Opinie o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Wrocław

asz

@kondzi, ty tu pracujesz, pracowałeś czy szukasz praktyk bo wypowiadasz się na każdy temat.. Atmosfera: średnia, wewnątrz zespołów raczej na plus, ale w skali całej firmy nie jest tak dobrze jak to kreują. Pieniądze: Pozostawię to bez komentarza, bo mój wpis zostanie usunięty. Możliwości rozwoju: duży rozwój w bazach danych bo taki jest profil firmy, technologie są jednak do tyłu, są szkolenia miękkie (bardzo dużo). Szkoleń technicznych nie ma (poza wewnętrznymi szkoleniami na początku). Ludzie przychodzą, pracują kilka miesięcy i są wyłapywani przez inne firmy. "Nie ma kim" robić dobrych wdrożeń i klienci są niezadowoleni. Jeszcze tu pracuję, ale nie wiążę z tą firmą wielkich nadziei. Przychodząc liczyłem na coś innego.

hjuilkjhjh

@Rafa k - mało kto zabawia tu na dłużej, więc oferty są zawsze aktualne.

Rafa k

@kondzi no to spoko, faktycznie takie małe obsuwki (jeśli nie są nagminne, bo to też może być irytujące) są do przyjęcia. Ja się zastanawiam, czy te rekrutacje z lipca są nadal aktualne? Mi chodzi o młodszego speca ds. wdrożeń

Twój wybór

Zarobki jak i atmosfera bardzo słaba, ale dobra kawa w nieograniczonej ilości, więc chyba warto?

Pierwszy etap test online, drugi etap 27 zadań w 1h do rozwiązania na zdalnym pulpicie. Jeśli chodzi o kryteria oceniania drugiego etapu podkreślane było, że zwracają uwagę na zasady clean code nie na ilość zadań. Po tym etapie dostałem feedback, że rozwiązałem za małą ilość zadań :D Pozdrawiam

Pozdrawiam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
kondzi

@wisiek ogólnie tak. Dzień lub dwa może się zdarzyć jakaś obsuwka, ale to jak w każdej firmie. Ogólnie raczej się nie zdarza, więc w sumie nie ma na co narzekać, jeśli chodzi o dotrzymywanie terminów...

wisiek

REZYGNUJE, dowiedzialem sie jakie maja stawki. Myslalem, ze to powazna firma, (usunięte przez administratora)

Waln

No ja wam powiem, że Ci specjaliści ds testowania oprogramowania to mają tutaj dośc dobrze, właściwie całyd zień sobie grają, trzeba tylko dobrze znać angielski

Man

(Młodszy) Specjalista ds. testowania oprogramowaniawydaje mi się świetną sprawą, to naprawdę ładnie brzmi, widzę, że powyżej średniej krajowej jest kasa

@Man

Gdzie widzisz?

Ktoś

Jak już się mocno zastanowisz to daj znać.

Powinien, ale nie zarobi.

jj

@Awa LOL

Tylko Ci się wydaje.

Szu

Ogromny stres w pracy, zla atmosfera, arogancja.

k.

(usunięte przez administratora) atmosfera fajna. Firma dobra na początek dla zdobycia doświadczenia.

Bold

ya

@xmen jeśli nie masz pracy to nic nie szkodzi. jeśli masz prace i chcesz ja zmienic lepiej dowiedziec sie wczesniej o warunkach w firmie.

pracowalem

@dawid Rotacja powinna dać do myslenia

dawid

Czy ktoś z obecnych albo bylych pracownikow moze sie wypowiedziec o warunkach? Maja dużo ofert pracy i jestem ciekaw czy warto tam aplikowac skoro maja tyle wakatow.

ya

Wpisy znikają..

jjj

Firma docenia zaangażowanych pracowników, skoro po pół roku pracy(usunięte przez administratora)może zostać Project Managerem i zarządzać zespołem. Nic tylko się cieszyć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 407 ocen.

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.