Opinie o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. w Ul

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. w Ul

@#@

POLECAM pracę w Sosak i Sosak Projekt!!

Ktostaki

Pracowałem tam, atmosfera fatalna ciągłe krzyki i awantury, ale najgorzej i tak miała sekretarka jej się dostawalo najwięcej. Nie polecam

emilia
@Ktostaki

A kiedy pracowałeś?

pewnie nie dostałaś wpisu.. Ale atmosfera bez Ciebie lepsza

pewnie nie dostałaś wpisu.. Ale atmosfera bez Ciebie lepsza

pewnie nie dostałaś wpisu.. Ale atmosfera bez Ciebie lepszą

Szanowni Państwo, ten wpis pod nickiem "na szczęście już nie z Olsztyna 2017-02-16 18:47" nie pochodzi ode mnie, ponieważ nie leży to w moim charakterze, gdyż uważam, że jest to nietakt. Jeżeli mam jakieś zastrzeżenia, to przekazuję je w cztery oczy. Prosiłabym, aby bezpodstawnie nie oskarżać drugiego człowieka jeśli nie ma się 100% pewności. Ktoś robi krecią robotę, podszywając się pod inne osoby. Niedawno dowiedziałam się o tym wpisie, dlatego obecnie wyjaśniam sprawę. Jeżeli dalej będą powtarzać się niesłuszne oskarżenia względem mojej osoby, to zajmą się tym odpowiednie służby. Pozdrawiam Ewa z Raczek

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
M.P.

Peace wspominam srednio. Atmosfera slaba, Anna Sosak jest fatalna we wspolpracy. Ale wynagrodzenie na case, co jest plusem. No I mala premia of czasu do czasu.

gościegoście

Pudło!

Olsztyniak
@gościegoście

Wiec pewnie ten przyglup mlody sosak.

olsztyniak
@Olsztyniak

Pudło! znowu

ol to oszust-pracował cały czerwiec wziął niezłą kasę na umowę i ciągle mu było mało. W lipcu się obijał(widziałam to z okna biura), po czym mu odbiło i rzucił grabiami i zwiał, nie zrobiwszy roboty. To samo zrobił u sąsiadów-też dał nogę z byle powodu. Ciekawe, czego on uczy w szkole(podobno to nauczyciel). Także ludziku lepiej zbierz trochę informacji od innych pracowników zanim będziesz polewać i ściemniać. Chyba że jesteś tym pseudonauczycielem i pseudoogrodnikiem.

Ludzik

@Pracownik a Ty pracowniku pracuj a nie ślęczysz w oknie , skąd wiesz kto ile dostał i kto jaką miał umowę , wystarczy przejść się po sąsiadach i podpytać jak tam się traktuje ludzi, jak się zmieniają a mega rotacja świadczy o jednym - że pracownikom jest tam źle więc uciekają gdzie pieprz rośnie, i prawidłowo, teraz nastaje rynek pracownika i pracodawcy i jeśli pseudo-biznesmeni tego nie zrozumieją to sami będą musieli odwalać swoją robotę , bo pracownicy będą mieli ich gdzieś . A wtedy sami niech złapią za grabie, bo nie będzie miał kto tego zrobić.

@Ludzik

Nauczycielu-Ludziku, dostałeś niezłą pensję za lipiec na umowę- co tu ściemniać i wyzywać. W lipcu nie chciało się pracować i oszukiwałeś. Głupoty piszesz że teraz jest rynek pracownika-oszusta-ściemniacza ! Niedługo wbijesz zęby w ścianę-może coś zrozumiesz . Jak i to, że praca bez umowy (tzw. na czarno) której szukasz, bo wziąłeś urlop zdrowotny na reperowanie zdrowia ( każdy leń jest zdrowy jak koń!) jest wykroczenie i jest karalna! Nie psuj rynku uczciwym ludziom którzy chętnie podejmą się opieki nad ogrodem w tej zacnej firmie. A co robiłeś w ogrodzie (albo czego nie robiłeś)można obejrzeć na kamerach. Że szkoły też się Ciebie pozbyli -pewnie dlatego że byłeś taki "świetny w pracy"! Zajmij się sobą i swoimi problemami a nie tym co ja robię.

Gosciegoscie

Oho, chyba staszek sie uaktywnil. On jeden jedyny nazywa ta firme 'zacna'.

@Gosciegoscie

Pudło!

olo

Do administratora, czemu wcześniejszy wpis został usunięty? Czy to jest portal- szkalownik?

olo

ol

Czytając wcześniej opinie o tej firmie, myślałem, że niektórzy chyba trochę przesadzają. Dopiero, jak sam doświadczyłem styczności z tą firmą, zobaczyłem, jakie to "ziółka". Pracowałem u nich 2 tygodnie w ogrodzie i gdy po tym czasie zrezygnowałem, nie dostałem żadnej zapłaty. P. Sosak stwierdziła, że nie wykonałem umowy i mi nie zapłaci. A ja pracowałem na godziny a nie miałem umowy na wykonanie konkretnej pracy. Dowiedziałem się, że takich osób jak ja było więcej. Ostrzegam wszystkich przed "takimi pracodawcami".

Zakochany

Anno, kocham pania!

kiniu

istna komedia....

To nie Ania, tylko były pracownik, który założył własną działalność, który jest mega wdzięczny za całe doświadczenie, które wyciągnął z biura Sosaków. Pani Ania jest super laseczka, pozdrawiam gorąco i ściskam jeszcze gorącej :*

Kocham Sosak&Sosak! Niech żyją! Niech żyją nam!

Mateusz
@Marcin

Bravo Marcin-Ania! Bravo!Bravo!

Jacek

Niedowiarku, nie szukaj prawdy, tam gdzie jej nie ma. Pani Anna tego nie pisze, bo nie ma takiej podstawy. Sam napisałem, bo widzę, że dużo przykrych słów tu się pojawia, a tak naprawdę powinny być same superlatywy. Pozdrawiam i trzymam kciuki za świetne biuro Sosak&Sosak!

@Jacek

oj widzisz, miałem przyjemność pracowania w tym biurze, więc niestety dalej twierdzę, że to sama Anna S pisze pochlebstwa lub ktoś na jej zlecenie :) znam biuro od podszewki.... uciekać jak najdalej

architekt
@niedowiarek

Z tego co pamietam to z biura uciekł (czyt. został wurzucony) osobnik do niczego się nie nadajacy, nie tylko do pracy w zawodzie. Nie ma co łez lać tylko szukać szczęścia dalej..... Biuro świetne, można łyknąć dużo wiedzy, zarobić. Również trzymam kciuki za świetne biuro Sosak & Sosak!

bizonek
@architekt

taaaa - pochlebstwa pisane przez samych szefów! bo skąd takie szczegółowe newsy?

Jacek

Pan Sosak i Pani Sosak to wspaniałe osoby o złotych sercach. Praca super, klimat świetny, jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego biura. Polecam wszystkim, zarówno nowym pracownikom jak i wszystkim klientom, którzy potrzebują profesjonalnego podejścia do projektu.

@Jacek

na głowę upadłeś, czy może sama Anna S pisze takie pochlebstwa???

To wszystko nieprawda! Pani Sosak to piękna i wspaniała kobieta! Jej mąż jest bardzo dobrym architektem, może kogoś drażnić, że ma pewne upodobania estetyczne, które wyrobił przez te wszystkie lata, ale któż ich nie ma. Uważam, że biuro Sosak&Sosak nie zasługuje nawet w jednej dziesiątek na tak ostrą krytykę. Trzeba przyznać, że czasem w pracy może być ciężko, czasem mogą pójść solidne słowa krytyki, ale tak naprawdę biuro chce ja najlepiej dla swoich pracowników i jak najlepiej dla swoich klientów. Uważam, że na rynku Olsztyńskim jest to jedno z lepszych biur architektonicznych. Główną rzeczą, która by im się przydała to wdrożenie BIM, najlepiej Revita no szeroką skalę, z drugiej strony, jeśli rynek radzi sobie na starszym oprogramowaniu to właściwie czemu nie?

ludzie , idźcie lepiej na kasę do biedronki niż do Sosaków !! Nie płacą za nadgodziny, choćby jeden dzień urlopu trzeba ubłagać, aroganccy, bez kultury.... Sosak to stary pisowiec bez ogłady, tylko wyzysk, mobbing, przekleństwa, poniżanie... i 1500 na rękę przy smieciowej umowie :D Parodia i kpina ... Mam nadzieję, że ktoś się w końcu za nich weźmie i zrobi porządek z tą patologią.

milosh
@Anonim

Chyba się koleżanko anonimko Emilko nadajesz tylko do biedronki... ale tam przyjmują tylko miłe i uprzejmie ,że szczyptą inteligencji..może być ciężko....:-)

xyz
@Anonim

Z tymi zarobkami piszesz nieprawdę 1500+800(pokój)+premia 650+kilometrarz100=3150 na rękę to chyba całkiem nieźle dla kogoś z minimalną wiedzą projektową , nienajomością programów do projektowania poza podstawowym, nieznajomości prawa budowlanego, nieudanym prowadzeniem własnej firmy. Umowa jest na etat na czas ograniczony tak jak chciałaś a nie śmieciowa. Do tego różne gratisy w postaci wolnych godzin(przed świętami praca do 13) No i pracujesz tylko 8-16 nawet jak cały zespół pracuje dłużej. Szanuj się choć trochę!

xyz

@xyz

oj chyba sama szefowa pisze komentarze... brawo brawo- styl i klasa na 1 miejscu!

na szczęście już nie z Olsztyna
@Anonim

Dodałabym jeszcze permanentne wrzaski, wulgaryzmy, zero instrukcji na początku pracy. Do wszystkiego dochodzisz sama, a jak zrobisz błąd dostajesz regularną reprymendę, pomimo że nikt cię nie przeszkolił. Nadgodziny i owszem. Moje zostały wycenione na 100 zł na miesiąc. A na koniec źle wypisane świadectwo pracy.

Raczki
@na szczęście już nie z Olsztyna

Ewa, ale świadectwa pracy to ty nie dostałaś... ha,ha!

wujo
@Raczki

to już jest bezczelność!

manner

Hej, a wiecie czy niedługo będzie można znaleźć zatrudnienie chociażby jako stażystę? Dzięki za odpowiedź

miłosh

Chyba ciężki był dyżur w Galerii....

Zostaw merytoryczną opinię o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. - Ul

• Jak się pracuje w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Zodiakalna 2
    10-712 Ul
  • NIP: 7390206321 KRS: 0000114339

„Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.