Opinie o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Obserwator

Dla mnie firma jest spoko ale niektórzy szukają dziury w całym.

Johny Rambo

O tym pisanie na czacie z pytaniem o jego humor to nigdy nie słyszałem haha :D

Johny Rambo

Współczuje tutaj pracownikom SENTE, którzy piszą tutaj komentarze i to jeszcze tak bardzo wybarwiają tę firmę :) Skoro już to czytacie to powiedzcie mi jak możecie siedzieć w SENTE tyle czasu? 3,5,8 lat?! Masakra. Albo jesteście mało ambitni, albo przypięci do muru przez kredyty i boicie się zmienić horyzonty. Pracowałem w SENTE przez dłuższy czas. Firma super na start po studiach, bo można sobie dzięki niej otworzyć furtkę do IT, ale starajcie się tutaj nie pracować dłużej niż rok lub półtorej roku. W firmie pracują świetni ludzie (oczywiście nie wszyscy, są i tacy którym słowo KUR*** nie schodzi z buzi i słychać ich w całym budynku). Oprócz wymienionych pozytywów jeszcze prezesi tzn Daniel i Kuba to bardzo wspaniali ludzie. Sente potrafi też zorganizować fajne imprezy firmowe, dać jakieś premie. Ale to koniec pozytywów. Negatywów jest mnóstwo. Należy zacząc od ogromnego długu technologicznego. Pracujesz na przestarzałych technologiach (Borland (HAHAHAH!), VCL (HAHAHAHAHAH!)) i cała logika zaszyta w bazie danych. Jednym słowem MA SA KRA. Nie nauczysz się tutaj nowych standardów pracy w C++ ani w C#. Pracujesz byle szybko, byle skończyć jakieś zadanie - firma nie stawia na jakość zupełnie. Wszystko co oddaje się klientowi zrobione jest na odwal się i najczęściej kończy się tak, że nic nie działa, a klient jest zdenerwowany. Jak na start płacą dobrze, ale wraz z Twoim rozwojem Twoje zarobki rosną bardzo słabo aż w końcu ich wzrost się zatrzymuje co tłumaczone jest słabą rentownością. Nie wiem czy chce wypisywać resztę negatywów. Podsumowując, jeżeli to Twoja firma na start to okey. Jeżeli jesteś już w IT i zaciekawiła się oferta pracy to OMIJAJ TĘ FIRMĘ Z DALEKA. A wszystkim tym co tutaj pracują już tak długo... nie bójcie się zmienić pracy - rynek IT jest ogromny i jesteście w stanie zarabiać na start o wiele więcej niż płaci Wam SENTE ;) Nie dajcie się zwieźć i prać dalej tą propagandą. Po swoim czasie w SENTE znalazłem pracę, która daje mi najnowsze technologie, pracę postawioną na jakość i wypłatę prawie dwa razy większą niż posada "kierownika" w SENTE ;)

Mańka

W każdej firmie są lepsze i gorsze momenty, może właśnie tu jest ten gorszy czas? Jeśli firma jak piszecie była dobra to jaka jest przyczyna pogorszenia?

Pierwszy etap test online, drugi etap 27 zadań w 1h do rozwiązania na zdalnym pulpicie. Jeśli chodzi o kryteria oceniania drugiego etapu podkreślane było, że zwracają uwagę na zasady clean code nie na ilość zadań. Po tym etapie dostałem feedback, że rozwiązałem za małą ilość zadań :D Pozdrawiam

Pozdrawiam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. 90% czasu pracy programisty to samo naprawianie błędów po poprzednikach. Praca nie rozwija, płacą mało. Nie wytrzymałem tam nawet 6 miesięcy.

KGB

No wlasnie od jakiegoś czasu nie można. To była świetna firma, ale teraz jedzie tylko na dawnej opinii. Kiedyś było przyjacielsko, natomiast obecnie nie liczy sie człowiek. Moge tylko poradzić właścicielom: przemyślcie jeszcze raz to co robicie.

Moralistka

Czy rzeczywiście nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Wszyscy tak narzekacie a ja szukając pracy rozpytywałam i słyszałam o Sente sporo dobrego. Jeszcze nie spotkałam się z idealną firmą, zawsze mogą być jakieś niedociągnięcia to jest normalne.

D

to naprawdę przykre jak wchodzi tu ktoś z HR Nokii i pisze udając pracownika Sente :-(

Ehrm
@D

To przykre jak wchodzi to prezes tudzież Hr z Sente i ma tylko tyle do powiedzenia. Jaka jest prawda każdy kto miał styczność z wami doskonale wie. Tutaj panuje ustrój feudalny, ma szczęście ten kto trafi na ludzkiego pana.

s4
@D

To przykre jak wchodzi tu HR sente i nikogo nie udaje xD

ehem

Odpowiadając na pytanie dlaczego tu jeszcze pracuje - bo kończę studia, i nie każda firma jest chętna na zatrudnianie studentów. Tylko to, co mi się wydawało fajne, że mnie chcieli zatrudnić oznacza w praktyce, że współpracuję z osobami, które nie maja bladego pojęcia co robią, a 3/4 mojej roboty to sprzątanie baboli po studentach którzy byli tu 2, 3, 6, 10 i 15 lat temu.... S E R I O Kasa jest na tyle mała, że już wiem, że w Nokii dostałbym teraz ok 2500-3000 więcej z moim doświadczeniem. Niestety muszę się jeszcze trochę przemęczyć. To tez jasno pokazuje, czemu czekają tu inni studenci. Na palcach jednej ręki policzysz tych, co tu zostają po studiach. Firma nie zatrudnia ludzi z doświadczeniem, bo Ci wiedzą, jak jest gdzie indziej i od razu uciekają. ...a co do korpo zasad, to tylko czekam, kiedy wprowadzą poranny apel xD

Pracownik z dłuższym stażem
@ehem

Rany człowieku co za bzdury piszesz. Widać, że tu nie pracujesz i nie masz pojęcia o firmie, bo 10,15 lat temu nikt studentów nie zatrudniał. A skoro jesteś taki zdolny i możesz zarabiać z Twoim doświadczeniem 2000 więcej, to co tu jeszcze robisz? I po co się meczysz? Czyżby jednak w Nokii nikt Cię nie chciał?

Jarek

Już tutaj nie pracuję, żałuję że nie zwolniłem się wcześniej jak kilkunastu moich kolegów (po 2 -3 miesiącach). Zatrudniają głównie studentów, nie wiele mogą zaoferować doświadczonym osobom. Zdecydowanie nie polecam.

Moment

Widać jestes z tych co wola robic wszystko zeby nie pracowac skoro tego nie widzisz..

jaaa

Firma fajna ale za dużo korporacyjnych zasad i zwyczajów a za mało świętego spokoju i czasu na pracę. Kasa słaba ale możliwości rozwoju w bazach danych są niezłe.

Cfaniak
@jaaa

Jakie to korporacyjne zasady są w Sente? Bo nie kojarzę żadnej.

ziemianin

Pracuje w sente już kilka lat i nikt mnie tam nie trzyma, nikt mi nie ubliża, nikt na mnie nie krzyczy... Fakt, są czasem wzloty i upadki, ale gdzie ich nie ma? Mój zespól jest akurat świetny - nigdy nie było jakiegoś wyścigu szczurów po zgłoszenia czy problemów z dzieleniem się wiedzą - jest wręcz odwrotnie. Jasne, że nie można przyjść z wiedzą podstawowa bo czymś jednak trzeba się pochwalić na rozmowie, ale nie są to jakieś wygórowane wymagania. Kasa rzeczywiście mogła by być większa, ale są podwyżki i wbrew temu co czytam powyżej - nie trzeba nikomu robić łaski czy... wiadomo. Nikt w firmie na siłę nie trzyma, a jak się przychodzi roszczeniowo nastawionym z dyskusyjnymi umiejętnościami to o czym my mówimy. Już sam fakt siedzenie w "złej firmie" i marudzenia świadczy dobitnie ów osobę.

Realista
@ziemianin

Poczekajmy rok, dwa to i podstawowa wiedza wystarczy geniuszu. Liczą się chęci i wzajemne poszanowanie, a wyjątki wszędzie się zdarzają. Otwórz własną firmę, szybko sfruniesz na ziemie, żeby tylko mieć pracownika.

Mareczek

W takiej firmie jak Sente nie każdy nadaje się do pracy. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Takie firmy mają również olbrzymią konkurencję i obniżając standardy mogą szybko stracić pozycję.

Ciekawski
@Mareczek

A co się stanie jak na rynku pracy zabraknie pracowników (geniuszy), źródełko wyschnie? Czy jest na to jakaś recepta?

Moralista

Sente Systemy Informatyczne mają nowoczesne technologie i sądzę, że nie każdy posiada takie umiejętności aby tu pracować. Nie chcę nikogo obrazić ale taka jest rzeczywistość. Firma szuka wybitnych specjalistów, gdyż to pozwoli utrzymać dobrą pozycję na rynku.

Być może przyszły

Jak czytam twojego posta, to się zastanawiam, skoro jest tak fatalnie, to czemu się nie zwolnisz? Rynek we Wrocławiu dla IT długi i szeroki - chyba nikt cię tam siłą nie trzyma?????

Kolego, bo pewnie się znamy: 1. Pisz o swoim zespole a nie całe firmie. U mie takich zjawisk nie zauwazyłem. 2. Skoro jest tu tak bardzo źle to się zwolnij, a nie marudzisz. Jak pisał @Być może przyszły rynek jest pełen ofert, chyba, że juz próbowałeś i nie wyszło, wówczas siedź cicho i ciesz się, zę że pracujesz.

@pracownik

@ehem. Mógłbym Cię prosić o kontakt mailowy ? Chcę rekrutować się do waszej firmy i chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda na prawdę, bo tutaj opinie są skrajnie różne.

@pracownik

Nowicujesz

Moralista, mogę prosić się o kontakt ?

Moralista

Żeby wyrobić sobie opinie o firmie trzeba niestety dowiadywać się poza forum. Tu są czasami tak skrajnie różne opinie.

Zarobki

2300 - 2800 netto

Nowicujesz

Witam Na jakie zarobki może liczyć programista posiadający 1,5 roczne doświadczenie w zawodzie ? Pozdrawiam

Leon

Słyszałem , że to dobra firma a po lekturze wpisów nie wiem co myśleć.

Zostaw merytoryczną opinię o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 407 ocen.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.