzetelna obsługa klienta.Ochrona tylko jakąś taka nie dorobiona np taki Kopeć dalej patrzy zamiast pilnować żeby ludzie nie kradli to woli w kobiece oczy patrzyc nie wiem ale ta cala ochrona STEWARDS dno i rzenada jest a kierownictwo i Dyrekcja to Buraki dosłownie i darmozjady .

kome

Wiecie czy w Warszawie jest wciąż poszukiwany menedżer w dziale marketingu ds. analiz internetowych? Dobrze, że oprócz odpowiednich benefitów socjalnych jest szansa stałe zatrudnienie, bo od razu atmosfera będzie lepsza panować wśród wszystkich pracowników

rudy

szkoda mi tylko tych co tam pracują nielicznych NORMALNYCH ludzi. uciekajcie stamtąd, polecam pracę na strefie, wiem ... ciężko jest, trzeba sie nazapier... ale płaca godna i uczciwa. osobiscie polecam tu a nie w carrefour arena.

rudy

ludzie obudzcie sie. w carrefour arena jest wszedzie zle, pracuje sie tam coraz to gorzej. atmosfera pracy szkoda słów. jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. a szefostwo czy tekstylia czy gdzie indziej i nawet te na kasach ... szkoda gadac. personel nielepszy. wiem bo tam robiłem. kto może i chce to niech stamtąd zwiewa.

gosc

Osoby pracujace w Arenie Gliwice takie jak Ania Tatiina Agnieszka to wysylam na szkolenie i rozmowy z pracownikami,troche kultury a mniej cietego jezyka.Czy ktos wam powiedzial co o was mysli.Agnieszko kurs jezyka polskiego sie klania i ortografia bo robisz takie byki az wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska