Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Zorro(Smoleńsk

U nich rekrutacja, matką wujek ta ta ciotki taki masz kolego staw rekrutacji

OPO,0531K

jak kordynator wkuza spisuj rejstracja busow

Ponioł

Plynie wisla plynie odra w jupiterze taka flondra

DANIELO PETRUCI

Moze niech ten Jupiterowski Marc Marqez tak czeste se pokoje somehow on zmienia ale w celach kopulacyjnych

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Str

Podobno komus przesiadka jak nawet z rodziną pracujesz

Mieszko ,Kroļ Macius15

Lepiej przywruć cie co niektore osoby na ostatnie ich firmy bo prawnicy już grzebią

Niiki Lauda

A tak z ciekawosci kto waszemu obecnemu kordynatorowi dał prawo jazdy jezdzi (usunięte przez administratora) jak nasladuje, kubica jupiter OPO35895

wy wiecie kto

Polecam niektorym psychiatre na firmy jedzą p.o. 1,2piwach. I ta (usunięte przez administratora) z ten niedzwiatkiem ich niewyzuci od co

wy wiecie kto

A co z bluzą asystenta ani razu niebyla w moich rekach a kontrole oplacają bo ram ze maja z czego ucinac a dwa niekazdy chce tylko sztaplowac ale I wuzkien pojezdzic to ale juz kwalifikuje na13 euro1h

Pijanica

Nawet telewizory jak niema nikogo podmieniają przydzie bo moze wejsc tapkeyem bez pytanie I podmienia z 43 calowego na 40 calowy telewizor

Olisa Debe

Niemowiac o mobingu na pracach przez stałych oraz dluzej pracujacych pracownicy, I jeszcze loonies albo pracownicy ci mowi ze ale mindedness do PRACY one ale because bo szefowi ale dała przeleciec to sie nadaje

POUJDE Do Marcia

Ale za to jaki harmider na kamerach widac zawsze to co nietrzeba I niemogą ludzi lokowac na pokojach podzucja z kwarantaną jak masz2 osobowy obecni kordynatorzy

Woj

Panker

Teraz zaczną się pozytywne opinie o jupiterze bo zaczyna się sezon ???? ludzie uważajcie na ta agencje serio :)

@Panker

Chcę tylko dodać, że bardzo nas cieszą te pozytywne opinie. Wprowadziliśmy kilka zmian, poprawiliśmy to, co można było poprawić i widzimy, że warto było. I nie ma to nic wspólnego z początkiem sezonu . Przyjeżdżajcie więc do pracy - Jupiter i Holandia czekają ???? Pozdrawiamy!

Kamil
@Jupiter

Proszę o kontakt w sprawie pracy svobodova993@gmail.com

@Jupiter

Jedna LIZUSOWSKA OPINIA NIE ZMIENIA CAŁOŚCI .....

@Nikt

NIKT - jak zła opinia, to ok, jak dobra - to już źle? Może Ty po prostu miałeś pecha... To pewnie dla Ciebie nie będzie ważny argument, że rekrutacją zajmujemy się prawie 30 lat! Zakładam, że jak zaczynaliśmy, Ciebie jeszcze nie było na świecie ... ????

Nikt

Prawda o firmie Jupiter jest jedna TO CO OBIECUJĄ a to co na miejscu ......to JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE nie wszystkich MOZNA MIERZYĆ JEDNĄ MIARĄ .....tyle w temacie .....kazdy ma WŁASNY ROZUM i każdy ocenia po swojemu ..... gratulacje dla bylego koordynatora .....jak tam posada w biurze .... zastanawiam się co jeszcze wywinie ...... auta to malo ......

@Nikt

Jeśli można, odpowiemy na pierwszą część - tak czasem w życiu bywa, że to, co w planujemy, w realu wygląda troch e inaczej... Z niczyjej winy., Przykład? Rekrutujemy teraz do pakowania truskawek - dużo godzin (10-12 dziennie(, niezła stawka itp... Potrzebujemy kilkadziesiąt osób! Ale jak np. załamie się pogoda, transport owoców będzie miał poślizg - może być czasowo mniej godzin, a nawet przerwa w pracy! To są owoce - nie na wszystko mamy wpływ... Pozdrawiamy

dzień dobry - tak - wg słownika języka polskiego to słowo jest obraźliwe i prawdopodobnie dlatego admin je usunął. My staramy się odpowiadać na posty, czasem przykre... Każdy traktujemy serio - no chyba że jest obraźliwy i nic konstruktywnego nie wnosi - no bo jak odpowiadać ?NIKT - piszesz - prawdziwy obraz, cokolwiek to w Twoim rozumieniu znaczy. A ja myślę że prawdziwy obraz jest taki, że mieszkają tam zarówno ludzie zadowoleni, jak i tacy, których to miejsce rozczarowało. Trudno wszystkim dogodzić. Pozdrawiamy

kolega

gada cie o poczoatku sezonu a ludzi sativa cie

Nikt

Co do pani Marty TO JESZCZE BARDZO DLUGO MUSI sie UCZYC jak bardzo inteligentne KŁAMAĆ czy to przez telefon czy prosto w oczy by NIE ROBIC Z SIEBIE (usunięte przez administratora) ...... ciekawi mnie ile ojro dostala pani ALICJA za taki wpis z pozytywną opinią .........

Postronny

Do tych wszystkich analfabetów i nie umiejących pisać po polsku- nie dał bym wam żadnej pracy .

Kamil
@Postronny

Proszę o pracę dla pary

Rafał Ozga

Tak jak na pewnej firmie rozchodziło sie o kurtke asystenta tak szefy mowią niby ja mass ale jej na cozy niewidziales

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter