Opinie o VMA Polska w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VMA Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VMA Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMA Polska w Nowa Wieś Wrocławska

Ona_19

Praca bardzo stabilna, oczekiwania jasne i klarowne. Mają dobry system premiowy

Stefan
@Ona_19

Czy moze Pani o jaki system premiowy chodzi ?

Czy to prawda z tym zamówieniem, że jak zostaje zrealizowane to może dojść do redukcji? Praca nie jest pewna? na których stanowiskach najbardziej? Jak zapatrujecie się na prace mechanika? Tu jakby nie patrzeć wskazana jest umowa o prace. po jakim czasie można otrzymać ja na stale?

Ona_19

Praca bardzo stabilna, oczekiwania jasne i klarowne. Mają dobry system premiowy

Antoni
@Ona_19

Jak stabilna to pewnie masz dobrą umowę. Powiesz czy dają na czas nieokreślony?

Stefan Nowy wpis
@Ona_19

Czy moze Pani o jaki system premiowy chodzi ?

Weszłam tu, bo jestem zainteresowana firmą i stanowiskiem Programista robotów przemysłowych online. I ja tu mam pytanie o tej ofercie, gdzie napisali, że praca polega na systemie delegacyjnym (70-80% czasu w skali roku to delegacje). A te delegacje to są w kraju czy za granicę? I jaka jest dieta za te wyjazdy? Ile do pensji dodają za delegacje?

W. Nowy wpis

firma dobra na przeczekanie - nie maja nic do zaoferowania oprócz najniższej krajowej

Z tego co pamiętam była najpierw rozmową z HR, oczywiście weryfikacja języka obcego, potem druga część rozmowy - techniczna. Pani miała dać znać w ciągu tygodnia o wyniku rekrutacji, natomiast chyba im się zapomniało, bo nie dostałem żadnego feedbacku.

Układy współrzędnych robota, TCP, osobliwości, zdaje się był kawałek kodu w KRL albo Rapidzie do przeanalizowania, ale już nie pamiętam, bo miałem kilka rekrutacji w tamtym czasie.

Leszno
elektryk

czy macie Państwo zapotrzebowanie na pracownika przy prefabrykacji szaf sterowniczych mam doświadczenie przy szafach do maszyn cnc oraz obwodach siłowych pozdrawiam

Jacek
@elektryk

Widziałeś może, aby firma VMA Polska poszukiwała w ogóle nowych pracowników? Starałem się znaleźć jakieś informacje w sieci na ten temat, jednak niestety nic nie udało mi się znaleźć. Może dzięki Tobie dowiem się, że pracodawca w innych źródłach dodaje swoje ogłoszenia o pracę? Ciekawe to jest.

elektryk
@Jacek

jeżeli zależy Ci bardzo zależy na pracy w VMA to napisz meila di Nich pobierz go z ich strony

pracowałem w tej firmie krótko ponieważ ze względów zdrowotnych musiałem się zwolnic i z perespektywy czasu oceniam tą firm jako bardzo dobrą załoga miła Pani Beatka z HR super bardzo pomocna w problemach szef także bardzo fajny człowiek jeżeli ktokolwiek ma możliwość podjęcia pracy to polecam pomimo różnych opini pozdrawiam

@beata i nie trzeba do nich dopłacać ?

Jak jest z pakietem medycznym w VMA Polska? Można dołączyć rodzinę?

Beata

Oczywiście, jest możliwość objęcia opieką zdrowotną najbliższych. Dostępne są pakiety partnerskie i rodzinne.

Elek

KINDER MANAGMENT !! NIE POLECAM !!!

Oburzony
@Elek

Kierownictwo Kadr ponizej wszelkiej krytyki i jakiegokolwiek standardu, takie osoby w ogole nie powinny pracowac z ludzmi. Poza tym ciekawa firma.

@Oburzony

Proszę o informacje, jakie standardy nie zostały zachowane? Wówczas będziemy mogli je poprawić. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Dagmara

Nie szukają może elektryków z doświadczeniem?

@Dagmara

Pani Dagmaro, Szukamy elektryków i monterów. Proszę o przesyłanie aplikacji na adres : info@vmapolska.pl. Dziękuję!

Harpagan

Jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku elektryka ?

Potrzebują elektryków.

Marzena
@Gość

Napiszesz więcej szczegółów? Jakiego doświadczenia wymagają i jakich uprawnień?

Aaaa

Hey czy może przyjęcia do pracy ?? I jaka stawka i zmiany??

Bolo

Ja mogę skwitować jednym zdaniem takie opinie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Marzena
@Bolo

Twoje doświadczenia z firmą VMA Polska są lepsze niż te negatywne komentarze? Jeżeli tak, to może chcesz podzielić się? Często brakuje tu odpowiedzi pracowników z innym podejściem, którzy mogliby przedstawić pracę w firmie z innej perspektywy.

Norbi

Może ktoś wie czy firma potrzebuje teraz ludzi? Jakie stawki i jakie godziny pracy?

Zniesmaczony

Hej zasmucony. Nikt nie reaguje na zachowanie tej osoby bo kierownictwo tez widocznie sie boi. Naprawde jest to osoba bardzo arogancka do tego ma zero szacunku do starszych osob. Czlowiek- masakra! Ale ogolnie praca jest nie zla ;)

Luidzi

Każdy musi o swoje walczyć i pilnować. Szef sam wszystkiego nie jest w stanie dopilnować.

Zasmucony

Praca w VMA ogolnie jest dobra. Szef wyplacal wynagrodzenia regularnie i zawsze na czas. Bylo jednak kilka rzeczy poprostu razacych.. Szef potrafil zabrac premie elektrykowi, ktory sumiennie pracowal przez caly miesiac, natomiast nie zauwazal innego pracownika jak codziennie przez pol dnia udawal ze pracuje, siedzi z zalozonymi rekoma czy spedza czas ns rozmowach towarzyskich. Niestety nikt nie zwraca na to uwagi bo byla (i pewnie jest) to osoba bardzo opryskliwa i pyskata. Przykre jest to ze nie jest to zauwazane przez kierownictwo:\

Witam. Czy jest inny numer telefonu na, który mógłbym się do Was dodzwonić. Podany na stronie firmy to tylko automatyczna sekretarka.

Jolanta

@Wojtek Widzę, że zarzucasz mobbing byłym pracownikom firmy VMA. Są to poważne oskarżenia, a na forum dbamy o rzetelność zamieszczanych opinii. Czy możesz zatem rozwinąć nieco tę kwestię? Jak wyglądały takie sytuacje oraz czy zostały one zgłoszone? Jak potoczyła się sprawa dalej? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o VMA Polska - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w VMA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VMA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VMA Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VMA Polska?

Kandydaci do pracy w VMA Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VMA Polska
  • Logistyczna 1