Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Edek

Jestem zainteresowany pracą w magazynie w Warszawie, znajomy powiedział że szukają magazyniera. Jest jeden magazyn? czy więcej?czy te opinie dotyczą tego magazynu,czy ten kierownik o którym mowa zarządza w Warszawie?

Piotrek
@Edek

Cześć. Nie wiem jak inne działy, ale logistyka tej firmy w całości leży ugorem.

Ex-Exo

Niestety w tej firmie wszytko co dobre, s(usunięte przez administratora) 1. Absurdalne jest że firma chwaląca się certyfikatem ISO 27001:2014 ma w głębokim poważaniu co dzieje się z dokumentami firmowym. Nie wiem czy w budynku serwisowo-logistycznym znajdzie się chodź jedna niszczarka papieru. Wszystkie dokumenty (z danymi wrażliwym klientów) lądują w ogólnie dostępnym kontenerze na śmieci. Inspektor od RODO miałby tutaj używanie. 2. Z przypomnieniem sobie co znaczy skrót BHP, przełożeni czekają chyba na poważniejszy wypadek. Na magazyn może wejść każdy, nikt nie wymaga kasków, panuje wielki bałagan. (usunięte przez administratora) 3. Czasem się wydaje że w ofertach pracy HR zapomina umieścić adnotację że "wazeliniarstwo będzie ważnym atutem". Jeśli liczysz na nakreślenie ścieżki rozwoju to źle liczyłeś. Tutaj promowani są ludzie mieni, ale wierni, wykonujący polecenia bez zająknięcia. Lista zarzutów jest b. długa... Pracując na którymkolwiek z działów można stworzyć pokaźną listę uchybień i patologii. Zewnętrzny wizerunek (tak kreowany i pożądany przez zarząd) jest tylko fasadą dla niedzisiejszych standarów, mechanizmów i amatorszczyzny managerów. Jak jest naprawdę pokazuje bilans gieldowy za ostatnie półrocze i ucieczka z NewConnect. Oszczędności przenosi się na szeregowych pracowników. Pensje są niskie, a pakiet socjalny już dzisiaj wygląda śmiesznie względem ofert konkurencji. Ciężko na rynku znaleźć firmę, gdzie tyle czynników notuje najniższe możliwe oceny. Szkoda dobrych ludzi (ich ciężkiej pracy) dla tak marnych zysków. Oni się liczą, nie szyld...

@Ex-Exo

Bardzo obszernie opisałeś swoje spostrzeżenia na temat pracy w Exorigo - Upos. Są one ważne z perspektywy osób poszukujących informacji o tej firmie przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niej. Czy możesz napisać jak długo pracowałeś w tym miejscu? A może nadal w nim pracujesz? Czy sytuacja, o której wspominasz w swoim poście miała miejsce od początku Twojego zatrudnienia?

Ex-Exo
@Edyta

Już chyba za puźno na zmiany, a"lajki" po komentarzami świadczą na Waszą niekorzyść. Firma nie padnie, ale już się nie podniesie ponad poziom pokazywany w reklamówkach pracuj. pl Myślenie że oliwa na święta jest panaceum na wszelkie dolegliwości, graniczy z naiwnością prezesa rodem z przedszkola.

Nad odpowiedzią Średniego pisałem o kierowniku logistyki. Wielu talentów to on nie posiada. Komuś się ten wpis chyba nie spodobał bo zgłoszono naruszenie :)

Alojzy

Nie polecam, odradzam i ostrzegam. Nie wysyłaj nawet CV. To (usunięte przez administratora) powinno być dawno skontrolowane od wszelkiej maści urzędów pracy po instytucje praw człowieka....

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anonymous

Nie polecam pracy na magazynie. Od długiego czasu jest (usunięte przez administratora) na magazynie z którego firma nie umie wyjść. Wszędzie walące się kartony , urządzenia , ciągły brak miejsca na komfortową pracę powoduje że wygląda to jak wygląda. Kierownik.......totalny brak komunikacji. Prawie całe 8 godzin na komputerze i przeglądanie (usunięte przez administratora) po półrocznym okresie pracy nic nie wie o specyfikacji pracy danych klientów, nie mówiąc już o realizacji zleceń na poszczególnych stanowiskach. Lubi siedzenie na kamerach i zwracanie uwagi pracownikom. Wynagrodzenie jest małe, ale Ci co zaczynają zarabiają tylko niewiele mniej niż doświadczeni pracownicy - brak jakichkolwiek benefitow , socialu wogole nie ma, tylko oliwą na święta. Firma obecnie jest w przeprowadzce na większy magazyn, ma być nowy system magazynowy ale ku przestrodze ; słowa kierownika " na magazynie będą biegać małpy " , każdy kto jest zainteresowany pracą na magazynie - zachęcam się zastanowić dwa razy......

Goryl
@Anonymous

Firma będzie musiała kupić dużo bananów, bo przecież małpy nie będą za darmo robić. Ewentualnie kiść bananów na święta zamiast oliwy.

Andzela

Pytanie do administratora EDYTY. Dlaczego usuwanie są komentarze, opinie opisujące sytuację w firmie???

Smerfetka

Praca na ServiceDesku nie jest wskazana dla ludzi szukających ambitnej i godnej dla człowieka pracy. Pensja konsultanta to nieporozumienie - na start ok. najniższa krajowa po kilkunastu miesiącach jak sie zgłosisz 200-300 brutto więcej za UWAGA pare miesięcy.. Rozstrzelany grafik, praca zmianowa często w godzinach wieczornych, sprzęt używany przez kilka osób na jednym stanowisku, brak wolnych 2 weekendów w miesiącu(chyba ze weźmiesz urlop reszta weekendów w tym wypadku do roboty), przymusowe dyżury świąteczne, brak szkoleń które są w stanie nauczyć wspieranych systemów(dodamy Cie na telefon nauczysz się po miesiącu). Oczywiście nie ma przejrzystej ścieżki kariery(są przypadki gdzie ktoś chce przejść do innego działu a nie może bo nie ma kto go zastąpić i jest trzymany kilkanaście miesięcy), nie są oceniane Twoje umiejętności tylko zwyczajne podlizywanie. Zatrudniani są młodzi pracownicy zaraz po szkole średniej aby łatwo nimi można manipulować. Liderzy ServiceDesku to ludzie, którzy odbębnili swoje na konsultancie i zgłosili się na lidera w dobrym momencie by móc oglądać seriale bez konieczności odbierania telefonów, kiedy konsultanci odbierają telefony i robią zgłoszenia w międzyczasie, oni załatwiają swoje biznesy. Zakres pracy konsultantów to odbieranie telefonów, monitorowanie systemów, rozwiązywanie zgłoszeń, rejestracja maili, w tym wiedza na temat kilkunastu klientów ORAZ tytuł złotej rączki w firmie tzn. informatyk lokalny - zepsuje się komputer koleżance trzy pokoje dalej i jesteś zobowiązany go naprawić. Całkiem bogaty bagaż obowiązków jak na najniższa krajowa :) 30-60 telefonów na dzień od klientów to również norma w firmie, największe lizusy mają lepiej - najpierw telefon leci do innych, a oni mogą w między czasie robić zgłoszenia (żeby jeszcze to tak działało ) Jednym słowem układy i wszystko to czego w pracy być nie powinno, Ci którzy mają ciepłe posadki zaczynają robić teraz w portki, bo niedługo zostaną sami z wszystkimi obowiązkami. Firma nabrała klientów a pensje pozostały dalej na tym samym poziomie - głodowym. Jedyny benefit jakiego można doświadczyć to oliwa na święta od prezesa (brak premii świątecznej itd.), rozdawana każdemu z pracowników w jednym wydaniu skwitowana tekstem "naoliwcie się żebyście lepiej pracowali niż w poprzednim roku" podobno jest to corocznym standardem w firmie :) Na servicedesku brakuje rąk do pracy, kierownik prosi o wykonywanie nadgodzin wszystkich pracowników łącznie z tymi co pracują UWAGA pierwszy tydzień XD. Codzienne telefony w czasie wolnym z prośbą czy mógłby ktoś przyjść w nadgodziny są również standardem. Grafik się zmienia jak w kalejdoskopie ;) Reasumując, jeśli chcesz podjąć współprace z Exorigo-Upos, weź pod uwagę inne firmy na rynku. Szkoda czasu, mobbing, cwaniactwo, partnerstwo, układy, nawet przymierając głodem warto rozejrzeć sie na inne oferty. Opinie o pracodawcy również znikają na tej stronie tak szybko jak pracownicy którzy się tam zatrudnili :)

Byłypracownik

Edytka a Ty chyba z HR od Exorigo bo się tak angażujesz ale naprawdę nie warto za chwilę i Ty się zwolnisz naprawdę porażka podszywanie się pod niby nie pracownika i takie zaangażowanie w to co tutaj pracownicy byli i obecni piszą o ej firmie

Natal

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może dowiem się jaka jest atmosfera?

Edyta

@zawirusowany, co natomiast mógłbyś powiedzieć o innych aspektach składających się na zatrudnienie w Exorigo - Upos? W oparciu o jaki rodzaj umowy współpracujesz z tym pracodawcą? Czy możesz liczyć na system premiowy lub podwyżki? Tymi informacjami z pewnością zainteresujesz osoby rozważające aplikowanie do tej firmy.

zawirusowany

w sumie to nie ma nic oprócz prywatnej opieki medycznej jeżeli chodzi o socjal ;)

Edyta

Czy firma Exorigo - Upos funkcjonuje normalnie i stwarza szanse zatrudnienia perspektywicznego? Czy nie występują jakieś nieprawidłowości na linii pracodawca-pracownicy? Czy w miejscu pracy atmosfera ma charakter partnerski i zawsze można liczyć na czyjąś pomoc? Myślę, że warto poruszyć te kwestie, bo mogą być ważne dla innych osób na forum.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Exorigo - Upos sp.z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Roman

I po co takie głupie pytania, po tylu opiniach?

Anita

Praktycznie żaden dział nie odpowiada to pewnie trzeba zmienić pracę!!

Praca jak kazda inna, nie ma pospiechu i nikt nad glowa nie stoi. Dodatkowo możliwosc przyjscia na nadgodziny. Jezeli ktos chce pracowac to praca na pewno mu sie spodoba;)

zainteresowany

A jak praca na magazynie bo szukają (usunięte przez administratora) i nie wiem czy warto. Może ktoś z magazynu odpowie ?

Stefan

Hej, czy pan Jarosław dalej trzęsie magazynem?

@Stefan

Nie ma już Jarosława od dawna, Exorigo to firma z branży IT a Wy tu cały czas o tym magazynie...

Ondrek

I kolejny raz negatywne opinie zostają usuwane ! To chyba mówi wszystko na temat tej firmy. Dziękuje dobranoc

EX niewolnik

Nikomu nie polecam tej firmy... omijać szerokim łukiem !!!! zero szkoleń, zero podwyżek, zero szacunku dla ludzi... Szefostwo najwyższego szczebla to psychopaci... traktujący pracowników jak maszynki do robienia kasy, jak niewolników !!! najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem !!! panuje stały wyścig szczurów... uciekajcie !!!

Magazyn

Jest nowe ogłoszenie o pracę do magazynu - Gliwice. Warto ?

• Jak się pracuje w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 229 ocen.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)