NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Klient

Koszmar, wciskali mi uszkodzoną pralko suszarkę, dobrze że się zorientowałem, jak zgłosiłem zauważony problem pracownik nie chciał mi oddać pieniędzy. Odradzam ten sklep !!!

Mmma ja

Czytajac te wszystkie opinie, zamarłam. Miałam nadzieje na cos lepszego. Pracuje w firmie gdzie zarabiam 1700 na reke. Praca z klijentami, tajemniczy klikent, ciagle narzekanie innych pracownikow, dobija. Nigdzie nie jest dobrze! Czlowiek konczy szkoly, zdobywa wiedze a musi pracowac w piekle.

@Mmma ja

Bo pracodawcy mają duży wybór wśród kandydatów, w dalszym ciągu na jedno ogłoszenie przychodzi 300 CV, może teraz już nie w Neonecie czy jakiejś niepewnej, małej firemce, ale ogólnie dalej tak jest. Niskie bezrobocie nic nie zmieniło, bo w kraju bieda. Tylko w krajach bogatych i z socjalem poprawia się pracownikom! Nie będzie w tym roku chętnych do pracy przy zbiorach? Nie ma sprawy, parę gospodarstw najwyżej upadnie, albo ściągną ludzi z Białorusi, czy innego kraju! Tak to się wszystko kręci. Mamy gospodarkę opartą na montowniach, sprzedaży i usługach a tu się często zatrudnia ludzi z ulicy...

Kierowniczka
@Mmma ja

Na Yammerze dobrze jeden koleś napisał, że mimo cięć na pracownikach, firma nie posuwa się do przodu.

@pracownik

Nie wiem skąd masz info o 300 kandydatach na 1 miejsce bo to chyba nie w mm. Skoro wszędzie skarżą się na braki kadrowe a ludzi do pracy nie ma.

@Pracowniknn

Czytaj ze zrozumieniem - napisałem, że teraz już nie wszędzie. Niestety dalej tak jest na lepszych stanowiskach, zobacz sobie chociażby na portalach, gdzie są liczniki wysłanych aplikacji.

Jak tam w Neonecie? Bo moim zdaniem coraz gorzej.

Pomarańcza

Kto dzisiaj czytał maila? :) Pozdrawiam Marcina

Jjj
@Pomarańcza

Wszyscy czytali i cisza niestety

Kkk
@Pomarańcza

czego dotyczył ten email,jestem na urlopie

Mortadela
@Pomarańcza

Jakieś szczegóły, konkrety? Połowa już pewnie choruje i nie czyta...

NIe polecam
@Pomarańcza

No i co z tego że napisał takiego maila jak nic to nie zmieni... Odpowiedz też była żałos... na tego maila. Najlepiej napisać że są ważne takie wskazówki z którymi i tak nic nie zrobimy. Mail odpowiadający tak napisany aby tradycyjnie zamydlić oczy kierownikom czy pracownikom.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Panel Podłogowy

Jeżeli trzecia wypłata z nowego systemu jest o 700 złotych mniejsza niż z poprzedniego systemu a kierownik próbuje mnie przekonać , że jest to lepszy system, tylko raptem moje wyniki się pogorszyły to albo jest idiotą albo mnie ma za idiotę a raczej jedno i drugie...

Goghome
@Panel Podłogowy

Jak to, nie czytałeś że wynagrodzenia w ostatnim kwartale wzrosły? I będą nadal rosły? Jak wgl. smiesz tak pisać? Pdk

ole
@Panel Podłogowy

podpisuję się dwoma ŁAPKAMI:) ( Były pracownik:()

@Panel Podłogowy

Skoro kierownik tak mówi to pewnie jest pupile RKS i nie ma problemu z wypłatą

Panie i Panowie, realne pytanie- mam mieć rozmowę w lokalnym Neonet, miasto do 30 tysięcy. Jaką podstawę maksymalną mogą dać nowemu pracownikowi obecnie? Mam propozycję z innej firmy za 2,5 netto na start, w ciągu kilku miesięcy możliwe 3,2 netto i nie wiem gdzie się bardziej opłaci i czy warto się angażować w tą firmę, jak widzę jak wam się pozmieniało z systemem premiowym.

Pan Bogdan z Kalisza
@Adam

Zaczynasz z 2100 brutto ???? plus premie, które są obcinane za brak realizacji sprzedaży produktów starych, badanie tajemniczego klienta. Dochodzi jeszcze odpowiedzialność materialna. Sam system premiowy ewoluuje co miesiąc w stronę mniejszych premii, a plany rosną. Odradzam.

Enrique
@Adam

Adam Masz 2100 brutto pesji plus ewentualnie prowizje które wyrobisz, dodatkowo możliwość zmniejszenia tych prowizji o 15 lub 25 %. Także myślę że warto

Lol

2100zl

@Adam

gdzie ci tyle oferują? Jaka branża chociaż powiedz!

Anonym

Kolego jeśli proponują Ci 2,5 netto na start to nawet się nie zastanawiaj ;)!

@Pan Bogdan z Kalisza

Ja mam (usunięte przez administratora)brutto więc będę zarabiać mniej niż nowo zatrudniony w NN. Bo niestety nowy system nie daje zarabiać tylko mieszają punktami... Ale przecież to automat robi

TSHELBY

Wypłaty wszystkim się zgadzają?? :)))))))

Martin
@TSHELBY

Hahaha... Ja dostałem za dużo...

@TSHELBY

Jasne że nie. Ja najniższa kto będzie robił?

Nawet gdyby wszystko co napisałeś było szczerą prawdą i czymś, co powinno trafić do wszystkich pracowników! To i tak zapomniałeś o najważniejszym - o notach obciążeniowych. Nie zapominajcie opłacić swojej opłaty abonamentowej dla firmy Neonet. Dziękuję!

Donnie

Trójka z przodu i się cieszysz? Jeśli teraz masz trójkę, to wcześniej musiałeś mieć min. czwórkę. Nie szkoda Ci tej jedynki?

Życzliwy

Ale wyczyn 3 z przodu i pracujesz od świtu do zmierzchu w każdą sobotę i poniedziałek za taką kasę można iść do normalnej pracy w systemie 8 godzin od poniedziałku do piątku bez planów i ciągłych zmian.

@Donnie

Ja mialem(usunięte przez administratora) Teraz (usunięte przez administratora)z przodu. Czekam jeszcze miesiac. (usunięte przez administratora)

GOŚĆ

Nie polecam! Personel chamski, niedoinformowany ! Sprzedawcy zatrudniani są chyba z łapanki, bo na niczym się nie znają a kultury nie mają za grosz !

Mścisław
@GOŚĆ

Sprzedawcy są jedynie zwierciadłem zachowań klientów. Polecam profil na facebooku beka z klientów.

sikorka

Pracuję w Neonet już 4,5 roku. Kiedy zaczynałem pracę warunki były świetne, zawsze można było sobie bezproblemowo w porozumieniu z kierownikiem ułożyć pasujący grafik na najbliższy miesiąc. Pieniądze były przyzwoite w stosunku do wykonywanej pracy. Niestety bajka coraz bardziej przypomina dramat. Pracy jest 2x więcej a pieniędzy tyle samo albo mniej. Co rusz zakładane nowe plany dodatkowe, na jakieś pierdoły[ bidony, kubki itp].(usunięte przez administratora) Dalej można mieć dobrą wypłatę jednak już wolne w dogodnym terminie to bajka gdyż są wprowadzone bezsensowne plany minimalnej obsady, które aż widać nie są nawet przemyślane. Dodatkowo promocje w stylu obwieś cały sklep kartkami A4, które kilka godzin po zakończeniu kiedy już wszystkie materiały promocyjne są zdjęte ktoś mądry postanawia wznowić i rób to jeszcze raz [oczywiście szybciutko o do 13 to oni chcą już zdjęcia potwierdzające gotowość ekspozycji] Podsumowując praca zapewnia dobre warunki finansowe i jeżeli nie potrzebujesz elastycznego grafiku i nie przeszkadza ci brak organizacji to praca dla ciebie.

klient

Dlaczego zlikwidowaliście sklep w Astrze? Miałem blisko, a teraz nie wiadomo gdzie mam jeździć albo zamawiać z neo24.

@klient

Sklep jest otwarty od 2 maja- był w remoncie. Teraz jest piękny

GOŚĆ
@NEONET S.A.

Do piękna mu dużo brakuje. Więcej skromności.

MMplusgowork

A ja pracuję pod MMplus dla neonetu i na forum MMplus-gowork nie ma cenzury. :)

Pytająca

Witam ,wiem ,że ponawiam pewnie pytanie, ale lepiej pytać niż zrobić błąd. Mam propozycję pracy na stanowisku kierownika sklepu w miejscowości ok 30 tyś. Jaka jest podstawa pensji wiem :(,ale tak szczerze proszę,powiedzcie jak jest z wyrabianiem tej premii.Tak statystycznie powiedzmy w ciągu roku ile razy udaje się wyrobić ( mam świadomość, że każdy sklep jest inny)

Odpowiadający
@Pytająca

Daj sobie spokój z tą firmą i przede wszystkim z tym stanowiskiem, chyba ze nie masz życia prywatnego bo to do tego sie sprowadza, zostaniesz Wielką Panią Kierownik a tak serio będziesz pomiataczem rks dla którego wynik jest najważniejszy, Jego wynik. Zrobisz jak uważasz ale tak źle w tej firmie jeszcze nie było

@Odpowiadający

Wyniki w sprzedaży to są wszędzie ważne i dla wszystkich, niezależnie od danej firmy czy stanowiska, więc twoja odp. nic konkretnego nie wnosi. Bardziej chodzi o to, że nie bardzo wiadomo za co konkretnie kieras sklepu powinien być odpowiedzialny, bo tu wszyscy robią wszystko i wszyscy są odp. za towar. I tylko od pracowitości, osobowości i rzetelności danego kierownika zależy jak będzie wyglądała jego praca. Najgorszą opcją dla pracowników jest kierownik nierób pupkowłaz...

Dociekająca
@Pytająca

Konkretnie w którym mieście masz ofertę? W Rawiczu, Środzie Wielkopolskiej czy Pleszewie?

Gall Anonim byly KS
@Dociekająca

Wszystko zależy od ciebie i twoich doradców jeśli umiesz nakierunkowac swój zespół na sprzedaż i być przy tym managerem z krwi i kości a nie tyranem to zarobisz dużo. Wiem coś o tym ale to co mówi mój przedmówca to święta prawda życia rodzinnego już nie będziesz mieć.

@Pytająca

(usunięte przez administratora). Kierownik w neonecie zarabia mniej niż kierownik w biedronce. Odpuść sobie. Bo w biedronce nie ma przynajmniej systemu prowizyjnego i nie dość że zarobisz więcej to i głowa spokojna.

Alphonse

Witam, jakie są realne pensje Doradcy Klienta w 20 tysięcznym mieście? Oczywiście orientacyjnie

@Alphonse

pensja to tu jest najmniejszy problem. W Pl generalnie nie da się zarobić i z tym się pogódź.

maxio
@pracownik

Orientacyjnie to 2000-2500 chyba ze sklep super wyrobi plany i psy do tego zaliczysz TK na 95% to wtedy 3000pln

Donnie
@maxio

oczywiście brutto.

Radosław
@maxio

Brutto.

aleks

Neonet to firma od której będę się trzymał daleko aż do końca nigdy w tym dziadostwie niczego nie kupię i życzę jej rychłego upadku.

@aleks

A ja czekam an publikację moje komentarza na temat not obciążających dla pracowników. Jeszcze trochę poczekam...

Lol
@aleks

Aleks kolopbrzeg?

Tommy

Czy w waszych sklepach też zaczęło się (usunięte przez administratora) do KS na każdym kroku? W swoim salonie niestety to zauważyłem że ludzie próbują na siłę podłożyć ludziom kłody pod nogi... Po swoim ostatnim wpisie stwierdzam za szanowny DR regionu II czyta nasze posty, nagle zmieniła się ich forma, aż nie poznaję tego człowieka.

Parobek

Za chwilę usuną pewnie ten wpis .. no z tymi ludźmi którzy sie nie sprawdzili to w punkt... Bo ja tego pseudo dyrektora nie rozumiem co on chce osiągnąć...

Gal Anonim

Ciekawe co napisałeś skoro tak szybko usunęli. Kogoś zabolało?

Życzliwy

Serdecznie wszystkim odradzam, zarobki (usunięte przez administratora)brutto podstawa plus premia która firma steruję jak chce polegajaca na premiowaniu konkretnych towarów opłacanych dla firmy, a nie dla klienta. W tym miesiącu wszystkie towary spadły do minimum więc i premii nie będzie. I jeszcze jedno godziny pracy którymi sterują jak chcą możesz przyjść do pracy i się okaże że jutro pracujesz całkiem w innych godzinach, zero życia tylko Neonet.

Traper

Firma bardzo zła, absolutnie nie polecam pracy w niej. Potrącają z pensji za kradnących (inwentury). Nie można tak naprawdę nikomu ufać. Neonet. Pomorskie

Najgorsza firma RTV-AGD w której można pracować. Zdarzyło mi się niestety pracować tam w 2015, o ile na pensje narzekać na tamten moment nie mogłem, o tyle na ilość stresu, presji, (usunięte przez administratora)

Gall Anonim
@Anonim

Oj tam oj tam :D stres jest wszędzie. Nie macie tak źle. Popatrzcie i popytajcie jak jest w waszej konkurencji... Ps-y są wszędzie cpaki też Orange to u was luzik. Gk trzeba cisnąć w każdej sieci. Wy macie płacone nie za 1 czy 2 parametry tylko za więcej więc macie realne możliwości zarobków.

@Gall Anonim

Człowieku!!!realnie to w tej pracy nie jesteś w stanie się doliczyć pensji!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.