NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Ciekawe jak to wszystko sprzedaż w mieście, w którym - jak napisałeś - ludzie zarabiają najniższą krajową...

Wkurwiony pracownik

No może na wioskach to są takie wypłaty, ale ze względu na MONOPOL I BRAK KONKURENCJI! TO JEST WŁAŚNIE FRAJERSTWO, ŻE JA PracująC W NEO W MIEŚCIE 80TYS Mieszkańców mamy plany takie jak w miastach o których piszesz. Ty masz zarobki 3-4 a ja mimo, że (usunięte przez administratora) to mam połowę tego bo mamy media markt, mexa, dwa euro i drugi neonet (usunięte przez administratora)

Zara

Nowy dyrektor pisze mail, czyżby palił sie grunt pod nogami??

Czy firma NEONET generalnie zatrudnia tylko na umowę zlecenie czy są inne opcje? Sporo ludzi potrzebują!!

kornel
@Nowy

Zatrudniają na umowę o pracę, nie wiem skąd info że na zleceniówkę.

Wojtek

Halo halo czy tu już nikt nie pisze czy nic nie przedostaje się przez cenzurę? Po grudniu nie che mi się wierzyć że nikt nie ma nic do powiedzenia :O

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

IT rulezz 4eva

Nasza Doda zamiast skupić się w końcu na pracy to pierwszy rzucił się na nową asystentkę zarządu... ech co za gość...

ciekawski
@IT rulezz 4eva

a kto to?

Roksia

Moderatorzy na stronie Neonetu działają bardzo sprawnie!!! Wszystkie niewygodne wpisy są natychmiast usuwane!

Mikołaj

I ta premia świąteczna...

Św
@Mikołaj

całe kuźwa 150 złociszy buhahaha

zdenerwowany
@Św

aż żal ściska. Orientujecie się jaka wyszła premia świąteczna w mexie i w euro?

Z euro
@zdenerwowany

U nas w euro po 100 dla nowych i 200 dla starych pracowników ale w formie karty podarunkowej

Nie lubię pączków

A jak tam Słomka na Rzeszowie się trzyma ;) ? Coś biedaczysko "chore" ostatnio ;)

SlonikHomo
@Nie lubię pączków

Chyba sie poznali na nim i do odstrzalu.

maniek z lubaniek
@SlonikHomo

co masz na myśli mówiąc "poznali się na nim" ?

Slonik
@maniek z lubaniek

Wazyscy wiedza!!!!

maniek z lubaniek
@Slonik

O czym? Pracowałem z nim kiedyś, był ok

Sloniu
@maniek z lubaniek

Wreszcie znalezli na niego grube kwity. Oj grube. Pedo kwity + nagrania wulgarnych rozmow.

elooo
@Sloniu

I co pogonili ped zia w końcu?? czy dalej was tam wyzywa?

Pett

Mam na to wyrąbane. Ty nawet śmierdzisz nie myjąc kibli.

A kto ma je myć?

EB rules
@123

NIe u nas RKS myje. Słomka sie na tym zna :)

@Pett

Hamuj bajerę. Czy Cię wyzwałem (usunięte przez administratora) Zadałem grzecznie pytanie.

Siemanko. Pracuje w NEO 2.5 roku. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej. Mam natomiast pytanie do obecnych pracowników: CO SĄDZICIE O NOWYM SYSTEMIE PREMIOWYM? Jak dla mnie jest to kolejna oszczędność zarządu względem pracowników co wiadomo jest strzałem w kolano bo pewnie zaraz zwolnią się kolejne nakłady osób które w firmie pracują już trochę dłużej, natomiast na Nyskiej chyba nikt sobie z tego nic nie robi. Bony na święta to cieszmy się że w ogóle dostaliśmy (i chyba nawet 10 zł więcej niż rok temu). Grudzień przynajmniej u nas jest totalną porażką pewnie jak załoga zobaczy wypłaty po 2200 netto to zacznie się poruszenie. Jak to wygląda u was? Podzielcie się opinią.

STefan

Praca w handlu nie należy do lekkich zwłaszcza jeśli się sprzedaje telewizory, a nie ziemniaki. Niestety większość sprzedawców zachowuje się tak jakby właśnie pracowała w SPOŁEM i sprzedawała kartofelki. -Dzień dobry co dla pani? -dobry, kilo ziemnioków. -2zł -Do widzenia. A może by tak polecić klientce cebulę do tego? Zero inicjatywy, zero wkładu własnego o uśmiechu i optymizmie nie wspominając. Chcieli by kasa im sama z nieba spadała. Pozabierali im PZS'y i życie im runęło w czarną d...ę. Każą myśleć i pracować, więc hejty się sypią na goworku jak amerykańskie bomby na Drezno XD Kto myśli i sumiennie pracuje ten zarobi i to nie mało. Nowy system premiowania jest świetny, ale tylko dla sprzedawców. Kierownicy znowu będą w d...ę ...

Nowy z samiuśkich Tater
@STefan

Jakie myślenie masz na myśli? Nie będę nazywał rzeczy po imieniu, ale z myśleniem to nie ma nic wspólnego :D

Oczekiwanie na polar - 2,5 miesiąca. Do pracy przychodzi się 15 minut wcześniej,(usunięte przez administratora) Nowy system premiowy dopiero wchodzi ale już widać, że będzie gorzej. Chyba trzeba szukać nowej pracy.

Praca ogólnie w porządku. Kasa bardzo dobra jak ktoś ogarnia plany spokojnie 3000zł zarobi w moim przypadku bywa nawet więcej, i to nie jest problem. Wymagania wobec pracowników ciągle są podnoszone, ale my też jesteśmy tylko ludźmi więc wynagrodzenia też powinny być coraz większe wobec stawianych nam planów, a niestety nie zawsze tak jest. Doradcy wykonują dla firmy najbardziej żmudną pracę, więc powinniśmy być dobrze motywowani do pracy chodzi głównie o system premiowy (bo chyba do pracy przychodzimy po to aby zarabiać) czasami trzeba użerać się z nieznośnymi klientami, którzy myślą, że mogą towar zwrócić w każdej chwili ponieważ im sie nie spodobał, lub gdy reklamacja się przedłuży, ale my na to wpływu nie mamy przecież. Polecam kierownictwu, Dyrektorom w Neonecie obejrzeć ten film (link na dole strony) Sama prawda. https://www.youtube.com/watch?v=t08u0vBdX2c

Czy widzicie jakiś sposób na poprawę warunków pracy i płacy? Mam zamiar aplikować ale trochę zastanawiające są wasze opinie. Piszecie, że trzeba sie upominać o wypłatę, przecież są określone terminy.

riko
@Nowy

O upominaniu się o wypłatę pierwsze słyszę. Nie wierz we wszystko co piszą.

KUNDER
@riko

co jak co, ale wypłata jest zawsze na czas

Zdemotywowany pracownik

Powiem szczerze, tak jak teraz się dzieje to sie jeszcze nie działo, ten nowy system dramat, za to samo płacą duzo mniej niz na starych zasadach. (usunięte przez administratora)

Glouver

Glouver

Proszę niech ktoś napiszę opinie o sklepie w (usunięte przez administratora) i o realnych zarobkach. Warto tam podjąć pracę?

Hejka 123

Witam, czy ktoś pracował na stanowisku referenta ds dokumentacji magazynowych? Jakie są wasze opinie? Jak zarobki?

Obiektywny

@riko Takie opinie jak Twoja bardzo merytoryczne może w jakiś sposób wpłyną na politykę w firmie! Tu jest zatrudnionych dużo ludzi i szkoda żeby doprowadzić do ich odejścia. Listę potrzeb kadrowych maja sporą!!

Aluś

Czy jest nadzieja na poprawę warunków płacy w firmie? Mają duże braki kadrowe więc zaraz zacznie się kłopot!

qaz

Witam, Na stronie znalazłem same opinie dotyczące sprzedawców jednak zaciekawiła mnie oferta "Młodszy Specjalista ds IT" Czy wie ktoś jak wygląda praca i zarobki na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.