Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Sza kal

wpisz ze unich pracowales w cv I na innym biurze masz problemu odrazu bo dzwonią do TYCH firm

Była pracownica

Pracowałam w tej pseudo agencji tylko miesiąc musiałam wytrzymać bo musiałam zarobić na bilet do domu i oddać kasę którą pożyczyłam na wyjazd.Codziennie picie bicie awantury darcie mordy.Czlowiek wieczorem bał się wychylić nosa z domu bo latali pomiędzy domkami i się bili.Agencja przyjmuje wszystkich jak leci nie patrzy czy to ćpun kryminalista.A 90 procent ludzi to ludzie z kryminalną przeszłością.Inne szanujące się agencje wymagają zaświadczenia o niekaralności wtedy wiesz że jesteś bezpieczny przyjdziesz z pracy jest cisza i spokój można odpoczywać.Wiec ta agencja Jupiter powinna się zastanowić jak chcą utrzymać się na rynku powinni coś z tym zrobić .Bo niedługo przestaną istnieć.

@Była pracownica

Szanowny Były Pracodawco niestety, nawet zaświadczenie o niekaralności, którego również wymagamy w wielu ofertach nie gwarantuje, jak ludzie będą się zachowywać w nowej dla siebie sytuacji,, pracując za granicą. Wszystkie osoby, które nie spełniają naszych wymagań: uczciwość, trzeźwość w pracy - czyli podstawowych, oczywistych zachowań - są natychmiast wydalane z pracy. To naprawdę nie nasza wina, że zdarzają się nieodpowiedzialni, siesolidni pracownicy. Naszym celem jest dawanie ludziom pracy. Ci, którzy chcą pracować - mają pracę, są z nami czasem przez lata. Z pozostałymi się natychmiast rozstajemy. Życzymy powodzenia!

@Jupiter

TAK ICH WYDALACIE ZE NASTĘPNYM RAZEM SĄ NA LIŚCIE DO PRACY ....nie macie kim pracować ... TO PRAWDA CO NAPISANO ........... ZGADZAM SIĘ Z TYM BO ZNAM TO Z autopsji ....a wy dalej żyjecie w przekonaniu ze jesteście ...najlepsza...agencją w Niderandach... i jesteście 20 lub 30 lat na rynku pracy i z .....najlepszymi lokacjami ...i super....ludzmi pod księżycem....a to NIE JEST PRAWDA .....ZAL TYLKO LUDZI KTÓRZY WAM ZAUFALI...A KTORYCH BEZWZGLĘDNIE OSZUKALISCIE... TO JEST PRAWDA O WAS ...TYLE ...W TEMACIE ....nie pozdrawiam ...

Malus

A niektorzy niepamietaja swoich blendow .ca przypomnac bo wlasnie dwuch sznurkow na palecie to I tak mialo za te cyganstwa

KtosV

(usunięte przez administratora) za dwoje a I tak wykopuja cie z firmy I biura zlosliwie

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Alicja

Polecam agencje Jupiter.Wszelkie sprawy pracy,rozmowy kwalifikacyjnej, dowóz do pracy,pomoc koordynatorów na wysokim poziomie.Panie z biura pomocne w każdej kwestii.Zarobek...jak pracujesz tak zarabiasz???? zależne od godzin.P.Marta kobieta młoda ale o wysokiej kulturze inteligencji pomocna i konkretna.Wyjezdamy i chce podziękować za współpracę i polecić agencje Jupiter...lokacja Maasbree... bardzo przyzwoita,czysta,zadbana...a Pan Koordynator dba o wszystkich.. należycie.. dziękuję

Ona
@Alicja

Haha co pani za to miała bo za darmo napewno nie napisała pani tego

@Alicja

Co do pani Marty to jeszcze BARDZO DLUGO MUSI SIE UCZYC jak BARDZO INTELIGIETNIE kłamać czy w OCZY czy przez TELEFON i JAK nie robić w takich sytuacjach IDIOTKI z samej siebie ...... a tak na marginesie ile ojro za ten ...LIZUSOWSKI I BARDZO MIJAJĄCY SIE Z PRAWDĄ ... opis Jupitera ........

A
@Nikt

Każdy opiniuje według swoich odczuć,zasad i autopsji.Pewne kwestie które są prawdziwe i ludzie opiniują nie należy podważać.Bylam zadowolona więc opinia adekwatna i proszę się obnosić ze swoją opinią i nie zarzucać innym.

@Alicja

Dobre. Chyba byłem w innym miejscu.

Lulka
@Alicja

Najgorsza agencja pod słońcem codziennie picje awantury..Później bijatyki pod domkami strach było wyjść wieczorem na powietrze (usunięte przez administratora) i patologia połowę to ludzie poszukiwani przez policję . Że ta agencja nie wymaga zaświadczeń o niekaralności to się dziwię bo porządne agencje to już tak robią.Wtedy jest spokój nie ma ćpunów kryminalistów.

@Lulka

Szanowna Lulko - zaświadczenie o niekaralności, którego również wymagany, niestety nie gwarantuje, że ludzie będą się w porządku zachowywać., Osoby, które przyjeżdżają do pracy i nie spełniają podstawowych wymagań: trzeźwość, uczciwość, pracowitość, są natychmiast wydalane. Pozdrawiany

Kolega2

Moze trzeba pisac nazwiskami to sie nauczą jak pluja na wlasną rodzine

Kolega

Ma cie peoblem do ludzi. A pieniadze to smieszne wyslacie to razyrazy4 kazdy urlopowy czy konczacy przelew na ubojniach lepiej czlowieka tratowali

Gorole

SNCU

Zigolak

Jak przychodzi na gzicie w kawlerke szefczyna z scelty na work and stey I one moga szefczyc. szczekac I robic. co chcą za plecami swoich chłopuw aten mysli ze baba jest wierna jak pies (usunięte przez administratora) prawda

kto sie nienadaje

A nawet nietrzeba jezdzic p.o. innych pracach TEGO biura zeby wiedziec co sie tan dzejeje total bery scelta itd

Ktos

Jazdą ci stac I tony sztaplowac ale podwyzki ni (usunięte przez administratora)

Ktos

A jakich skurwielczy zostawią na pracach a spokojnych wyganiają lesbianism niektorzy bo on ona pracuje tyle I tyle I pokazuje co to nie jest ale drugiego niespytaja czy nic nie jest czy da rade stac na nogach bo przeganiają zjednej na drugą strone hali liniowe podra ryja podpisze stiker I tyle ja widac a Ty (usunięte przez administratora) to jeszcze pretense do ciebie ma

Witam serdecznie wszystkich na samym wstępie. Z tą agencją miałem przygody niderlandach. Od siebie mogę wypowiedzieć się na temat tego jak postrzegam chociażby ich lokacje. A więc mimo że nie powinno się zaczynać od a więc jeżeli chodzi o lokacje to tragedia !!!!! Odradzam każdemu. Niech każdy zastanowi się i przemyśl i 10 razy przed wyjazdem do Niderlandów czy aby na pewno ten cały interes się kalkuluje. Moje zdanie jest takie że nie polecam !!!!

Kolega

Na niektorych domkach tragazy szukali (usunięte przez administratora) jedna z druga busa ma I niemowi kiedy jedzie do sklepu Ty pujdziesz niepowiesz ,, dlaczego nic niemowiles

Dipsi

Ludzi w kradzierze wrabiają idziesz do pracy goscia przenosza a razem znim sprzed I ciuchy

Teresa

Pracowałam i odradzam każdemu. Warunki mieszkalne słabe !!! Wynagrodzenie cieniutkie! Możesz liczyć tylko na samego siebie! Odradzam każdemu pracę z nimi.....

@Teresa

Pani Tereso - nie wiemy przy czym Pani pracowała, kiedy to było i dlaczego wynagrodzenie było "cieniutkie"... obecnie mamy ogromne zapotrzebowanie na ludzi, pracy jest 10-12 godzin dziennie więc - siłą rzeczy - wynagrodzenie też jest dobre. stawka 10,55 . Przykro nam, że nie była Pani zadowolona. Życzymy powodzenia!

@
@Jupiter

10,55 to dobre wynagrodzenie!!!!!Smieszna Pani jest. Odliczycie mieszkanie, w sumie czasem łóżko w pokoju za 90e, ubezpieczenie i wtedy wynagrodzenie jest właśnie cieniutkie. ???????????? Płacicie jak niewolnikom, a jak ktoś się sprzeciwi lub jest chory to na bruk w kilka minut.

@@

Nie wiem, czy jestem śmieszna, czy nie , ale taka jest stawka - 10,55€ + dodatki - podajemy ją we wszystkich komunikatach i albo się ją akceptuje i pracuje, albo nie - i szuka się lepszych ofert. Co Panią tak śmieszy? W Polsce też najczęściej pracodawca nie pokrywa kosztów zakwaterowania . A rozstajemy się z pracownikami, którzy nie spełniają naszych oczekiwań, delikatnie mówiąc.... Choć często dostają drugą szansę i jednak zostają z nami. Nie różnimy się jakoś specjalnie od innych agencji pracy. Mam sporo (naprawdę!) osób bardzo zadowolonych, które są z nami od lat. Pozdrawiamy i życzymy, żeby znalazła Pani satysfakcjonującą pracę

@Jupiter

Godziny wyparowują i dlatego cienko jest.

@Jupiter

Ale przynajmbiej placi chorobowe a nie tak ŻE CZEKA SIE PO 6 TYGODNI ...... CO DO PAŃSTWA ODPOWIEDZI TO PISZECIE w odpowiedzi do mnie ze jestescie trzydzieści lat na rynku a w ogłoszeniu ze dwadzieścia NO DEKADA RÓŻNICY CIEKAWE czy ktos co pisze nie ZNA SIĘ NA LATACH ...... I CIĄGLE OPOWIADACIE W OGLOSZENIACH ŻE MACIE PRACĘ PO 10 ...12 GODZIN ....moze na Total Berry lub FRESU ....przestancie OSZUKIWAĆ LUDZI i ODPOWIADAJCIE MERYTORYCZNE NA ZARZUTY A NIE TYLKO NA WĄTKI KTÓRE WAM PASUJĄ ....TO TYLE W TEMACIE .....zawsze mozna pociągnąć inne WATKI ....ZAPRASZAM

@Nikt

Szanowna Pani "NIKT" - ach, ta matematyka... tak dokładnie to jesteśmy 28 lat na rynku - a czy to ma jakieś wielkie znaczenie? Chętnie odpowiemy merytorycznie - ale na faktycznie merytoryczne pytania. W Pani postach, niestety, roi się od obraźliwych epitetów i insynuacji - trudno się do nich odnieść zwłaszcza że nawet nie wiemy, z kim rozmawiamy, Pani NIKT.... Bardzo łatwo obrzucać kogoś epitetami, pozostając anonimowym.

Magda
@Cuba Libre

Za to można tam przeżyć Melanż życia ????

@Jupiter

TO TRZEBA PISAC PRAWDE JEST RÓŻNICA tak mi się wydaje bo 20 nijak ma się do 30 chyba że jestem słaby z matematyki ....bo przecież panie w biurze mają rację a może nie potrafią liczyc tak to później wychodzi na solarisach i TERAZ WYJAŚNIŁA SIĘ TA KWESTIA .....noooooo slabiutko z matematyki ale teraz to zrozumiałem .....20 jest równe 30 BRAWO JUPITER NOOOO BRAWO ....może korki ....oplace ......

@Jupiter

BARDZO PROSZĘ O WSKAZANIE TYCH EPITETÓW......OBRAZLIWYCH ......bo według panstwa są obraźliwe a według mnie to z autopsji ....czekam .....

@Jupiter

10.55 to dobre wynagrodzenie? 15.50 to dopiero mozna zacząć rozważać czy warto spróbować.

Otth widz

Tu Kolega z otto mieszkam z wami na jednej pientrze I najwiekszym sposobem to wymiana waszych szefuw chodzi taki grubasek z takimi dwiema. czarnymi I patrza co by (usunięte przez administratora) ludziom z pokoi jak niema nic konkretnego to wtajemniczają czlowieka

Shumacher

Niestworzone rzeczy czasem ludziom co niektorym zazucają

Shumacher

A czy ktos wie ze czasem zazucają co niektorym nastawianie rzeczy

Samobuj

A kurto mowiac kazdy firmie liniowe to wariatki

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter