Opinie o Impel Cleaning w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Impel Cleaning. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Katowice

Majkaz Nowy wpis

Witam chciałam poinformować że p ,Agata pseldo kierownik nie nadaje się na te stanowisko ona traktuje dobrze tylko te salowe koleżanki (usunięte przez administratora) ,A reszta traktowana jest jak jej słudzy

Anna tg Nowy wpis
@Majkaz

Czy ktoś zazdrości p.Agacie tego stanowiska pisząc takie bzdury na jej temat.

Agata Nowy wpis

hejka, wiadomo jak z obecnymi warunkami sytuacja tutaj wygląda? ludzie przestali pisać i zastanawiam się na przyczyną. wcześniej padały negatywne opnie czyli coś uległo poprawie i to jest powód? to wiadomo jak obecnie się tu pracuje? są jakieś problemy?

Ola Nowy wpis

@kasia a kim jest ta p. Bożena?

kasia

witam Nie polecam pracy w Mikołowie gdyz Bożena terrorystka i jej mężuś poniżają chorymi ludźmi stosują mobbing (usunięte przez administratora) okradają na godzinach w lipcu e zastępstwie była super kierowniczka do rany przyłóż kochana uczuciowa miła pani Alicja ???? ale niestety ma zajaz wejścia do szpitala gdyz chciała nam pomóc i zgłosiła do managera P. Lucyna i co dostała zakaz jazdy do szpitala wstyd jeszcze Bożena chwali się ze jej mąż (usunięte przez administratora) do potęgi etej ma być kierownikiem na lewe papiery ????????????????

Renata
@kasia

Kasiu zadam Ci pytanie co ty wiesz o pani Alicji? czy wiesz że przez nieudolne wykonywanie swoich obowiązków przez Panią Alicję szpital chciał zerwać umowę z Impelem co by skutkowało że wszyscy pracownicy zostali by bez pracy. Dzięki Pani Alicji pozwalniali się Panowie,czego nie ma takiego przy Pani Bozenie.

@Renata

Pani Ala super kobieta bo zarząd szpitala byl mega zadowolony i jeżeli p. Bożena myśli ze nie wiem ze to ona pusze to jest w błędzie bo nigdy nie było sytuacji ze chcieli wypowiadać umowę a mało tego takie informacje jak wypowiedzenie to tylko zna p. Bożena i p. Lucyna my szaraki chyba nas nie informują!!!!! Prawda ze jeden pan się zwolnił bo nie mógł przezyc tego ze trzeba było pracować a nue siedzieć caly dzien !!!!!! Tak jak Bożena tadek macin itp!!!! A co ty wiesz o Bożenie??? Bo my mamy dokumenty potwierdzające ze fałszuje dokumenty i podpisuje za inne osoby zawsze mizna ujawnić tutaj!!!!

Iwona
@Kasia

Kasia po co się denerwować wiadomo ze Bożena i Tadek to ludzie bez honoru , ambicji i wstydu bo jak by caly sxpital miał o mnie takie zdanie to bym spieprzał gdzie pieprz rośnie ale przysłowie się sprawdza napluj swini w ryj powie ze deszcz pada!!! Kasia sama wiesz jakie mamy zdanie o nich!! Za grosz wstydu nie mają !! Tadek teraz dupna kierownik!! Haha wygięty kierownik

Mowa
@Renata

Kto by stracił prace?? My nigdy popristi poszlibyśmy pod inna firme jasny temat i bynajmniej moze ktoś by nas traktował przyzwoicie, z szacunkiem nue bylo by tych terrorystów niby Tadek dupna kierownik a zawsze przesiaduje tutaj a no tak Bożena ma teraz prywatna taksówkę rano ja przywozi a potem odbiera przecież za darmo nie ich paliwo tylko firmy. Co to za firma

Renata
@kasia

Szanowni Państwo omijajcie szerokim łukiem firmę Impel z powodu złego zarządzania przez Panią Lucyne, która nie zna słowa szacunek do pracowników. Notorycznie zwalnia pracowników, działa na niekorzyść Zarządu z Wrocławia. Najwyższy czas żeby Pan Prezes zrobił audyt w Katowicach.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Cleaning? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iwona

szpital mikołów kierowniczka straszna !!! Bezczelna, niemiła,oszustka stare pudło powinno zabrac swojego hamskiego męża i odejść wiec nie polecam pracy w tym szpitalu u Bożeny

Macie zapewnione rękawiczki?

Wkuzony

W dobie pandemi konkwirusafirma ta obsługuje szpitale pracownice przinosza ubrania do prania do domu nararzajac swoje rodziny i innych gdzie ochrona osobista dezynfekcja pralnia ? Co niestac na podstawowe BHP

Milka

Odradzam takiej pracy na terenie Jaworzna dzieje się źle

Majka
@Milka

Dlaczego odradzasz? Właśnie się zatrudniłam i zastanawiam się nad dalszą współpracą , może coś więcej napiszesz to łatwiej mi będzie decyzję podjąć.

Dawid
@Majka

Widzę, że rozpoczynasz pracę w Impel Cleaning. Daj znać za jakiś czas czy zgadzasz się z opinią Milki i jak Twoim zdaniem prezentuje się sytuacja w firmie. Ciekawi mnie głównie kwestia godzin pracy oraz wynagrodzenia, liczę że napiszesz niedługo coś na ten temat.

Igor

@Milka Masz jakieś konkretne zarzuty czy tylko wyssane z palca oskarżenia, może z inspiracji konkurencji?

Dominika

Na pewno są na tym forum osoby, które zastanawiają się, jakie zmiany w ostatnim czasie zaszły w firmie Impel Cleaning. Czy są poszukiwane nowe osoby do pracy w Katowicach? Wygląda na to, że rynek pracy jest nadal rynkiem pracownika, czy w związku z tym można liczyć na dobre i konkrecyjne wynagrodzenie? Jak myślicie?

przyjazny

To myli się Pan .Dozo zależy od kierownika i brygadzistki w danym obiekcie (szpital).

@przyjazny

Jak oceniasz swoich przełożonych i jak Ci się współpracuje z pozostałą częścią zespołu? Obecnie dla wielu pracowników atmosfera ma takie samo znaczenie jak poziom wynagrodzenia. Każdy z nas chciałby pracować w dobrej atmosferze, to zupełnie naturalne.

przyjazny

Firma Impel (Optima) działająca na terenie województwa Podlaskiego zatrudnia ze stopniem niepelnosprawnym którzy są traktowani źle, zastraszane z zwolnieniem z pracy i ciągłymi naganami,kontrolowane są parę razy dziennie .Pracownice nieczują się jak w pracy tylko jak w obozie. Moje sugestie dla Impel Cleaning: Żeby wzięli się za kierownictwo w woj.podlaskim. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić postępowanie i zachowanie kierownika do personelu bo jesteśmy przecież ludźmi a nie zwierzętami.Trochę kultury i wychowania między innymi w woj.podlaskim

Pati

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

mEa

Wszystko ok.,ale przydałby się fundusz socjalny.A najbardziej mnie boli, gdy przychodzą Święta każdy ze znajomych dostaje jakiś bon towarowy czy paczkę ,a pracownicy fizyczni mają guzik z pętelką.Wtedy czuję się ,jak niewolnik a nie pracownik.To smutne.Ciągłe tłumaczenie przełożonych, że nie ma pieniędzy to jest zakłamanie rzeczywistości. Poza tym to zle wpływa na wizerunek firmy.Ciągłe labiedzenie.Widzę, że Zarzad to sami prawie prawnicy,więc trzeba uwzględnić w kosztorysach chociaż minimalne profity dla swoich podwładnych.

Dawid

Super firma ale niestety ma swoich hejterów.

oberek

zaangażowanie nie do cenianie niestety, minusy - ciagle kontroluja - za wszelka cene starzy pracownicy 'musza' ci pokazac ze nic nie wiesz, nawet jak popelnisz blad - ty tam przychodzisz i masz wszystko umiec byc jasnowidzącym -starsi ludzie ktorzy niedadza nic samodzielnie/zrobic/sprobowac,robia za ciebie a potem donosza ze sobie nieradzisz chcoiarz probujesz sie zaangazować -nieplatne szkolenia(nawerzzzapisemw umowie) plusy: -wdrozenie w obowiazki - wynagrodzenie zgodne z umowa -sama praca calkiem ok,tylko traktowanie........ w zwiazku z tym dalsza praca niepodjeta

@oberek

Zgadzam się w 100% Traktowanie pracownika z góry... daje wiele do życzenia, koordynatorzy chamscy, szkolenie i bhp tylko na papierze, i godziny się nie zgadzają do wypłaty... środki czystości - braki... więc pozostaje sama woda...

karia

praca w fajnym towarzystwie uczciwa firma pieniadze na czas. wiadomo sa sytuacje kiedy sie ciezej pracuje, ale ogolnie na codzien jest super

Cecylia

Jak dobra praca to i pisać nie ma chętnych! Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Belcia
@Cecylia

Tak. Pokojów mile widziane

Dominika

@Basia widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Impel Cleaning. Czy powiesz jak długo już tu pracujesz? W jakich godzinach wykonujesz pracę? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Czy można liczyć na jakiś socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Katowice

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Impel Cleaning