brak logo

Secus Investment

Katowice

Opinie o Secus Investment

zerotolerancji 2016-02-06 13:01
To sa Przekrety z Katowic przez duze "P"...specjalisci od zagarniania ludziom pieniedzy pod pozorem oplacalnych pseudo-inwestycji...ale musza wiedziec, ze jak sie oszukuje, to znajdzie sie ktos komu nie zalezy juz na ukradzionych pieniadzach...tylko na SPRAWIEDLIWOSCI...a miesce Przekretow jest na cmentarzu...nie tylko historii...


on 2016-07-28 12:00
orientujecie się jaki przedział wynagrodzenia proponują na stanowisko dyr. regionalnego?
puf 2016-07-28 13:20
Hej, a jaka teraz panuje atmosfera? Dzięki za odpowiedź
Paulina 2017-04-27 10:08
@puf, na jakim stanowisku konkretnie? Pamiętajmy, że takie aspekty jak warunki pracy, atmosfera są zależne od obejmowane stanowiska.
przeciw oszustom 2017-07-11 15:15
Niech Pan nie będzie śmieszny... Tam nie ma żadnego dyrektora regionalnego tylko specjaliści do oszukiwania klientów i wyciągania od nich pieniędzy.

Mówię to z własnego doświadczenia, w internecie aż grzmi od ich sprzedaży obligacji Socrates Investment, które okazały się zwykłą operacją wywłaszczenia klientów i operowania ich środkami zasłaniając się ciągłymi kłamstwami o równym traktowaniu klientów (okłamywaniu po równo) przez kilka lat po upłynięciu terminu wypłaty środków z obligacji i nierealnymi ugodami, których firma nigdy nie wypełniła.
Sprawa trafiła na policję.
przeciw oszustom 2017-07-11 15:40
Proszę przeczytać w internecie opinie inwestorów oferowanych przez tą firmę, na przykład Socrates Investment, i samemu wyciągnąć wnioski. Piszę to jako jeden z poszkodowanych na tych "cudownych" produktach inwestycyjnych.
Zostaw swoją opinię o Secus Investment - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secus Investment