Opinie o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Do Jerzego

Szukasz prawdy? Poświęć pół dnia na założenie konta na linkedinie/goldenline, i wyślij pare zapytań do byłych pracowników. W ten sposób stracisz parę godzin, zamiast paru miesięcy w sente.

Jerzy

Mam chęć złożyć cv do firmy ale po lekturze wpisów mam bardzo mieszane uczucia. Tak skrajne wpisy, gdzie jest prawda?

Jerzy Niewierzy
@Jerzy

A czego tu nie czaisz? Pozytywne wpisy robią kadrowe i gumuja wpisy co wszyscy w Sente wiedza... Wyciągnij sobie wnioski ze przez 2 miesiące pozytywny post zebrał tylko 1 like, a negatywny z tego samego tygodnia - 17. Coś Ci to mówi? A co do postu "Tomasza" z 18.02 to ten Pan nie jest zapraszany tylko się sam wpycha.

Taki

Nie polecam, szkoda czasu. A czas to pieniądz. A bardziej merytorycznie: wszystko już zostało napisane, patrz wyżej i patrz na kciuki.

Lidia

Czy widzieliście już, że firma poszukuje ProgramistyC#? Zapoznaj się z zakładka "Praca w Sente" i złóż swoją aplikację! :)

Pierwszy etap test online, drugi etap 27 zadań w 1h do rozwiązania na zdalnym pulpicie. Jeśli chodzi o kryteria oceniania drugiego etapu podkreślane było, że zwracają uwagę na zasady clean code nie na ilość zadań. Po tym etapie dostałem feedback, że rozwiązałem za małą ilość zadań :D Pozdrawiam

Pozdrawiam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Mewa

Sente bardzo mi się podoba, to profesjonalista na rynku .

Były

To prawda @Molenda od pracowników dużo zależy. Niestety z Sente szybko odchodzą Ci pracownicy którzy coś potrafią i nie chcę pracować za grosze bez perspektyw i bez słowa dziękuję. Nic dziwnego, że Ci którzy zostają są sfrustrowani a to odbija się na atmosferze. A prezesi...szkoda mówić.

Tomasz
@Były

Czemu szkoda gadać. Panowie są cenieni i nominowani do nagród. Jeden z nich ma bardzo dobrą opinię na rynku wrocławskim i jest zapraszany do wyglaszania wykładów. Wyształceniem i wiedzą nie tylko z obszaru informatyki nie odbiegają od managerów wielkich korporacji. Nigdy się wszstkim nie dogodzi a w pracy ma być atmosfera pracy a nie urlopu.

Molenda

Nawet najlepsza firma może mieć gorszy okres w swojej karierze. Są różne powody tego ale od pracowników też dużo zależy.

Older

To już nie jest ta sama firma co kiedyś. Kiedyś była fajna atmosfera, koleżeństwo, ludzie pracowali tu długo, a nawet za free w wolnym czasie malowaliśmy nowo wynajęte pokoje w firmie, bo nie było kasy na malarza, był szacunek do każdego, a to teraz to byle kasa się zgadzała i patrzenie z góry, nikogo twoje problemy nie obcho0dza. Żal patrzeć, bo to kiedyś naprawdę fajna firma była. A i motywować swój zespol w takich warunkach trudno, bo to się czuje.

Do PC

@PC jeżeli starasz się o posadę programisty to nie musisz się przygotowywać. Mało kto chce tam pracować, więc jak jesteś zainteresowany i rokujesz na takiego który szybko się nie zwolni to na zapewne Cię przyjmą. Ale szczerze nie życzę Ci być się dostał, dla Twojego dobra. Pozdrawiam i przemyśl to jeszcze raz!

PC

Mam zgłosić się na rozmowę w związku z tym mam pytanko, jak przebiega rozmowa?, o co pytają? Bardzo się cieszę.

Wady: Niskie zarobki, zła atmosfera, duży stres, niezadowolenie klientów, przestarzałe oprogramowanie Zalety: Polska firma.

no_name

Podzielcie się opinią ludzie pracujący w tej firmie , warto tutaj pracować ? Jakie największe zalety, a jakie wady ?

Seba

Sente to duża firma i dobra firma. Jestem zainteresowany pracą i chcę wiedzieć jakie ludzie maja zarobki jako programiści?

3000 zł netto na start w tej firmie ? Jest to możliwe czy raczej mrzonka ? Mając roczne doświadczenie z ERP'ami

3000 netto ? Czy to raczej mrzonka

Moralista

No cóż firma duża i dobra trzyma standardy. Jak załoga jest prawidłowo z rekrutowana wie jakie są wymagania i stara się je realizować! Wniosek prosty, jak w firmie jest dobrze poukładane to nie ma większych problemów. Tylko trzeba pracować i cieszyć się.

kondzi
@Moralista

Ale co to ma do Sente?

Yorg2

Bo w zlym zespole jestes.

Nornik
@Yorg2

W zarządzie nie było miejsc xD

Yorg

Osiem netto plus premie

Bidak
@Yorg

LOL Ty chyba z innej firmy To ide po 200% podwyżki bo ja mam ledwie 1/3 tej kasy a staz dluzszy

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia zarobków programistów z rocznym doświadczeniem ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Oświecony

Co się dzieje? Jest olbrzymia cenzura na tym forum, to już trzecia generacja cenzorów. Czy jest możliwe, aby na tak dużą firmę było tylko tyle komentarzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 407 ocen.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.