Opinie o Digison Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Digison Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Digison Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digison Polska w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W mieście Wrocław poszukiwano kandydatów do (usunięte przez administratora) jako Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Digison Polska? Jak wrażenia z rekrutacji?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Digison Polska. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 18 stycznia.

Łukasz Kusak Nowy wpis

Proponowałbym aby system gowork zmodyfikował swoje boty. Aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja i nie zostało opublikowane ogłoszenie na pracuj.pl.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Digison Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Łukasz K. Nowy wpis

Nie rozumiem powodu nazwania nadgodzin problemem. Podejrzewam, że pytanie zostało zadane automatycznie przez system GoWork. Sugerowałbym użycie określenia "kwestia" a nie "problem". Natomiast wypowiadając się w "kwestii nadgodzin" odpowiem, że w zasadzie nie występują one, ponieważ zespół organizuje się tak, żeby dzięki swojej efektywnej pracy wykonywać ją w godzinach pracy. Zwracamy w Digison Polska dużą uwagę na higienę pracy.

Czy Digison Polska organizuje staże dla studentów?

Lukasz Kusak

W tym momencie nie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Digison Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy Digison Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Łukasz K.

Pracownicy Digison Polska sp. z o.o. są zatrudniani na umowę o pracę.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Digison Polska, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Łukasz Kusak - Prezes Zarządu

Wynagrodzenia są negocjowane z każdym pracownikiem. Nie można więc odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Może jedynie tak, że parę miesięcy przed oraz po ostatniej opinii, nie była przeprowadzana żadna rekrutacja, zatem jej autor prawdopodobnie pomylił firmy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą firmą a komentujących proszę o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem. Wszystkim potencjalnie zainteresowanym będzie dużo łatwiej ocenić rzetelność opinii.

Potrzebowałem pilnie pracy ib nie przejrzałem wcześniej opinii i to był mój błąd. Nic się tam nie zmieniło, wszystkie wcześniejsze opinie są prawdziwie :(

Iwona

Pracujesz w Digison Polska? Chętnie usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

rynkowiec

dawno mnie tu nie było i widzę że zniknęły prawie wszystkie pozytywne opinie. chyba gowork zobaczył że wszystkie były pisane z jednego adresu i pousuwał :-D

zawiedziona

pseudo firemka z prezesem myslącym, że jest zabawny i dyrektorem rżącym z jego żartów a potem komentującym je za jego plecami. "atrakcyjne szkolenia" z ogłoszenia trwały pół godziny, a "interesujący" socjal to karta medicover. uciekłam stamtąd po jednym dniu.

Dawid

@rynkowiec jakoś nie wydaje mi się, żeby faktycznie warunki pracy w Digison Polska były aż tak złe i szkodliwe. Nie widzę w tej chwili jakiejś masowej rotacji pracowników, zresztą nie widzę żadnej oferty pracy. Także chyba jednak pracownicy chętnie tu zostają...

rynkowiec

oszczędności to rzecz, której jest tutaj pod dostatkiem. chociaż to dziwne skoro firmie idzie tak dobrze, jak w kilku komentarzach tutaj :) no i jak lubisz w pracy zmarznac i stracić wzrok i są to małe ważne powody to wysyłaj cv.

rynkowiec

Konkrety? - ciągła kontrola, wszystkie maile są czytane, a rozmowy odsłuchiwane, często nawet na żywo - zerowa swoboda działania, wszystko pod dyktando - w zimie jest zimno, bo piec CO nie wyrabia, a ogrzewania z klimy nie można włączyć, bo piec się wyłączy - popołudniami siedzimy przy lampkach za 5 zł, bo firma nie chce wydać pieniędzy na mocniejsze oświetlenie sufitowe - czasem urządza się polowanie na myszy, bo przychodzą z ogrodu za budynkiem - o urlop trzeba walczyć, bo zawsze jest za dużo do zrobienia i wynik do poprawienia, dotyczy to też L4

Wiatrak

@fiona, aplikuj śmiało, prowadzą stałą rekrutacje i zatrudniają wszystkich jak leci. ogłoszenie na pewno aktualne.

Blade

właśnie to miałem na myśli. firma sama sobie pisze pozytywne opinie. strasznie źle musi się tam pracować :D

Blade

dziwna sprawa, że każda negatywna opinia jest bardzo szybko przykrywana przez pozytywną. i te wszystkie pozytywne maja podobny styl i błędy. czyżby właściciel czuwał i pisał fałszywe pozytywne opinie? nieładnie

tito

Muszą oferować stabilne zatrudnienie, bo nikt się nie pali do pracy tutaj. A rekrutacja jest prowadzona ciągle, na stronie cały czas wisi ogłoszenie.

Ali G

czytam niektóre opinie i oczom nie wierzę. pracę tam można polecić chyba tylko wrogowi. maleńka firma, gdzie nikt do końca nie wie, co ma robić i przez to wszyscy robią wszystko. tandem prezes i dyrektor to dwójka najbardziej niekompetentnych managerów, z jakimi można pracować. szefostwo ma problem z pracownikami, po prostu nie lubią pracować z ludźmi i pracowników traktują jak zło konieczne. ulubioną odpowiedzią prezesa jest "bez sensu", a dyrektora "NIE". prowizja jest, ale warunki jej przyznawania zmieniają się czasem kilka razy w kwartale, więc nigdy do końca nie wiadomo czy wpadnie (a zmiany są po to, żeby nie wpadła). obroty co miesiąc sporo niższe od targetu, więc wcale dobrze nie idzie, a spotkania handlowe polegają na roztrząsaniu porażek, zamiast na planowaniu działań do przodu. a co do pozytywnych opinii tutaj, to na 100% żaden z byłych i obecnych pracowników nie poleca pracy w tej firmie, ale jeśli ktoś chce spróbować, to droga wolna, ale kilku ostatnich nowych ludzi uciekło najdalej po kilku dniach :)

znam temat

że to jeszcze nie padło to chyba cud!!! pewnie Czesi pompuja kasę i dokładają do tego biznesu, ale kiedyś im się to w końcu znudzi i będzie pozamiatane na szybko

rynkowiec

"zabetonowali" markę Hyundai na polskim rynku!

Zostaw merytoryczną opinię o Digison Polska - Wrocław

Digison Polska
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Krzemieniecka 46
    54-613 Wrocław