Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Mkiosk mkiosk

Stawka podstawowa to 8 zł brutto. Za konto jest 30 brutto. Miesięcznie takich kont przychodzi średnio około 10 A w planie około 30. Co oznacza że pozostałe musicie sobie zdobyć. A co za tym idzie musicie zaczepiać ludzi w galerii żeby założyli konto. Największy nacisk na na konta A jest to najcięższa praca bo nikt nie chce tych kont. Nikt o tym nie mówi na początku ani nie napisał na tym forum ale oczekują że dziennie złapiecie 2 konta. Pracujecie dla banku A musicie prosić się obcych ludzi w galerii żeby założyli konto. Czy to nie poniżajace. Zastanówcie się czy naprawdę chcecie tu pracować. Za konto które jest używane przez klienta dostajecie jeszcze 70 zł brutto. Ale nikt tych kont nie używa. Dostają gadżet za założenie A potem zamykają przed upływem 3 miesięcy I wtedy nie dostajecie tych 30 brutto nawet. z 30 kont średnio max 5 jest używanych. Jeśli chodzi o kredyty to ciągle jest promocja, w której klient może dostać kredyt z prowizją 1%. Dając klientowi taki kredyt zarabiacie od 100 tys kredytow 1500 zl brutto. A żeby zrobić 100 tyś kredytów trzeba się mocno narobić. Dając klientowi gorsza ofertę możecie zarobić więcej. Ale klient to zauważa I najczęściej odstępuje od umowy wtedy nic Wam nie płacą. Albo idzie do innego banku. Klienci Nie przychodzą sami po kredyt tutaj trzeba cały czas dzwonić. Podsumowując Za godzinówke 8zl brutto razy 160h macie 1280 Za 30 kont w tym 5 używanych macie 1250 Za 100 tyś kredytów macie 1500 Wszystkie kwoty są brutto. W sumie możecie zarobić 4230 brutto przy dużej ilości pracy I szczęściu. Czy warto? Nie wydaje mi się. Moje obliczenia to bardzo pozytywny scenariusz. Firma nałożyła teraz kary na nowych pracowników 1500 zł jeśli się zwolnią przed upływem pół roku. Swiadczy to tylko o dużej rotacji. Nie polecam.

Franciszek
@Mkiosk mkiosk

Masz racje. Bo to netto wychodzi ze 3 tysiące a wkład pracy dość duży. Na jakie umowy teraz przyjmują nowe osoby, bo jak chcą zatrzymać pracowników na przynajmniej rok to powinien być stabilny kontrakt. Umowy są na czas określony czy na stałe?

emu
@Franciszek

Na czas określony.

Masakra

Mam zablokowane konto (prywatne i firmowe założone 6 lat wcześniej) od 28 grudnia przez dział bezpieczeństwa, 5 wizyt w placówce, 3 różne wnioski, weryfikacja dokumentów, reklamacja i wciąż od 3 tygodni nie mam dostępu do swojego prywatnego i firmowego konta. Wszystkie środki firmy zamrożone od 3 tygodni, a w placówce nikt nic nie wie i nie jest w stanie nic zrobić. Przez cały ten czas absolutnie zero kontaktu ze strony mBanku, jak powiedziałem to znajomemu na wysokim stanowisku w innym banku, to się za głowę złapał. W placówce nikt nic nie wie, na infolinii usłyszałem już chyba 10 razy, że mam złożyć wniosek o weryfikacje, który de facto oczekuje na rozpatrzenie od 3 tygodni, na czacie wklejają formułkę o weryfikacji konta. Żałosny i niepoważny bank, omijać szerokim łukiem! Nie polecam!

Placówka

Odradzam mBank jako pracodawcę śmieszne wynagrodzenia ciągle presja na wynik, średnia atmosfera menadżerowie z nierealnymi oczekiwaniami.

Były starszy inspektor bankowy

Widzę, że nic się nie zmieniło. Było (usunięte przez administratora) i wyzysk i nadal jest. Jakże szczęśliwy jestem, że od kilku lat tam nie pracuję. Powiem więcej mam gdzieś wszelkie korpo, banki, ubezpieczenia i CC. Poszedłem na fizycznego do fabryki. Kasa lepsza, święty spokój i wyjechane na target. Współczuję wam korposzczurki.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

AML

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w dziale AML? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Starszego Specjalisty/eksperta?

Glapuś i Martynka

(usunięte przez administratora) forsę a teraz dajcie więcej na raty. Wcześniej dzwoniliscie do klientów w sprawie kredytów na niskie oprocentowanie a teraz nawet burak nie przyjdzie, albo ten co weźmie na babkę co zmarła 150 lat temu dich. Była kiedyś bajeczka Bolek i lolek. Bajeczka się skończyła o Bolusia na żywo stworzyła. Teraz solidarnie - ludu mój nie bierzcie kredytów to przyjdą i powiedzą : dajcie nam jeść ( pomijając biednych banksterów ) prócz tej sfołoczy z NBP i PKO co wyprowadzili miliardy na zabawy ORG. Nie dajcie się glapusiowi, teraz normę wyrobicie nie milion a ajne tałżyn Podpisał : Love Ntsp :*

Od pewnego czasu mBank zmienia serwis transakcyjny. przy czym wszystkie zmiany są na gorsze. Ale ostatnia zmiana jest druzgocąca: operacje zaplanowane poza następny miesiąc - aż do jednego roku, przestały być wid0czne. Mało tego! Operacji tych klient banku nie może ani zmodyfikować, ani usunąć - nawet jeśli miał zablokowane środki na te operacje. Konsekwencją tego jest brak dostępu do własnych środków! Owszem, można zlecić odblokowanie tych środków poprzez mLinię, ale w dobie cyfryzacji zmuszanie klienta do załatwiania spraw przez telefon to duża przesada. Reklamacje na taki działanie mBanku nic nie dają, więc w moim przypadku jedynym wyjściem jest odzyskanie zablokowanych środków i rezygnacja z usług mBanku. Ostrzegam więc innych: nBank postępuje nieuczciwie, nie ostrzegając klientów przed istotnymi zmianami w serwisie transakcyjnym, które prowadzą do istotnego ograniczenia możliwości dysponowania własnymi środkami pieniężnymi

@Andrzej

Chyba mijasz się z prawdą. Wchodzisz w płatności -> kalendarz płatności, i możesz do woli przewijać kolejne miesiące. Widać w nich zaplanowane płatności, i nie ma żadnych problemów z ich edycją.

Nicponia

Czy będą przyjmować do m Kiosków ?

Nie warto
@Nicponia

Tam cały czas przyjmuja bo ludzie się zwalniają I nikt nie chce pracować, więc masz szansę. Ale polecam próbować w innym miejscu.

@Nie warto

Opanuj się. Wystarczy przyjechać w ustalonym terminie i porozmawiać o podwyższce. Mądra - ładna - opanowana - kultularna. Sukces gwarantowany :) uśmiech.

Chyba obnizka
@.

Hahaha jakiej podwyzce? Jak tam aneksy są takie same dla każdego

Sła

Praca w mkiosku dla mfinanse. Wynagrodzenia wszędzie rosna, inflacja szaleje a tu się obniża stawki. Przykladowo kiedyś karta kredytowa była płacone 3.6% wartości wolumenu, teraz jest 1,2%. Czyli jak zrobicie karte kredytowa na 100 tyś zarabiacie 1200 zł brutto około 4 lata temu byście mieli 3600. Ponad 3 krotna obnizka prowizji w ciągu ostatnich około 4 lat. Stawka podstawowa niezmienna od kilku lat 8 zł brutto. To praca dla studentów bo potrzebują elastycznego grafiku. Nic dziwnego że większość osób tu tylko siedzi za minimalna i nic nie robią, bo się to po prostu nie opłaca przez żenująco niskie prowizje. Menadżerowie nie mają ludzi do pracy dlatego stale jest wszedzie rekrutacja. W niektórych mkioskach pracuje 1 lub dwie osoby przez kilka miesięcy a teoretycznie powinny być trzy. Średni czas pracy to 3/4 miesiące. Tak mFinanse ma się czego wstydzić i będzie jeszcze gorzej jeśli nie podniosą stawek. Pracownicy się ciągle zwalniają a za chwilę będą się zwalniać menadżerowie bo nie sa w stanie wyrobić planów i zarabiają goła podstawę 4 tyś brutto na działalności.

Mariusz

Praca w IT to korpo bitwa między działami. Kierownictwo różnych działów nie mają pojęcia co się dzieje w robocie. Chyba "praca" zdalna w domu na tapczanie wychodzi

Lolek

Mbank był moim pracodawcą przed dosyć spory okres czasu. Jakie zostały przeze mnie wyciągnięte wnioski? Brak szacunku do pracowników niższego szczebla (nawet wśród innych pracowników z wyższego - Anna G. Obrażająca większość osób) Brak podwyżek !!! Brak osób do których można się udać z pomocą przy realizacji zadań Prezes jest jednym wielkim żartem Generalnie nie polecam

Irmina

Czy są planowane podwyższki w mKiosku ?

Nie polecam
@Irmina

Nie raczej obciecie pensji piszesz covid

Kubuś Boni Facy
@Nie polecam

3333 zł po ostatniej podwyższce. 23 dni pracy.

@Irmina

Po ostatniej obniżce wyrównanie do minimalnej. Nie polecam wręcz mocno odradzam

Olka

Cześć czy wam tez w pierwszych miesiącach pracy kazano pozyskiwać nowych klientów do kont wśród rodziny i znajomych? Ogólnie jest to dla mnie niezręczna sytuacja ponieważ nie chce w wolnym cZasie zajmować się namawianiem znajomych i rodziny do zakładania kont

Tomli
@Olka

Olka, jeśli dopiero co się zatrudniłas to szukaj innej pracy, bo w tej robocie liczy się tylko pozyskiwanie rachunków, przy ogromnej presji i nawet nie najniższej krajowej. Pracowałem tutaj o wiele za długo, wiem co pisze.

Zołza
@Tomli

Współpracowałaś we dwóch w grupie, czy sama ? Skąd tak niska pensja. Czy zmiana lokalizacji poprawi wynagrodzenie ? Cziken - Zoł.. forver Friends

Monli.
@Tomli

Minimalna krajowa jest w umowie. Trudno przy 1500 zł opłat, mając 2100 zł netto się utrzymać. Nam jednak wystarcza te 700zł jako pracownikowi. Tobie za darmo wszystko dają,mi nie. Jeden ma Ferrari z 2021 roku i jest nie zadowolony bo niema 200.000 milionów, tylko 198.000 Innemu wystarcza rower i lody malinowe. Twoi rodzice mieli nie wiele, dziadkowie jeszcze mniej.

Dwie
@Zołza

Obie kłamią, żeby się wybielić jak proszek do sprania. Karny wyrówna.

Praca mkiosk
@Olka

Tak oni chcą tutaj głównie konta. A za konta prawie nie płacą. Przykładowo masz 30 kont i zarabiasz minimalna bo muszą Ci wyrównać, bo nie jesteś w stanie nadrobić premiami. Premie za kredyty równie śmieszne. Radzę jak najszybciej się zwolnić, bo straszna jest atmosfera I parcie na wynik. Zwalniają ludzi z dnia na dzień. Mo bbing na codzień. Jest strasznie. Polecam uciekać bo za takie pieniądze dostaniecie pracę gdziekolwiek indziej albo lepsze. Zrobisz 30 kont w miesiącu w następnym miesiącu będzie plan na 40. Jest to bardzo poniżająca praca prosić ludzi obcych o konto w galerii.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w mBank S.A.?

Lord

O prace

Mbank

O pracę w mFinanse zlecenie lub dzg

Praca mkiosk

Ludzie tragedia. Omijajcie szerokim łukiem. Stale brakuje pracowników bo wszyscy się zwalniają. Szczególnie nie da się wytrzymać, gdy odwiedza nas Dyrektor Regionu Pani Kamila G. Krzyczy na nas i stosuje (usunięte przez administratora) straszy zwolnieniem i programem naprawczym. A nie zawsze wynik zależy w 100% od nas. To jest praca z klientem. Mam nadzieję, że ktoś się nią w końcu zajmie, bo wiele osób zwolniło się właśnie przez nią. Zmusza nas do wciskania klientom wszystko bez informowania ich. Tylko na zasadzie, żeby jak najwięcej wcisnąć. To jest totalnie nieprofesjonalne. Wszyscy którzy pracowali tu latami już nie pracują. Firma szuka ludzi na kilka miesięcy żeby wykorzystać do robienia kont I jak będą mieć gorszy moment zwolnić. Żenada. Na rozmowie usłyszycie jakie tu są świetne zarobki elastyczny grafik super atmosfera praca lekka I przyjemna cud miód I orzeszki. Nie wierzcie proszę. Są tu takie braki w grafikach, że ludzie z innych miast przyjeżdżają łapać dziury. U mnie już na szczęście wypowiedzenie złożone. To najlepsze co mnie w ostatnim czasie spotkało. Jeśli nie chcecie skończyć u psychiatry serdecznie polecam omijać szerokim łukiem bo nie da się wytrzymać. Każdemu z całego serduszka będę odradzać pracę tu.

Praca mkiosk dla mFinanse

Jeśli ktoś zastanawia się czy się zatrudnić w mkiosku to zapraszam na stronę pracuj.pl I tam wpisać mFinanse. Mnóstwo rekrutacji, prawie na każde miasto I ciągły niedobór pracowników. Dlaczego? Odpowiedź prosta nie da się wytrzymać. Do tego wyzysk straszny atmosfera napiecia. Nie możesz mieć gorszego dnia musisz cały czas realizować plany. Ogólnie mówiąc TRAGEDIA. Co chwilę wysylasz raporty ile kont itd. A zarobisz tu minimalna lub trochę więcej. Nie warto. Lepiej iść gdziekolwiek indziej. Do tego ciągła presja na wynik i (usunięte przez administratora)pracowników. Nie da się wytrzymać. Ludzie po miesiącu się zwalniaja. Kary za odejście 1500 zł. Dlaczego są te kary? Bo nikt nie chce pracować. Ludzie pracują tu 2/3 miesiące i uciekają. W moim mieście są 3 mkiosku I osoba która najdłużej pracuje to pracuje rok. Wszędzie tylko reklamy "pracuj z nami" gdyby było tam super nie musieliby się tak promować. Przemyślcie na serio. Bo ciężko się zwolnić. Jeśli się zwolnisz w ciągu 6 miesięcy kara 1500 zł. U mnie już te 6 miesięcy minęło I mogę się zwolnić na szczęście. I powiedzieć cześć jak czapka. Weszły teraz polecenia pracowników u nas. Mam nadzieję że nikt z pracujących nie zrobi tej krzywdy znajomym. Przemyślcie bo jest tragedia straszna (usunięte przez administratora) W tej pracy musicie PROSIĆ OBCYCH LUDZI W GALERII ŻEBY KONTO ZAŁOŻYLI. Można iść gdziekolwiek indziej I też zarobić minimalna. Stawka podstawową to UWAGA 8 zł brutto. Praca na umowę zlecenie. Jak robisz wynik wymagają od Cb jeszcze więcej. Jak nie robisz zwalniają z DNIA NA DZIEŃ. Bez okresu wypowiedzenia. Liczą się tylko liczny I plany nie ludzie. Prowizje w związku z covidem BARDZO poobcinali. I teraz nie da się zarobić. Praca wygląda tak że tylko dzwonisz I prosisz ludzi żeby konto założyli. Za konta nie da się zarobić. Żenująco niska podstawa I niskie prowizje. Naobiecuja Wam na rozmowie niewiadomo co. Proszę przemyślcie to 5 razy. Ja z całego serca odradzam. Strasznie męcząca I stresująca praca.

Warszawa oddzialy

Cześć. Jak oceniacie prace w warszawskich placówkach na stanowisku specjalista ds sprzedaży? Na jaka podstawę można liczyć?

Sok z Malin
@Warszawa oddzialy

8500 netto - 11.500 netto.

Kris

Nie polecam pracy w mkiosku. Ciągła rotacja. Stale szukają pracowników bo nie da się zarobić. Podstawa tyko uwaga 8 zł za godzinę brutto. Masakrycznie śmieszne pieniądze. A prowizje bardzo małe. Z miesiąca na miesiąc aneksy ze zmniejszonymi prowizjami. Radzę trzymać się z daleka. Do tego straszne parcie na wynik sięgające mobbingu. Ciągły stres. (usunięte przez administratora)

Wężyk

Pracowałam na CC pół roku i zrezygnowałam. Na początku jest szkolenie, na którym myślisz, że wszystkiego nauczą, No chociaż części, żeby pewniej czuć się już siadając na linii. I wtedy każdy przeżywa szok. Wiesz, że nic nie wiesz. Nie ma bezpośredniego wsparcia. Wszystko dzieje się na skype. Jeżeli czegoś nie wiesz- a uwierz zazwyczaj tak będzie, bo tutaj niczego nie zapamiętujesz tylko na bieżąco szukasz w bazie wiedzy- to piszesz wiadomość do wsparcia na skype. W zależności na kogoś trafisz albo Pomoże, albo każe ci dalej szukać, i będziesz tak trzymać tego klienta na linii, pół godziny, godzinę i nie wolno przełączyć dalej, do osoby z wyższymi kompetencjami bo są wtedy pretensje dlaczego zawracasz komuś głowę. A czas rozmów jest składową do premii. Nigdy w życiu nie czułam się tam tak (usunięte przez administratora) Wstyd mi było do tych klientów mówić: proszę poczekać, sprawdzę. Z tak błahych powodów. Bo nie wolno niczego z pamięci, wszystko słowo w słowo trzeba przeczytać z bazy wiedzy. Między połączeniami jest 10 sekund przerwy. To nawet nie wystarcza na wzięcie łyka wody. Jak jest duża kolejka na mlinii to czasem i 7,8 sekund tylko. Rozmowy też są oceniane. Najważniejsze żeby żadnej linijki nie pominąć z bazy wiedzy czytając klientowi. Ocena może spaść kiedy powiesz do widzenia, zamiast do usłyszenia. Bardzo ciężko uzyskać na początku dobre oceny bo niby jest szkolenie na co zwracać uwagę, ale dopiero to wszystko wychodzi w praniu. Pracując zawsze w handlu nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem klienta jak tutaj. Psychicznie nie dałam rady. Z jednej strony (usunięte przez administratora) brak wsparcia i czujesz się takim nieukiem. Plusy: Legimi za darmo, karta sportowa, luxmed, ładne biuro, możliwa praca zdalna.

Klara
@Wężyk

Jak wyglada wypowiedzenie na pasie startowym???

Plokulatol zyy Tolunia.
@Klara

Startujesz na 3 biegu. Jak uda Ci się dobrze zaciągnąć ręczny to dobrze wylądujesz.

Hubert

Serdecznie dziękuję Pani Natalii Frelek za bardzo merytoryczne rozwiązanie problemu. Pani Natalia jest bardzo miłą i niesamowicie kompetentną osobą i zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku i uznania.

Przodownik pracy.
@Hubert

Każda Natalka to skarb. Dziękujemy Pani Natalce. Trzy razy na Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.