NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Olek

Co słychać w firmie? Nic nie piszecie czy coś nowego się wydarzyło? Może jakieś zmiany, pracowałem w firmie i pytam z sympatii.

Żorak

Kolejna narzeczona w sklepie? Ten to korzysta.

Niki
@Żorak

To nie była narzeczona, to była zwykła..., dalej dzwonią do niej i jeżdżą wyciągać na noc do auta.

Ciekawy
@Niki

Ilu uszesliwila? :)

Master

Nie wiem jaki jest stan MEXu, piszę tylko o wrażeniu jakie odniosłem Wiem o Neonet że K-K zamknięto, i że Knurów ma dramat A tylko podobno w Mexie jest lepiej, a to że zgapiają akcje nie świadczy o kondycji firmy. Z jednej strony to świństwo z drugiej głupio siedzieć z założonymi rękoma Wg mnie ktoś z tej branży odpadnie, źle się dzieje i to zdecydowanie zbyt długo

Aluś

NEONET ma bardzo bogatą ofertę pracy! Co jest tego powodem? Czyżby firma zaczęła mocno pracować nad dopieszczeniem klientów, zwiększając tym samym ilość sprzedanych towarów? Każda forma wspomagająca sprzedaż jest dobra, tym bardziej że konkurencja nie śpi.

bernard
@Aluś

Kolego. To swiadczy tylko o wielkiej rotacji pracownikow ktorych sie albo zwalnia albo sami odchodza. Tyle w temacie.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Master

Mam takie wrażenie że nie za dobrze dzieje się w Neonecie, a bardzo dziwne że w Mexie nie jest wcale tak źle jak na ten majowy dramat

DRAMAT W MEX
@Master

DRAMAT TO JEST W MEX. Człowieku- bzdury piszesz. MEX obecnie powiela nasze akcje marketingowe, bo jak zwykle nie mają własnego pomysłu. Zgapili drukarkę za 1 zł do laptopów i tableta do telewizorów. Tyle tylko, że nie do końca im wyszło, bo zrobili bardzo ograniczoną ofertę produktów biorących udział w promocji.

A co tam słychać u szybkiej Ani?, ma ktoś do niej numer? Dalej spotyka się wieczorami?

Neonecik
@Tomek

Ostatnio się z nią widziałem w wiadomej sprawie prawie do 3 w nocy :), ciągle chętna z pomocą , można dzwonić :)

Aluś

Czy warto dać dużo pisać o osobie, która jak wynika z waszych wpisów nie zasługuje na to zainteresowanie.

riko

Nie kojarzę aby w NN Fabian coś rozwalił. Był dosyć ogarnięty. Nie bał się głośno mówić co myśli. I chyba sam się zwolnił. A MC nic już nie pomoże. Tam jest dramat,

Fabianek

Teraz rozwala kolejną sieć?

Maniek

Pracuję w NEONET już dość długo i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Mamy fajny zespół ludzi oraz całkiem niezłe zarobki . Trzeba się napracować ale ja po to idę do pracy. Myślę, że tacy szaleni ludzie jak ja są również zadowoleni z pracy w firmie.

Oli

Witam Ktoś ma opinię o pracy w którymś z salonów w Lodzi? Będę wdzięczny

opera-mydlana
@Oli

Ja prawocwałam w łodzkim neonecie.

RR

Remont CH Platan. Na rok zamykają sklep

AleksandraZaglebie
@RR

Tak jak Sosnowiec :)

Węzik

Węzik jeszcze pracuje?

Dlaczego został zamknięty Neonet w Zabrzu?

ola
@Andrzej

za dużo sprzedawali. tak jak v6

Dlaczego został zamknięty Neonet w Zabrzu?

Oleńka

Jeśli NEONET jest tak złym pracodawcą to dlaczego jeszcze tu jesteście? Przecież nie ma przymusu pracy a jak wiem to firma nie płaci za leżenie. Poleżeć można na zasiłku. Pracuję tu i niejednego lenia widziałam.

Zamęczony życiem w Polsce
@Oleńka

Bo w Polsce są głównie źle pracodawcy, a jeść chleb trzeba :)) Mówisz o zasiłku?? A co to jest zasiłek????

qaz

Na obiektywizm nie licz. Tu się kasuje posty negatywne o neo i pozytywne o me. Można jedynie chwalić neo i krytykować me.

Doktor218

Czy może ktoś z was przedstawić jakieś obiektywne porównanie co do pracy w Neonet i Media Expert? Mam propozycje pracy w obu i nie wiem gdzie iść. Neonet 10km bliżej a w ME stówka więcej do wypłaty.

dejv

Ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na Nyskiej ? Jaka atmosfera w centrali ? Zarobki w miarę ?

Jerzyk

Ile może zarobić sprzedawca AGD/RTV ? Chciałbym pracować w firmie ale zanim się zgłoszę chciałbym coś więcej wiedzieć. Czy do pensji są dodatki? Czy to umowa zlecenie?

cezar
@Jerzyk

Jak jesteś dobrym handlowcem i umiesz to wykorzystac to zarobisz naprawdę dobrze

@cezar

Czyli max 2500 w dobrym sklepie, w sezonie trochę więcej... Tyle to powinno być minimum krajowe, ale cóż... Ku......e życie...

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.