Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Barbara

@Pracownik Tutaj masz oferty pracy Tenneco https://www.pracuj.pl/praca/gliwice;wp/tenneco. Wyślij swoje CV i sam się przekonaj co firma proponuje. Daj koniecznie znać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. Dzięki.

Witam. Pracuje w firmie ktora dziala na terenie Tenneco Sint-Truiden Belgia. Ostatnio duzo sie mówi u nas o przeniesieniu kliku linii do Polskiej fabryki. Czy ktos moze mi napisac jakie sa realne zarobki w Polskiej fabryce w Gliwicach? Zarobki dla zwyklego pracownika linii, operagora? Kintrolera jakości. Tutaj w Be stawka na start to jakieś 1700 € netto na 2 zmiany. Prosze o rzetelne odp.

@Marcin

Jakieś 2700 to max co możesz wyciągnąć

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

3.5tys na reke bez nadgodzin. Linia CC

Smh

4800 na rękę w dwa miesiące, zapraszam

Mateo
@Makrela

Chyba z 3 sobotami ????????

@Mateo

4300 z 3 sb

Adrian
@Makrela

Pozdrowienia z midocenan robota lżejsza i NIK mnie już nie (usunięte przez administratora)

Buuuu
@Makrela

3.5tys chyba jako brygadzista z dodatkiem bo operator bez nadgodzin wyciągnie 2600

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pepe

Poczatki hali G+ były obiecujace była robota były nadgodziny no i kasa pasowała nie było jednego.. BIUROKRACJI... i tak jak wiekszosc zakładów dzieki biurokracji upadają w sumie pieniadze sa na wszystko np... Monitoring... Jakies smieszne telewizory na kazdej lini.. Jakies zakupy w stylu... To ułatwi produkcja... potem ten zakup ląduje na złomie.... Mysla ze nie jeden wujek czy brat kogos z krawaciarzy robi tam kase... Tylke pracownicy hali niczego tam sie nie dorobią... Nie polecam zakładu gdzie biurokracja jest najwazniejsza..... Tyle w tym temacie...

KKK
@Pepe

Masz rację papierów więcej niz roboty

Majkel

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!

Barbara
@Majkel

Słyszałam, że Tenneco pionierem w zakresie globalnych pomysłów na czystsze powietrze. Sądziłam zatem, iż to raczej godny polecenia pracodawca. A możesz powiedzieć, dlaczego nie polecałbyś innym pracy w tej firmie? Chodzi mi o podanie konkretów.

hahaha
@Barbara

Pionierem w czym? Może poza hale mało emitują zanieczyszczeń ale na hali w okresie letnim operatorzy pracują w maskach bo nie da się wytrzymać przy temperaturze powyżej 33 stopni i w smrodzie z maszyn

Eklim

Witam Ile zarobi się w dziale jakości jako technik ? Widzę ciągle ogłoszenia z tym stanowiskiem co jest nie tak ? Tak mało płacą czy tak duże zapotrzebowanie na techników ?

Krzysiek

Witam. Po wypadku i prawie roku bez pracy zastanawiam sie nad zlozeniem papierow do Tenneco, najwazniwjsze dla mnie czy przy maszynach czy magazynie jest praca tylo stojaca czy mozna siedziec, moj problem jest taki ze godziny w miejscu nie ustoje, tak samo w ruchu na nogach nie daje rady.

Szczery do bólu...

Witam. Wszystkim chętnym osobom, które chcą przyjąć się do pracy w Tenneco od razu odradzam. Szczególnie na halę G+. Takie cyrki jakie się tam dzieją to tylko do PIP-u sie nadają. Kto to widział żeby pracownik musiał się o wszystko prosić??? Ekipa rządzących chyba nie pamięta jak byli operatorami i jak wyglądało branie urlopów, bądź urlopów na żądanie. A teraz robią z nas idiotów i odsyłają od jednego do drugiego. A iż??? Dlaczego każdy jest traktowany inaczej. A wczasy??? Z tym to już w ogóle jest jakaś porażka. Dla nich liczą się tylko wyniki a nie pracownicy. Jak kiedyś każdy mówił, że jest to (usunięte przez administratora), to tak naprawdę (usunięte przez administratora) dopiero powstaje. Dlatego każdego kto chce podjąć pracę w tej firmie ostrzegam, że lekko mieć nie będzie. Zastanówcie się zanim przekroczycie progi tego zakładu czy chcecie pracować jak beduini. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Qwe
@Szczery do bólu...

Jesteś w nie temacie bo tak się składa że na G+ nie ma przyjęć i to od dawna tylko zwalniają i nie przedłużają umów a stałych pracowników przenoszą na G bo nie ma roboty i chodzą sluchyże G+ ma robić na jedną zmiane od stycznia. A co do urlopu to ja nigdy nie miałem problemu żeby dostać.

Szczery do bólu...
@Qwe

Jeszcze nie ma. Ale się zaczną. Nadgodziny już się zaczęły przynajmniej na paczce z tego co wiem. A co do urlopu to chyba zależy kto go potwierdzał czy dostaniesz czy nie :)

qwer
@Qwe

na magazyn szukają ludzi teraz, tam od długiego czasu są braki

John

Jedno jest pewne na G+ Każdy nowy dzień przynosi nowy kabaret :D

Obserwator

Skontaktujcie się z kimś z ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH OPZZ W NEXTEER GLIWICE napewno wam pomogą. Jeśli macie tylko Solidarnosc to straszna Lipa.

Związkowiec

A macie tam jakieś Związki Zawodowe przynajmniej?

gplus

Szukają już jak moga zeby sie kogos pozbnyc, nie ma komu pracować a oni ciagle zwalniaja i nikogo nie przyjmują. Niedługo tu będą zsyłać tych z sybiru na roboty za kare

Pan witam

Tak okreslajac sie w kilku slowach: hala g+ dazy do tego, zeby ja zamknac .. Nikogo nie interesuje to, ze ludzie musza sie utrzymac z tej pensji, ze inni maja rodziny.. Teraz najwazniejsze sa wykresy ! Nie ma wykonu to ogromny wpierdziel i licz sie z tym, ze mozesz nastepnego dnia nie przychodzic . Dzis najwazniejsze sa wykresy i nie wazne czy to zrobisz w dwie lub trzy osoby ale ma byc wynik w tym rowniez jesli nie ma operatora to TL ubiera rekawice i napierdyla w przeciwnym razie bedzie burda . pozdrawiam wszystkich, ktorzy do dzis tam pracuja i wielki SZACUN .

Ta
@Pan witam

Z tego co było wiadomo miała być zamykana w maju bo mój mąż tam pracował i dostał wypowiedzenie zresztą nie tylko on i to wczasie umowy próbnej

Logistyk

Cześć, Proszę o opinie na temat pracy w logistyce w działach planowania materiałów, planowania produkcji. Jaka atmosfera w dziale, jak wygląda sprawa nadgodzin itp. Z góry dzięki

Bohater f1

Tak mierza ci czas w tenneco Stoja za toba i cie gnebia Filmik ze schodow nagrany Udustepniajcie

Gucio

Kiedy będą płacić wczasy pod gruszą

@Gucio

Nigdy

Alojz

Patologia, patologia i jeszcze raz patologia !!! W tym zakładzie 80 % to kryminaliści ( głównie z Bytomia ) nikt ich nie chciał to Tenneco ich przyjelo z otwartymi ramionami byle tylko mieć pracowników... Zero szacunku dla innych. Chołota jakiej mało. Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy. Nic dziwnego że ciągle przyjmują ludzi jak nikt kto ma choć trochę kultury w sobie, nie przyjdzie do tych zdemoralizowanych osobników. Ci którzy się zwolnili wiedzą o czym mówię bo robota wcale ciężka nie jest i nawet dobrze płatna i socjal ok, ale co do atmosfery i ludzi to jedno wielkie ZERO.

Ziga
@Alojz

O jakiej brygadzie mówisz bo tam gdzie ja robie to patologii nie ma. Mała hala G pozdrawia.

bytomianin

WARA OD BYTOMIA

Adolf Eichmann
@Alojz

Wybuduje koło zakładu budynek dlatych którym się robić nie chcę ???????? będę nie bawem zarządcą w tenneco .

dobra firma

XXX

Znowu rozpoczęto sezon zwolnień na G+? i to fes..

Pracownik G+
@XXX

Na to wyglada, że znowu G+ zostanie pomniejszona o jakiś procent ludzi .. żałosne a zarazem śmieszne

raz dwa trzy
@XXX

ta, dali ludziom głodowe wypłaty żeby sami sie zwolnili

Krzychu85
@XXX

To ciekawe bo jestm w trakcie robienia badań i zanedługo rozpoczynam karierę zawodową w tym tygodniu

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe