Familia Wróbel S.J. DEX

Lubin

Opinie o Familia Wróbel S.J. DEX

dzięki 2016-08-14 14:10
Jakie warunki są proponowane nowym doradcom ds. sprzedaży samochodów? :)
liwia 74 2016-11-02 12:47
nigdy w życiu pracy u tej patologicznej snobistycznej rodziny!!!!
marcel 2017-02-11 15:35
hotel Astone? pracownicy? uśmiech firmowy jest super, ale po wyjściu klienta maska spada, atmosfera wewnetrzna chlodna i nieprzyjazna. szefowa pod słodyczą skrywa diabła, nie dajcie się zwieść. nie polecam pracy w tym miejscu. fałsz i obłuda.
On 2017-04-23 21:44
Potwierdzam. Brak szacunku do ludzi. Nawet spotkany pan wróbel na ulicy patrzy jakby zaraz cię chciał zatłuc młotkiem. Nigdy ! Wolałbym zebrać na ulicy
Ona 2017-04-23 21:47
Panie Krzysiu to kiedy wypłaci pan zaległe pensje obiecane z ręka na sercu ????
Hahaha daj pan na tace. Tylko nie bilon !
Ona 2017-07-12 00:26
Odradzam właścicielka fałszywa nie dajcie się oszukać na piękny uśmiech, najpierw obiecuje a za dwa dni zapomina nie płaci na czas współczuje każdemu kto w Astonie pracuje
Ono 2017-07-25 14:55
TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA WSZYSTKICH. Najlepsza moim zdaniem jest Pani Wróbel vel.Lucynka. Idiotka do kwadratu, a zgrywa damę z salonów. Ja rozumiem ze stary dał jej kasę na interes, żeby sobie zajęła czas. Ale nie wiem czy pół życia obciągania pały były tego warte. Powinna trafić na terapie, od alkoholu jak i z powodu problemów psychicznych.
Bardzo nie sympatyczni ludzie, odnoszący się wulgarnie do innych. Traktują wszystkich jak przysłowiowe guano.
Pan wróbel ma tez problemy z szacunkiem dla pracowników, zalega z płatnościami, wymyśla niestworzone rzeczy, aby tylko uprzykrzyć życie.

Trzymajcie się z dała od nich. Pewnie tak w końcu ktoś zacznie węszyć przekręty w ich firmach i się posypią.
Były pracownik 2017-07-26 17:24
T R A G E D I A ! ! ! Przez pierwsze dwa miesiące Pani Lucyna ( właścicielka ) udaje słodka idiotkę i przyjaciółkę wszystkich ! Następnie stopniowo wprowadza zmiany , zmianeczki , które oczywiście są niekorzystne dla pracownika ! Brak szacunku do pracowników , wypłata w każdym miesiącu jest wypłacana z opóźnieniem , wiele razy trzeba się upominać o swoją pensje ! Dodam , że wstępnie Pani Lucyna proponuje wysokie wynagrodzenie by po krótkim czasie dojść do wniosku , że jednak musi je zmniejszyć ???? . W mojej ocenie i w ocenie większości ludzi to miejsce to zwykła patologia. Współczuję ludzia , którzy przychodzą do Astona na obiad lub na nocleg ponieważ w Astonie roi się od karaluchow i moli .... Pani Lucyna dała kilka marnych pułapek na mole za firankami w pokojach i kilka ( może w 5 pokojach ) pułapki na karaluchy w łazience i koło łóżka i myśli , że tym rozwiąże problem !! Nam pracownika wymiotować się chciało na widok dorodnych karaluchów , a co dopiero gdy goście zobaczą ... Ochyda ! Nie polecam pracy w tym syfiastym miejscu .... I niby 4 gwiazdki !
Agata 2017-08-12 08:40
@Były pracownik, pomimo negatywnej opinii na temat firmy, nie znalazło się nic w niej pozytywnego co mogłoby Cię zatrzymać? Wszystko jest na nie? Może atmosfera z pracownikami to rekompensowała? Pisałeś o wypłatach ,że nieterminowe ale czy wszystko się zgadzało?
Zostaw swoją opinię o Familia Wróbel S.J. DEX - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Familia Wróbel S.J. DEX