Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Bilson Klient

Byłem z Dziewczyną na statku : Dar Pomorza. Nie mogłem zapłacić kartą mBanku, bo była jakaś awaria. Poszedłem więc do Bankomatu i też okazało się, że jest awaria. Mieszkam niedaleko, więc skoczyłem na pocztę wyciągnąć ze skrytki gotówkę. Uff, mBanku nie rób takich rzeczy. BIL-SON

NCarry
@Bilson Klient

Też chciałam to napisać :D OMJ

klient

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług mBanku. Co chwila zmienia się regulamin na niekorzyść klienta, dla stałych klientów pojawiają się nowe opłaty i podwyższone prowizje.(usunięte przez administratora) ponieważ zaczęli pobierać ode mnie opłatę za prowadzenie konta, prowizja za korzystanie z bankomatów euronetu /planetcash (te najbliżej mojego miejsca zamieszkania) bardzo wzrosła, lokaty są kompletnie nie opłacalne, nie ma żadnych bonusów, żadnych programów z korzyścią dla klientów. Mają jakieś śmieszne "mokazje", gdzie klient może otrzymać zniżkę na książki 5 %. Żenada, mogliby się nie ośmieszać. Obecnie korzystam z usług konkurencji i jestem mega zadowolony a mbank Stanowczo odradzam każdemu świadomemu klientowi, któremu zależy na uczciwej współpracy z bankiem,szczególnie odrdzam jeżeli ktoś planuje przechowywać tam jakiekolwiek środki, nie zdziwiłbym się gdyby z dnia na dzień zrobili jakiś dziwny limit, gdzie nie można wypłacić swoich pieniedzy.

Finansita

Czy pracował ktoś/lub pracuje jako mobilny doradca mbank? Jest ponoć baza i 1500 przez 3 miesiace. Czy moze ktoś potwierdzic jaka jest jakość bazy i perspektywy na tym stanowisku?

mBank_Poznań

pracuję w placówkę mBanku w Poznaniu, po ujednoliceniu marki w grupie kapitałowej i zlikwidowaniu marku MultiBanku jakość obsługi klientów spadła drastycznie, ilość obsługi posprzedażowej jest tak ogromna, że nie można skupić się na obsłudze portfela relacyjnego i sprzedaży wymaganych planami produktów bankowych. Bank przeistacza się w bank masowy, nie daje żadnych podwyżek, pracownicy składają wypowiedzenia, więc jak chcesz pracować po godzinach i za marne pieniądze to aplikuj do mBanku.... porażka...

Zuzia
@mBank_Poznań

Czy coś zmieniło się od tego czasu w mBa nk poznań ?

@Zuzia

Jeszcze gorzej, mbank bez premii, klient wszystko robi sam. Ty pracując w placówce, jesteś infolinią dla klientów.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jalodz

Dzień dobry. Mam pytanie ile schodzi lokata w m banku. Czy od razu czy trzeba czekać jakiś czas?

Misia
@Jalodz

Lokata w mBanku nie schodzi. Jest to niewykonalne.

@Misia

Ale chodzi mi czy można wypłacić od razu pieniądze że swojej lokaty. Czy trwa to jakiś czas?

@Misia

Czy istnieje coś takiego jak kredyt bonusowy tylko wewnątrz bankowe dla pracowników.? Tak zwane sprawdzenie umów.

Czerwona włosa
@Jalodz

W takiej sprawie JA LÓDŹ, Powinnien się udać do placówki.

Czerwona włosa
@Jalodz

Nikt nie rozumię co JA LÓDŹ PISZE OD X czasu te same pytania. W Łodzi TAK jest mnóstwo placówek. W każdej udzielą niezbędnych informacji.

Jalodz

I mam pytanie do pracowników m banku Łódź kto pracuje w Łodzi?

Ostrycienmgly

nie ma co liczyć na podwyżkę mimo długiego stażu nawet do poziomu inflacji. (usunięte przez administratora) biurokracja, typowe korpo.

Jack

Jechałam(em) dziś do Torunia srebrną skodą. Podszyłam(em) się pod Kurczusie. Teraz Cię złapie, ale pierw te auto.

Jack
@Jack

Żeby nie pomylić. 12:15-12:50 Halo Warszawa ?

Hej! Co powiecie o atmosferze i pracy w Poznaniu? Jak wyglądają plany oraz " kontrola" pracowników - czy to prawda że wszystkie rozmowy są nagrywane, a komputery cały czas sprawdzane?

Kubuś Puchatek

Możliwe. Komu się chcę sprawdzać. Puchatek J

Spralinka
@Kubuś Puchatek

Tobie już Dziękujemy.

Morelowa

Dlaczego nie pozwolisz mu odejść ? Skoro Ci na nim nie zależy, odpuść bo i tak Przegrasz, a później będzie odwrotna sytuacja. (usunięte przez administratora)!

Natasza Kubuś E

N > K _ trzeba się na jego telefon dostać!. N > E _ sprawdź jaki ma numer konta. E > N ................................................. N > K Dostałeś się ? K > N _ TAK. Wszystko widzę! E - N : Mam znajomości na sródmieściu u PG. Załatwię !

Były

Piszę ten wpis jako były pracownik mkiosku. Przestrzegam inne osoby szukające zatrudnienia w tej instytucji. Pracowałem w dużym mieście jednak przez cały czas mojej pracy do mkiosku podszeło do mnie max 8 klientów. Praca w mkiosku to taka inną nazwa infolinii. Dzień wygląda tak że dzwonisz dzwonisz i nie wiesz co ze sobą dalej zrobić. Przez pół roku obowiązuje "pas startowy" który wynosi UWAGA 1600 zł na rękę czyli dużo mniej niż minimalna. Uwaga na tą firmę wyzysk młodych ambitnych osób nie polecam.

Młoda

Nie jest dla dziewczyn, ja też odchodzę z mkiosku. Pracowałam pół roku ale ich głodowe stawki na nic nie pozwalają

Kubuś Puchatek
@Młoda

Wszystkiego co Najlepsze. Oby szło jak najlepiej. Kubuś od spraleczki

JaaŁodz
@Kubuś Puchatek

Kubuś da 12. Chciałeś Panią,pracuj. Weź się do roboty i nie zawracaj gabloty.

Poznaniak

Przemądrzały chłopiec z wybujanym ego (bo tak trzeba go nazwać) marnuje twój czas. Przecież to wspaniały kierownik, który umawia się na spotkanie; ochoczo zaprasza na konkretną godzinę po czym trzeba czekać, bo chyba nie posiada zegarka. Do tego kierownik w sweterku na zamek występuje...Pełen profesjonalizm i imidż rodem z bankowości wczesnych lat 90tych :) p.s. współczuje tym biednym dziewczynom pracującym w tak pięknym miejscu w sercu Poznania. Czułem się jak uczniak we wczesnych latach podstawówki cirka 1993 r.

Gosc
@Poznaniak

czy chodzi o Głogowska czy o Bałtyk ? Stawiam na Głogowską.

PELPINEK
@Gosc

Na winogrodach.

Kopernik
@Gosc

O głodnego co lubi Bałtyk.

@Poznaniak

A jednak mimo to Ci się podoba.

Kubuś
@Marta

Bo wejdę na Twoje konto klienta, jak Cię niema Tu...

Klaudia

A są organizowane staże w banku?

Odp
@Klaudia

są, w lutym/marcu będzie kolejna edycja(usunięte przez administratora)

Spralka
@Odp

Dziękuje

Lechosław Sebunia

Próbowałem dojechać na spotkanie w sprawie pracy na stanowisku Specjalista IT w enBanku w miejscowości Łodz. Niestety w Kolincz zespół mi się samochód i moja bunia odmówiła posłuszeństwa. 30 letnie auto miało być nie zawodne. Cóż mam jeszcze 28 letniego Gruchota na stanie. Udało mi się dotrzeć na spotkanie spózniony o trzy godziny. Mimo wszystko zostałem przejęty na stanowisku specjalista IT a(usunięte przez administratora)

Jalodz

Dzien dobry. Mam pytanko. Czy istnieje takie coś w m banku jak coś między pracownikami. Tak zwany kredyt z bonusem. Bo dostalem taka propozycję. Ze jak wezmiesz krdeyt to dostaje procent od tego a i Bank go spłacić w całości. Czy istnieje coś takiego w m banku. Proszę o odpowiedź to bardzo ważne dla mnie.

Skunks
@Jalodz

Nie bądź durny. W mBanku to Tylko możesz mieć zgrupowanie dziewczyn, które uprzykrzają Ci życie i liczą że będą uśmiechać się do słońca w letnie dni.

@Jalodz

Czyli nie ma nic takiego tak? Proszę o odpowiedź bo to dla mnie ważne bardzo jest. Z góry dxiekuje

Puchata je je je wrauu
@Jalodz

Niema. Tuć wysz się Chopie. Przewód od internetu zmień. Sąsiad zakrapiany Ci użyczy. Nawróć się Chłopie. mBank Ci nic nieda za darmo, dziewczyny tyż.

Studentka

Praca w mkiosku to jakiś żart. Jak w takiej formie może nie być normalnej umowy o pracę tylko 1/80 etetu i reszta jako zlecenie .. Nie ma do kogo dzwonić, pensje śmieszne

Pralka Zuzi
@Studentka

Tyle klientów czeka na Twój telefon.

Moreluś
@Studentka

Nie jest źle. Na Święta prezenty.

MartaMalina
@Moreluś

Choinka wydrukowana i ZAMOCOWANA na ścianie :D

Morelowa Zuzia
@MartaMalina

W niektórych oddziałach dostarczane były Śmietanowe Rurki z kremikiem.

Witam? Czy mogę prosić o rzetelne opinie jeśli chodzi o podjęcie pracy w dziale IT w mBanku? Czy płaca jest rzetelna jak w dużej firmie, czy świadczenia są na poziomie świadczeń w małych outsorsingowych firemkach ?

Kandydat #2
@Kandydat

Czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy i możesz podzielić się wrażeniami? Albo udało Ci się zdobyć jakieś informacje na temat pracy w dziale IT w tej firmie? Zastanawiam się nad wzięciem udziału w rekrutacji. Z góry dzięki za pomoc.

Chrisss
@Kandydat #2

Pracowalem kilka lat. Jest w porządku, ciekawy projekt, można się sporo nauczyć. Stawki rynkowe, atmosfera w porządku, bez ciśnień raczej i stresu większego, czego nie można często o innych działach powiedzieć. Niestety czuć mocno, że jest to korporacja, często długo trzeba czekać na załatwienie prostych spraw organizacyjnych, sprzętowych itp.. Warto wynegocjować jak najlepszą stawkę wejściową bo z podwyżkami jest różnie ...

Nata_sza

Czy mBank zapewnia w Tym roku na Gwiazdkę jakieś premie Świąteczne ?

Paula
@Nata_sza

Ja sobię zrobię najlepszy prezent i sama dam wypowiedzenie????. A tak to wyślą pewnie maila z choinką i na tym się skończy. Szkoda życia na tą pseudo firmę. Piszę jako pracownik mkiosku

Jakub

Dwanaście można zarobić na stanowisku specjalista IT w mBanku.

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 10 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.