Opinie o Dotdesign Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dotdesign Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dotdesign Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dotdesign Sp. z o.o. w Wrocław

Monika Nowy wpis

Polecam serdecznie. Już dwa razy zamawiałam tutaj meble i nie zawiodłam. świetna jakość, solidne wykonanie, szybka i terminowa realizacja zamówienia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dotdesign Sp. z o.o.?

Ren Nowy wpis

Stanowczo odradzam zamawianie mebli w tej firmie. Moje zamówienie jest już realizowane od 16 tygodni, a data dostawy jest określona przez kolejnego pana od obsługi klienta na OKOŁO 20 tygodni. Serdecznie współczuję pracownikom obsługi, którzy muszą radzić sobie z niezadowolonymi klientami - serdecznie współczuję też panu "technikowi produkcji", któremu przypisywane są wszelkie opóźnienia w dostawach mebli.

Darek Nowy wpis

Miałem niestety kontakt z tą firmą. Bardzo słaba obsługa, przesyłki nie doszły na czas i towar w obu był uszkodzony. Całą winę najpierw zrzucili na firmę kurierską a potem jak im nie wyszło z kurierami to stwierdzili, że to moja wina i ma się wypchać. Koszty zakupu towarów to około 3 tys. złotych poddałem się i wyrzuciłem do kosza. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ A W SZCZEGÓLNOŚCI NIE POLECAM ROBIENIA U NICH ZAKUPÓW. Jeżeli dot design będzie miał jakieś wątpliwości co do słuszności mojej opinii to niech sprawdzi historię dostaw i korespondencję.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dotdesign Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dotdesign Sp. z o.o.?

Tak

Ciro

tak

Ciro

Jeśli zatrudnisz sie jako magazynier to wszystkiego Cię nauczą od A do Z nawet jeśli nie masz doświadczenia, potem jak zobaczą że ogarniasz i jesteś bystry to prawdopodobnie zaproponują Ci pracę biurową, wszystko odbywa się na zasadzie wspólnych ustaleń bo nie każdy chce pracę przy biurku, niektórzy wolą pracę w magazynie. Szef wymagający, czasami stanowczy ale tak jak ktoś napisał bardzo ludzki, pomocny, widać że stara się z każdego pracownika "wyciągnąć" to w czym jest najlepszy żeby wszyscy byli zadowoleni i robili to w czym się najlepiej czują. Atmosfera przyjacielska i dobre zarobki, sporo benefitów, ale na pewno nie jest to miejsce dla kogoś kto jest leniwy, cwaniakuje i kombinuje bo nie będzie po prostu pasował do reszty, która traktuje się jak rodzina.

Bogdan

Na stronie z ogłoszeniami znalazłem ofertę pracy dla zaocznego studenta do prowadzenia sklepu online. Podobno dają atrakcyjne wynagrodzenie. To ktoś powie na jakim poziomie bo w ogłoszeniu często wszystko pięknie a w rzeczywistości minimalna. Dlatego wolałbym wcześniej poznać stawkę.

Lis
@Bogdan

Na rekrutacji się dowiesz.

informatyk

Miałem krotki epizod z tą firmą, robiłam dla nich usługi informatyczne, ogólnie wszystko spoko. Płacą na czas, pracownicy wyglądają na zadowolonych, podpytywałem na przerwach jak oceniaja prace to każdy mówil, że nie miał nigdzie lepiej, wiec mysle ze nie mieli powodu kłamać. Szef wymagający ale z ludzkim podejściem do pracownika. Nie wspołpacuje juz bo miałem tylko wykonac zlecenie ale w mamy do siebie kontakt w przysżlości.

Czy w Dotdesign Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jj

Nie polecam. Nierzetelna firma. Przestrzegam. Nie oddają pieniędzy sprawa idzie do sądu

Bronisław
@Jj

Nie oddają pieniędzy? W sensie nie płacą? Bo brzmiało jakby mieli co oddać coś co ty im dałeś :D Ile czekałeś już?

JF
@Jj

Dzień dobry, mam takie samo zdanie na temat Dot Designe- również chcę oddać sprawę do sądu. Czy możemy się jakoś skontaktować?

Wanda
@JF

Wam również wiszą pieniądze? Ile? Myślisz, że sąd coś zdziała? :/

Dina
@Wanda

Ta strona dotyczy opinii na temat pracy w tej firmie, ten komentarz w ogóle nie jest na temat. Gdzie jest admin?

myślący człowiek
@Wanda

Skoro Pani wie, że sąd nic nie zdziała to znaczy, że wie Pani że nie ma Pani racji :) Opinia pewnie niezadowolonego klienta który pozjadał rozumy. Ten portal dotyczy pracy a nie wylewania żalów przez niezadowolonych klientów sklepu. Wiadomo, zadowolony klient nie pisze opinii tylko zyje swoim życiem, niezadowolony jest zdeterminowany i pisze wypociny w internecie.

Magazynier

Atmosfera rzeczywiście przyjazna jak nigdzie indziej, zarówno współpracownicy jak i szefostwo zyją jak jedna wielka rodzina, każdy sobie pomaga. Nie ma spiny ani niedomówień. Do pracy idzie się z uśmiechem. Zarobki dobre, plus benefity nawet dodatkowa kasa w miesiącu za np. brak spóźnień. Jeśli szef widzi, że nie jesteś lewus i nadajesz się np. do pracy informatycznej to chętnie Cię awansuje do biura. Krótko mówiąc = przykładasz się zarabiasz więcej i awansujesz, jesteś lewus i (usunięte przez administratora) to tam nie pasujesz.

Bardzo fajna atmosfera w pracy, z szefem można się dogadać. Dobre zarobki, plus ze jest możliwość awansu i podwyżki za wyniki. Właściciel bardzo ludzki człowiek.

Wiktoria

Podwyżki za wyniki, huh super, a jak wysokie one są? Zarówno podwyżki jak i te wyniki, aby mieć więcej kasy? To jest na zasadzie premii ta podwyżka?

Tak można zdobyć awans, zaczynając od pracy magazyniera można awansowac do obsługi klienta lub obsługi sklepu

Bronisław
@pracownik

A sporo więcej się zarobi przy obsłudze klienta zamiast na magazynie?

Adam Sz.

Świetne meble, wysokiej jakości, ekskluzywne. Serdecznie polecam

Kupilam w sklepie fotel wypoczynkowy- Alessio. Wspanialy, nieziemsko wygodny , na nozce, mozna sie krecic( nerwy uspokoic). Nowoczesny design, dostepna cena. Jestem bardzo zadowolona. Pochwala dla Pani Lucynki, ktora mnie wspaniale przeprowadzila przez "gaszcz" produktow ( i mojego niezdecydowania)-dziekuje Pani Lucynko. Pozdrawiam caly team-

Rudy

Gdzie można zobaczyć produkty (stoliki kawowe) i jaki jest nr telefonu kontaktowego?

KaRen

obsługa klienta na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo, szybka realizacja zamówienia.Polecam zakupy w Dotdesign????

Zostaw merytoryczną opinię o Dotdesign Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dotdesign Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dotdesign Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dotdesign Sp. z o.o.?

Dotdesign Sp. z o.o.
  • Partynicka 7E lok. 7A