Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Kolega

Teraz taka godzina razem z wiolettą (usunięte przez administratora) I wygania ludzi

Magda

A z ciekawości na jakich zakładach pracowaliście?:) ja dwa lata temu na marchewce i pasteryzacji

Nikt

CZY NIEZASTANAWIA państwa ze AŻ TYLE JEST NEGATYWNYCH KOMENTARZY na temat panstwa agencji bo dla ŚREDNIO ROZGARNIETEGO człowieka bylby to SYGNAŁ ŻE COŚ JEST NIE TAK ...........no ALE MOŻE PRZECENIAM PAŃSTWA .....

Nikt

DALEJ CZEKAM NA ODPOWIEDŹ W SPRAWIE OBRAZLIWYCH EPITETÓW .......cos CIĘŻKO sie Jupiterowi zebrać do ODPOWIEDZI ......CIEKAWE ...DLACZEGO i dlaczego usunieto wpis o jakości lokacji...i pytań ......no i opini o koordanatorze p.d ...........czekam z niecierpliwością ............a takie ladne auto bylo hamerykanskie............

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Kolega

niepuszczaja w swieta do polski potem wyganiają z roboty paczke kto zechlał

Iza

Jedna osoba na sto może powie że Jupiter jest Agencją którą można polecić łudzą ja tak nie sądzę bo przez tą Agencję pracy zostałam bez pracy i mieszkania i bez kasy i jeszcze w ten sam dzień nas wyzocili z posesji jak piesków bezdomnych kolega nam pomógł z tamtą wyjechać gdyby nie on to byśmy spali w parku bardzo źle ta Agencję wspominam i życzę im jak najgorzej i bardzo mnie to cieszy że kadecja Dawida się skoczyła ale z tego co czytam opinie to zastąpił go jeszcze gorszy koordynator niż był sam Dawid wyrazy współczucia Dla tej Agencji mam nadzieję że w końcu ktoś mądry się trafi i zamknie ta Agencję pracy bo już dawno nie powinno jej być pozdrawiam

Witam to ta Agencja jeszcze istnieje trzeba coś z tym zrobić zgłosić ja bo szkoda ludzi którzy tam przyjadą i nie będą mieli za co wyjechać ludzie omijajcie ta Agencję z daleka same (usunięte przez administratora) i reszta mułu

Kolega 1wrzesnia

Problemem. sa ludzie astute mająbanie I czasem cie prubują na siłe w byleco wrobic

Nie kasujemy komentarzy, chyba że zawierają obraźliwe, rasistowskie epitety , wulgaryzmy itp - często z automatu usuwane - Pani komentarz również powinien zniknąć - ale wyjątkowo odpowiem na niego - pan Dawid nie pracuje już u nas.

Nikt

BO SIĘ BOJĄ ZE NIKT DO NICH NIE PRZYJEDZIE....

@Jupiter

BO BOICIE SIE PRAWDY ...

Taki mały

A co niektorym przeszkadza ze chce pracowac ze stryjaczką a kto inny pracuje całą rodziną I problemow niewiele FRESH, ,total very banaken hym

Wygoniony

Nowhere ale a jak placaą niiecałe 300 Na innych biurach za8 godz pracy

Mocny

Byłem.i odradzam..... Warunki.mieszkalne słabe a pensja.. bez komentarza. Nie polecam.!!!! 4osoby na pokoju???? Porażka !!! Odradzam każdemu wyjazd z nimi....

Milka

Niedaliscie temu panu kurtki. to ale kwalifikuje pod kontrole

FLEXIPOL

Niemowiac o tym ze niektorzy na domkach wiedzą WCZESNIEJ od ciebie gdzie cie przenosz na jakoą lokacjr

Crawanega

Plomyczek

Ale I to badan w busie frugal blondyna se zaruje do wszyskich jakk cos wymysle z TEGO busa to bedzie ktos miał przesrane wyjdzie I to sporo bo ale czeppiaja smarki niektore niedpowiednich ludzi

Valero

aj niech ale Jupiter przyzna ze zlosliwie pozbywa sie niektorych ludzi, do biura jest codziennie telefon z massbre z biura renaty ze ktos pyskuje tak sie starą Guardia uczymuje na biurach

ABC

Ktos sie przejezyczył, ale to prawda czasem niektorym przeszkadza jak ktos z rodziną pracuje I ten ktos moze ludzi musztrowac ale I zlosliwie co robic

Valero

Co TU pytam cza ich prac ludzi mieszkanie z prac wyzucają

Amstrąg

Co tu pytam via ich tepic bo ludzi mieszkanie czasem wyzucają

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter