NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Dlaczego nie działają strony neonet.pl i neo24.pl

Iza

@Nowy pewnie wiele zależy od stanowiska jakie Cię interesuje. Z tego co widzę, to NEONET S.A. posiada zarówno oferty pracy, w których oferuje umowę zlecenie, jak i takie w których jest to zatrudnienie na umowie o pracę. Któraś z ofert szczególnie Cię zainteresowała? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć Ci coś więcej o pracy w tym charakterze.

Aluś

Czy jesteście pewni, że nie można znaleźć pozytywnych stron w pracy dla NEONET ? Wiadomo, że nie ma idealnych firm i jak mówi powiedzenie , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja tu pracuję, nie jest może najlepiej ale nie narzekam.

Neonet

RKS Łukasz Sz. jeszcze pracuje? Region 2

emil
@Neonet

Nie. Podobno się zwolnił i pracuje w jakiejś firmie sprzedającej papierosy.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Karol

A co sie dzieje z K.Sz?

euzebiusz
@Karol

K. Sz. na szczęście jakieś pół roku temu dostał szansę na rozwój poza strukturami firmy. Czuł że to się tak skończy i się rozchorował. Chyba w marcu się to zakończyło.

Justysia Chojnów

Zna ktoś kierownika z Chojnowa ?? Ponoć nieprzyjemny typ . Chcę tam zacząć pracę i nie wiem czy się opłaca. Czy to prawda iż idzie on do Lubina ??

Kierownik z Chojnowa
@Justysia Chojnów

to mądre z Twojej strony podpisywać się imieniem :)

Justysia Chojnów

Olek

Czy jest coś co mogłoby na tyle zmienić firmę, że efekty pracy byłyby bardziej spektakularne i dały dobre wyniki?

Iza

@Mort123myślę, że Twoja opinia będzie pomocna dla wielu osób. Piszesz między innymi, że przy nie wyrabianiu planów, można jeszcze liczyć na dodatkowe szkolenie i kolejną szansę. Myślę, że to dobra informacja dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w tego rodzaju pracy i kontakcie bezpośrednim z klientem.

Igor

NEONET to jedna z wielu firm stojących na efektach handlu!

kciN

No właśnie problem w tym że możemy jedynie dyskutować o tym czy jest to normalna firma. Cała konkurencja stara się być lepszą, a Neonet usiłuje uchodzić za "normalną firmę"

Olek

Rotacja w dzisiejszych czasach to prawie jak norma. Ludzie zmieniają pracę z bardzo różnych powodów i wcale nie musi to mieć związku z firmą. Moim skromnym zdaniem NEONET to normalna spokojna firma tylko to jest handel. Trzeba się zastanowić dobrze czy chcemy to robić.

ok

zainteresowany

Jestem po pierwszym etapie rekrutacji telefonicznej teraz rozmowa. Chciałem się trochę bliżej przyjrzeć opiniom pracowników - świeżych(konkretnych) niestety brak w sieci, a te starsze nieco niepokojące - ale zdaję sobie sprawę że niezadowolony pracownik podzieli się opinią gdzie tylko może, a zadowolony siedzi cicho. Miło jakby ktoś coś rzucił o aktualnych warunkach całkiem obiektywnie. Aktualnie dziwnie wygląda powielanie ofert pracy. Raczej nie zatrudniają po 2 osoby na m2 więc pewnie spora rotacja. I tu pytanie co jest jej powodem .... brak kandydatów, ludzie się nie nadają ? czy jednak złe warunki pracy czyli sami się zwalniają, albo nieadekwatne progi sprzedażowe ich eliminują.

Anka

Jeśli ktoś idzie do pracy w sklepie to chyba zdaje sobie sprawę co będzie leżało w zakresie jego obowiązków? Skoro inni potrafią to trzeba się przyłożyć .

proszę nie usuwać

kto kojarzy te przekroczenia dobowe? wszyscy mamy? dlaczego każda informacja o tym jest zgłaszana do usunięcia?

proszę nie usuwać

Bartoszek

Wszystkie firmy cisną żeby osiągać dobre wyniki. NEONET mając tyle konkurencyjnych firm nie będzie postępował inaczej. Obserwuję młodych pracowników w firmie i widzę, że często brak im takiego daru do przekonywania klienta żeby kupił akurat u nas towar

Olga

Jak się podpisuje umowę jako sprzedawca to zarobki są uzależnione od wyników. Jak ich nie ma lub są słabe przez jakiś czas to znaczy sprzedawca jest słaby, proste. Praca to nie przedszkole, że ktoś bedizen prowadził za rączkę.

Grażyna

Neonet wprost szaleje z ilością ofert pracy. Czy coś wydarzyło się w firmie , że potrzebujecie tak dużo pracowników? Myślę o aplikowaniu na doradcę klienta i dlatego tak dopytuję. Ja bardzo lubię handel i sądzę, że będę zadowolona ale dla kogoś z innej banki to złe miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.