Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

xxx

Sezon na zwalnianie ludzi na G+ ponownie otwarty?

Blablabla

Robota jak każda inna trzeba zapie... Ogólnie spoko ludzie też są spoko oczywiście jakieś patusy się znajdą ale to normalne w zakładzie który zatrudnia taka liczb ludzi. Ale jak przychodzą młode osoby koszulka octagon albo fighter a po godzinie płaczę i się pyta czy nie ma stanowiska gdzie nie trzeba zapiera..... bo go rączki bolą śmiech normalnie śmiech ????

Nieważne

Teneko to najgorsza firma jaka może być nie liczy się z zdaniem pracowników . Dyrektorzy i ich zastępcy maja tylko wykresy w głowach i nic po zatym . Najgorzej to maja ludzie z G+ . Co to miało być z podwyżkami żeby ludzi tylko upokorzyć za tak mocne jebanie na produkcji wstyd i nic więcej . Więcej rządzących niż pracujących . Życzę tylko ludzia co są na wyższych stołkach rzeźby kiedyś ich ktoś tak potraktował jak traktują nas .

kudłaty
@Nieważne

Najgorzej to maja ludzie z G+ ??? A ty byłeś kiedykolwiek na G ?

Ciekawy

Jak tam teraz sytuacja na g+? I na magazynie? Sa 2 zmiany?

aaa
@Ciekawy

Wszystko prócz malowania idzie na 2 zmiany, magazyn też.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Avenger

Siema. Pracuje ktoś na linii Final 4 ? Jest to jakiś ciężki dział ?

matrix
@Avenger

Najlepszy fajnal w tej firmie z autmatyzowany czysty

@matrix

Trudno by był brudny jak praktycznie nic nie produkuje xD

Witam. Co sądzicie o pracy na bejsach i finalu ? Chodzi mi o to czy jest to ciężka praca albo monotonna? Prosze O subiektywne uwagi. Dzięki :)

I’m not Nick
@Ania

Wszystko zależy od Twojego podejścia i chęci

Adolf Eichmann

Siema nieroby robić się wam nie chce ją bym wam jeszcze normy podwójne zwiększył a kto by rady nie dawał to bym biczował i na dodatek połowę pensji bym zabrał po 8 h a 16 do 18 h pracy w tygodniu + sobota niedziela święta po 14 h pracy i pamiętaj że byś nie miał prawa się zwolnić z pracy groziło by to więzieniem o zaostrzonym rygorze do odwołania a rodzina musiała by zapłacić karę wysokość 12tys jeżeli nie miała by rodzina zapłacić to by pracowała za członka skazanego.????????????????

I’m not NICK

Dwie zmiany już od kwietnia, a co za tym idzie mniejsza potrzeba pod względem ilości osób zatrudnionych. Brak zwolnień osób bo tak przecież było powiedziane, mówiono, ze to nie nasza wina, nikogo z G+ tylko ze strony Belgii. Belgia ma głęboko to co się u nas dzieje a dzieje się to ze są wręczane wypowiedzenia dla KOBIET w 90%. Kolejne spotkanie, na którym padły słowa nie warte już nawet uwagi, z pyska zrobić (usunięte przez administratora) gratulacje. Uciekajcie jak najszybciej lub z otwarciem Amazonu. Hala ma jakieś piec lat i już upadła. Gratulacje dla wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój tej firmy. Podwyżki? Gdzie już kilkadziesiąt osób usłyszało GOOD BYE. Spójrzcie w lustro i zadajcie sobie pytanie: „Czy ja jestem mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem, który szanuje osoby drugie jak i ich rzetelne podejście do pracy?”. Odpowiedz: NIE IDIOTO. Nie jesteś i nie szanujesz. Na podejście masz wyjeeeee... byle słupek się zgadzał bo będzie dym. Do zburzenia.

@I’m not NICK

Jakie podwyżki ludzie, likwidacja nocnej zmiany niesie za sobą brak dodatku nocnego także nie odczujecie żadnej podwyżki co najwyżej stagnacje bo takowa "podwyżka" zastąpi dodatek nocny. :) Co do zwolnień to były one pewne, tylko idiota mógł uwierzyć w słowa "cukiernika" przecież nie wyślą tylu osób na 2 hale. Swoją droga góra niech lepiej zacznie myśleć jak rozwiązać ten problem albowiem tuż obok zacumował lotniskowiec o nazwie Amazon który będzie prawdopodobnie potrzebował więcej ludzi jak nasze 2 hale + 3 w drodze razem wzięte, bo przy aktualnym traktowaniu pracowników to chyba będą musieli otworzyć linie autobusową do Bangladeszu. :)

TEN ŁON
@John

Jak chcesz (usunięte przez administratora) jak murzyn to leć do amazonu droga wolna Przy podwyżce ( o ile dostaniesz największą ) jesteś na jakimś tam +++ nocki to nie jest jakaś super kasa nie przesadzajcie ( 100zł za tydzień nocek ) Co do reszty to niestety źle to wygląda

Taki jeden
@I’m not NICK

Nie znam osoby co wykonywała zlecone jej zadania i zostala zwolniona. Co się stalo to sie stalo. Nie zmienimy już nic. Podejmowanie decyzji na wysokich stanowiskach niesie czasem takie skutki. No ale pewnie ty zrobiłbys to lepiej. Moim zdaniem problem zaczął sie juz za pierwszego dyrektora. A obecny próbuje ratować okręt. Jeśli w umowie podpisanej przez was miejsce wykonywania pracy to cała firma nie płaczcie o prace na innej hali. Jestem dobrej myśli. Miejmy nadzieje że to przejściowe problemy.

I’m not Nick
@Taki jeden

To zle słyszałeś gościu. Wiem co mówię, nie pracuje miesiąc czy pol roku. Ratować okręt? Skończ pisać bzdety... Nie mówię o tym co jest w umowie napisane, zakład Tenneco to cały zakład. Mówie o tym co było powiedziane na spotkaniach a później uczynione. A kto co ma w umowie nie powinno Cię interesować. #RODO

Podwyżka G+

czy związki zawodowe zaczną coś działać? bo narazie to nic nie zrobili i wygląda to tak jakby nie mogli.. o podwyżkach też nic nie wiadomo oprócz tego że będą na kwietniowej wypłacie.. a dyrektor tylko pączki rozdaje i podburza ludzi.. naprawdę są w tej firmie ludzie którym jednak zależy i pracują tu już kilka lat i ma się takich pracowników gdzieś.. praca może i łatwa pod względem procesu czy przezbrojenia ale ciężka fizycznie i psychicznie. Mało kto daje rade, niekiedy jest to kwestia przyzwyczajenia, niekiedy kwestia gdzie się trafi. Przydałby się PIP w tej robocie raz na jakiś czas

@Podwyżka G+

N Związki chcą kasę nic nie robią podwyżki na G+ to robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

poirytowany

A na co związkom zawodowym kasa? Poczytaj sobie lepiej ustawe o związkach zawodowych, o rozliczaniu pieniędzy i na co mogą być wydawane a potem pieprz takie głupoty w necie. Pieniądze na związki są pobierane ustawowo, solidarność w tenneco ma najmniejsze możliwe składki. Oczywiscie nie napiszesz że związki działają od listopada a składka pobrana została od tego czasu tylko raz prawda? lepiej siać ferment w necie. Związkowcy nie mogą sobie tak o wybierać tych pieniędzy i wydawać na swoje zachcianki.

As kier
@poirytowany

Bez sensu

Zrezygnowany

co dalej z G+? miało być stabilne zatrudnienie.. a jak narazie to są ciche zwolnienia.. mieliśmy juz 5 milionów w 18 miesięcy.. a dziś mamy volument 15.5 tys na miesiąc a będzie jeszcze mniej(13 tys) .. porażka.. bodaj postojowe będzie płatne 80% o ile będzie Ci dane doczekać tego postojowego bo jutro możesz juz nie pracować :D

poirytowany
@Zrezygnowany

To dość poufne dane jak na taki portal, nie uważasz? Z jednej strony rozumiem frustracje z drugiej strony stawiam siebie w roli pracodawcy. Jeżeli spadłby popyt na moje produkty i więcej pakowałbym w magazyny niż do sprzedaży to też zrezygnowałbym z kosztów przechowywania rzeczy i produkował tyle ile sie sprzedaje. Kiedyś robiliśmy 30 000 na zmianę wychodzi po 10 tysięcy na zmianę, teraz mamy produkować jak podałeś 15 tysięcy miesięcznie (pewnie z rozpędu napisałeś miesięcznie zamiast DZIENNIE) co wedle starych wyników osiągaliśmy w 1,5 zmiany . Nasze wypłaty nie spadają z nieba są rezultatem wyniku sprzedaży produktów które produkujemy. Sprzedajesz mniej masz mniej na wydatki, mniej zatrudniasz ludzi. To nie komuna że czy sie stoi czy sie leży...

Pak

Niech tylko w tym roku też będą postoje nie płatne biorą urlopy ludzi za postoje w produkcji tragedia na święta człowiek zostaje na bezpłatnych postojowe ma być płatne to nie wina operatorów

Ciekawy
@Pak

A ilu z was powiedziało" nie podpisze tego?"

glm2
@Pak

w tym przypadku związki które są tylko "na papierze" powinny zadziałać.. czy to zrobią? zobaczymy

@glm2

Związki co to te ciule się odezwały tylko jak chcieli zacząć noski od niedzieli a tak nic solidarność w tenneco nnb a w zasadzie driver to ściema

związkowiec

Ciula to wyjmij z gęby, a jak nie wiesz czym zajmują się związki to go trzymaj tam dalej i sie nie odzywaj

Bezzwiązk.
@związkowiec

W zasadzie bez użyteczne.

Prawda G+

Witam. Podjąłem decyzje że również wypowiem się na temat mojego miejsca pracy. G+ Zaczynając od dołu: - przelew zawsze do dziesiątego. - zgodny z umową (w przypadku błędu nikt nie ściemnia dział płac wyrównuje) - po 3 miesiącach pracy umowa na czas nieokreślony 17zł/h (jeszcze bo czekamy na aneksy bo będą podwyżki od 1 marca) - 20% premii maksymalnie. - posiłek w pracy ok 5 zł, menu dostępne w internecie. - OK SYSTEM za grosze. - ubezpieczenie luxmed dla pracownika 10zł. - związki zawodowe (są, na temat działania nie wypowiem się bo nie wiem) - autobusy pracownicze z 7 stron świata. - w przypadku nadgodzin taksóweczka do pracy/ z pracy. -na głowę nie pada deszcz -praca w ciepłym - wczasy pod gruszą - dodatek do wydatków świątecznych. Uważam że jak za naciskanie guzika przed maszyną przez 8 godzin i wykonanie 1 lub 2 kontroli są to dobre warunki. No to wyżej panowie i panie brygadziści: Czasy mobingu i nieludzkiego traktowania skończyły się już dawno temu. To operatorzy nakręcają ten wątek, oczywiście ci którym robić się nie chce. Nie można liczyć na 20% premii za chodzenie po hali, zagadywanie ludzi, nie wykonywanie zleconego zadania, notoryczne popełnianie tych samych błędów. Każdy popełnia błędy, ale uczmy się na nich. Premie zwykle są, i rzadko się ich pozbywamy. Co do samych liderów. Dobrzy zostają. Wadliwi są po jakimś czasie wymieniani. Nie ma przyzwolenia na łamanie kodeksu pracy. Group Liderzy- mistrzowie zmianowi. Po prostu profesjonaliści. Wiedza po co przychodzą do pracy i robią to. Co do Węgrzyna o którym tu głośno: - Potrafi wiele nauczyć - Uczciwy - Pomocny - I to co ludziom najbardziej przeszkadza " Konsekwentny" Nigdy za sobą nie przepadaliśmy ale krzywdy mi nie zrobił. W pracy są pewne zasady... Takie jak... Praca?? Jak ktoś nie robi swojej roboty, niech się nie dziwi . O pozostałych GL nie jest nic napisane więc ominę dokładny opis. I wtaczając się na samą górę jak walec. Supervisor- Mistrz Pakowanie/montaż końcowy: - obaj inżynierowie - Ludzie inteligentni - nastawieni na rozwiązywanie problemów - skłonni do udogodnień w pracy - trochę zapatrzeni w wykresy ale cóż, takie stanowisko. No i ostatni Pan Bednorz o którym się dużo już pisało. Najbardziej pozytywna osoba w firmie. Sam zajmuje się największym i najbardziej odpowiedzialnym działem. Do tego innymi zarządza np. KT. Osoba uczciwa. Można się pośmiać, pożartować, ale swoją robotę trzeba zrobić. Wiedza 10/10. Praca z ludźmi 11 /10. Koniec. Jak pisałem wyżej, tu nie ma mobbingu. Rynek pracy jest duży. Zatrudniamy około 1000 osób z tego co mi wiadomo. Jeśli wam tak źle to nikt was tu na siłę nie trzyma. Do ludzi którzy pracują i piszą tu: - jeśli narzekacie że jest ciężko, to lżej z taka opinia na pewno nie będzie. Pozdrawiam i zachęcam do pracy. Nie każdy narzeka. Są tu ludzie pomocni, życzliwi i cieszący się z tej pracy.

aaa
@Prawda G+

Wszyscy w biurze dali łapki w góre?

bbb
@aaa

Jak to jest że skargi na obecny stan pochodzą z jednej zmiany? MW? Z jednego obszaru? B? I na jedną z brygadzistek z tej zmiany? MN? Na stronie Gowork rzadko trafiają się pozytywne opinie, pamiętajcie o tym czytając to. Nie pozdrawiam jednej osoby która próbuje swoim nagminnym pisaniem tu zniszczyć prace włożona w odbudowę dobrego imienia firmy. Gratuluje zawziętości w pisaniu dziesiątek wiadomości. Gdybyś z równym zaangażowaniem podchodził do pracy pewnie dalej byłbyś w naszych szeregach.

ccc
@bbb

Przypadek? Nie sądzę. Również nie pozdrawiam uparciucha.

glm2
@Prawda G+

ile dostałeś za tą wypowiedź?

@Prawda G+

Co do umowy po trzech miesiącach to ściema są osoby zwalniane z pod agencji po 16-18 miesiącach brak zamówień

I’m Nick

Nie będzie dwóch zmian.

@I’m Nick

Będąod kwietnia 100%

Ada

Witam Jaka stawka jest teraz? Czy praca jest przez biuro czy pod firma?

Taki jeden
@Ada

Od razu pod firma. Bez agencji pracy. Stawka w lutym to 15.5 zl plus premia po 3 miesiacach automatycznie 17 zl. Dalej czekamy na marcowe aneksy. Maja być ale niewiemy o ile podwyżka

Taki Jeden

20% premi ok 2600 netto

@Ada

Narazie żadna od 17,50,do 19,50 zależy od ilu maszyn robisz ile masz reklamacji masz czyli ciulanie osoby co nie robiły na produkcji będą dawać stawki

Berry763

Cześć. Wysłałam cv kilka dni temu i cisza. Po jakim czasie oddzwaniają? Warto zadzwonić samemu? Nie ukrywam, że zależy mi na jak najszybszej zmianie miejsca pracy.

@Berry763

Nie ma zatrudnienia pracownicy z G+ są przenoszeni na G brak zamówień

Xyz

Czy aktualnie są przyjęcia na produkcję? Jak długo trwa okres rekrutacji?

Odp
@Xyz

Sa ale za lapowka. Tak ciezko sie dostac. Chyba ze ktos zna sie z dyrektorem. Powodzenia mimo wszystko:)

@Xyz

Co (usunięte przez administratora)na G + zwalniają ludzi z pod agencji robią po 18 miesiący choć powinni być pod firmą ale pracują pod pseudą agencjami mają być dwie zmiany bo nie ma zamówień osoby z zaangażowaniem są zwalniane bo brygadzista nie dał znać wcześniej p przedłużenie umowy

Zrezygnowany

Dzisiaj spotkanie z cukiernikiem. Haha. Ciekawe co powie haha I czy pączki będą haha

Lekarz

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Tenneco Polska Sp. z.o.o: Zlikwidowac szajke bednorza i postawic kogos z ambicjami i z szacunkiem do ludzi a nie do ich (usunięte przez administratora)

Lekarz
@Lekarz

Tak zastapcie go kims ambitniejszym a nie tą jąkałe co tylko przechodzi i patrzy czy monika gada z jakims hopem na fa. . Wejdzcie w kamery, zobaczcie co robi (usunięte przez administratora)na nockach, siedzi mu na kolanach cala zmiane w biurze

@Lekarz

To się leczy ziomuś :)

Operator

Czyzby kryzys byl w tej firmie ? Nie piszcie takich dlugich komentarzy bo to nic nie da.wywalaja na inne hale pracownikow i tyle nic z tym nie zrobimy.

To ja

Pracownicy biurowi na G+ ktorzy dali lapki w gore sa zadowoleni z pracy bo to nie ich rozsylaja na inne chale z powodu masakrycznie malego wolumenu produkcji ktory wynosi na obecna chwile 15 tys. Na dobe a bylo 29 tys. Dyrektor obiecywal ze tak bedzie praca zaplanowana ze nikomu nie braknie urlopu. Po czym zebranie na przyklad w tamtym roku przed majowka: bedzie wolne miedzy 1 a 3 maja bo nie oplaca sie uruchamiac maszyn na jeden dzien. I pracownicy musieli albo wypisac urlopy ze swojego konta albo przyjsc do pracy i wypisywac szczegolowe informacje o danych godzinach co robili przez ten czas w raportach. Zalosne. 2 listopad - ta sama sytuacja bo maszyn nie oplaca sie odpalac na jeden dzien i znowu urlopy wypisywane A POWINNY BYC POSTOJOWE PLATNE !!. Wiec wy dzbany biurowe nie gadajcie ze jest ok bo to operatorzy dostawaja po (usunięte przez administratora) a nie wy. Przypominam ze jak operatorzy zaczna sie zwalniac masowo to wy bedziecie musieli szukac sobie roboty bo G+ bedzie zamkniete bo zabraknie pracownikow a z tego co widac DO TEGO DĄRZYCIE!! Oby tak dalej. Takie stanowiska jak trener to zupelnie zbedne stanowisko. Nic głąby nie potrafia ma maja stawke od 2 do 3zl wiecej niz operator a operator to filar calej produkcji w kazdym zakladzie. Zero szacunku dla operatorow. A grup liderzy tacy jak wegrzyn? Wegrzyn umie tylko zadawac malo inteligentne pytania i podrzucac inne detale do skrzyn zeby sprawdzic czy sie zorientuja o co chodzi. Gosciu co ty piszesz ze wiedza 10 na 10 ? Chyba bierzesz to co on--> pogadaj z wojcikiem ktory lubi w nosek trzasnac z pewnym brygadzista z linii pt. 2 dzbany nie majacy pojecia o robocie totalnie. Margines spoleczny w robocie z ktorym inni musza sie uzerac non stop. Oddawajcie operatorow dalej to wyjdzie wam to na zdrowie biurokraci. Pozdrawiam "PRACOWNIK ANTY BIUROWY"

ja to ja
@To ja

będzie jak w NGK gdzie też jesteśmy zwykłymi niewolnikami, najpierw wywalają ludzi bo zmniejsza sie produkacja potem jak sobie nałapią klientów na ten złom to będą szukać znowu łosi, po co gonilismy w zeszłym roku, robiliśmy jakieś rekordy produkcji po 30 tysięcy jak ten cały (usunięte przez administratora) leży gdzieś po magazynach. Co do gl to wydaje mi się jednak że są kompetentni, nie pracuje jakoś długo ale słyszałem że d.w. pracował wcześniej normalnie na maszynie a potem awansował na tl i tak poszło, zawsze powie cześć normalnie a nie tak jak co niektórzy z kijem w tyłku chodzą i sie dowala że nie masz zatyczki w uchu albo ze stoperem stoją za toba i mierzą ci czas.

Fajnalowiec

Metroga nie poznałem, lecz jako pracownik mogę stwierdzić że jego syn, zawsze służy pomocą i swoją wiedzą która naprawdę ma sporą. Lepiej zająć się trenerami którzy faktycznie nie mają żadnej wiedzy, a w szczególności pani trener, która się kompletnie na niczym nie zna i w niczym nie potrafi pomoc...

@Fajnalowiec

Ten gli.pek sie nie zna na miczym jak jego stary farbuje wlosy, do makijazystki cie moze polecic. Temu synowi tep.emu kazali sprawdzic rurke z dwocj stron to kreci w lewo i prawo zamiast z dół i góre. De.bil

Er

(usunięte przez administratora) - kariere (usunięte przez administratora) zrobila u bednorza

@Er

Menager tez w tym palce maczal / DOSŁOWNIE !!!

@Er

(usunięte przez administratora) - kariere zrobila (usunięte przez administratora) u bednorza

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe