Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Iga

mbank niestety ignoruje prawo unijne. Z treści art. 16 ust. 1 dyrektywy 2008/48/WE wynika, że: Konsument ma prawo w każdym czasie spłacić w całości lub w części swoje zobowiązania wynikające z umowy o kredyt. W takich przypadkach jest on uprawniony do uzyskania obniżki całkowitego kosztu kredytu, na którą składają się odsetki i koszty przypadające na pozostały okres obowiązywania umowy. A mbank ma to gdzieś i nie zwraca. Można? Można. No to spotkamy się w sądzie drogi mbanku.

jurek55
@Iga

prawda. Nawet przez portal internetowy przy spłacie części kredytu gotówkowego ukradli mi jedną ratę. Ogólnie spłaciłem część kredytu i okradli mnie z odsetek. BEZCZELE.

Paweł Ko

Jakie są zarobki w banku PKO Bank Polski? Przykładowo: doradca klienta detalicznego (zwykle to pracownicy obsługi klienta w placówkach stacjonarnych) może zarobić od 4 tys. zł do 6,5 tys. zł brutto, doradca „klienta zamożnego” – 7–10 tys. zł, a doradca klienta w bankowości prywatnej – 10–20 tys.

Programista

Witam, czy ktoś byłby w stanie opowiedzieć jak wygląda praca w mbanku z perspektywy programisty i na jakie zarobki orientacyjnie może liczyć senior? Ostatnio powstał podcast który opisał wszystko niesamowicie, ale sądząc po wpisach tu, wątpię aby to była prawda. Pozdrawiam

Senior Dev
@Programista

Wszystko okej, senior zarabia około 3400 na rękę miesięcznie, przynajmniej ja tak mam. Jak dobrze wypadniesz na rozmowie, myślę że zaproponują podobnie.

@Senior Dev

senior ma 3,4? a za jakie konkretnie obowiązki? i przy tym ile juniorowi w takim razie zapłacą?

Programista
@Senior Dev

Czy aby jedno zero nie uciekło?

@Programista

możliwe, że to gwarantowana podstawa a resztę dobijają z premii od projektu czy coś? bo też się zastanawiałam nad tym ale do teraz brak odp. jak szybko w firmie można awansować z juniora na seniora, wie ktoś?

jhg

3400 za seniora, jakie brednie xD

Kandydatka

Po godzinnej rozmowie kwalifikacyjnej z szefem działu obiecano mi, że dyrektor departamentu na pewno odezwie się do mnie w ciągu kilku dni, żeby przeprowadzić rozmowę będącą końcowym etapem rekrutacji. Nikt ani nie napisał, ani nie zadzwonił co uważam za brak szacunku dla kandydata i czasu jaki poświęcił na rozmowę.

Lidia
@Kandydatka

ile czasu odczekałeś od samej rozmowy do napisania tej wiaodmosci ? moze było za mało tych dni o ktorych mowiono i jeszcze mozna liczyc od nich na odpowiedź? sam sie nie dopytywales o wynik mailowo czy telefonicznie?

@Lidia
@Lidia

Czekałam miesiąc. To niebyła rozmowa z jedną z osób z HR ale z ewentualnym bezpośrednim przełożonym.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dusia

Infolinia niby czynna całodobowo to chyba jest k...a jakaś kpina. Od 2h nie można się dodzwonić. Sprawa nagląca, ale nic nie idzie załatwić. Kasę z konta telefonu wpier...dala, a słuchawki podnieść nie ma komu.

Czy można pracować 100%zdalnie

Czy Konsultant mLinii może pracować 100% zdalnie?

Franciszek
@Czy można pracować 100%zdalnie

Tak. Przynajmniej tak było w ogłoszeniu sprzed kilku miesięcy jak szukali konsultanta mLinii. Szkolenie na pewno jest stacjonarne ale sama praca zdalna. Teraz też są przyjęcia dlatego się interesujesz?

@Franciszek

Tak, ponieważ szukam pracy zdalnej :) A ile trwa szkolenie stacjonarnie?

@.

Jeżeli mieszkasz w woj. łódzkim szkolenie przeplatające się z praktyką na linii trwa 6 miesięcy i przez ten czas pracujesz stacjonarnie. Po 6 miesiącach 60% z biura, 40% z domu. Jeżeli mieszkasz poza woj. łódzkim, wtedy wszystko 100% zdalnie, łącznie ze szkoleniem.

@.

wynajęte mieszkanie poza łódzkim pod to podchodzi nawet jak ktoś z łódzkim zameldowany? :D A jakbyś miał ocenić jakość 100% a tą wersją z fizyczną to to samo i tak wyjdzie czy lepiej na żywo jednak postawić sprawę?

k.

Pracowałam w biurze na Prostej 18 , wynagrodzenie w porządku, kierownik ok . Na minus typowe korpo, nieprzyjemna atmosfera w zespole. (usunięte przez administratora)

Bankier

Brednie :)

Paweł Ko
@Bankier

No jasne, ale PKO Bank Polski jest najlepszy ze wszystkich Banków. Polecam to, co jest super :)

zawiedziony

Cześć, pracowałem z Warszawskim oddziale bankowości korporacyjnej dla firm 5-50 mln. Ponieważ wcześniej nie spotkałem się z takim traktowaniem ludzi, postanowiłem napisać tą opinię, może kogoś ostrzegę przed pracą dla(usunięte przez administratora) mBank. Ten człowiek mnie zatrudniał. Najpierw dostałem piękną historię jak to nie jest tutaj rewelacyjne pracować (+wspaniali ludzi, nigdzie takich nie ma +zarobki to ważne aby wiedzieć, że nie możesz zarobić powyżej 50 tys. z jednego klienta +no cuda niewidy) (usunięte przez administratora) Więc zatrudniony przez (usunięte przez administratora) mBank zostałem wysłany do jednego z 4 oddziałów Warszawskich. Od początku zgłaszałem zażalenia na to, że w oddziale panuje (usunięte przez administratora), są dwa stanowiska i dyrektorka kategoryzuje ludzi na lepszych i gorszych, oczekuje przytakiwania jak w szkole, zwraca się do pracowników jak do uczniów, np. "spójrz mi w oczy". Do jednej grupy nie odzywa się całymi dniami, drugiej grupie przy wszystkich daje prezent z miłymi karteczkami. Mówię, jakoś przeżyje, przyszedłem tu pracować a nie się dyrektorce podlizywać.(usunięte przez administratora) mBank po wysłuchaniu moich zastrzeżeń, mówi, abym niczym się nie przejmować, mam pracować a wszystko się ułoży. Jako, że miałem doświadczenie na podobnym stanowisku szybko zrobiłem najlepszy wynik przychodowy w oddziale. (usunięte przez administratora) mBank po 3 mc, był wstanie wziąć mnie na spotkanie z innymi pracownikami na tym samym stanowisku i przy innych mnie chwalić, a przy mnie ich ganić (świetny menadżer, świetne metody zarządzania, potem wcale niemiałem nieprzyjemności ze strony innych pracowników). Mówię sobie, dobra, jest (usunięte przez administratora)w oddziale,(usunięte przez administratora) średni potrafi zarządzać ale przez to, że cały czas zgrywał mojego przyjaciela (krótkie rozmowy o polityce i siłowni, ciągłe zapewnienia, że się mną opiekuje, że mnie chroni, abym pracował i że wszystko będzie dobrze) to mówię, jakoś wszystko się ułoży. Pod koniec wygasania mi umowy (usunięte przez administratora) mBank rozmawiał ze mną o awansie. Mówię sobie, jeżeli człowiek co mnie zatrudniał jest ze mnie zadowolony nie mam czego się bać, jeżeli chodzi o moja przyszłość. Ale w pewnym momencie mnie tknęło, bo(usunięte przez administratora) mBank rozmawialiśmy o 3 rzeczach, okazało się, że 2 z 3 rzeczy, że on w ogóle nie wie o czym mówi. Mówi jedno, w praktyce okazuje się kompletnie drugie. Trzecią rzeczą było właśnie przedłużenie mi umowy, mówię, upewnię się. Z jednej strony mnie chwali, rozmawiamy o awansie, ale z dnia na dzień wychodzi, że(usunięte przez administratora)Jak zacząłem się domyślać, że coś jest nie tak zacząłem wywierać na (usunięte przez administratora) mBank presję, dlatego łaskawie powiedzieli mi to na 4 dni przed końcem miesiąca, a nie ostatniego dnia mojej pracy. Koniec końców okazało się, że (usunięte przez administratora) mBank nie ma żadnej realnej władzy. Musiał zaakceptować to co mu kazali zrobić, choć na moje 5 pytań, kto decyduje o mojej przyszłości w mBank, zawsze dostawałem odpowiedź, że on. Zgrywał niewiadomo jakiego specjalistę a okazało się, że jest osobą, która fejkuje tylko pracę. Rekrutacja jest cały czas, ja byłem 4 osobą na tym stanowisku w tym oddziale w przeciągu 3 lat. Czyli jest ciągła rotacja, i nawet gdy zatrudnili pracownika, który zrobił najlepszy wynik sprzedażowy w pierwszych miesiącach swojej pracy to i tak coś im nie pasowało. To są takie działania, które po prostu pokazują, że(usunięte przez administratora)bardzo dużo pracuje, takie zalecenia, że ma szukać więc szuka. Jak widzicie nawet nie mam pretensji do tej dyrektorki stosującej (usunięte przez administratora), ona przynajmniej od początku była szczera, pokazywała, że mnie nie chce w oddziale. To słabe ale szczere. (usunięte przez administratora) Na koniec powiedział, że jak bym czegoś potrzebował to mogę do niego zadzwonić. Tak bezczelnego śliskiego typa (usunięte przez administratora) nie spotkałem nigdy. Potem usilnie próbował mi uścisnąć dłoń przy wszystkich aby pokazać jakich to on nie ma ze mną dobrych relacji mimo, że nie przedłuża mi umowy. (usunięte przez administratora)

Niestety, trochę to słabe co proponują. Umowa zlecenie, urlop po przepracowaniu roku 10 dni. Stawka śmieszna najniższa krajowa i po 3 miesiącach dopiero premia (do wyrobienia jeżeli zaczepicie odpowiednia ilosc osob w galerii i namówicie na zalozenie konta). Dla mnie motywatorem do pracy jest stawka jaka zarabiam z odpowiednią podstawa. Rozmowa konkretna natomiast warunki pracy poniżej. Praca po 12h. Do tej pracy trzeba być nachalnym na tego klienta.

Zuzanna

Wystawiam opinie tutaj, mimo, że miałam podjąć pracę w Gemini w Tychach, ale niestety tyski oddział nie ma tutaj profilu. Byłam tylko na romwie kwalifikacyjnej, która była najgorsza, na jakich w życiu byłam. Pomijając fakt, że osoba która mnie rekrutowała, była: bezczelna, wyniosła i ewidentnie "wyżej s*a niz (usunięte przez administratora) ma", to przede wszytskim warunki rekrutacyjne. PRZEPROWADZALIŚMY ROZMOWĘ W KAWIARNII wśród ludzi, która jest umieszczona na korytarzu w galerii handolwej (!!!!). Musiałam opowiadać swoim życiu zawodowym publicznie. Starałam się mówić cicho, bo niekoniecznie chciałam, żeby Pani która obok mnie siedziała (klientka kawiarni jedząca lody) słuchała o mojej zawodowej przeszłości. To była jakaś kpina! Gdy starałam się mówić cicho, aby choć trochę ta rozmowa była komfortowa, Pan rekrutujący specjalnie krzyczał do mnie, żebym mówiła głośniej, bo on nic nie słyszy. Oprócz tego rozsiadł się w fotelu, jakby zaraz miał sobie puścić jakiś film i otworzyć piwo. Żenada! Weryfikujcie osoby, które zajmują wyższe stanowiska, bo inaczej wasza firma nie będzie miała dobrych pracowników.

Ob

Na szczęście to już przeszłość

Norbert

Ta praca to jest jakaś tragedia. Najgorsza praca jaką miałem w życiu. Wyzysk i kolesiostwo, managerowie w ogóle nie mają pojęcia co robią. Pewnego dnia przyszedł do nas na wizytę manager regionu i zaczął zadawać jakieś debilne pytania typu „a dlaczego nie sprzedajecie kredytów przez Facebooka na przykład, przecież byłoby szybciej kogoś znaleźć”. Każą uczestniczyć w jakichś szkoleniach i callach po pracy gdzie w ogóle nikt za to nie płaci. Zarobki to żart, ciągle tylko dają pracownikom kary żeby im jak najmniej zapłacić. Za wszystko dostaniesz tam karę i potrącą ci za to z wypłaty. Jedno zdanie źle powiedziane podczas audytu. Kara. Błąd w teście wiedzy. Krzywy podpis na dokumencie? Kara. (usunięte przez administratora)

Robert
@Norbert

Najlepsze są te teamsy z prezesem w roli głównej, gdzie zachwycony sam sobą nawet nie ukrywa gdzie ma pracowników

Asia

Jak ktoś już wcześniej wspomniał, lepiej nie zaczynać obecnie pracy w CC. Brakuje pracowników, więc dziewczyny z HR będą przedstawiały nierealny obraz pracy tam, żeby tylko kogoś pozyskać na góra kilka miesięcy. Jeśli nie wytrzyma psychicznie, będzie można go zastąpić kolejnym.

Ilona
@Asia

A czemu ktoś miałby nie wytrzymać psychicznie? Są tam jakieś osoby które psują atmosferę?

Inny
@Asia

Tu się zgadzam totalnie nic że sobą niw jest spójne... urlop nie wypłacany wczasy po grusza niw wypłacone l4 również nie zostało wypłacone sprawa zgłoszona do pip

Hej
@Ilona

Ludzie się zwalniają masowo bo jest duze ciesnienie. W zespołach sa spiecia... psychika nie wyrabia. Marne prowizje

M.
@Asia

Jestem przerażona zachowaniem pracodawców. Przerażona. Może być tak że pracodawcy zostaną sami. Nigdy nie wolno (usunięte przez administratora) Nigdy! A kiedy pracownicy odchodzą, to pracodawca robi " wodę z mózgu" i jest bardzo zdziwiony faktem że pracownik rezygnuje z pracy. Może wrócić karma( o czym decyduje Bóg). Nie wolno (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi. Nigdy.

Asia
@Ilona

Ponieważ jest ogromna presja na wyniki (sprzedażowe, jakościowe, ilościowe), nie ma wsparcia dla nowych pracowników, nie ma odpowiedniego wdrożenia przez co nie jest się do końca świadomym swoich obowiązków oraz nie ma się odpowiedniej wiedzy do ich wykonania.

Y
@Hej

To fakt; im dalej od tego parabanku tym lepiej

Administracja kredytowa

Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Brak ludzi, bo wszyscy pouciekali powoduje że cisną cię jak cytrynę. Nie płacą za nadgodziny bo możesz sobie to odebrać tylko nie wiadomo kiedy. Premia to jakieś dziadostwo śmiechu warte a zarobki poniżej średniej nie tylko krajowej ale i w branży. Odszedłem o chcę zapomnieć o tym cyrku. Odradzam i trzymajcie się od tego niemieckiego obozu pracy z daleka

Alek
@Administracja kredytowa

...jak widać mBank to pracodawca roku wszędzie i dla każdego; w sprzedaży też jest porażka

Sylwia

Ile da się zarobić tak na prawdę w m kiosku? Jestem po rozmowie i czuję się dziwnie bo Pani tłumaczyła że podstawa to nawet nie cała minimalna a reszta nad godni się sprzedażą. Da się zarobić 3000 netto?

Tomsi
@Sylwia

Tylko,że w mkiosku praktycznie niema klientów. Dziewczyna siedzą i niewiedzą co robić. Czasem przyjdzie jakiś klient,ale nie po kredyt, bo przecież kasy tam nie mają. Z resztą kto chodzi po dodatkową gotówke na centra handlowe,gdzie tłum i szum. Z dziewczynami z mkiosku nie porozmawiasz,ogólnie praca w banku to jest dla introwertyków, a klienci są różni. Jak lubisz pracę w hałasie, przy mnóstwie sztucznego światła i rozdrażnionych klientów to Szacunek. Zarobki jak wspomniano 3.000 zł nie zarobisz. Jako klient na mbank patrzę : O mbank,darmowa woda,herbata i piękne dziewczyny. Tylko tyle.

Jerry

Zapytać chcialbym. Bo patrzę na kondycję finansową PKO Bank Polski i mbanku. Widzę, że PKo nie wypada najlepiej przy mbanku,więc napiszę jak jest. Z PKO się zwalniają, a że w mbanku pracują młode Piękne dziewczyny,próbujecie ich zachęcić do wyśmienitych zarobków których niema. Bo widzę w PKO, bez urazy. Piędziesiątki i Sześdziesiatki,a w mbanku od 20 lat w górę. Dziewczyny nie są naiwne :) no ale jeśli się mylę ,to przepraszam :)

Sylwia
@Tomsi

A pracujesz albo pracowałeś w m kiosku? Szukam kogoś co pracuje jest to dla mnie ważne. Szukam pracy na już bo jestem na wypowiedzeniu

@Sylwia

Jeśli u ciebie jest więcej niż jeden kiosk to zapewne dowiesz się od dziewczyny tam pracującej, nawet kilku,bo z tego co wiem to pracują we dwie lub trzy na kiosk. Każda w różnym dniu i nastroju przedstawi realia pracy a przede wszystkim zacznie od tego co ją najbardziej dotyka,no chyba że,pomyśli że podstawiona jesteś, lub sto innych powodów przez które możesz otrzymać twórczość,gdzie na górze jest malina i śmietana. Z chłopakami też porozmawiasz o ile nie bajeranci,żebyś tylko pracowała z nimi,lub z nim :) realia to około 2.000 zł w maksie :) starszy pracownik udzieli Ci wsparcia w postaci szkolenia, a później do dzieła ???? lubie was za brak pewności siebie i zanizoną samoocenę z efektów swojej ciężkiej pracy. Z resztą każdy was lubi na swój sposób.

Tomsi Copper

Jednak podszedł bym porozmawiać. Kobiety potrafią myśleć o 5 rzeczach na raz, a Tym bardziej we dwie czy w 5 każda mówi co innego i świetnie się dogadujecie. Poddając to analizie mogę kilkadziesiąt rzeczy poukładać i nadal mnie zaskakujecie. Więc rozmowa z kobietą to najlepszy wybór w kwestii pytań odnośnie pracy.

Tomsi Copper

Można to zweryfikować. Bo to taka próba wyłudzenia danych osobowych. Wyślesz CV i ma twoje dane, później wykorzysta przeciw komuś. Dziewczyny nie są naiwne :)

Tomsi Copper

myślę, a nawet jestem Święcie przekonany, że to kobieta. Kiedy napisałem zapytanie o pięknym ubiorze w Pko tak jak w mbanku,oraz kończąc,że sliniacko to wygląda wystawił komentarz [ : ) ] Czyli na pewno kobieta. Zapewne jeśli sumienie będzie ją torturować,będzie próbować wytłumaczyć że jest inaczej. Jednak chyba nie będzie. Zdemaskowana.: D

Kurczynka

Czy asystentki ierownika też szukacie?

Myszka Jerry

Do banków się włamują, na strony internetowe,na skrzynki e - mail,na serwery, wszędzie się włamią Tym bardziej na jakąś tam pocztę,tylko po co im dane dziewczyn z mbanku xD Włamią się nawet do serwerów NASA.

@Sylwia

Zapomnij. Dostaniesz najniższą krajową. Policz sobie.

Nie da się
@Sylwia

Ja pracuje 8 miesięcy. Mam duże doświadczenie w sprzedaży I nie obijam się. Jak jestem na zmianie 10h wydzwaniam od 40-70 kontaktów I najwięcej udało mi się tu zarobić 2500, a pracuje już 10 miesięcy. O czym to świadczy? Że nie da się tu zarobić. Tragedia serdecznie odradzam (usunięte przez administratora)

Dżeskia
@Nie da się

Hahahah, 2500 PLN to niezła kariera w BANKOWOŚCI ;) Rozumiem że wyższe studia ekonomiczne oraz j. angielski komunikatywnie to minimum. Ładnie Was tam robią "od tyłu" czarnym, niemieckim drągiem. A mówiłam że trzeba się było na fryzjerstwo i paznokcie przestawić.

Nie da się
@Dżeskia

Tak po studiach I angielski komunikatywny. Ale już tu nie pracuje na szczęście

Zależy od miasta
@Sylwia

W jedynym przy dużym nakładzie pracy tak. W innych nie ma szans bo mało kredytów jest itd Ja ogólnie odradzam pracę w mkiosku . Praca ciężka nierozwojowa I zwalniają z dnia na dzień. Cały czas ogloszenia są podbijane, bo ciągle brakuje tu ludzi do pracy. Ogólnie atmosfera bardzo zła ludzie ciągle się zwalniają. Lepiej iść na kasę do biedronki więcej zarobicie I mniejszy stres

PK
@Sylwia

Przecież podstawa nie może być mniejsza niż minimalna. Poza tym premia raz jest ,raz nie ma. Najważniejsza jest podstawa

Paweł Kociński
@Sylwia

Aplikuj do PKO BP. Niemiecki mBank to bankrut. Pozdrawiam.

Tomas
@PK

Tutaj podstawa to 8zl brutto, a jak nie wyrobisz premiami to wyrównują Ci do stawki minimalnej.

Bartek
@Paweł Kociński

...czy bankrut to nie wiem ale płacą najgorzej na rynku jeśli chodzi o bankowość a wymagania najwyższe

Administracja kredytowa

...a to fakt, istotnie to niemiecki(usunięte przez administratora); chyba wiem kto to pisał; ja też niedługo stąd uciekam; pozdrawiam kolegę P.:)

Nmb mkioski

W tej firmie jesteś niczym, liczy się tylko Twój wynik, nic więcej, jeśli masz gorszy miesiąc to spodziewaj się zwolnienia. Mówię poważnie niestety tak jest. Firma zabrała pracownikom umowy o pracę s zgodnie z nową umową możecie być zwolnieni z 10 dniowym okresem wypowiedzenia. W praktyce wygląda to tak, że ten okres wypowiedzenia jest tylko na papierze, bo Wasz lider i tak nie pozwoli Wam pracować a co za tym idzie nie macie płacone za to. Do tego kary za dosłownie wszystko, 1 zły podpis klienta i macie 100 zł kary do co miesiac do końca pracy. A za konto płacą Wam 35 zł lub 15, a ryzykujecie kara 100 zł hahaha. Kolejna sprawa. Jeśli klient wyrazi zgodę marketingową płacą Wam cała stawke, jeśli nie to macie płacone połowę za konto. Aktualnie wprowadzili taki system że klienci nie akceptują już zgody u nas na spotkaniu tylko sami smsem. Hahaha kto będzie chciał sam zaakceptowac sobie zgode żeby ktos do niego wydzwal. Powodzenia w zakladaniu kont w takim razie.... Więc liczcie połowę stawki za konto plus godzinowka 10.50 zł brutto hahaha ponizej minimalnej jak nic MFinanse to bardzo złe miejsce do pracy. Odradzam mocno

Like

A w galerii po 6 godzin praca czy 8?jak wyglada sytuacja we Wrocławiu ?

Janusz
@Like

Nie wiem, ale nawet 12h jest spoko bo przecież więcej się zarobi a stawka 8 zł na h nie jest taka zła, teraz młodzi to by chcieli niewiadomo czego, ważne że praca jest a nie pieniądze i pieniądze w głowie.

@Like

Czasem 6 a czasem 12. We Wrocławiu słyszałem, że tam teraz grubo się dzieje haha, ten sam region i ploty się rozchodzą. Jest tam 2 liderów i obaj nie potrafią utrzymać pracowników, straszna rotacja, podobno nienajlepiej się z nimi pracuje mobbing itd., więc ludzie się zwalniają. Moja liderka na szczęście jest super i pomaga, nie to co tam... haha gdyby nie nasza liderka też bym się zwolnił, przy tych stawkach które są, ale fajni ludzie u nas więc jeszcze popracuje trochę

Nie polecam

O pracy w mkiosku nie da się wypowiedzieć krótko i pozytywnie. Praca za śmieszne pieniądze, aneksy zmieniane są na szkodę pracownika. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówione jest jedno, później Lider świeci oczami bo firma z dnia na dzień dokonała zmian i trzeba nową osobę poinformować. Idąc dalej, a pozostając w kwestii finansowej, o wynagrodzenie trzeba się kłócić bo rozliczenia nie są zgodne z faktyczną sprzedażą. Terminy archiwizacyjne obowiązują tylko pracowników bo wysłane w czasie dokumenty nie zostają zarchiwizowane w terminie przez co pracownik nie dostaje w danym miesiącu wynagrodzenia za sprzedaż. Chyba aktualną normą jest także wykłócanie się o własne wynagrodzenie po odejściu z firmy, ponieważ doręczone przez kuriera paczki z rozliczeniami giną w dziwnych okolicznościach i rzekomo nie zostają dostarczone do biura rozliczeń. Jeśli chodzi o współpracowników trudno się jakkolwiek o nich wypowiedzieć ze względu na ogromną rotację. W kwestii osób zajmujących stanowiska wyższe myślę, że można by było się bardziej postarać. Bardzo miło kiedy Dyrektor Regionu życzy sukcesów danego dnia bądź próbuje zmobilizować do lepszej pracy ale przy tym wypadałoby wiedzieć do kogo się pisze nie myląc imion pracowników. Plany natomiast są bardzo wysokie patrząc na aktualną sytuację związaną ze wzrostem stóp procentowych oraz postępującą inflacją. Bank stawia za priorytet nauczenie klienta radzenia sobie samemu w aplikacji zapewniając dzięki temu strzał w kolano pracownikom bo kto będzie leciał do mKiosku kiedy może wszystko sam zrobić w domu bez konieczności wizyty w placówce. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.