Opinie o HOTEL STANDARD w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HOTEL STANDARD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HOTEL STANDARD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTEL STANDARD w Dąbrowa Górnicza

byla prcownica

Wszystko co jest tu opisane jest prawdą. (usunięte przez administratora) Zmiana zdania co 5 minut. I ten tekst " proszę nie brać tego do siebie osobiście, to się tyczy sytuacji". Sama teraz się sobie dziwię, że tyle wytrzymałam w tym (usunięte przez administratora). NIE POLECAM!!!

Była pracownica

To moze zbierzmy się wszyscy i jakiś pozew zbiorowy o mobing moze juz dosc zeby inne osoby przechodziły przez to co my

Witam

Tymbardziej śmieszy mianowanie na managera roku. Temat dla uwagi...

Straż przyboczna
@Witam

Manager roku? On? Nigdzie tego nie znalazłem. Nigdzie nie ma nawet dowcipów na ten temat. Może po prostu jakaś agencja PR prowadzona przez studentów-amatorów otrzymała od niego zlecenie na stworzenie takiego mitu. Ale jak się poszuka w sieci, to wszystko można znaleźć. Mnie rozbawiło, że przed hotelarstwem Romek objeżdżał koniki w Chruszczobrodzie.

Grzegorz

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Szkoda, że byli pracownicy tak zaciekle oskarżają!!!

domyślny
@Grzegorz

Uruchom szare komórki, Grzegorz, najlepiej w trybie zaciekłym. Uruchom je i zastanów się proszę: dlaczego oskarżają? I czemu twierdzisz że to szkoda?

wyduś to z siebie
@Grzegorz

Grzesiu, skąd wiesz, że tylko byli pracownicy? Zwierzyli się Tobie? Obecni pracownicy/pracownice są monitorowani i nie napiszą kolejnej historii o krwiożerczym Romku?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie HOTEL STANDARD? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Papacoda@onet.eu

Już 5 i pół miesiące pracuję w Standardzie. Szef faktycznie jest wymagający, ale nie sądzę żeby kogoś obrażał. Jest bezpośredni. Po prostu nie toleruje leserstwa i udawania że się pracuje. Faktycznie jest tak że potrafi umowę zlecenie rozwiązać z dnia na dzień ... Inna sprawa że to odpowiedzialna praca i nie każdy się do niej nadaje..... Nie będę się odnosiła do przeczytanych treści bo mnie przy opisanych sytuacjach nie było.... To co wiem to, to że są ludzie którzy pracują w hotelu po ponad 5 lat i nie narzekają. Z tego co wiem to zatrudniane były są i na recepcji same studentki na umowę zlecenie i były takie które pracowały kilka lat. Do dziś przysyłają życzenia np. świąteczne. Jeśli ktoś chce zasięgnąć informacji na temat warunków pracy to najprościej jest zadzwonić do nas na recepcję i pogadać z którąś z nas. Nasz hotel ma ponad 160 różnych opinii od różnych gości z całego świata na bookingu, a to dowód na to że nie gryziemy :)..

Miła
@Papacoda@onet.eu

Haha 5 lat chyba tylko Pan konserwator i nikt więcej proszę nie pisać ze ludzie pracują po pare lat bo yo kłamstwo.Nie ma krzyków a to dziwne.Bardzo śmieszy mnie ta opinia .Te osoby co pracowały jak to Pani piszę pare lat czyli chyba 1.5 roku uciekły to gdzie one są?

komentator
@Papacoda@onet.eu

Pracują po ponad 5 lat? Studentki na umowach-zleceniach? Wow. Jeśli ponad 5 lat, to chyba powtarzają lata na tych studiach. Pewnie tylko po to, żeby nie tracić przywileju pracy pod Ronaldem Cybulą :-) papacoda odleciała wysoko. Ale pewnie to nie papacoda, tylko Pan Ekonom :-)

Paweł Moskwa

Wszystko zgodne z ofertą. Hotel idealny na pobyt delegacyjny no bo ni9e na wczasy w Dąbrowie Górniczej ;) ... Ocena zgodna z oceną na booking. W sumie OK.

Pluskwa hotelowa
@Paweł Moskwa

Pawle Moskwa, to ja, pluskwa hotelowa. Łączy nas zamiłowanie do hotelu Standard. Dlaczego nie przyznajesz, że spędziliśmy razem trochę czasu? czy nic dla Ciebie nie znaczę? Daj świadectwo naszej bliskości, smakowity i nieprzytomny kliencie.

Hahaha pięknie, tyle złych opinii i nagle "jacyś ludzie" czyt. pewnie sam "szef" piszą że wcale nie nie jest tak źle i to pracownicy przesadzają.. śmiech na sali... Dla mnie ten człowiek (chociaż ciężko go tak nazwać) powinien być nagrany i pokazany w telewizji jako najgorszy pracodawca roku!! Jeżeli ktoś chce poznać definicje mobbingu na własnej skórze to polecam. Widać że właściciel ma jakiś problem ze sobą i próbuje odreagować go na innych... Takie rzeczy się leczy panie cybulski, polecam udać się do dobrego specjalisty chociaż wątpię że nawet on pomoże :/ Ale proszę zapamiętać - karma wraca i każdego dopadnie :) i tego właśnie życzę.

mmmm

hahahahahahhahahah pracowałam tam 4 lata temu, widzę, że dalej się nic nie zmieniło. Moj znajomy pracował zaraz po mnie, przez pierwszy tydzień mówił, że co ja gadam przecież spoko praca, ale szybko zmienił zdanie i uciekł. Ja wytrzymałam zalediwe 2 tygodnie. Cyblulski wszystko co spie*doli przypisuje swoim pracownikom i traktuje ich jak najwieksze gówno...DRAMAT!!!!!!!! nigdy nie mialam gorszego pracodawcy..opinie gosci hotelowych również były podzielone.. Mowił mi, że sie do niczego nie nadaje, a jakos daje sobie radę w dalszym ciągu pracując na recepcji...do tego w hotelu o wysokim standardzie, a nie w jakiejś zje*anej klitce

Dżem z recyclingu

Kartki świąteczne dla byłego pracodawcy brzmią naprawdę uroczo. Kartki świąteczne dla pracodawcy który płacił 8-9 zł od godziny na umowę zlecenie (przy rynkowym wymogu 13 zł) już trochę mniej prawdopodobnie. Pomińmy fakt, że praca o takiej charakterystyce - w stałym miejscu i godzinach - powinna być pracą na umowę o pracę. Co to za wspieranie się argumentem, że goście są zadowoleni? Tu komentuje się pracodawcę. Gdyby goście wiedzieli, że dla pana Cybulskiego obowiązuje zasada: "żadne zasoby się nie marnują", z zadowoleniem byłoby gorzej. Nikt nie chce zajadać się przedwczorajszą szynką albo serem, a oszczędny Ronaldo wydawał podwładnym komendy niewyrzucania raz wyjętych produktów spożywczych. Szczytem wszystkiego było wrzucanie z powrotem dżemu do słoika. Dziwne to założenie, że pan Cybulski ma pecha do takiej ilości leserów, udawaczy i osób nienadających się do odpowiedzialnej pracy obsługi hotelowej i że w związku z tym, na wszystkich powinien krzyczeć. W ogóle, to słyszałaś pani "papacoda" o jakiejś pracy, o której mówi się dzisiaj, że nie jest ona odpowiedzialna? Naprawdę, nic mnie nie przekonuje w Twoich wypowiedziach. Trochę nawet powątpiewam, że jesteś tym, za kogo się podajesz.

Konserwa

ten człowiek ktory prowadzi ten hotel nie powinien wogole mieć działalności jest (usunięte przez administratora)i człowiekiem który w dość kulturalny sposób wyprowadzi człowieka z równowagi i doprowadzi do szału, Przy swoich znajomych traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora)po czym jak jego znajomi juz sobie pojda zaczyna w bardzo dziwny sposób próbuje sie tłumaczyc lub jakos zatrzeć wcześniejszą sytuacje mało tego szanowny gburitoo ma skreloze karze coś zrobić dosłownie po 30min-1h zapomina o tym ze kazał to robić i wyjeżdża z taka morda na człowieka ze godzila sie chowa zjadł by człowieka jak by mogł. A po zwolnieniu sie czekałem na wypłate 1,5 miesiaca. Ogolnie jak sie ktos kiedys wkurzy i bedzie sie mu chciało zebrac dowody to koles bedzie zmuszony zamkac ten cały hotelik nie zycze nigdy nikomu zle ale takiemu człowiekowi życzę jak najgorzej. Pozdrawiam panie(usunięte przez administratora)jeżeli to czytasz to jest mi nie zmierźnie miło

Zdecydowanie nie polecam

Każda opinia napisana na tym portalu jest prawdą. (usunięte przez administratora)Przez telefon mówił całkowicie coś innego odnośnie warunków umowy a jak przyszło do rozmowy w cztery oczy to wszystkiego się wyparł. W ogłoszeniu na olx pisało,że praca będzie w oparciu u umowę o pracę ( co oczywiscie jest kłamstwem bo do podpisania dostałam zwykłą zleceniowke). Właściciel powiedział,że gdybym chciała umowę o pracę to dostawałabym 8zl za godzinę. Co oczywiście nie jest zgodne z obowiązującymi przepisami (2000zł brutto ) . Nie dziwię się,że nikt w tym hotelu nie chcę pracować. Życzę właścicielowi powodzenia w prowadzeniu tego biznesu, chyba pomylił sie ze swoim powołaniem oraz żeby w końcu wszystko odwróciło się przeciwko niemu i żeby ktoś zaczął traktować go tak jak on traktuję swoich pracowników. Właściciel chyba myślał,że jest panem świata i nie ma innych normalnych prac do ktorych można bez problemu się dostać. Niestety osobiście nie pozwolę sobie,żeby ktoś nie traktował mnie z szacunkiem.

Pracowałam tam.

Egocentryczny megaloman z manią wielkości. Wszystkie swoje błędy przypisuje innym osobom. Wielce zdziwiony czemu ludzie się zwalniają "bo nie chce im się pewnie pracować". Haha. O kondycji firmy świadczy rotacja pracowników, a tam średnio raz na tydzień jest ktoś nowy. To w jaki sposób traktuje pracowników jest niedopuszczalne, powinien ktoś go nagrać, bo to jest klasyczny przykład mobbingu. Chory człowiek, który dzisiaj chce byś coś zrobił w określony przez niego samego sposób, a jutro o tym zapomni i Cię za to opierniczy.

Była pr.

Potwierdzam jak najbardziej słowa innych.Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka poniżaniem.Człowiek hartuje jak wół a w zamian słyszy krzyki .Zdecydowanie powinien odpowiadać za mobbing .

Witam również potwierdzam wszystko co zostało napisane. Sposób w jaki traktuje pracownika jest nie do przyjęcia. (usunięte przez administratora) Nikt tam nie będzie pracował wszyscy którzy przychodzą uciekają gdzie pieprz rośnie po paru dniach. Przestrzegam

Chciałam_pracować

Byłam tylko na jednym dniu próbnym i potwierdzam wszystko co zostało wcześniej napisane. Byłam zainteresowana pracą - nawet mimo niskich zarobków - ale nie wyobrażam sobie pracy z tym człowiekiem. (usunięte przez administratora)który nie przestaje się dziwić, dlaczego ludzie odchodzą i on samemu musi pełnić obowiązki na recepcji. Może gdyby zaczynał odzywać się do ludzi w sposób choćby normalny, bez pokrzykiwania i z trudem hamowanej agresji, to mógłby wreszcie skompletować załogę na stałe.

Work

(usunięte przez administratora)Twierdzi że odnosi się do sytuacji a nie do konkretnej osoby, a atakuje tę osobę nie dając jej nawet możliwości wyjaśnienia czy przedstawienia swojego zdania. Przestrzegam, nie warto tam pracować.

poszkodowany

(usunięte przez administratora).Ludzie omijajcie ten hotel dalekim łukiem -tyle osób tam się w pracy przewinęło że szkoda mówić.(usunięte przez administratora)piszcie wszyscy niech wszyscy wiedza co za człowiek tam jest.niech go każdy omija szerokim łukiem.niech se sam tam rezerwuje i tam bedzie jest tyle innych fajnych miejsc.Powinna go cała polska obejrzeć z ukrytej kamery

Rec

(usunięte przez administratora)nie da sie pracować w ciagu roku przewinelo sie 60 osob i widzi tylko problem w ludziach a nie w sobie.

Minia

W tym miejscu źle traktuje się pracownika bardzo dużo ludzi przewinęło się przez hotel nikt długo nie zostaje

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL STANDARD - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w HOTEL STANDARD?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL STANDARD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL STANDARD?

HOTEL STANDARD
1.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Magazynowa 1A
    42-530 Dąbrowa Górnicza