Opinie o P.U.P. "torem" sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.U.P. "torem" sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.P. "torem" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.P. "torem" sp. z o.o. w Wejherowo

Yaro

Witam, pracowałem w Toremie 15 lat temu i uważam ten czas za niezmarnowany. Młody, na studiach, pełen zapału i trochę naiwny - taki schemat pasuje panu P.W. . Nie było łatwo, wyzwania były poważne i przepracowałem w Toremie ponad rok. Ten czas był dobrą szkołą i okazją do wykazania się. Prawda że humory Dyrektora/Prezesa trzeba było znosić ale nieprawdę bym napisał że było zawsze źle. Szkoda tylko że rozstaliśmy się w nieprzyjemnej atmosferze bo nie musiało tak być. Niestety w trakcie pracy w Toremie inny schemat zwalniania się/ wywalenia z pracy nie obowiązywał - krzyki, jakieś obarczania winą, wyszukiwanie sztucznych problemów, niekiedy płacz i standardowo niewypłacenie ostatniej pensji.

Ana

A ja pracowałam w tej firmie niedawno przez około 2,5 miesiąca i nie mam na co narzekać. Pracodawca rzeczywiście jest dziwny i wymagający ale nie należy się zrażać po pierwszych trzech dniach pracy. Z czasem jego dziwactwa przestają przeszkadzać i naprawdę można się przyzwyczaić do jego specyficznego sposobu bycia, trzeba tylko chcieć i wykazać się odrobiną cierpliwości. Z wypłatą nie ma problemu, co prawda zdarza się, że trzeba mu przypomnieć o tym, że już przyszedł czas na wynagrodzenie, jednak nie robi żadnego problemu - wypłaca wszystkie należne pieniądze, a jeśli prosi cię o np. wysłanie listu, czy zakup papieru do drukarki lub czegokolwiek innego - daje gotówkę do ręki, abyś nie musiał wykładać ze swoich. Zatem ogólnie byłam zadowolona z pracy - zmieniłam ją tylko dlatego, że nie była to praca w moim zawodzie a w jej trakcie otrzymałam propozycję pracy w wyuczonym kierunku.

leto

Wspolpracowalem z Toremem pod koniec 2012 roku. Jezeli chodzi o pieniadze jestem bardzo zadowolony. Pan Prezes Poszedl mi na reke w paru kwestiach. Co do samej osoby Prezesa, potrafi byc sympatyczny ale tez bywa i inaczej.. W kazdym razie doswiadczenie jakie nabylem gdy wykonywalem projekt dla Toremu bardzo sobie cenie. Troche nerwow i nieprzespanych nocy mnie to kosztowalo ale ja lubie takie wyzwania. Pozdrawiam.

nnad

Ja wytrzymałam 2 dni. Rekord to 3mc. Poszlam tam tylko by sprawdzic czy komentarze sa prawdziwe. Szkoda czasu na sprawdzanie. Ten pan sie nie zmieni.

Serwisant

Dość krótka , był potrzebny ktoś nowy bo jak sie okazało potem rotacja jest dość spora w firmie.

o to było napisane w CV ale nie wychodziły poza to co można wyczytać

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
nnad

Czy ktos moze cos napisac o tej firmie wiecej? (usunięte przez administratora)Głównie chodzi mi o wypłacalność w terminie i czy ktoś tam pracował dłużej niz miesiąc??

mam rozmowe w tej firmie czy mozecie podac wiecej szczegolow, o co chodzi z tymi problemami z wynagrodzeniem ?

Kris

Witam. Dzisiaj mam rozmowę w tej firmie jestem ciekaw czy te wszystkie negatywne opinie są prawdą.

Tak - w sumie to miałem do dyspozycji samochód firmowy (jeden z nielicznych plusów tej roboty) - bo praca biurowa w 50% odbywała się poza biurem:P Tyle, że wtedy jedna z dziewczyn w pracy miała za zadanie część z tych samochodów sprzedać - nie wiem jaki jest aktualny stan. W końcu to było parę lat temu. Prawdę powiedziawszy jestem w szoku, że ta firma nadal jest na rynku.

Nic mi o tym nie wiadomo - ale pokrył wydatki jak mnie wysłał na jedną budowę na 2 dni (ok obiad w barze mlecznym i najtańszy motel).

Jak ja tam pracowałem dostałem 2k brutto za miesiąc (tzn tyle miałem dostać oryginalnie - dostałem jeśli dobrze pamiętam 1,5k)

2k - 2,2 k -> umowa zlecenie

Andi

Ja pracowałem dość długo w firmie Torem i dostawałem pieniądze na czas. Nie było tego problemu o którym tu piszecie więc nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam.

Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pracodawca rzetelny choć wymagający ale skoro jest to działalność gospodarcza a nie charytatywna to jest to oczywiste:)

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Jest to na pewno praca na chwilę, bez perspektywy dłuższej współpracy. Panuje chaos, brak organizacji, rotacja pracowników w firmie niewiarygodna. Szef nieprzyjemny, nieobliczalny, obraża i nie szanuje ludzi. [usunięte przez moderatora]. Nikt nie jest w stanie wytrzymać tam dłużej niż miesiąc. Odradzam.

myśląca

no właśnie, też miałam wysyłać cv ale sobie odpuszcze, dzięki za info :)

romek

Dzięki za opinie. Oszczędziliście mi czasu i zapewne zdrowia. Pozdrawiam

Arek

Wiesz Pawle, Powinieneś zmienić zawód - jako krytyk firmowy.!! :D i nie obrażaj mnie, z reguły doświadczenie bierze się od swojej osoby. Pozdrawiam i koniec przepychanek. Róbcie jak uważacie..

Arek

Polecam prace w tej firmie,pracowałem przez jakiś czas ale znalazłem coś bliżej miejsca zamieszkania. Skala od 1-5..stawiam na 4 :) Pozdrawiam wszystkich. PS-Nie czytajcie negatywów.. sami się przekonajcie..

PUH - pracuję w firmie a współpracuje z firmą to kolosalna różnica

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.P. "torem" sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U.P. "torem" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.U.P. "torem" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U.P. "torem" sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 74 ocen.

P.U.P. "torem" sp. z o.o.