HOTEL STANDARD

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HOTEL STANDARD

Minia 2016-03-17 08:46
W tym miejscu źle traktuje się pracownika bardzo dużo ludzi przewinęło się przez hotel nikt długo nie zostaje
Rec 2017-02-07 10:26
Szef nie szanuje pracowników, wmawia swoje bledy ludzia i nie akceptuje innej racji niz jego racja Jest agresywny i mobinguje. Toksyczny czlowiek z ktorym nie da sie pracować w ciagu roku przewinelo sie 60 osob i widzi tylko problem w ludziach a nie w sobie.
poszkodowany 2017-02-07 17:12
Beznadziejny człowiek który ma problem ze sobą -nikt nie powinien u niego rezerwacji robić-co on robi z pracownikami.powinien odpowiedzieć za to przed sądem.Ludzie omijajcie ten hotel dalekim łukiem -tyle osób tam się w pracy przewinęło że szkoda mówić.Tyran nie człowiek z kompleksami-niedlugo zostanie sam a baran nawet nie umie nic sam wprowadzic do systemu.piszcie wszyscy niech wszyscy wiedza co za człowiek tam jest.niech go każdy omija szerokim łukiem.niech se sam tam rezerwuje i tam bedzie jest tyle innych fajnych miejsc.Powinna go cała polska obejrzeć z ukrytej kamery
Zostaw swoją opinię o HOTEL STANDARD - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL STANDARD