BUDMAT

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o BUDMAT

anonim 2010-01-28 20:22:44
Polecam jak najbardziej Solidna Firma !!
ble 2010-09-19 19:53:43
najgorsza firma na swiecie
odbyt 2010-12-04 11:46:39
( usunięte przez administratora ) dobrze jak sie na rumunie jezdzilo ale 2, 3 lata temu. dzis jest( usunięte przez administratora )a kierownictwo traktuje pracownika jak ( usunięte przez administratora ), co zreszta prezes powiedzial kierowcą na zebraniu. jazda na ukraine skonczyla sie tym ze wszyscy kierowcy wylatują, bo przeciez na wyjazd na ukraine nic nie kosztuje, kierowcy podobno "wymywslili" sobie jakies koszta a przeciez nikt tam zadnych lapowek nie daje na granicy:) pozdowionka i jak najdalej od tej firmy
ja 2011-02-07 22:50:46
Dziwna firma. Na pierwszy rzut oka wszystko super, ale organizacja i sposób wynagradzania jest co najmniej dziwny. Warunki na początek fajne, a po sezonie ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-02-08 14:30:54
Co racja to racja.
Szkoda czasu na niepoważnych ludzi.
kirie 2013-06-02 20:34:56
witam, to solidna firma nigdy z wynagrodzeniem się nie spóżniali. Trzeba rzetelnie pracowac i wtedy jest super. organizacja hm, jak na warunki Ostrowieckie super. Cv można złożyć polecam.
Kirie
robert 2016-05-18 08:41:55
czemu od razu złowroga @kros? Może pracownicy zwyczajnie nie wiedzą o tej stronie
Zostaw swoją opinię o BUDMAT - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDMAT