HOTEL STANDARD

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HOTEL STANDARD

Minia 2016-03-17 08:46
W tym miejscu źle traktuje się pracownika bardzo dużo ludzi przewinęło się przez hotel nikt długo nie zostaje
Rec 2017-02-07 10:26
Szef nie szanuje pracowników, wmawia swoje bledy ludzia i nie akceptuje innej racji niz jego racja Jest agresywny i mobinguje. Toksyczny czlowiek z ktorym nie da sie pracować w ciagu roku przewinelo sie 60 osob i widzi tylko problem w ludziach a nie w sobie.
poszkodowany 2017-02-07 17:12
Beznadziejny człowiek który ma problem ze sobą -nikt nie powinien u niego rezerwacji robić-co on robi z pracownikami.powinien odpowiedzieć za to przed sądem.Ludzie omijajcie ten hotel dalekim łukiem -tyle osób tam się w pracy przewinęło że szkoda mówić.Tyran nie człowiek z kompleksami-niedlugo zostanie sam a baran nawet nie umie nic sam wprowadzic do systemu.piszcie wszyscy niech wszyscy wiedza co za człowiek tam jest.niech go każdy omija szerokim łukiem.niech se sam tam rezerwuje i tam bedzie jest tyle innych fajnych miejsc.Powinna go cała polska obejrzeć z ukrytej kamery
Work 2017-03-26 11:12
Potwierdzam, z tym człowiekiem nie da się pracować. On ma problem ze sobą i wprowadza toksyczną atmosferę udając że wszystko jest ok. Twierdzi że odnosi się do sytuacji a nie do konkretnej osoby, a atakuje tę osobę nie dając jej nawet możliwości wyjaśnienia czy przedstawienia swojego zdania. Przestrzegam, nie warto tam pracować.
Chciałam_pracować 2017-03-26 16:16
Byłam tylko na jednym dniu próbnym i potwierdzam wszystko co zostało wcześniej napisane. Byłam zainteresowana pracą - nawet mimo niskich zarobków - ale nie wyobrażam sobie pracy z tym człowiekiem. Właściciel hotelu jest gburem, chamem, który nie przestaje się dziwić, dlaczego ludzie odchodzą i on samemu musi pełnić obowiązki na recepcji. Może gdyby zaczynał odzywać się do ludzi w sposób choćby normalny, bez pokrzykiwania i z trudem hamowanej agresji, to mógłby wreszcie skompletować załogę na stałe.
Były pracownik 2017-03-30 17:51
Witam również potwierdzam wszystko co zostało napisane. Sposób w jaki traktuje pracownika jest nie do przyjęcia. Trzeba być ostatnim chamem żeby tak rozmawiać z drugim człowiekiem. Jeżeli ktoś chce się przekonać co to mobbing to polecam tę pracę w zamian otrzymacie rozstroj nerwowy i brak zapłaty. Nikt tam nie będzie pracował wszyscy którzy przychodzą uciekają gdzie pieprz rośnie po paru dniach. Przestrzegam
Była pr. 2017-04-09 08:58
Potwierdzam jak najbardziej słowa innych.Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka poniżaniem.Człowiek hartuje jak wół a w zamian słyszy krzyki .Zdecydowanie powinien odpowiadać za mobbing .
Witam 2017-04-16 23:50
Tymbardziej śmieszy mianowanie na managera roku. Temat dla uwagi...
Pracowałam tam. 2017-04-19 08:58
Egocentryczny megaloman z manią wielkości. Wszystkie swoje błędy przypisuje innym osobom. Wielce zdziwiony czemu ludzie się zwalniają "bo nie chce im się pewnie pracować". Haha. O kondycji firmy świadczy rotacja pracowników, a tam średnio raz na tydzień jest ktoś nowy. To w jaki sposób traktuje pracowników jest niedopuszczalne, powinien ktoś go nagrać, bo to jest klasyczny przykład mobbingu. Chory człowiek, który dzisiaj chce byś coś zrobił w określony przez niego samego sposób, a jutro o tym zapomni i Cię za to opierniczy.
Zostaw swoją opinię o HOTEL STANDARD - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL STANDARD