Neonet

Opinie o Neonet

Xxoxo Nowy wpis

Ekipa- świetna! Poważnie jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej niż tylko wejść i zrobić zakupy, to polecam. Drogie Panie tam pracujące-jesteście świetne! Co chciałem, to kupiłem. Nawet to co nie chciałem, też kupiłem i nie żałuję. Jeżeli ktoś chce pośmiać się i pożartować to tylko w tym sklepie!

Toby Nowy wpis

Stanowczo odradzam i niepolecana tego sklepu. Obsługa nie mila nawet chamska. Zero podejścia do klienta. Odradzam!!!

Łucja Nowy wpis
@Toby

No cóż coś musiało się chyba stać, bo raczej z powietrza tych emocji byś nie wziął. Nie myślałeś może, żeby to do kierownictwa zgłosić? O ile masz podstawy oczywiście

Xxoxo Nowy wpis
@Toby

Z powietrza samo nie zrobiło się to. Może warto zastanowić się na tym jak to klienci są chamscy i myślą, że mają kolegów przed sobą. Raczej każdy ma swoje granice. A obraza pracowników w ich miejscu pracy również grozi pewnymi krokami prawnymi i sporymi odszkodowaniami dla pracowników. Szczerze po tym co sam widziałem, to dziwię się,że jeszcze nikt nie wprowadził zakazu wpuszczania takich osób do sklepu ze zdjęciem takiego osobnika. Akurat tu ekipa jest mega super i wyluzowana. Dzięki temu lubię wracać do tego sklepu.

Pan Stanisław

Ten sklep to czyste nieporozumienie. Wchodze do sklepu, wszyscy pracownicy na telefonach z nudów. (usunięte przez administratora) na ladzie. Przechodze dalej i widze że aż czarno na półkach i produktach od kurzu. Podchodzi do mnie jeden z pracowników. Proszę go o kilka słów na temat zmywarki a ten zaczyna coś seplenic o przedłużonej gwarancji żeby mnie naciągnąć. Ponowiłem prośbę gdzie pracownik zaczyna czytać słowo w słowo z kartki przy produkcie. Serio Neonet? Takich ludzi zatrudniacie? Zero chęci do pracy. Zero wiedzy na temat czegokolwiek. Grunt to sprzedać gwarancje do już porysowanego sprzętu za pełną cene? Absolutne (usunięte przez administratora)

fan

bo nie

@Pan Stanisław

A miał może ten pracownik te taką plakietkę z napisem "uczę się" lub cokolwiek? Może to pierwsze jego dni i dopiero stara się temat ogarnąć... Wiecie czy ostatnio rotacje jakieś tam były u nich?? Może już teraz po miesiącu jest lepiej, warto sprawdzić. ;)

zaradny
@Pan Stanisław

po co zmywarka jak nie umiesz obsługiwać myj ręcznie i nie zawracaj ludziom głowy

@zaradny

No faktycznie zaradne. ;p A nastawienie pracowników to jak tak szczerze oceniasz?

Maślana

Z całego serca nie polecam tego sklepu. Obsługa zamiast zająć się kokieterią, obgadywaniem starego zespołu,klientów oraz wychwalaniem sprzętu z wystawki, powinna zabrać się do wypełnienia swoich obowiązków. Ja wszystko rozumiem, że jest Wigilia i każdy chce skończyć wcześniej pracę, ale skoro jest godzina 12.20, a sklep jest czynny do 13.00 to przepraszam bardzo, jakim prawem Pan rzuca tekst "Krótka piłka.Bierzecie coś czy nie?Bo nam sie śpieszy do domu". Mało tego o tej godzinie również zamknięto nas w sklepie,Widocznie pracownicy sami ustalaja o ktorej zamykaja sklep,skoro wyproszonie mnie, to dlaczego obsługiwano innych klientów? Przecież ponoć sklep miał być rzekomo zamknięty. Żenada poprostu cały szanowny "team" niech się bierze do roboty, bo z takim podejściem, to raczej już nic nie sprzedadzą.

mokołaj
@Maślana

bo nie do domu do garów a nie zakupy w wigilię robić

Aneta
@mokołaj

Rozumiem że jesteś z firmy?:) W takim razie czy możesz powiedzieć jak już jesteśmy przy temacie świat - czy dostajecie właśnie na takie okazje premie lub inne bonusiki?

Brałeś udział w rekrutacji do Neonet. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Aneta Nowak

Profesjonalna, miła obsługa. Doradzono mi pralkę. Szybka dostawa i montaż. Serdecznie polecam ten sklep !

@Aneta Nowak

Jaki model i z jakimi wymaganiami o nich przyszłaś co do tej pralki? Zastanawiam się czy podali tylko jedną do wyboru czy więcej i to w różnych przedziałach cen?

Elżbieta
@Aneta Nowak

A jak z montażem. Zastanawiam się czy też nie kupić sobie, bo moja się psuje. Ile się płaci za montaż i ile czasu trwa? Jesteś ogólnie po czasie zadowolony? W sumie to kilka miesięcy minęło od tego wpisu.

Darecki

Zakupiłem w tym sklepie lodówkę zapłaciłem za transport i za zabranie starego sprzętu, niestety stara lodówka czeka na odbiór już miesiąc czasu bo przysłali dwóch nieudaczników i nie mogli jej wyniesc. Żenada

Zd?iwiony

Od kiedy klienci wchodza na magazyn sklepu ze wiedza iz brakuje cieplej wody czy moze tam przeprowadza sie dezynfekcje rąk ?

Załoga nie ogarnięta i brakuje im wiedzy.

Waldek

Byłem w sklepie kupić zmywarkę, pan Wojtek który mnie obsługiwał nie potrafił odróżnić pralki od zmywarki. ŻENUJĄCE NIE POLECAM !

Wanda

Pan Wojtek to człowiek o niskiej kompetencji. Nie potrafił odróżnić pralki od zmywarki. Sklep mało konkretny. Firma Neonet zatrudnia takie właśnie osoby.

Mietek

W sklepie pracują nieudolne osoby, brak profesjonalizmu i zaangażowania. Pani blond i pani brunetka bardzo nie sympatyczne. Nie wiedzą co to jest 4K w TV. NIE POLECAM!

Mariola

Nie polecam sklepu. Pani Joanna i Justyna mało kompetentne. Nie potrafią doradzić.

S5ef

Byłem chciałem kupić tv pan Przemek mi nie doradził, brak wiedzy. Mało we mnie nie wszedł, bo miał telefon w ręce. Jak można zatrudnić takiego doradcę? nie polecam!

Nie polecam obsługi Pani Joannny, brak wiedzy.

Pep

Załoga gorsza niż wczesniejsza, bardzo duży bałagan na sklepie, 2 damy chodzą i nic nie robią. Pani Justyna i Asia to jakaś porażka. Firma nie stawia na lepszych ludzi. Magazyn bardzo mały, brak ciepłej wody.

Dziadek

Nie polecam sklepu, Pani Joanna nie ogarnięta, bez wiedzy i chęci, pan Patryk siedzi za kasą i nic nie robi. Pan Paweł zamotaany i obija się o sprzęty. Nikt mi nic nie doradził.

Pep

Byłem ostatnio, w sklepie i pani która mnie obsługiwała nie wiedziała co to jest no Frost, pani Joanno polecam się doszkolić! Podszedłem do pana Patryka a on też nie wiedział, powiedział że mniej zapłacę za rachunki. Próbował coś czytać z cenowki ale bezskuteczne, ślepy jak pień! Jak można zatrudniać takie osoby, albo ślepi albo łysi. 2 Przemków z nadwagą, zróbcie sobie przeszczep z doopy !!

Agnieszka

Potwierdzam poprzednie opinie. Pracowałam tam kilka miesięcy. Porażka. NIE POLECAM.

Jak teraz pracuje się w Neonet? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Macie doświadczenie z praca w Neonet? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Twoja opinia jest ważna!

Quit

(usunięte przez administratora)firma i do tego zamknięta z powodu pandemii. Przemcio zrób sobie przeszczep włosów z doopy to może jakaś cię wreszcie zechce i schudnij

Vector

Noty obciążeniowe za sprzęt który zaginął w transporcie, słaba prowizja od sprzedaży, kierownik to nieudolny przemcio lysinkna z nadwagą... onanista którego żadna nie chce mimo jego usilnych lecz żałosnych podrywów. Pracownicy ciągle się zmieniają. Magazyn zbyt mały aby pomieścił sprzęt. Sklep teraz zamknięty przez lockdown bo nie oferuje towaru pierwszej potrzeby. NIE POLECAM.

xyz

Przemuś schudnij i przestań się onanizowac xD

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Neonet?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neonet?

Neonet