logo Neonet S.A

Neonet S.A

Olsztyn

Opinie o Neonet S.A

Optymista 2009-09-09 21:48:23
Wszystko się zgadza to co Ci ludzie
tutaj piszą (pracownicy)dla
was pokłony.Firma niedługo
dużo straci(najlepszych
pracowników) Są lepsze firmy!
Także panowie na wysokich stołkach
Trzymać się kurczowo za kieszenie.
Pracownicy głowa do góry,
inne firmy są lepsze.

ciekawy 2009-11-12 21:02:42
jakie firmy są lepsze?
anonim 2010-04-23 20:58:00
Firma lipa. Zero możliwości awansu pomimo długich lat pracy dla tej firmy. Człowiek tyra żyły sobie wydziera, a tam chodzi tylko o jedno: UTRZYMAĆ SWOJE KIEROWNICZE STANOWISKO ZA WSZELKĄ CENĘ!!!!! I jest git. Nie da się nic załatwić jeżeli chodzi o szarego pracownika bądź całą ekipę salonu. Po prostu (usunięte przez moderatora) kotka za pomocą młotka. Odradzam pracę dla tej firmy. Pozdrawiam wszystkich go workowiczów
hard 2010-05-18 20:53:26
Praca dobra, zarobki do wyciągnięcia dużo, zależy od sprzedawcy.Jestem zadowolony z tej firmy. Polecam każdemu.
anonim 2011-01-19 18:19:44
hard - 2010-05-18 20:53:26

ale to już było i nie wróci więcej
Bogusz szaleje we Wrocławiu, obcina ludziom premie jak chce
włącznie z wprowadzaniem i uskutecznianiem zasad premiowania w połowie miesiąca anulujac tym samym to co już zarobiliśmy
a ponoć prawo nie działa wstecz
a dyrektorzy w regionach cicho siędzą i trzymają się stołków
lipa się zrobiła nie dają zarobić, wręcz przeciwnie nachrujesz się
cały miesiąc a przy wypłacie dopiero się dowiadujesz ile za co poobcinali premii i całe(usunięte przez moderatora).o dostajesz, ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą wszyscy już z niej uciekają
małostabilnie się zrobiło
anonim 2011-04-08 21:45:33
i znów neoonet w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyciął wypłata przypada w niedziele to pracownicy dostaną ją w poniedziałek. góra dostała dziś a ci co na nich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dostali.
anonim 2011-04-12 23:39:44
Czy to prawda ze dyr. (usunięte przez moderatora) od dłuższego czasu leczy sie psychiatrycznie? Ponoć w związku z zażywanymi lekami miała stracić uprawnienia do kierowania pojazdami.
Agnieszka 2011-04-27 21:01:08
No i się zaczęło zwalnianie ludzi przed majówką. Trzymajta się wszyscy rodacy ja już dostałam wypowiedzenie z pracy. Powiem tylko że na samych RKS-ach się to nie skończy.
mors 2011-05-04 19:18:31
chyba (usunięte przez moderatora) była od Prezesa bo ostatnimi czasy słowotok dyra III regionu znacznie się zmienił, nawet nie pisze "DO ROBOTY!!!!!!!" zobaczym na jak długo...........mamy w rękach dyktafony, świnia zawsze będzie świnią, nawet wypastowana czy po solarium
pracownik 2011-05-04 22:10:14
Dajcie spokój praca jak wszędzie robić trzeba. Z zarobków jestem zadowolony konkurencja płaci gorzej. Atmosfera w pracy zależy od Was, firma ogólnie nie jest dla ludzi, którzy chcieliby dogorywać w spokoju do emeryturki. Firma Neonet jest OK. Polecam szczerze każdemu kto tylko chce się rozwijać zawodowo.
profesor Grzyb 2011-05-15 10:48:25
witam wszystkich
z ostatniej chwili - ogłoszenia parafialne:
region III Dyr. EC trzymajcie się mocno
z powodu oszczędności do końca maja będą zwolnione niektóre załogi III regionu, kto sie czuje zagrożony proponuję isć na chorobowe, chorować 6 miesięcy później wziąć 1 dzień urlopu na życzenie i dalej na L4, może będą to Bartoszyce, moze Grajewo,, może Ostrowia tego nie wiem ale czas to zweryfikuje, zwolnienia są pewne
Kościelny 2011-05-15 13:38:32
A ja mam pewne info na temat Siemiatycz, Siedlec, Łuków, po podwyżkach realizacja planów w dół. Więc myślą że to celowa robota salonów w związku z podniesieniem planów. EC wybiera się od jutra w teren podlasia i lubelszczyzny oraz chyba mazowsza. Zagrożenie III stopnia. UWAGA !!
gregsi 2011-12-29 21:18:08
Ogólnie nie polecam dokonywania zakupów w tym sklepie. Występuje podstawowy problem z przetestowaniem jakiegokolwiek sprzętu przynajmniej na 1 dzień. Kupiłam telewizor, po 1 dniu testów okazało się, że nie ma pewnego parametru (moje przeoczenie). W takiej sytuacji chciałam wymienić na inny lub zwrot gotówki. Niestety pomimo moich usilnych prób kierownictwo na każdy mój argument mówiło NIE!!.

Nigdy już nie zajrzę nawet na sekundę do tego kiepskiego sklepu.

Polecam zakupy albo przez internet (zawsze wg prawa istnieje możliwość zwrotu sprzętu) albo w Media Markt (tu przynajmniej dają możliwość przetestowania sprzętu przez 2 tyg, o czym dowiedziała się niestety później).

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że Pani kierowniczka zamiast ze mną porozmawiać jak z klientem to po prostu mnie olała, patrząc nieustannie w jakieś papiery podczas rozmowy.
Facet 2012-09-03 21:03:07
(usunięte przez moderatora), testować to ty sobie możesz lakier na paznokciach. Telewizor, czy inny sprzęt elektroniczny, to nie majtki z second hand\'u! To jest właśnie POziom myślenia typowego POlaczka - bo typowy POlak myśli tyPOwo. (usunięte przez moderatora) czy ty chciałabyś kiedyś kupić sprzęt, który kiedyś ktoś testował dwa tygodnie w domu i go zwrócił, bo mu nie pasował np. do wystroju mieszkania??? Włącz myślenie, to nie boli!!!
mateusz 2012-12-08 14:22:48
Najgorszy sklepy to w Olsztynie,obsługa totalnie marna, nigdy już nie zajże do tych sklepów
neo 2014-04-03 10:06:31
czemu tak wszyscy się czepiają neonet przecież sklep jak sklep akurat ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie
były 2014-10-06 08:29:18
Szkoda nerwów na takiego pracodawcę. Na spotkaniu rekrutacyjnym nie poinformują, jak się sam nie zapytasz czy jest odpowiedzialność majątkowa. Sklep sklepowi świnie podkłada, byle by tylko nie płacić za braki na stanie. Wewnętrznie firma niepoukładana, brak szkoleń dla nowych pracowników, brak zainteresowania nowym pracownikiem ze strony kierownictwa. Samemu trzeba się dowiadywać jak przyjść do pracy następnego dnia. Kierownik traktuje Ciebie jak byś nie istniał/ła.. Premia którą tak zachwalają jest marna, do tego za wszystko co nie zrobiłeś obcinają ci premię. Nie polecam pracy w tej firmie, cały czas nie pracujesz na swój zarobek tylko na firmę, której połowę pensji musisz oddać bo inwentaryzacja wykazała braki stanu magazynu, bo nie wykonał sklep planu itp. itp. Czasami zastanawiałem się, czy aby to nie dyrekcja podkładała świnie na magazyn by pracownicy płacili za braki.
Antek 2015-01-31 00:11:50
Trudno ich pomylic, jak wyświetla się ich logo i zakładka poznaj nas, wystarczy sprawdzić.
begor 2015-03-04 13:49:39
Obecnie już umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna też jest :-D, o premiach raczej zapomnij. Naciski, presje...i tak nie wyrobisz, a jak już to dadzą ci premię "ochłapa".
Ferdek wcale Niekiepski 2015-03-06 15:13:51
Umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna, miesiąc w miesiąc są braki więc trzeba płacić. Czasem dziwnie brakuje nawet kasy w kasie (bo nikt za nią jako jednostka nie odpowiada, wszyscy mają do niej dostęp, a jak przykładowo Asia czy Basia się walnie to Romek czy Tomek też płaci za to - parodia). Bywało też tak, że TV 47-50" 3D taki za -44,5 tys. zł nie pojawił się fizycznie na stanie sklepu, a w systemie istniał. I co? Kazali płacić za niego. Także życzę "powodzenia".
kik 2015-03-12 21:13:44
wyrażę zdanie o Neonecie który mieści się w Cerfurze w Olsztynie. Pracownicy -miłe uśmiechy w rozmowie telefonicznej masakra. Zakupiony towar miał mi być przywieziony / za co zapłaciłem w godzinach 12-16 po godzinie 21 jeszcze nie dotarł. Wykonałem kilka telefonów z zapytaniem kiedy wreszcie przywiozą to za co zapłaciłem i zawsze ta sama odpowiedż za chwilę - totalne lekceważenie klienta .Powiem krótko nie kupię tam nigdy więcej i nikomu nie radzę. Jak dla mnie najgorszy sklep w Olsztynie
Były 2015-09-05 09:34:39
Święta racja, syf na półkach, towar zasyfiony tak, że strach brać do ręki żeby się nie upieprzyć. Porysowany, uszkodzony w wielu przypadkach. TV lepiej nie brać z półki, bo to już totalna katastrofa. Mógłbym długo wymieniać, a byłem tam tylko raz i ostatni oczywiście.
mariusz_strzalkowski@vp.pl 2016-04-19 20:59:37
Informacja dla pracujących w neonecie: jeśli chceci dorobić piszcie na adres mailowy zawarty w nicku.
mikoś 2016-05-10 21:28:39
Mjaa teraz wiele ofert pracy do Neonetu, głownie poszukuja Doradzców Klienta i Sprzedawcy do Sklepów i to w całej Polsce wiec oferty pracy jak widziałam, są anwet pozytywne bo jest umowa i jakies benefity
Zostaw swoją opinię o Neonet S.A - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neonet S.A