Opinie o Impel Cleaning w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Impel Cleaning. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Katowice

Basia

sprzatamy, myjemy okna, no praca jak praca, wazne ze placa i zapewniaja wszystkie sprzety. zespol mam fajny, energiczne dziewczyny, jest z kim pogadac i posmiac sie a praca wykonana w czasie, wiec my nie narzekamy ani na nas nikt nie narzeka. kasa zawsze na czas

Bogusia

Tak to czasem jest ze starszymi ludzmi, maja troche inny swiatopoglad i rodzi sie konflikt pokolen...trzeba pogadac , moze uda sie cos polepszyc, a jak nie to zaakceptowac... wszyscy znamy tekst "ja w twoim wieku..." no coz, ciekawe jak NAS beda widziec nastepne pokolenia ;) Wracajac do pracy w Impelu w Kato ja jestem tu od pol roku, cenie sobie mila atmosfere w pracy i na szczescie dogaduje sie z reszta, bardzo wazna jest tez wyplata na czas, wiadomo od razu czas na placenie rachunkow, a dzieci tez glodne chodzic nie beda, takze ja zadowolona jestem

Dominika

@oberek myślę, że starsi ludzie chcieli pomóc, wiadomo , że mają większe doświadczenie nie uznałabym to za wadę.Dobrze, że wynagrodzenie zgodne z umową. Jeśli chodzi o szkolenia to czy było ich dużo?

mozi

u mnie ekipa byla w porzadku, do tego kasa jak w umowie i na czas. w zasadzie wszystko gra i buczy. moge z czystym sumienie ocenic na ocene bardzo dobra. oby tak dalej bylo

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Cleaning? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ghjhg

@ franek no własnie widze ze jest wiele nawet ciekawych stanowisk pracy w Impel Cleaning - jak dla mnei najfajniejsze to chyba opcje konstruktor , specjalista ds. sprzedaży i przedstawiciel medyczny

franek

@maria, nie ma sie co dziwic, imple to ogromnafirma, bardzo duzo ludzi zatrudnia, na roznych stanowiskach, nie tylko w ochronie

maria

nawet nie wiedzialam ze takie stanowiska tutaj sa, jak widac firma ma wiele do zaoferowania

karolina

mnie poki co zagranica nie interesuje, mieszkam w kraju i tutaj pracy szukam, na pewno zaaplikuje, bo chce pracowac w dobrym miejscu

alicja

a zaciekawilo mnie pytanie czy impel tylko szuka ludzi w krau czy tez zagranica, hmmm musze sprawdzic bo sama w sumie nie wiem

kaja

skladaj papiery i sie nie zastanawiaj, ja tak zroblam rok temu i to byla bardzo dobra decyzja

marta

zawsze mozna dorobic, pracy jest duzo, jak sie jest chetnym na nadgodziny to zazwyczaj jakies sie znajduja

iwona

dal mnie dodatkowo liczy sie stabilnosc, ktora tutaj mam, w koncu praca w ktorej nie musze mrtwic sie o to co bedzie jutro

agata

praca musi byc wykonanan na czas i dobrze, to podstawa jak zawsze, a jak sie do tego doda fajna atmosfere w pracy, to jakos tak przyjemniej sie z lozka wstaje

wiola

pracownicy z duzym stażem pracy bardzo pomagaja nowym, ogolnie dobrze to jest wszystko zorganozowane

mariola

to fakt, spotkałam wielu ludzi, którzy pracują tutaj od lat,co dobrze rokuje, bo ja szukam pracy na stale

antek

uprawnienia warto zrobić, bo w kazdje pracy mogą się przydac, tutaj warto zlozyc papiery, bo można zalapac fajna prace na dluzej

antek

paulina

trzeba mieć niezla kondycje i dobre umiejetnosci w sprzątaniu, poza tym pracuje się dobrze

kamila

u mnie ludzie sa bardzo mlodzi w zespole jak i tacy po 50, uwazam to za duzy plus, bo roznorodne srodowisko duzo daje w pracy

reni

z tego co u nas widze, to przekroj wiekowy jest spory, warto sie zorientowac czy kogos aktualnie szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Katowice

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Impel Cleaning