Opinie o BUDMAT Steel sp. z o.o. w Gostynin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BUDMAT Steel sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUDMAT Steel sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDMAT Steel sp. z o.o. w Gostynin

Szkoda Zdrowia I Nerwów, Zarobki nie idą w parze z Odpowiedzialnością jaka Ciąży na Pracownikach.

Były

Tu było cały czas o Budmat Ostrowiec i o tym były tu opinie , a od jakiegoś czasu dziwna sprawa bo się pojawia w nazwie bimerg Gostynin. Dziwne to bardzo

Były

Dokładnie Były 2 i na zebraniach które bardzo lubią na których oprócz krytyki i rozmowy na poziomie słomy z butów u Pana T. Odechciewalo się wszystkiego...

Maksio

O to rzeczywiście dziwny tekst, bo w sumie każdy ma swoje życie ale tak w sumie zapytam o te nadgodziny, czy jest jakiś ich limit, który można przepracować, czy można, że tak napiszę, ile się chce? Szukam roboty, gdzie mógłbym dłużej właśnie pracować i więcej zarobić. Widziałem tu wpis, że zarobki nie idą w parze z odpowiedzialnością to ile na rękę oferują?

Cześć, mam doświadczenie jako brygadzistka, jednak sytuacja życiowa zmusza mnie do zmiany miejsca pracy. Na stronie znalazłam ofertę podobną na Mistrza Produkcji. Wiadomo, ile osób liczy zespół w firmie? I na jakie zarobki obecnie można liczyć?

Jolanta

A na jakim stanowisku pracujesz, że masz taką odpowiedzialność i niskie zarobki? Bo wiadomo różnie bywa w różnych działach. Czy atmosfera jest OK czy ona też wpływa na stan twoich nerwów? ;)

@Jolanta

Atmosfera? Brak jakiejkolwiek Atmosfery. produkcja

Łucja

Atmosferę tworzą w końcu ludzie, na produkcji jest ich zapewne bardzo dużo. Nie dogadujecie się miedzy sobą po prostu ? Jak przyjmowany jest przez produkcję ktoś zupełnie nowy ?

@Łucja

Jak jesteś z poza Kliki to jesteś źle przyjęty, obgadywanie na porządku dziennym, zero pomocy, lepiej się śmiać i z boku stać.

Wacek

Masz rację, kierownik WĄSACZ taki sam. Nic Ci nie powie a potem wymaga.

Urszula

No dobrze, ale skoro jesteś pracownikiem, bo tak zakładam, sądząc po Twoim nicku no to mimo swojego negatywnego podejścia tam pracujesz, to musi Cię coś trzymać. Są może jakieś benefity? Na pewno można coś wskazać?

@Urszula

Teraz, Urszula, wcześniej Jolanta, automat tak pytania zadaje ?, Trzeba się zatrudnić to się każdy sam przekona

Karol
@Były

Co to za różnica kto zadaje pytania. Ważne że można się czegoś dowiedzieć. Ty jak jesteś były to chyba nie podpasowała ci atmosfera o której tu wspominali. A inne warunki? Coś było na plus? Pytam bo chce uderzyć z CV i lepiej wcześniej wiedzieć niż być zaskoczonym.

Były 2
@Były

To nie uderzaj tam bo zmarnujesz tylko swój czas. Brak rozwoju osobistego w pracy to najgorsze co może Cie spotkać, a tam jak nie wchodzisz bez wazeliny w ... to stoisz w miejscu. Atmosfera na hali taka, że pożal się Boże i to nie jest tak, że załoga się nie dogaduje cała tylko dyrektor jeśli widzi, że z kimś się dogadujesz to zrobi taki ferment żeby jak najmniej osób ze sobą gadało. Rozmowa z dyrektorem odbywa się często tak, że czujesz że gość przed chwilą był nikim i zrobił awansik a sloma w butach dość długa. Kierownik zazwyczaj pomoże ale tez jego teksty czasami są poniżej poziomu tego stanowiska ale nie ma co mu się dziwić bo dyrektor swoje flustracje i wiadro brudów wylewa zazwyczaj na niego to chłopina później chodzi wkurzony i odbija się to na innych pracownikach. Brygadzisci zależy na którą zmianę trafisz np brygadzista (usunięte przez administratora) w porzadku chłop i pomoże ale nie wszystko wytłumaczy ale ogólnie sympatyczny człowiek wiadomo jak to brygadzista lubi pójść do biura i (usunięte przez administratora) ale to musisz naprawdę zasłużyć. Brygadzista M.K no to człowiek legenda albo zagadka dlaczego jest tym brygadzista? Nie pomoże bo go nigdy na hali nie ma bo siedzi gdzieś schowany albo z kimś gada z innego działu albo na telefonie szuka na olx wszystkiego dla zabicia czasu. Jak chcesz go znaleźć to albo kibelek albo budka telefoniczna na warsztacie gdzieś schowany. Z M.K lepiej o niczym nie rozmawiać raz że podusci dwa ro pójdzie wykorzysta przeciwko Tobie. Ogólnie na zebraniu nigdy się nie odzywa a po zebraniu on niczego nie rozumie albo taka rolę dostał albo rzeczywiście jest tak inteligentny że jak czegoś nie rozumie to kiwa głową że rozumie żeby nie było że jednak inteligencja nie grzeszy Zasady BHP to od razu można zapytać jakie zasady i co to takiego?? Tam w zakładzie to rozumieją skrot BHP BEZPIECZENSTWO HAMUJE PRACE. . POZDRAWIAM

Oskar
@Były 2

To co? BHP nie jest przestrzegane? Podasz przykład że są takie sytuacje? Nie ma nikogo zatrudnionego od BHP kto tego pilnuje?

Jacek
@Wacek

Będzie dobrze. Pojawiło się ogłoszenie że szukają kierownika produkcji więc jest szansa że coś się zmieni

@Jacek

Poprzedniego kierownika zwolnili czy po protu przyjmują jeszcze jeszcze jednego? Myślisz że atmosfera w związku z tym poprawi się jeśli chodzi o relacje z przełożonymi? Jeszcze dopytam o ubranie robocze. Pracownicy dostają czy robi się w prywatnych?

Bimerg Gostynin Nowy wpis

Piszesz o Gostyninie czy Ostrowcu ??? Bo w Gostyninie też lipa, chodzi Pan restrukturyzator Dariusz Z. i wymyśla wycinanie pianek na narzędzia, czepia się o kaski. Ale ślepy już jest na złe warunki pracy, ZADYMIENIE na hali takie że nie widać drugiego końca hali, a w powietrzu dym po profilowaniu ocynku. Tego już nie chce widzieć, trują tam ludzi !!!

@Bimerg Gostynin

Choć raz ktoś napisał konkretnie, że pisze o Gostyninie, bo tu już nie idzie sie połapać. Ale to czy Wy nie możecie tego zadymienia zgłosić gdzieś, żeby przyjechali na badania?

Były Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma BIMERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekrutuje na stanowisko doradca techniczny. Może ktoś planuje aplikować?

gosc...

a jesli ktos planuje to jak sie za to zabrac? aplikuje sie bezposrednio przez firmy zewnetrzne? sa wakaty czy wakat jest staly jak w innych firmach czekajacych kto sie kiedy trafi.../?

@gosc...

Cześć i jak finalnie wyszło, wysłałeś im cv na tego technika? Może się już odezwali? Ja tak przy okazji zapytam was wszystkich czy ktos aplikował na to stanowisko lub jakieś inne w ostatnim czasie i po jakim okresie dostał Feedback od firmy? Czy praca jest od ręki, czy trochę ten cały proces trwa?

Maksio

BIMERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Techniczno – Handlowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Vasyl łomaczenko

Oferta budmatu 4000 brutto to po prostu jakąś kpina haha ha. Dyrektorek zapomniał dopisać że łącznie z sobotami i tymi jego smiesznymi setkami które lubi sobie potrącić jak ma taki kaprys. Po za tym atmosfera jest przeParszywa kierownik ruszkiewicz to najwieksze (usunięte przez administratora) co wyżywa się na ludziach a wyzwiska są na porządku dziennym.. Nie wystarczy palców u rąk ile ludzi się przez niego zwolniło z tej firmy. Ogólnie to jest tylko przyjazna atmosfera dla ludzi z czekarzewic i okolic łatwo można się domyślać czemu hehehe. Tak więc jeśli nie jesteś kimś z polecenia to nie ma szans że dłużej tam popracujesz.. omijać szerokim łukiem

Xxxx
@Vasyl łomaczenko

Jestem osoba ktora pracuje w Budmat kilka lat i tylko 2 osoby pracują w tej firmie z Czekarzewic i sadze ze nie sa wyrozniani. Przepraszam ale fakt ze kierownik wymaga chyba nie jest dziwny od pracownikow ktorzy biora za to pensje.

Michael

Po ile godzin się pracuje i czy to system zmianowy

@Michael

2 zmiany z opcją na 3. 8 godz ale jak potrzeba to do 12 dochodzi.

Zuzia

@pracownik a jak ze strojem roboczym ? Daja Sami czy trzeba samemu kupić ?

@Zuzia

Kiedyś dostaniesz. Na próbnym nie licz .

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Oferta pracy 3500zl brutto to jedna wielka ściema. Owszem wyjdzie tak gdy masz 4 soboty.Stawka 16zl na godz brutto tyle płacą. Możesz jedna sobotę wpisać w kartę pracy reszta w inną niewiadomo po co. I na pasku masz 1 reszta to niby premia . Nie polecam na hali 5 stopni .

Tymon

Macie powód żeby nie zaglądać na forum? Jest tak dobrze?

pan Tomasz c. ma mega za uszami. Jakby wiedział właściciel to by dał mu 5 sekund na spakowanie... Prosty chłoptaś bez kompetencji i wiedzy. Wystarczy przyjrzeć mu się przez 2 max 3 miesiące.

Hanna

@Nevadir, Twój wpis jest bardzo chaotyczny. Napisz proszę, jakie stanowisko zajmowałeś. Rozumiem, że warunki pracy są trudne, czy gdy panuje niska temperatura, pracodawca zapewnia posiłek pracowniczy? Trudno osiągnąć wymagane normy?

@Hanna

Witaj Hanno uwierz mi że nigdy w życiu nie pracowałem w tak podłych warunkach jakie tam panują.Oszczędzanie na czym tylko się da i nikt nie patrzy na pracownika tylko patrzą jak sobie nazbierać punkty na premię!!!! Włącz sobie piec by się ogrzać a za chwilę nie wiesz skąd już brygadzista albo kierownik go wyłączy.Napisze jeszcze że nie wolno chorować bo tego też nie lubią...Zapomnij o posiłkach pracowniczych są ale niestety nie w Ostrowieckim oddziale.

@anonymous

Dziękuję Ci za odpowiedź. Czy możesz podać więcej szczegółów dotyczących warunków pracy w tym miejscu? Co dokładnie, poza temperaturą, Ci nie odpowiada? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Wszelkie informacje odnośnie BUDMAT mogą się przydać potencjalnym pracownikom.

kirie

witam, to solidna firma nigdy z wynagrodzeniem się nie spóżniali. Trzeba rzetelnie pracowac i wtedy jest super. organizacja hm, jak na warunki Ostrowieckie super. Cv można złożyć polecam. Kirie

Nevadir
@kirie

Ziomeczku Ty chyba w solidnej firmie nigdy nie miałeś okazji pracować skoro ten kierat tak chwalisz albo jesteś jednym tam od kierownika z czekarzewic lol.Totalna porażka nie polecam na serio tam tyrać!!! Pierwsza kwestia to fatalne warunki pracy mam na myśli brak zabezpieczeń ogólny (usunięte przez administratora) na hali i nikogo nie obchodzi co tam się dzieje byle norma była wyrobiona:) W zime jest tak zimno że woda zamarza w butelkach i można jeździć na łyżwach.Kierownik ma swoich kapo od siebie z wichury i jak mu nie op......sz kolby to będziesz nikim chyba że jesteś rumunem i lubisz pracę taką jak rąbanie drewna itp.Obiecywali kokosy a skończyło się na najniższej krajowej-totalne (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim!!!!

Hanna

@kirie to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Jesteś jeszcze pracownikiem BUDMAT? Chętnie poznamy Twoje aktualne doświadczenia z firmą.

robert

czemu od razu złowroga @kros? Może pracownicy zwyczajnie nie wiedzą o tej stronie

Co racja to racja. Szkoda czasu na niepoważnych ludzi.

Dziwna firma. Na pierwszy rzut oka wszystko super, ale organizacja i sposób wynagradzania jest co najmniej dziwny. Warunki na początek fajne, a po sezonie (usunięte przez administratora)

odbyt

(usunięte przez administratora) dobrze jak sie na rumunie jezdzilo ale 2, 3 lata temu. dzis jest(usunięte przez administratora)a kierownictwo traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora), co zreszta prezes powiedzial kierowcą na zebraniu. jazda na ukraine skonczyla sie tym ze wszyscy kierowcy wylatują, bo przeciez na wyjazd na ukraine nic nie kosztuje, kierowcy podobno "wymywslili" sobie jakies koszta a przeciez nikt tam zadnych lapowek nie daje na granicy:) pozdowionka i jak najdalej od tej firmy

ble

najgorsza firma na swiecie

Polecam jak najbardziej Solidna Firma !!

Zostaw merytoryczną opinię o BUDMAT Steel sp. z o.o. - Gostynin

• Jak się pracuje w BUDMAT Steel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUDMAT Steel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDMAT Steel sp. z o.o.?

BUDMAT Steel sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kolejowa 21
    09-500 Gostynin