Neonet S.A. - Magazyn

Opinie o Neonet S.A. - Magazyn

Ilona Nowy wpis

Wiecie może jak ciężka fizycznie jest praca magazyniera? Jest dużo noszenia ciężkich rzeczy? Albo może są jakieś narzędzia do pomocy w noszeniu?

anon Nowy wpis
@Ilona

Kobiety i dziewczyny wysyłane są do zbierania lekkich rzeczy, ale cały uzbierany karton może nie być lekki, w odłożeniu go na miejsce docelowe może pomóc ci kolega bądź koleżanka, jeśli będzie bardzo ciężki.

Gość Nowy wpis

Nie polecam, non stop wstawiają te same ogłoszenia, a nikogo nie szukają do pracy , po wysłaniu cv brak odzewu

Gość Nowy wpis

Stale ogłoszenia bezpośrednio z neonet oraz przez różne agencje pracy , a jak się wyśle cv to brak odzewu albo info, że już kogoś znaleźli, to w takim razie po jakiego non stop te same ogłoszenia? Niepoważni ludzie

Złożyłam zamówienie, towar przyszedł uszkodzony bez faktury dwa tygodnie nie mogę się dodzwonić, wysłałam kilka maili bez odpowiedzi zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Euzebiusz
@Gość

Mam ten sam problem. Dzwonię , wysyłam maile i żadnej reakcji. Nie polecam zakupów w sklepie internetowym.

Wojciech
@Euzebiusz

Robiłeś jakieś zakupy w firmie Neonet? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu i zastanawiam się, czy udało Ci się może skontaktować z tą firmą i dojść do porozumienia w sprawie zamawianego produktu czy może w zupełnie innej sprawie pisałeś/dzwoniłeś? Napisz mi to proszę bo mnie to ciekawi.

Iwona
@Euzebiusz

22.października 2021 r. otrzymałam potwierdzenie zgłoszenia reklamacyjnego. Do dziś nie odebrano ode mnie uszkodzonego sprzętu, a gwarancja się kończy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Neonet S.A. - Magazyn? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Add

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat pracy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. Reklamacji ? Z góry dziękuję :)

Ma ktoś aktualny numer ?

Klaudia

Bardzo proszę o nr telefonu tam bo ten co jest podany nie isteje a mam problem kupilam sprzęt uszkodzony bez paragonu ani nic

Stefan

Słyszałem dobre opinie o firmie ale mam pytanie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Martyna

@Jasiek czyli nic do zarzucenia nie masz ?

Witam, czy w Neonet można jeździć z tel komórkowym przy uchu na wózku bądź na słuchawkach??. Podczas tymczasowego pobytu w Neo necie widziałem jak wózkowy jeździ i rozmawia cały czas na tel.

Wanda

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Neonet. To praca zmianowa? Pracujecie na nocki? Dajcie też znać, czy często zdarzają się nadgodziny. Dzięki.

Maniek

Szukamy miejsca, umożucicie trochę

Jasiek

Żeby dobrze zarabiać trzeba pracować, a jest możliwość. Generalnie to firma jest ok!!

Były OWW

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Patologiczna liczba nadgodzin w okresie sezonowym, który wypada niedługo po jesieni. Chodzą słuchy od starszych pracowników, że kiedyś zdarzało im się nie wypłacać monet za nadgodziny. Wolnego też nie dostawali. Mniejsza o to. Dystrybutory wody są w opłakanym stanie, wiecznie brudne, przez nikogo nie myte itd. Jakby przyszedł sanepid, to życzyłbym im powodzenia. Wracając do nadgodzin. Nie zdziw się przyszły pracowniku jak dojdą do Ciebie głosy, że bywali tam "ludzie" którzy robili po 24 godziny. Pato? Nie w Neo. Na rozmowie zapewniają o dobrowolności nadgodzin, a potem życie weryfikuje. Po kilku dniach pracy dowiadujesz się co będzie się działo w grudniu. Oczywiście "grudzień" wchodzi dużo wcześniej i tak wtedy wrzucają Ci w grafik 6 dni po 12 godzin. Nie wspominając o niedzielach, świętach oraz 3 zmianach pod rząd. Nowi szybko odchodzą, co daje takie rotacje i bajzel, że kosmos. Wypłata zawsze na czas. Plus "13" pensja w roku. Czyli 200 złotych brutto razy 12. Zawsze coś, ale nie wychodzi z tego 13stka. O tym co się dzieję na magazynie niewarto wspominać. Totalny bałagan, wieczny brak miejsca, wszędzie śmieci po kartonach, towar bardzi często znajduje się w innej lokalizacji co potem rzutuje na twoją premie, bo szukasz towaru i nie możesz go znaleźć, a czas leci i punkty za kliknięcia słabo wchodzą ;) Ludzie całkiem spoko. Można czasem popierdzielić o różnych głupotach. Można się pośmiać itp. Jest paru dziwnych ludzi, którzy mają zbyt wielką wczutkę w firmę, ponieważ nie mają swojego życia i najchętniej to by tam zamieszkali :D Ogółem 2/5 Dobra roba dla dzieciaka, który chce coś zarobić i odłożyć. Bo z nadgodzinami można porządnie zarobić. Ale na dłuższą metę odradzam.

Gustaw

Bardzo dobre opinie na różnych forach w internecie. Ale niektórzy muszą sobie ponarzekać?

Damian

Siema Sprawdzamy co do was należy, żadnej dyskusji

Yaro

Da sie tutaj zarobic, tylko trzeba pracowac, a nie udawac, ze sie pracuje. Sa przeciez liczne premie i dodatki - mozna wyciagnac przeszlo pol pensji wiecej z nich. Jako magazynier nie narzekam. Mamy zgrana ekipe i ludzkiego kierownika.

jake24

Praca w tej firmie to wolontariat, patrzą tylko gdzie i za co odciągnąć, no i próba robienia wody z mózgu, że przecież masz szanse żeby zarobić dużo wręcz bardzo dużo, dali premie odcieli z punktów. a rks regionu 2.......... żenada Moje sugestie dla Neonet S.A. - Magazyn: żenada

Kacper

Świetna praca! Mili współpracownicy. Idealna praca na początek dla studenta. Dobre warunki i wynagrodzenie. Polecam Lubię atmosferę w Neonet S.A. - Magazyn za: Fajni kierownicy magazynu

przewoźnik

rozładunek 7 godzin po awizacji co więcej dodawać

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet S.A. - Magazyn - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Neonet S.A. - Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet S.A. - Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Neonet S.A. - Magazyn