Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

TatWoj

Cześć, widziałam na pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko konsultanta na mlinii. Miasto Katowice. Czy ktoś miał może styczność ? Zastanawiam się czy nie złożyć aplikacji. Z tego co widziałam, jest tam trochę tych benefitów, aczkolwiek..... 4300 brutto, za 7 dni w tygodniu...... nie wiem... doradźcie proszę.

Baśka
@TatWoj

Szanuj się ok? Za takie pieniądze 5 dni to dużo

4300 brutto
@TatWoj

Jest to kwota za miesiąc. Praca jest zmianowa, można pracować ciągiem 7 dni, a nawet więcej. Kodeks pracy dopuszcza nawet więcej. Nie pracujesz jednak 30-31 dni w miesiącu. Kiedy pracujesz np. w niedzielę, to wolne masz np. w środę. W każdym razie i tak nie polecam. Osoby wcześniej już napisały chyba wszystko.

Magdalena
@4300 brutto

Czyli finalnie pracujesz tyle samo dni, co każdy pracownik biurowy, tylko po prostu dyżury/zmiany są np. w weekendy, a za to wolne w środku tygodnia. Dobrze pojęłam?

Merytorycznie

Co raz gorzej. Nie pracuje kilku miesięcy, mój staż mogę policzyć w latach. Rotacja wśród ludzi co raz większa, stawki co raz mniejsze. Plany co raz większe. Szantaż, mobbing, w niektórych placówkach nepotyzm - jeden z małżonków jest np leaderem drugiego, bardzo dużo takich przypadków, grafik układany w ostatni dzień miesiąca, chciaz prośba ze strony pracowników jest inna - przecież można to zrobić szybciej, każdy ma życie prywatne poza pracą i jakieś plany. Bezsensowne szkolenia, które zazwyczaj są poza godzinami pracy więc trzeba poświęcić swój prywatny czas na to. ................. Uważam, że polityka firmy nie idzie w dobra stronę. Co raz mniej dba się o pracownika, może zamiast wydawać pieniądze na dział który robi bezsensowne webinary "dla chętnych", coachingowe żeby chciało się jeszcze więcej i piora mózg to dalibyście to w załączniku prowizyjnym? Jestem ciekawa co zrobi zarząd. Nie widzicie tych wspaniałych opinii nt firmy? Przecież wystarczy chciec i wszystko się da, prawda? GAZ DO DECHY! Dacie radę z tym aneksem! Tak łatwo i szybko poszło wam obniżanie "bo pandemia" i WIBOR w dół... Teraz WIBOR jest już o wiele wyżej niż był przed pandemia a i was oświece: PANDEMIA W ODWROCIE! Może da się cos z tym w końcu zrobić? Nowi pracownicy zazwyczaj nie wytrzymują kilku miesięcy, takie dajecie im dobre perspektywy i wsparcie leadera, który zatrudnia byle kogo żeby tylko plan na placówkę miec niższy. A później jak sam sobie nie radzisz to się zwolnisz i przyjdzie kolejny na Twoje miejsce żeby zapełnić tylko grafik na kilka miesięcy i żeby móc pozbierać konta od twoich znajomych i rodziny żeby do planu było. Takie są realia tej firmy. Z tego co widzę to nawet starsi pracownicy mają dość i ostatnio widać że i oni odchodzą. Kim chcecie robić plany? To tyle, szkoda że ci wyżej mają tak zadarte nosy i sodowke w głowie że nic poza sobą i swoją pozycja nie widzą. Dobrze by było gdyby wróciło partnerstwo i równość, bo kiedyś można było coś takiego tu dostrzec. Ogólnie gdybym miała zatrudniać się jeszcze raz to w życiu bym tego nie zrobiła.

Chad

Praca w IT w Łodzi bardzo przyjemna, młody zespół ,luźna atmosfera bez typowego korpo. Pensja na młodszym specjaliście 4k netto - tu już pozostawiam do własnej oceny czy mało czy dużo.

Odradzam pracę w tym banku, ponieważ jest to upadający bank, wkrótce przestanie wypłacać wynagrodzenia pracownikom i ogłosi upadłość. Bank ma strata powyżej miliarda. Poza tym wynagrodzenia dla pracowników są śmiesznie niskie. Praca nie warta zachodu. Serio ja jestem na wypowiedzeniu. Na szczęście i każdemu polecam się zwolnić albo nie zatrudniać w ogóle. Mobbing na porządku dziennym. A zarobicie mac 3 tyś na rękę a zazwyczaj jest to minimalna.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

Pracuje w mkiosku

Pracowałam w 3 bankach wcześniej i tak źle jak tutaj to nie było nigdzie. Wszędzie podstawą była normalna. A tutaj? 8zl brutto? Resztę trzeba wyrobic premiami jak wyciągniesz 2500 lub 3000 na rękę to jest max. U mnie miesiac w miesiąc 120-180% planu i zarobki jak wyżej. 100 tyś kredytów I zarabiacie 1300 brutto plus 1200 brutto godzinowka. Nie wiem jak skomentować cos takiego ludzie się zwalniają i dobrze. Umowa zlecenie!!!! Wyzysk straszny Też mnie okłamali na rozmowie. Nie dajcie się nabrać!

Rozczarowana

Jestem bardzo rozczarowana praca w mkiosku. Na rozmowie było to przedstawione tak że będę mieć min 7/10 tyś. Nic z tych rzeczy jak 3/4 tyś brutto wyciągnę to max. Wymagania z kosmosu a oni nic od siebie nie dają. Jestem osobą która wcześniej pracowała w 2 innych bankach umiem sprzedawać i znam się na tym. Tak źle jak tutaj nie było w żadnym banku. Jeśli plan był zrealizowany pracownik miał naprawdę dobre wynagrodzenie a tutaj żeby zarobić godnie trzeba realizować 200% planu albo 300%. Chociaż bym chciała napisać pozytywne rzeczy to się niestety nie da. Jeśli chcecie zarobić to odradzam pracę w tej firmie szkoda czasu i nerwów.

Czarny Worek.
@Rozczarowana

Czasem decyzję zapadają wcześniej.

Wiktoria
@Rozczarowana

Widzę, że sfrustrowana już tym chyba jesteś. Zrezygnujesz jakoś z tego czy jakimś cudem będziesz próbowała wyrabiać?

Hmski
@Wiktoria

Nie martw się. Przyjdzie dobry czas i to na co czekasz, lub co byś chciała mieć. Cierpliwości !

Rozczarowana
@Hmski

Co masz na myśli? Że podniosą stawki ktore o połowę obcieli?

Śmieszne żarty. - klient

Piszecie o śmiesznych rzeczach z których wynika, waszym zadaniem jest zrobić limit w udzieleniu kredytu na 150.000 zł. Przyjmijmy że w mBanku pracuję 1.000 osób. Niech każdy ma limit co miesiąc 150.000 zł który wykona. Miesięcznie jest to 150.000 milionów. Pomnóżmy razy 12. Jest to razem 1 milniard 800 milionów. Pytanie : Czy m bank produkuję pieniądze,czy jest studnią bez dna. Przyjmując, że nawet rozda w kredytach pieniądze swoich klientów, którzy będą spłacać je latami, skąd ma następne by co miesiąc rozdawać jako kredyt ? Czy w tej bankowości stoicie po drugiej stronie lustra ? Nie realne i nie wiarygodne są wasze opinie.

ktos ktos
@Śmieszne żarty. - klient

Nie 150 000 plany sa po 400 000 na osobe. i sa realne i wiarygodne te opinie. Ktoś kto nie pracuje moze sie wydaje to nierealne.

hejka
@Śmieszne żarty. - klient

przecież bank zarabia na innych rzeczach np. na udzielaniu kredytow, na odsetkach, na obrocie gotowki i na wiele innych rzeczach

Klejka
@hejka

Ta, ta. I np 400.000 x 1.000 osób x 12 m to je 4 miliardy 800.000 tysięcy. I z oprocentowania w skali roku ma kilka razy więcej miliardów. Przy udzieleniu kredytów ta prowizja jest obrotem na kilkaset bilonów, a klient spłaca to w ciągu kilkusekund. Na obrocie gotówki zarobi tyle, ma całe PKB POLSKI. Ty w Bankowości pracujesz ? Tego się czytać nieda.

mKiosk Kielce
@Śmieszne żarty. - klient

Słusznie, nie jest to realne ale takie ma wytyczne pracownik i właśnie z tych nierealnych rzeczy musisz się tłumaczyć i takie masz cele. Jest tutaj 100 % prawdy i twój sceptycyzm nie zmienia stanu faktycznego, zamiast pisać tutaj idź na rozmowę na próbę i dowiedz się u źródła:)

mKioski Kielce/ Starachowice

Zgodnie z moim odbytym, kilkuletnim doświadczenie : - praca z grafikiem ustalanym z miesięcznym wyprzedzeniem ale kończy się ustalaniem spontanicznym, w roznych miejscach - umowa mieszana, cząsteczka etatu plus umowa zlecenie lub działaność do wyboru - bardzo duża presja na kredyty i konta, zakładanie kont i innych produktów poszukując odbiorców wśród rodziny i znajomych, chęć pracy i dobre nastawienie do klienta ma marginalne znaczenie - dyrektor/ menager zatrudnił w Kielcach członka rodziny więc stosunki między pracownikami nierówne i kończą się tym wszystkim jak to zwykle bywa w przypadku nepotyzmu, nie muszę nikomu tłumaczyć. Na koniec pozytyw - jeśli masz charakter który wyłącza godność i szacunek do siebie na czas godzin pracy to zarobisz tak se a nie minimalną a później pieniążki te możesz wydać na terapeutę ;P

Pingwin ze spytala

Jak długo schodzi kajta kledytowa w mBanku ? O poranku , czy z wieczora jak lepsza na nią pora ?

Tutaj też napisze

Praca w mkiosku Żałosna stawka za godzinę, żałosne prowizje cały miesiąc intensywnej pracy i zarabiasz 3000 lub 3500 brutto. No pięknie. Każdy kto zastanawia się nad pracą tutaj niech poważnie się zastanowi a najlepiej zrezygnuje. Jak się zatrudniałem tu było ok. A teraz ciągle aneksy w dół. Stawki spadły o połowę mimo inflacji. Jak do kogoś nie dotarło to wytłumaczę łopatologicznie. 3 lata temu miałeś jakiś wynik zarobiłeś 8 tyś, dziś zarobisz 4 tyś. Czy to nie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) ludzi. (usunięte przez administratora)połowę wypłaty. Czekałem aż coś się zmieni jak wzrosną stopy procentowe ale nic firma nie ma zamiaru zrobić. Po prostu szukają okazji żeby nas oszukać. Nie wiem jak nazwiecie sytuację kiedys ktoś za pracę taka sama jak 3 lata temu zapłaci Wam połowę. W małych miastach nie da się zarobić niż 2500 do 3000 brutto. Umowa zlecenie w związku z czym nie macie żadnych praw. Urlop 12 dni.

Ilona
@Tutaj też napisze

Serio aż tak źle? Czyżby cięli koszty w ten trudny czas kosztem pracowników? Masakra... Nie mogliby obciąć budżetu na marketing czy coś innego, a nie zabierać swoim pracownikom?

Tutaj też napisze
@Tutaj też napisze

No niestety tak jest. Stawki on połowę w dół a mBank i mFinanse udaje że nie widzi problemu. Najlepsi pracownicy poodchodzili bo nikt nie lubi jak mu za taką samą pracę płaci się połowę. No wyzysk i niewolnictwo. Nie mówiąc już o tym jaka zrobiła się presja na wynik. Oj mam nadzieję że nie będzie chętnych do pracy tutaj i firma przemyśli zachowanie

Puk puk tu mkiosk

Praca na umowę zlecenie, co jest dużym minusem. Stawka 8 zł brutto za godzinę. Praca nieetyczna. Im większa dasz prowizje klientowi tym więcej zarobisz. Wiąże się to z ryzykiem, że klient nie weźmie kredytu tylko sam sobie uruchomi w aplikacji z mniejsza prowizja. Niejednokrotnie tak się zdarzało I wtedy nie macie nic płacone. Jeśli dzwonicie do klienta i mówicie, że podstswiacie mu link w aplikacji i żeby dokończył wniosek. A klient dwa dni pozniej sķłada wniosek, ale nie z waszego linku tylko wchodząc w zakładkę kredyty to już Wam się nie liczy. Czy to jest sprawiedliwe? Dając klientowi niska prowizje, przy 100 tyś kredytów zarobicie 1300 zł brutto doliczcie sobie do tego godzinówke 8zł brutto i odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto tu pracować. Jak ktoś twierdzi, że można tu zarobić to tak ma rację, ale tylko dajac największa możliwa prowizje klientowi. I jak ktoś twierdzi, że osoby które tu nie zarabiały nic nie robiły albo się nie nadawały to nie ma racji. Mogły mieć kredyty, ale z mała prowizja i wtedy ich zarobek był smieszny. Już na szczęście tu nie pracuje i odradzam.

Nowy nowy

Witam , mam pytanie dotyczące pracy na stanowisku doradcy premium? Jaka atmosfera, czy plany są do zrobienia?

ITSEPC

Cześć, jak pracuje się w IT w Warszawie? Czy atmosfera i stawki zachęcają? Z góry dzięki za info

Jerry

i dojdą do Polski. A Ci co tam stoją, to liczba ich znikoma. Wszędzie będą.

Mam pytanie odnośnie stanowiska pracy Specjalista ds. bankowości korporacyjnej Na czym to stanowisko dokładnie polega? czy oprócz pozyskiwania klientów, spotykam się również z klientami, jeżdżę na spotkania i rozmawiam z nimi, prezentuje oferty? Jak wyglądają zarobki oraz prowizje? i czy dużo idzie zarobić?

Dwr
@Gość

Jest to stricte hunterskie stanowisko, musisz sobie stworzyć bazę klientów i wykonywać zimne telefony. Docelowo i tak wszyscy klienci, których pozyskasz mają zasilić portfele etatowych doradców, więc nie zbudujesz długotrwałej relacji. Kiedy ja pracowałem w mbanku rotacja ns tych stanowiskach była ogromna -3-4 miesiące i ludzie się zwalniali z powodu frustracji wywołanej brakiem wyników. Jeśli nie pracowałeś w bankowości korporacyjnej to powiem tylko tyle, że bardzo trudno jest pozyskać klienta, a bankowość jako taka to coraz gorsza branża fo pracy.

Gość07

Dzień dobry, mam pytanie o opinie na temat pracy na stanowisku "Specjalista ds. analizy płatności na potrzeby przeciwdziałania praniu pieniędzy (pierwsza linia wsparcia)" w Warszawie. Będę bardzo wdzięczny za opinie. Pozdrawiam.

AŚKA
@Gość07

Ja jeszcze nie pracuję. Chcę aplikować dopiero:)czyli to naprawda?

Specjalista
@AŚKA

Nie warto. Po ponad 2 latach zwalniam się. Jest coraz gorzej stawki ciągle w dół. Odradzam stanowczo

Ingat Omala
@Specjalista

Pomidory malinowe po 20 zł za kilo. Obniżka wynagrodzenia i podwyższki cen spowodowały że z 12 zrobiło się 5 tysięcy. Na to wpłynęło też kilka tysięcy innych czynników. Lepiej to wziąć i zapomnieć o Tym, bo z 5 może zrobić się 1 tysiąc.

Stop ciulka
@Ingat Omala

Kawał o stopciulkach. Przychodzi stop ciulka do Sądu i mówi : Mój chłopak to kubuś i przez całe 12 miesięcy byłam w UP 1 GDYNIA a na insta mam 33 zdjęcia.

AŚKA

Słyszałam, że od stycznia wszyscy w mbanku dostali podwyżki prawie o 1000zl. Prawda to? Jaka teraz podstawa jako specjalista ds. Sprzedaży? Miasto wojewódzkie?

@AŚKA

Przyjdź po odbiór podwyższki ????

Mkiosk Śląsk.
@AŚKA

Ta firma nie daje podwyżek. To ściema. Co najwyżej mogą obliczyć. Pracuje w mkiosku zapowiedzieli nam kilka miesięcy temu podwyżki. I podnieśli za 1 rzecz a resztę obniżyli. My tu w mkioskach mamy wynagrodzenie z prowizyjne i nie da się zarobić 3 tyś na rękę. Serio Bardzo odradzam. A w malych miastach nie mają nawet 2 tyś na rękę. (usunięte przez administratora) nas z tymi stawkami. A stawka podstawowa za godzinę to 8 zł brutto. Niewiadomo czy się śmiać czy plakać

Bambuko

Dzień dobry, czy zarobię w mkiosku przy tej pogodzie i dobrych wiatrach 3.000 zł ? Potrafię dużo dzwonić do m klientów i wciskać im kit. Proszę o odpowiedź,bo to bardziej ważne dla mnie.

NSzyBil
@Bambuko

Praca w mBanku należy do lekkich. W ciągu roku byłam wstanie odłożyć na wycieczkę do italii, gdzie opalałam się na Hamaku, a za plecami Rzym, plaża.

Monia
@NSzyBil

Chyba Ci się firmy pomylily

Dwa Bieguny
@Monia

Szanowna Pani, W waszym wieku nerwy powinny wyglądać jak Hiszpańskie Konserwy. Nie naruszone. Podobno młodzi są naderwani. Im człowiek starszy, Tym bardziej zmęczony każdym krokiem swego wybujanego tańca. Nie zjecie bułki z szynką to zjecie z masłem. Nie jesteście rybką. Pielgrzymka ziemska trwa dłużej. Weź swoje cierpienie przyjmij z uśmiechem. Nie każdy może być takim szczęściarzem jak Ty. Wybrańcu wytrwaj do końca i się nie poddawaj. Przyjdzie czas lepszy i z jakim wielką wdzięcznością ( komuś tam ) podziękujesz za to co posiadasz. a kiedy pielgrzymka twa się zakończy to jedynie co będziesz potrzebowała to złoto które zebrałaś w sobie samej. I przypomnisz sobie bułkę i ten czas kiedy przebaczyłaś to co Ci uczyniono. Staraj się ile sił. Dla samego siebie, owoce Twojej pracy wypłyną na zewnątrz i pozostawią świat lepszym. Oni Wierzą w Ciebie i Cię nie opuszczają. Jesteś dla nich ważna. Do dzieła. Zakręcony w Tańcu Poli.

Alle

Zabawne. My Latamy z GA co rok do Italii. W sumie od 2016 roku. Jak dobrze pracujesz, można odłożyć. Mój chłopak w IT dobrze zarabia.

Powerbank
@Bambuko

Druga część Twojego posta wskazuje że jesteś dla nas idealnym kandydatem. Nasi klienci już kochają Twój kit. 3000 może nie zarobisz ale dostaniesz fajną smycz i będziesz mógł zawinąć powerbanka jak otworzysz konto na swoją babcię. Bankowość w XIX wieku zaprasza. Wystarczy do nas dołączyć i odważyć się sięgnąć po sukces. Nie zwlekaj.

Ta z mkiosku
@Powerbank

Prawda "powerbak" podpisuje się dwoma rekami. Nie polecam się zatrudniac bo teraz za zakończenie pracy wcześniej niż po roku jest kara 1500 zł. Czemu jest ta kara? Zgadnijcie :) może straszna rotacja

Praca mkiosk
@NSzyBil

Chyba żartujesz. Uśmiałam się... hahaha jest tragedia I. (usunięte przez administratora) Gdyby było tak super nie byłoby takiej rotacji. Ludzie uciekajcie jak najszybciej. Nie warto szkoda czasu i nerwów. Zwalniają z dnia na dzień. O wszystko się czepiają.

BilNatsZuziks
@Praca mkiosk

Pracuję w mBanku. Stać mnie na wycieczki w trzech co rok. W mBanku jest miła atmosfera i dobre płacę. Mam dziecko i narzeczonego. Nie narzekamy. Proszę nie kłamać. BilNatsZuziks

Mały Glapek na strzała
@Bambuko

Dostaniesz 3.005 zł oprocentowanie + 2. Procent a od nowego roku + 3 Nowa rzeczywistość - nowy (usunięte przez administratora) jak na roksi. Takie - byli po drugiej stronie lustra - schizo itp. Dzisiaj 9 jutro 12 :*

Chris
@Ta z mkiosku

Kara za rozwiązanie wcześniejsze umowy???

Zofia
@Chris

Ale jaja! Też jestem w szoku! To najlepiej chyba odkładać co miesiąc po 100zł żeby mieć pieniądze na tą karę :D

Baska
@Chris

Kary są tu za wszystko za niezaliczony test 200 zł co miesiac za niezarchiwizowany dokument 100 zł co miesiac przez 2 lata. Odradzam się pchać w to .... (usunięte przez administratora)

Mkiosk warszawa

Szkoda że mój komentarz usunęli a to w 100% jest prawda. Napisze jeszcze raz, bo po prostu nie da się wytrzymać tego jak tu robią pracowników w bambuko. Żeby nie powiedzieć gorzej Godzinowka 8zl brutto więc przy 100h wychodzi Wam 500 zł na rękę. Jeśli nie wyrobicie premiami to macie wyrównanie do minimalnej ale tylko do ilości godzin więc zarabiacie 1500 zł na rękę i od tego naliczają Wam jeszcze kary. Brawo dla nich. Dla mnie ta praca to ściema. Prezes i zarząd zarabiają bank wyrabia grubo ponad normę a nam nie potrafią godnej płacy zapewnić. I to nie jest kwestia nadawania się do pracy lub nie. To kwestia słabych stawek. Robicie 100 tyś kredytów w promocji macie 500 zł godzinowkę i 1100 na rękę za kredyty. 1600 zl ?!?! Dla mnie to tragedia. Nie wiem jak Wy. Ale albo się zbuntujemy albo polecam się zwolnić. Niech zarząd sobie sam siedzi na grafiku jak nie umieją ludziom zapłacić. 1 dobrego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Polecam wszystkim się zwolnić albo nie zatrudniać

Anonimus

Witam, czy ktoś może pracuje na mLini przychodzącej? Widzę ze jest rekrutacja na to stanowisko, czy praca jest okey dla ludzi z doświadczeniem sprzedażowym? Jak warunki, godziny pracy, zespół itp? Warto składać Cv?

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.